Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

haklısın benim de ödüm kopuyor yine negatifi görecek miyim diye?
ama napalım bekleyip göreceğiz.... senin yumurtlamadan sonra 16. günün mü bu gün?

beni doktorun odasına sonucu almya gittiimde görmenz lasımdı eşimin elini sımsıkı tutmusum yüregim yerinden fırlıcak bacaklarm titriooo nerdeyse ölcem doktor bi gülüo bi gülüoo otur biraz sakinleş dedi ya ben dedimki kesin negatifff :)) ama doktor bide demesinmi degerin yuksek hamilesin ama kesin sonuc için degerinin yukselmesi lazım dedi :KK52: daha bişiler dio ama ben dinlemiomm hamilesin lafı kulaklarmda cınlıoo resmenn :KK9:

ama bence bir sonraki yumurtlama günün yani 18 gün olsa mümkün değil adetin gelmesi gerekliydi canım kız 2 kere mi yumurtladın yoksa sen bana bir sonraki düşüşte olmuş gibi geldi....istermisin ikizlerin olsun ya inşallah yarın sabah hemen ilk idrarla bak canım da merakta kalmayalım çok umut var çünkü....

tabi rahme düşmüş 1 hafta olmuş sen öğrendin canım maşallah :)

şaka gibi hala inanamıorm ama hala kasıklarım falan cok agrıoo doktorada sormayı unuttum normalmi dieee

beni doktorun odasına sonucu almya gittiimde görmenz lasımdı eşimin elini sımsıkı tutmusum yüregim yerinden fırlıcak bacaklarm titriooo nerdeyse ölcem doktor bi gülüo bi gülüoo otur biraz sakinleş dedi ya ben dedimki kesin negatifff :)) ama doktor bide demesinmi degerin yuksek hamilesin ama kesin sonuc için degerinin yukselmesi lazım dedi :KK52: daha bişiler dio ama ben dinlemiomm hamilesin lafı kulaklarmda cınlıoo resmenn :KK9:

canım harika bir duygu olsa gerek :)
bizlerde tadalım inşallah...

şaka gibi hala inanamıorm ama hala kasıklarım falan cok agrıoo doktorada sormayı unuttum normalmi dieee

normal miş canım ben araştırdım netten sen de araştır merak ettiklerini ne varsa oku tamam mı :)
rahimdeki gerilmeler yaparmış bu ağrıyı....

bende çok merak ettim adını.u arada gaye sendemi pkolusun tedavı oldunmu

merhaba Ecrin.. maalesef ben de pkoluyum .. tedavi oldum ama buyuk bır ihtimallle tup bebek merkezine gidecegim ya burda ilaclardan falan bahsediyorlar sen hic kullandınmı ben biraz da alternatif seyleri ogrenmek istiyorum bana biraz bilgi verirmisin simdiden tesekkurler canım benım.

.[COLO.R="#FF0000"]kızlarrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:kan sonucumu aldım ve doktor hamilesin ama daha cok yeni ya bi haftalık ya iki haftalık dedi degerimde 88.42 deger düşük cunku gebelık henuz cok yenı dedı ptesi birdaha kan vercem inş o zamana kdar degerim yukselir allahım.kızlarr ilaç falan hepsi boşş ben bu ay ilaç kullanmadm tek kullandgm sogan suyu ve metamorfinn bütün dualarım sizlerle kızlarr inş inş sizlerde en kısa zamanda verirsiniz hamile haberlerini :KK52: [/COLOR]

dedim sana! o test hamile değilsen, hamile gibi göstermez diye!

Güle güle büyütün, hadi bakalım sağlıkla kucağınıza alın inşallah!

birini daha yolluyoruz....

sen klomeni bırakıp METFORMİNLE HAMİLE KALAN 3 KİŞİSİN!

1) NEDİYİM
2) TUANATAY
3) SEEENNNNN

normal miş canım ben araştırdım netten sen de araştır merak ettiklerini ne varsa oku tamam mı :)
rahimdeki gerilmeler yaparmış bu ağrıyı....

araştırıom walla bakınıom öle bebegim tutunmak için çaba gösterio demekki :KK1: bi sağ kasıgıma bi sol kasığıma gecio karar veremio nerde olcanaaa :KK9:

çok çok saol canımmmm sorma ya kistti şuydu derken :)) allahın işi canm ben metamorfini hiç düzenli kullanmadmki 1 ay bile düzenli olarak kullandıgımı söyleyemicem :26:

yine de çookk etkili!

Yurtdışındaki üretilen metformin prospektüsünde, dikkat hamile kalabilirsiniz yazıyor!!!

1) NEDİYİM
2) TUANATAY
3) SEEENNNNN
canım ya inşallah 4) sen ol :))
araştırıom walla bakınıom öle bebegim tutunmak için çaba gösterio demekki :KK1: bi sağ kasıgıma bi sol kasığıma gecio karar veremio nerde olcanaaa :KK9:
sağa sola geçmeden değil canım rahim büyüyor ondan gerilmeler olur...bebeğin sabit şu anda... kazıdığı yerde duruyor...

Son düzenleme:
yine de çookk etkili!

Yurtdışındaki üretilen metformin prospektüsünde, dikkat hamile kalabilirsiniz yazıyor!!!

walla soğan suyunu içerken tekrar başladım 1 ay içmemiştim soğan suyyla birlkte içmiştim demekki etkli olmş benm hıc umudum yoktu bu aydan ama allahım işte ol diyince oluooo

canım ya inşallah 4) sen ol :))

sağa sola geçmeden değil canım rahim büyüyor ondan gerilmeler olur...bebeğin sabit şu anda... kazıdığı yerde duruyor...

inşşş hepiniz tek tekk güzel haberleri verirsiniz kızlarr inanın tüm kalbimle sizlere dua ediorumm size

selam herkese, kızlar bendede pko var bi süre klomen tedavisi gördüm geçen mayıs ayında tedaviyi bıraktım.
kendimi bildim bileli düzensiz adet görürüdüm,ama tedaviyle birlikte düzene girdi adetlerim.
ama bu ay adetim 6 gün geçti 3 gündür hafif kahve leke görüyorum ama çok az ve ara ara,
3 gün önce test yaptım negatifti ama idrar olduğu için varsada çıkmayabilir diye düşündüm.
pko lu arkadaşlar,sizlerdede böle bir durum oldu mu?

bende kaçtım, mesaim bitti , akşam maç, misafir veeeeeee bebek çalışması! Allahım ne romantik!

:KK1::KK1::KK1:

:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

ama bence bir sonraki yumurtlama günün yani 18 gün olsa mümkün değil adetin gelmesi gerekliydi canım kız 2 kere mi yumurtladın yoksa sen bana bir sonraki düşüşte olmuş gibi geldi....istermisin ikizlerin olsun ya inşallah yarın sabah hemen ilk idrarla bak canım da merakta kalmayalım çok umut var çünkü....
günleri alttakine bakarak say canım 15. günün bence yumurtlama 13. günü de site çizmiş yanlış bakmışsın...13. günü yumurtlama olduysa süper zaten....inşallah öyledir o zaman bence hamile olma olasılığın çok yüksek....

hiç anlamıyorum şu yumurtlama olaylarından geçen gün kahve içtim sonra kapattım kendi kendime fal bakcam göya anlamam ama neyse bir açtım bir kız aynı benim gibi çıkık popolu kıvırcık saçlı ben gibi yani elinde bir bebek tam onun yanındada bir bebek daha var havaya kaldırmış resmen şok oldum faldan anlamam ama resmen kocaman gözümün onunde dedim ikizmi olcak ne :KK1::KK1: ay ne güzel olur dimi olsaa off Rabbim yüzümüze gülsün inşallah ya çok istiyorum hepimiz için

inşşş hepiniz tek tekk güzel haberleri verirsiniz kızlarr inanın tüm kalbimle sizlere dua ediorumm size

Ay canımmmmm.Gerçekten çok sevindim haberi okuyunca.Önceki sayfaları okumadım o yüzden dr.a gidip gitmediğini bilmiyorum.Ne kadarlıksın şuanda.Ayy gerçekten çok sevindim.Rabbim tüm isteyenlere nasip eylesin inşaallah.

1) NEDİYİM
2) TUANATAY
3) SEEENNNNN

Klomen kullanmadan sadece düzenli metformin ile 5.ayımda hamile kaldım canım.
Benide listeye ekleyebilirsin :KK34:
Ben gerçekten metformin sayesinde yumurtamın geliştiğini ve öylelikle hamile kaldığıma inanıyorum.

X