Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım gelirken aldım bir idrar testi yarın sabah ilk idrarla bakıcam hayırlısı biraz batmalarım var belim çok ağrıyor ve göğüslerim dokununca acıyor başkada bişi yok genelde olan şeyler ama bakalım yarın ne çıkıcak

Canım senide uzaktan takip ediyorum.Umarım sende yarın güzel haber verirsin.

canım çok merak ediyorum ne çıkacak?
bende karabocuq ün yazdığı tüm belirtiler var ama yine de sonucu görmeden sevinemem :))
inşallah ikimiz de hamileyizdir canım....:KK1:
yazdığın tüm belirtiler bende de var canım... ki ben bel ağrısı nedir bilmezdim...

Bicim tatlım ne zaman test yapacaksın ?Senide büyük bir merakla bekliyorum.

Ay canımmmmm.Gerçekten çok sevindim haberi okuyunca.Önceki sayfaları okumadım o yüzden dr.a gidip gitmediğini bilmiyorum.Ne kadarlıksın şuanda.Ayy gerçekten çok sevindim.Rabbim tüm isteyenlere nasip eylesin inşaallah.

canım daha ultrasonda görünmedi kanda baktı doktor degerim 88.42 cıktı daha cok yenı ya 1 haftalık yada 2 haftalık dedi kesesi bile olşmamış sanrm :) ptesi tekrar gel gene bakalım degerin yukselcekmi dedi

kızım biz sana 1 yıldır yalvarıyoruz...nerede oturduğunu bilsem, gelip kendim içircem sana :-)

bende kaçtım, mesaim bitti , akşam maç, misafir veeeeeee bebek çalışması! Allahım ne romantik!

:KK1::KK1::KK1:

:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

Allah kolaylıklar versin canım benim :)
gel beklerim canım şaka bir yana biliyorum elbette gelir içirirdin ama 31.inde hamile değilsin derse eczaneden ilk işim o ilacı almak olacak canım....

hiç anlamıyorum şu yumurtlama olaylarından geçen gün kahve içtim sonra kapattım kendi kendime fal bakcam göya anlamam ama neyse bir açtım bir kız aynı benim gibi çıkık popolu kıvırcık saçlı ben gibi yani elinde bir bebek tam onun yanındada bir bebek daha var havaya kaldırmış resmen şok oldum faldan anlamam ama resmen kocaman gözümün onunde dedim ikizmi olcak ne :KK1::KK1: ay ne güzel olur dimi olsaa off Rabbim yüzümüze gülsün inşallah ya çok istiyorum hepimiz için
canım ya neden olmasın ki ne güzel fal çıkmış ben de hep ikiz istiyorum ama tabi bir tane olsun sağlıklı olsun cisiyeti de önemli değil ama benim olsun :))
inşallah çıksın falın... ben tablonu ve belirtilerini anlatmıştınya hani onlardan dolayı çok umutluyum senin adına... kendimden bile çok yani...
fallara da inanırım ben ya ... bazı insan bilir hisseder yani.... fincan bahane bazen olacakları bilenler görenler var .....ablam bana baktığında beni bir tane oğlan çocucuğuyla gördü bakalım hayırlısı canım...
seninki doğru çıksın...

Bicim tatlım ne zaman test yapacaksın ?Senide büyük bir merakla bekliyorum.

canım 31 inde kandan baktıracağım :)) :KK52:

Son düzenleme:
.[COLO.R="#FF0000"]kızlarrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:kan sonucumu aldım ve doktor hamilesin ama daha cok yeni ya bi haftalık ya iki haftalık dedi degerimde 88.42 deger düşük cunku gebelık henuz cok yenı dedı ptesi birdaha kan vercem inş o zamana kdar degerim yukselir allahım.kızlarr ilaç falan hepsi boşş ben bu ay ilaç kullanmadm tek kullandgm sogan suyu ve metamorfinn bütün dualarım sizlerle kızlarr inş inş sizlerde en kısa zamanda verirsiniz hamile haberlerini :KK52: [/COLOR]

canımmmmmm çok sevindim gözün aydın hayırlı olsun :))))))

darısı bekleyen arkadaşlarımızın başına inşaallah:))))))

seninde güzel haber verceni sanıorum ben öle hissediorum canım

valla sabah erkenden test yapcam hemen yazarım bişi çıkarsa pek sanmıyorum ama yine Allah bilir

canım ya neden olmasın ki ne güzel fal çıkmış ben de hep ikiz istiyorum ama tabi bir tane olsun sağlıklı olsun cisiyeti de önemli değil ama benim olsun :))
inşallah çıksın falın... ben tablonu ve belirtilerini anlatmıştınya hani onlardan dolayı çok umutluyum senin adına... kendimden bile çok yani...
fallara da inanırım ben ya ... bazı insan bilir hisseder yani.... fincan bahane bazen olacakları bilenler görenler var .....ablam bana baktığında beni bir tane oğlan çocucuğuyla gördü bakalım hayırlısı canım...
seninki doğru çıksın...

kaç kere fal baktırdım hep ikiz dediler bana Rabbimin gücüne gitmesin arada baktırıyo insan hiç farketmez tek yada iki tane sağlıklı olsunda razıyız valla bakalım yarın sabah ne olucak keşke yazsam bende buraya uzun uzunn hamileyimmmmm diye :KK1:

valla sabah erkenden test yapcam hemen yazarım bişi çıkarsa pek sanmıyorum ama yine Allah bilir

kaç kere fal baktırdım hep ikiz dediler bana Rabbimin gücüne gitmesin arada baktırıyo insan hiç farketmez tek yada iki tane sağlıklı olsunda razıyız valla bakalım yarın sabah ne olucak keşke yazsam bende buraya uzun uzunn hamileyimmmmm diye :KK1:

canım öyle dedilerse vardır bir bildikleri zaten pko da genelde ikiz olabiliyor normal yumurtlamada ikiz olmuyor... belli mi olur bakarsın oluverir...

ya canım yarın sabah kaçta bakacaksın ben sabah 7 de ayakta oluyorum o saatte bakıp yazamazsın ama demi... çok merak ediyorum... inşallah güzel haberini alırız yarın sabah bir de sana ağlarım artık:KK9: duygusalım bu aralar sevinçten de ağlıyorum... mutlu et bizi bir an önce canım.... :KK9:
ben yaparım gebelik takvimini.... güzel haberi verde sen... heyecanla bekleyeceğim...

Son düzenleme:
canımmmmmm çok sevindim gözün aydın hayırlı olsun :))))))

darısı bekleyen arkadaşlarımızın başına inşaallah:))))))

tşk ederim canım ya sormak istedgim bişey var benım kasıklarım cok agrıo daha cok yenı ondanmı acaba yanı normalmi doktora sormayıda unutmusum.korkuorm agrı girdikce bugun fazla yuruduk ayaka fazla kaldm ondan olabılrmı:26:

inşallah canım ya nasıl çok istiyorum bu ay özellikle olsun diye tabi olmazsa kısmet diyeceğim de çok istiyorum inşallah içine doğan doğru çıksın ben de vereyim müjdemi.... gyaman da versin müjdeyi.....
busmai de umutsuz bu aralar ama onun da sürpriz yapsın gelsin bebeği....
yılbaşına kadar kutlamalarla geçsin dolsun topic şenlensin....

ya ben, bende de sürpriz olsun..

günaydın kızlar ben randevu alamadıgım için bugun doktora gidemedim ama hala almaya çalısıyorum dün soğan suyuna başladım akşam kanamam yogunlaştı ve böyle nasıl anlatsam böyle pıhtılaşmıs gibi parça parça geldi bende kenınce dedımkı acaba kistler geliyoor:KK1: bu ay soğan kürü yapıyorum bende bakalım hayırlı artık

soğan kürü geçen ay 15 gün yaptım adetim parça parça gelmişti normal bence temizliyor içimizi

ilk başlarda soğan suyunu bende yaptım ve bu kür'ü çok araştırdım....

aylarca adet olmayan ben 6. gün adet olmuştum, ama sonrasında tekrar başladı bu şikayetler.
soğan suyu adet olmanı sağlıyor, söktürüyor ama geçici bir çözüm...hele hamile kalmaya hiç yardımcı olmuyor bana göre...

birde incir kürü var ya, bu yumurtayı çatlatmak için ama bazı kadınların o kadar ağır ki sorunları, herkese göre değil bence...

ben bizzat kendim İ.Saraçoğlunun hattını aradım ve beni 2 gün sonra beni hocayla görüştürdüler tel.de, asla buna dayanarak bir şeyler yapmayın dedi....soğan suyunu her kadın yılda 2 kere yapmalı dedi, ama bu bizim sorunlarımıza çağre değil...
ileriye odaklı düşünün kızlar...2 soğanla iş bitmiyor, üzülerek söylüyorum

asla buna dayanarak birşeyler yapmayın derken neyi kast etti canım,bide sen telle onunla görüşünce hani benim şu kürüm var satın alın tarzı davrandımı

bende annemi babamı kardesımı cok özledimm :KK43:(( hele bugn anneme o kadar cok ihtycm varkii üzntmüde sevncimide onn kollarnda yasamak isterdim :KK14:
bende çok özledim yaaaaaaaa

sorma canım yaaa allahım isteyen herkeselere sizlere hepinize nasip etsin inş :KK76: walla 15 gun yaptm soğan kurunu sonra bıraktım incir felanda yemedem sabah aksam birer bardak içiodum soğan suyunu ben buna sadece soğanın mucizesi diorum baskada bişey demiorumm :KK49:

:KK52::KK52::KK52::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: ama şimdi sana çok kızıyorum biliyonmu neden.benle biçim sana o kadar dedik yapma temizlik dikkat et filan diye aman yok bebek diyordun gördünmü bak.soğan kistini çatlattı sende hamile kaldın o kistle herhalde değilmiiii.bu arada metformin kullanıyormuydun sen canım.bebişine :nazar::nazar::nazar:

ya ben, bende de sürpriz olsun..

soğan kürü geçen ay 15 gün yaptım adetim parça parça gelmişti normal bence temizliyor içimizi

asla buna dayanarak birşeyler yapmayın derken neyi kast etti canım,bide sen telle onunla görüşünce hani benim şu kürüm var satın alın tarzı davrandımı

bende çok özledim yaaaaaaaa

:KK52::KK52::KK52::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: ama şimdi sana çok kızıyorum biliyonmu neden.benle biçim sana o kadar dedik yapma temizlik dikkat et filan diye aman yok bebek diyordun gördünmü bak.soğan kistini çatlattı sende hamile kaldın o kistle herhalde değilmiiii.bu arada metformin kullanıyormuydun sen canım.bebişine :nazar::nazar::nazar:

ama ne bılım bebek olmaz sanıodum oldu işte :)) allahım dewamınıda getrr inş.birdahaki pazartesine ikiye katlar degerim inş.metamorfin kullanıodm ama düzenli bi şeeklde deil öle ara ara aklma falan geldkce:26:

bu arada bugün doktora gittim başkasına iyi bir doktor ,sanırım bu sefer iyi doktora denk geldim.dediki metformin kullanmadınmı hiç olmazki dedi glucophage 850 ondan yazdı akşamları 1 adet kullanacaksın dedi.prolaktinim yüksek dedim sakın mr çektirme gerek yok dedi 24 e dostinex yazdı
bide dediki istersen önce rahim filmi çektirelim sonra tedavi yada tedaviye başlayalım 2 ay deneyelim olmazsa film dedi.ama 2 ay geçmeden rahim filmi çektiremeyiz dedi bende karar veremedin
tedaviyemi başlasam yoksa rahim filmi ve 1 ay dinlensem mi.dinlenirken glucophane devam edebilirmiyim onuda bilmiyorum gerçi.

BİÇİM ben hala tablo ekleme nasıl oluyor yapamıyorum..

biçimin bir dileği vardı yılbaşına kadar hepimiz hamile haberini verelim dedi ayyyyy hadi inşalllah firesiz hepimiz hamile kalırız inşallahhhhhh....

.[COLO.R="#FF0000"]kızlarrrrrrrrrrrrr hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:kan sonucumu aldım ve doktor hamilesin ama daha cok yeni ya bi haftalık ya iki haftalık dedi degerimde 88.42 deger düşük cunku gebelık henuz cok yenı dedı ptesi birdaha kan vercem inş o zamana kdar degerim yukselir allahım.kızlarr ilaç falan hepsi boşş ben bu ay ilaç kullanmadm tek kullandgm sogan suyu ve metamorfinn bütün dualarım sizlerle kızlarr inş inş sizlerde en kısa zamanda verirsiniz hamile haberlerini :KK52: [/COLOR]

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, umarım hergün yeni hamile haberleri alırız....

karaböcüq canım tebrik ediyorum.. :KK9::KK9::KK9: sağlıkla kucağına da al inşallah.. :KK54:

iyi akşamlar hepinize.. ben yana yakıla cmtesi için menü düşünüyorum.. yemeğe gelmiyor arkadaşlar, eşimin bir arkadaşı askere gidecek ona veda gecesi gibi yapalım dedik.. çiğ köfte filan yapacaklar.. bende dedim zeytinyağlı filan yapayım.. içecekler bi de.. offf ama aklıma hiçbirşey gelmiyor.. :KK50:

karaböcüq canım tebrik ediyorum.. :KK9::KK9::KK9: sağlıkla kucağına da al inşallah.. :KK54:

iyi akşamlar hepinize.. ben yana yakıla cmtesi için menü düşünüyorum.. yemeğe gelmiyor arkadaşlar, eşimin bir arkadaşı askere gidecek ona veda gecesi gibi yapalım dedik.. çiğ köfte filan yapacaklar.. bende dedim zeytinyağlı filan yapayım.. içecekler bi de.. offf ama aklıma hiçbirşey gelmiyor.. :KK50:

çok tşk ederım canım çok saoll

kızlar aaz önce test yaptım ikinci cizgi belli belirsiz cok hafif acık pembe dikkatli bakınca görünüo emin olamadım eşime sordum o da gördü cigiyi gene emin olamadm komsuma sordum gösterdim yani oda baktı oda gördü cizgiyi yoksa ben:KK53: emn olamadım belli belirsiz bi çizgi cünkü cuma sabahı doktora gidicem hemen gitmim diorum biraz beklim :18: kan testi yapcam ayy kızlar sizce olablrmi ya elim ayagım titrio

giremedim bi kaç gündür yeni okuyabiliyorum..inşallah öyledir birazdan (bi kaç sayfa ilerleyince) görücem zaten muhtemelen cevabı ama yine de yazmadan edemedim...ayyyy ölcem meraktan:))

canım öyle dedilerse vardır bir bildikleri zaten pko da genelde ikiz olabiliyor normal yumurtlamada ikiz olmuyor... belli mi olur bakarsın oluverir...

ya canım yarın sabah kaçta bakacaksın ben sabah 7 de ayakta oluyorum o saatte bakıp yazamazsın ama demi... çok merak ediyorum... inşallah güzel haberini alırız yarın sabah bir de sana ağlarım artık:KK9: duygusalım bu aralar sevinçten de ağlıyorum... mutlu et bizi bir an önce canım.... :KK9:
ben yaparım gebelik takvimini.... güzel haberi verde sen... heyecanla bekleyeceğim...

canım yarın sabah zaten çok erken kalkıcam dokuzda lazerde olmam lazım o yüzden teyzemin kızındayım yedibuçuk gibi beni eve bırakıcak eniştem ben sabah erkenden yaparım testi ve sekize doğru evden nete girer yazarım çok umutlanmayalım ya ben pek ihtimal vermiyorum ama öyle olursada burda kocamannn harflerle hamileyim diye yazarım valla çok hevesim var :KK1::KK1:
canım ilgin için çok saol Rabbim gönlüne göre versinn şöle minnacık bir bebekçik :KK16::KK16:

X