Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

inş.sende hamılesındrı bicimm hadı sıra sende 31ekimmm bekliyoruzzz

saol canım benimmm iyki varsınızzzz her sey sizin sayenizde burda cok sey ögrendim benn inş birde degerim artar normal değilmi bu deger 88.42 inş bakalım haftaya ne olcak degerim inş sende bize güsel haberi verrsin canım benm inş her sey gönlünce olurr hepiniz anne olursunuz hepimzi yavrularımızı bebeklerimizi alırız kucagımıza

canım sağol güzel arkadaşım inşallah hamileyimdir eğer değilsem sanırım bu konuda biraz sana benziyorum metformin içip dinlenmeyi düşünüyorum....
yıpratıyormuş süreç....
canım eşinle birlikteliğiniz maşallah çok güzel başlamış hep böyle mutlu olun...
bırak torun istesinler Allah ne zaman verirse o zaman olacak bunu hesaba katamıyorlar onlar da...
benim çevremden kimse sıkıştırmıyor bizi bu konuda ama ben çok istiyorum....deli gibi bunu düşünüyorum sürekli....
bebeğin olduğunda eminimki her şey daha da yoluna girecek canım... yaz arada çok az geliyorsun nete....

inş.sende hamılesındrı bicimm hadı sıra sende 31ekimmm bekliyoruzzz
ya inşallah canım çok istiyorum olacak olmayacak düşünceleri bile yoruyor sonuçlansın gelsin 31 ekim :))

değerin normal zaten daha yüksek olmasını silik çizgiden ve adet gününden ötürü beklemiyorduk canım.... 24 saatte değer katlanacak yarın 160 olacak sen gerisini hesapla ama her şey yolunda canım....
bizler için dua et tamam mı?

şimdi çıkmalıyım işlerim var kek yapmam gerek daha oooo....
ama çok mutlu oldum sayende ....umutsun bizlere...

eşin biliyor mu sürpriz yap hemen deme sakın tamam mı?

Son düzenleme:
tamam cnaım sgaol bende başladım dün 15gün içecem bakalım faydası olcakmı banada :)

olur inş neden olmasın herkesin dedigi gibi demekki olcakmı olmıcakmı tuttumu tutmadımı demekle olmuo ben bu ay hiçte öle yumurtlama gunu hesabı yaparak girmedim ilişkiye ama heralde bebegim cok ufak daha onun için hcg bu kdr düşük

bütün kalbimle sizlere dua ediorum inş inş en kısa zamanda sizlerde sewinirsinisss allahım sizlerede ve isteyen herkese nasip etsin.ewet eşim yanmdaydı odaya bile girdi ya gelme sen dedim :)) geldii ve hemen cıkısta benim annemi aradı anne torununa hırka örmeye başla dedi sonra ben aldım telefonu annem orda ben burda sewincten ağladık (((

canım gelirken aldım bir idrar testi yarın sabah ilk idrarla bakıcam hayırlısı biraz batmalarım var belim çok ağrıyor ve göğüslerim dokununca acıyor başkada bişi yok genelde olan şeyler ama bakalım yarın ne çıkıcak

kızlar bu metformin harika bişey. 1 aydır aynı kilodayım ve önceden sık acıkırdım acıkınca başım ağrırdı şimdi öyle olmuyor

ya ben hiç vermedim bu hapla hiç etkilemedi beni yaa çok sinir oluyorum hemde günde 2000 mg almama rağmen

oleyyyyyyyyyyyy ay canım benim çok sevindim yaa inan bana okuyunca yüzümde kocaman bir gülümseme oluştu Rabbim devamını getirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn canım benim inşallah hayırlısıylaa devam eder gebeliğin

hadi gözünaydın canm.kistim gitse adet olcam derken hamilelik haberin ne güzel oldu.inşallah değerlerin kat kat artar.metformini kaç ay kullandın sen?

hadi gözünaydın canm.kistim gitse adet olcam derken hamilelik haberin ne güzel oldu.inşallah değerlerin kat kat artar.metformini kaç ay kullandın sen?

benim çok yakın arkadaşımda hamile şimdi iki tane kisti vardı ve yoğun iltihabı kız öyle hamile kaldı yani olmıycak şeyler değil kistim var hamile kalamam dememek lazım Allah yeterki ol desin herşey fasa fiso

amin canım.... ayy ne güzel ya ağlanmaz mı ya duyguların en güzeli...anne baba olmak ya da olacağının haberini almak olsa gerek.... canım doktor progestan ve folic asit verdi sana de mi?

canım çok merak ediyorum ne çıkacak?
bende karabocuq ün yazdığı tüm belirtiler var ama yine de sonucu görmeden sevinemem :))
inşallah ikimiz de hamileyizdir canım....
yazdığın tüm belirtiler bende de var canım... ki ben bel ağrısı nedir bilmezdim...

Son düzenleme:

yanlış bilmiyorsam metformine yeni başlamıştı ama cevap yazar sana karabocuq daha çok soğan yaradı bence ona...hepimize bişeyler vesile olacak aslında gelecek bebeğimiz...

Son düzenleme:
canım çok merak ediyorum ne çıkacak?
bende karabocuq ün yazdığı tüm belirtiler var ama yine de sonucu görmeden sevinemem :))
inşallah ikimiz de hamileyizdir canım....

valla hayatım bende öyle belirti sayılabilcek bişi yok sonuçta regli zamanında yaşanan şeyler olursa benim için çok süpriz olur çok şaşırırım ne biliyim içimde hiç varmış gibi bir histe yok yinede Allah büyüktür inşallah ikimizinde Rabbim yüzümüze gülerde çifte mutluluk yaşarızzzz aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn

haklısın benim de ödüm kopuyor yine negatifi görecek miyim diye?
ama napalım bekleyip göreceğiz.... senin yumurtlamadan sonra 16. günün mü bu gün?

amin canım arkaadaslarım cok saolun inş saglıcakla dewam eder ve kucagıma alırım bebegimi inş hcg degermd artar inş en kısa zamanda en kısa zamandaaa sizlerde alrsnz bu haberi en kısa zamnda hamiş kalırsnzz

haklısın benim de ödüm kopuyor yine negatifi görecek miyim diye?
ama napalım bekleyip göreceğiz.... senin yumurtlamadan sonra 16. günün mü bu gün?

aynen öyle bekliycez görcez benim yumurtlamadan sonra 18.günüm orda yazılana göre ayın onunda yumurtlama olmuş
3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

amin canım arkaadaslarım cok saolun inş saglıcakla dewam eder ve kucagıma alırım bebegimi inş hcg degermd artar inş en kısa zamanda en kısa zamandaaa sizlerde alrsnz bu haberi en kısa zamnda hamiş kalırsnzz

aminnn cnm amin inşallahh

canım doktor bana hıcbısey vermedı sanıırım kesenın olusmasını beklıo ondan sonra vercek heralde cunku degerının yukselmesı lasım ptesine kdr demıstı bıdaha gel o zaman bıdaha bakalım dedı ya heralde keseyı gorunce vercek dıe dusunuorum.canım ewet takp edıorm bendekı belrtıler sendede ar ayy inşşş sende gyamanda dier kızlarda hamişsinizdir ya inanın cok istiorum canı gönülden istiorum bunu ben cok cok erken ögrendım bebegimi daha kesesi bile olşmadı :)) ayy mini minncktr o şimdi yaa yerim ben onuu

çok çok saol canımmmm sorma ya kistti şuydu derken :)) allahın işi canm ben metamorfini hiç düzenli kullanmadmki 1 ay bile düzenli olarak kullandıgımı söyleyemicem :26:

aynen öyle bekliycez görcez benim yumurtlamadan sonra 18.günüm orda yazılana göre ayın onunda yumurtlama olmuş
3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ama bence bir sonraki yumurtlama günün yani 18 gün olsa mümkün değil adetin gelmesi gerekliydi canım kız 2 kere mi yumurtladın yoksa sen bana bir sonraki düşüşte olmuş gibi geldi....istermisin ikizlerin olsun ya inşallah yarın sabah hemen ilk idrarla bak canım da merakta kalmayalım çok umut var çünkü....
günleri alttakine bakarak say canım 15. günün bence yumurtlama 13. günü de site çizmiş yanlış bakmışsın...13. günü yumurtlama olduysa süper zaten....inşallah öyledir o zaman bence hamile olma olasılığın çok yüksek....

tabi rahme düşmüş 1 hafta olmuş sen öğrendin canım maşallah :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…