Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ayyyok ben şimdi günahlarını almim kaynanam dedi istersen arefe gününden gidin ben yok ik gun burda olalım dedim cünkü eşim nöbetçiii ilk gün hahaha :)) aksam cıkıcaz inş yolaa

yok bee nerde bu kadar anlayış benimkilerde.. geçen bayram onlar tatile gittiler.. bizde annemlere gittik.. ona bile sinir oldular 9 gün annemlerde kaldık diye tuhaf insanlar işte değiştiremem huylarını

canım benim sen de iyiki varsın bırak başkaları malup olsun kazanan sen olacaksın... ayy bir de bebek lafı mı ediliyor yanında yok ya ben kesin döveceğim...
haklısın her durumda işin zor ama senin pozitifliğin ve kafana koymuş olman sana bebeğini verecek canım... eminim buna....bence de inanarak başla ben de öyle yaptım hala daha da inanıyorum kim ne derse desin.....
sen de öyle yap bu ay gelecek bebeğim de... moralin de hep çok yukarda olsun ohhh anneni de göreceksin oh oh...

yok bee nerde bu kadar anlayış benimkilerde.. geçen bayram onlar tatile gittiler.. bizde annemlere gittik.. ona bile sinir oldular 9 gün annemlerde kaldık diye tuhaf insanlar işte değiştiremem huylarını

bunlar oğullarını kıskanıyor senden besbelli tuhaflık değil bu çünkü kışkançlık bariz.....

tek çocuk mu senin eşin? aferim çok iyi yapmışsınız 9 günü annenlerde geçirmekle canm :)

Son düzenleme:
saolun kızlar iyki wasınız sizleri tanımıorm ama tanıdıgım bir cok insandan daha yakınsınız bana inanın buna gyaman had sende sewindir bizi inş ögleden sonra bende sewindiririm sizleri

canım sen de iyiki varsın... hiç bişeye sıkılma bir daha.... daha belli olmadan tamam mı?

inşallah canım inşallah.. beraber dövelim gel de
eşim tek erkek.. bir de salak mı salak kız kardeşi var o zaten ayrı bi olay başlı başına milli felaket
ayy Allah'ım her geçen gün daha bi soğuyorum eşimin ailesinden.. ama eşim de aynı düşüncelerde.. yani tek ben sıkıntı görüyor olsam kendimden şüphe duyardım ama eşimde çoğu zaman benle aynı fikirde oluyor o nedenle anormal olan ben değilim diyorum.. kıskanıyorlar bence de.. ama nafile..! o benim artık kimselere vermem, anasına bile

aynen öyle canım anlaşıldı şimdi kız kardeşi de az değil demek o da körüklüyor iyice sen duyma görme yeri gelsin alttan al ara bozulmasın ama mesafeni de hiç bozma... baş edemezsin sonra.... eşin sen ve bebeğin de gelecek ne güzel olacak bak gör canım....
eşin seni çok seviyor belli ki... maşallah

kafan çok rahat olsun ki bebeğin de huzurla gelsin annesine...

Son düzenleme:

aynen öyle.. kız kardeş anneyi almış avucuna oynatıyor da oynatıyor.. ama ben kızkardeşle hiç görüşmüyorum yaklaşık 2 aydır.. bir kez sormadılar bana neden diye.. kız kardeş kesin bana karşı dolduruyor anneyi.. ama olsun devam etsin.. eşim benden yana ya dünya umrumda değil.. tabi umrumda değil diyorum da yine de üzülüyorum.. koskoca şehirde yapayalnızım bir gün gelip annelik yapmıyor diye.. olsun bakalım.. bugünün yarını da var ben bana yapılan hiçbirşeyi unutamıyorum.. bir gün muhakkak çıkıyor ortaya içimdeki düşünceler ve patlayıp rahatlıyorum.. ama asla kin tutmuyorum.. patlayıp rahatladıktan sonra sakinliyorum ve unutuyorum yaşananları.. yani aslında bana bir adım atıp iyi davransalar ben onlara 10 adım koşacağım.. ama işte yok anlamıyorlar bunu daha beni tanıyamadılar
inşallah bebeğimizde gelecek.. bir sürü teyzeleri olacak benim yavrucuğumun
eşime gelince de.. evet sanırım beni çok seviyor.. beni benden bile çok sevdiğini düşünüyorum çoğu zaman.. benim evliliğim bi bakıma mantık evliliği oldu ve iyi ki de oldu..
yakın bir aile dostumuz hep derdi ki; senin sevdiğin erkekle değil, seni seven erkekle evlenin.. hayatınız yaşanabilir olur derdi.. çok haklıymış diyorum..

bu arada benim bulantım devam ediyor ve çok üşüyorum hep buz gibi ellerim ayaklarım... sıcak banyoda bile üşüdüm ( ateş de iyi gidiyor bakalım 3 gün sonra ne haber vereceğim sizlere...
ben de usg ye gireceğim kistten şüpheleniyorum önce ona bakılsın sonra da kan veririm... heyecanlı 3 gün geçecek....

oooo... baksana biri gitti bile günlerin..
inşallah güzel haberler vereceksin.. en çok hakedenler biri sensin bunu.. herşey güzel olacak canım.. buna inanmak zaten sonuca ulaşmanın yarısı olsa gerek

ayy anladım canım işin çok zor senin ama sen bunların üstesinden gelmeyi çok tan başarmışsın bence bir gün seni anlayıp adım da atacaklardır diye düşünüyorum... evleriniz uzak olsa mecburen atacaklardı o adımı da yakın olması da iyi olmamış belli ki...
canım mantık evliliği konusunda haklısın ama şanslısın ki her mantık evliliği de böyle güzel yürümez demek ki....eşinin seni sevdiği kadar sen de onu çok sevmişsin diye düşünüyorum...
yalnız hissetme kendini.... senin gibi düşünen bizler varız eşin var bebeğin de gelecek asla yalnız değilsin canım....

oooo... baksana biri gitti bile günlerin..
inşallah güzel haberler vereceksin.. en çok hakedenler biri sensin bunu.. herşey güzel olacak canım.. buna inanmak zaten sonuca ulaşmanın yarısı olsa gerek

ne kadar hakettim bilmiyorum ama çok istiyorum artık.... sağol canım iyiki varsın gerçekten ben de iyi sonuç alacağıma inanmak istiyorum ama çok korkuyorum her defasnda kan sonucu elime tutuşturulduğunda alıp bakmaya çok korkuyorum... şanslıyım ki ablam yanımda olacak bana destek olacak eşim hiç bilmeyecek ancak pozitif olursa öğrenir...

Son düzenleme:

evet evet ben şanslıyım.. eşimi sevmeye başlamıştım sonraları sevgili olduk.. sonra da babam asla vermez beni kimselere derken.. bi yandan eşim baskı yapıyordu söyle artık babana diye.. amaan nasılsa vermeyecek diye düşünüp babama söyledim.. çok komikti halim.. babam nasılsa hayır diyecek diye düşünürken, bir ay kadar sonra babam tamam gelsinler dedi.. oha ben şoklarda.. yok dedim onlar beni isteyecek babamda vermeyecek.. nezaketten gelsinler dedi diyorum kendi kendime.. sonra geldi eşim ve ailesi.. tanıştılar.. sonra babam bir ay kadar sonra söyle gelsinler istesinler nişan yapalım dedi.. ben yine şoklarda ve tam 6 ay sonra evlenmiştim hani basiret bağlanması derler ya.. bu benim kaderimmiş.. ama iyi ki kaderimmiş..
saolun canlarım iyi ki varsınız valla.. bebek de gelecek biliyorum.. belki biraz zamanı var ama olacak.. öpüyorum canım

inş.hamılesindir canım benım

ayy işte ben de bu korkudan dolayı yapamıyorum kan.. evde bakmak daha iyi geliyor.. ve ümit etme kısmı adet gelene dek devam ediyor idrarda negatif çıksa bile.. ablanın senle olması iyi.. yalnızken sonuç almak negatifse çok sinir bozucu oluyor.. pozitifse de insan sarılacak birini arar herhalde.. eşine de süpriz yapmak için fırsatın olur..
hiç düşünüyor musun eşine nasıl süpriz yapacağını? ben bunun hayalini kuruyorum sürekli

ayy ne güzel gelişmiş hikayen canım ya maşallah... olacağın önüne geçilmez ben buna inanıyorum zaten...
ister hızlı gelişsin ister yavaş bir şeyin olacağı varsa oluyor.... bebeğinin de olacağı zamanı belki kasım ayıdır... bu sebepten bu zamana kadar olamadı böyle düşünmek gerekli....

inş.hamılesindir canım benım
inşallah canım ya.... umarım öyledir...

haklısın zaman yaklaştıkça anlıyorum neden idrar testi yaptığını belki ben de doktora gitmeden önceki gün yaparım evde...
eşime sürpriz yapmayı düşünmüyorum zaten hamileysem eğer bunu söylemem bile ona sürpriz gelecek başlı başına çünkü hiç aklından geçirdiğini bile düşünmüyorum.... :)) öyle acayip biraz bizim ilişkimiz :)))
sen nasıl bir sürpriz yapacaksın?

inşallah bebek kasımda gelir.. nasip artık.. hayırlısı olsun.. hepimiz için..

tuncs sen nasılsın canım

iyiyim canım. sen nasılsın? aşkı memnunun başlamasını bekliyorum
evlendikten sonra eşim izlettirmemişti diziyi.. şimdi tekrarları var tam denk geldi yani

ben hem kitabını okudum hem de izledim baştan sona çok güzeldi...
kızlar ben yemek yiyim biraz da ütüm var yine gelirim öptüm....
zaten net açık...

kolay gelsin bicim..
eşime süprize gelince bir sürü fikir var.. o gün hangisine müsade ederse imkanlarım onu yapacağım.. tabi ki hepbirlikte burdan bana yardım edeceksiniz
bende çıkıyorum.. acıktım birşeyler yiyeyim.. sonra dizimi izlerim cmtesi misafirlerim gelecek.. off menü hazırlamam lazım.. ben biri gelceği zaman feci panik oluyorum yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…