Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

günaydın kızlar ben randevu alamadıgım için bugun doktora gidemedim ama hala almaya çalısıyorum dün soğan suyuna başladım akşam kanamam yogunlaştı ve böyle nasıl anlatsam böyle pıhtılaşmıs gibi parça parça geldi bende kenınce dedımkı acaba kistler geliyoor bu ay soğan kürü yapıyorum bende bakalım hayırlı artık

doktordan geliorum kızlar sanırım hamile deilimm ultrasonla baktı ultrasonda gebelık görünmüo kan ver kanda bakalım bide dedi tabi ultrasonda gebelık görünmüo deyince ben yıkıldımm :2:

doktordan geliorum kızlar sanırım hamile deilimm ultrasonla baktı ultrasonda gebelık görünmüo kan ver kanda bakalım bide dedi tabi ultrasonda gebelık görünmüo deyince ben yıkıldımm :2:

canım tebrikler diyiceğim çünkü testtin pozitif canım birde benimde gebeliğim ultrasonda gözükmedi ve değerim 856ydı.
birde benim adetim geçmişti düşün yani olumsuzluğa kapılma canım streste yapma

biricik hayırlı olsun yeni ayın :))

tuncss sıkılma canım arada biz bayanlar böyle daralıp bunalabiliyoruz bendede çok oluyor şuanda bile rahatla canım öptük senii bebişimle:)))

buarada kızlar gece geç olduğundan yazamadım ama eşimle geçte olsa barıştık biraz tartışma falan filan derken barıştık çok şükür:)))

inş sonuc pozitif cıkar öğleden sonra ama neden görünmedi komsum gittiginde hemen görünmüştü gerci onun adetinin üstünden nerdeyse bi 10 gun rahat gecmişti benm daha 2 3 gun gecti adetmin üstünden ondan görnmemiş olablrmi negatif sonuc alcam die korkuorm üzülüorm

üzülme üzülme benimde 2-3 gün geçmişti ve bana dr adette olabilirsin hamilede olabilirsin demişşti ilk hamileliğimdede benim 10 gün falan geçmişti ve kee görünmüştü canım geç döllenme olabilir. stres yapma az kaldı sonucu öğrenmene

eger adet olcak olsaydım coktan olmam gerekiodu bide progestan içtim yanii inş hamileyimdir ya ne kadar umutlanmayım dedysemde sanırım cok umutlanmışım

canım bazen kese hemen görülmeyebiliyor.. göreceksin sonucun pozitif çıkacak.. lütfen rahatla artık..

ohh çok şükür aşkınız sevginiz hiç bitmesin.. bu kavgalar evin tadı tuzu oluyor.. ben kocamla kavga edince bi anda özleyiveriyorum daha bi sevgiyle sarılıyorum ona.. bende seni öpüyorum canım..

ultrasonda gözükmez ki hemen....

Bilmiyorum klomen kullandınmı? seni tam takip edemedim, kusura bakma...ama eğer kullandıysan, klomende hamilelik hormonları vardır ve bu testi yanıltmış olabilir...idrar testini yani

İdrar testini adet 12-13 gün geciktikten sonra yapın, öncesinde değil....

inş kızlar inş sizlerin dedigi gibi çıkarr da rahat bir nefes alırım artık ( günlerdir adet oldm olcamın stresi vardı simdide hamilemiyim degilmiyim stresi var öldüm stresten bu ay yaa ( bayram gelseydi annemlerin yanına bi gitseydimm artıkkk :2:

klomeni iki ay önbce kullanmştm bu ay sogan suyu içmiştim sadece ben

hayırlısı canım...bak ben bir buçuk yıl neredeyse uğraştım ve hala uğraşıyorum..ama asla kendimi bu kadar sıkıntıya sokmadım...zaman zaman benimde bunaldığım oldu ama hiç böyle aceleci olmamaya çalıştım...garip bir cümle oldu ama )))

aslnda rahattım ya cünkü bu ay ilaç falan kullanmadgm içn gebelık olmaz dedm hep ama ne zamankı test yaptım ikinci cizgi silikte olsa göründü o zaman umutlandm

ilk başlarda soğan suyunu bende yaptım ve bu kür'ü çok araştırdım....

aylarca adet olmayan ben 6. gün adet olmuştum, ama sonrasında tekrar başladı bu şikayetler.
soğan suyu adet olmanı sağlıyor, söktürüyor ama geçici bir çözüm...hele hamile kalmaya hiç yardımcı olmuyor bana göre...

birde incir kürü var ya, bu yumurtayı çatlatmak için ama bazı kadınların o kadar ağır ki sorunları, herkese göre değil bence...

ben bizzat kendim İ.Saraçoğlunun hattını aradım ve beni 2 gün sonra beni hocayla görüştürdüler tel.de, asla buna dayanarak bir şeyler yapmayın dedi....soğan suyunu her kadın yılda 2 kere yapmalı dedi, ama bu bizim sorunlarımıza çağre değil...
ileriye odaklı düşünün kızlar...2 soğanla iş bitmiyor, üzülerek söylüyorum

kesinlikle haklısın..
bende nedense pek inanamıyorum işe yaradığına.. bizzat denemedim, deneyeceğimi de pek sanmıyorum bu tür yöntemleri.. sadece incir yemeye gayret ediyorum.. her gün bir iki kuru incir.. öyle kür filan olsun diye de değil, zevkine yiyorum, yanında kuru kayısı ve cevizde.. hem bağırsak sistemime çok iyi geliyor..

iyi dilekleriniz için saolun kızlar....

elimden geleni yapıcam...bu ay, gerekirse diğer aylar....
canım aynen yılmak yok devam :))
günaydın fıstıklar..
günaydın canım
kız ben sana ne dedim unuttun mu kese 1500 değer olmadan görülmez dedim senin değer daha çok düşük dedim sen dinlemiyor musun beni azarladım seni ama haklıyım boş yere üzüyorsun kendini...

bence de aceleci ve karamsar olmamak gerekli zaten zor bir rahatsızlıkla savaşıyoruz demi ama......

ben de arada incir ceviz tarçın ve çörek otu tüketiyorum....

KARABOCUQ peki kist gitmiş mi ne dedi doktor?

sen bir kan verip gelecektin usg ye girmeyecektin ki be canım uyma şu doktorlara...

merhaba canım.... nasılsın bu gün sıkıntın geçti mi?

ayy yok valla.. içim bunalıyo.. bi tuhaf oldum.. annemi özledim bi de sanırım.. biraz da ondan bu bunaltı.. ne güzel bayram sabahı kaynanalarda kahvaltı edip yola çıkacaktık ama şimdi köyde kurban faslı çıkardılar.. bayramın 2. günü gidicez sanırım ailemin yanına ve 3. günü de geri dönücez. off ben bu kadar özlerken böyle düşüncesizce davrandıklarında çok üzülüyorum.. benim sıkıntımın sebebi belli aslında da işte dile getiremiyorum bunu
annemiii özlediiimmmmmm

reyyan da burdaymış.. canım nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…