Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

haha her dakka wc gitmeler başladı demek.. neyse ki şanslısın erkenden kanda baktırıyorsun.. :KK9:

buarada ronya'ya mesaj attım.. ama site düzenlediğim o güzelim mesajı karman çorman edip gönderdi kızcağıza.. şimdi de 10 dakkayı bekliyorum.. çorba oldu kusura bakma diyeceğim.. ne sinir şey yaaa..

zaten takılmalar oluyor kaydet tuşuna bastıktan sonra Allah Allah ya... anlar ama Ronya...
ya başladı wc ye gitmeler....
aslında 31. günümde baktırmış olacağım tam kanda baktırma günü yani erken değil doktora göre.... zaten o testi yapıp yalnız başımayken negatifi görmeye dayanamam :KK43:
bilmiyorum ne olacak halim bu ay....

ben bıle hala gidiorum belim grıo ara ara kşa koşa gidiom bakıom bişe yok :KK1: sabırla bklioruz hepimiz ne zorluklardan geçioruz neler yaşıoruz inş bunca cektklerimzden sonra yavrularımıza kavusuruzz

seninde mi adet gelecekmiş hissi oluyor ya nedir bu çile.... ama sonucu alırsak elbette dayanılır her türlü de her ay her ay böyle aynı şeyleri yaşamak zor...

zaten takılmalar oluyor kaydet tuşuna bastıktan sonra Allah Allah ya... anlar ama Ronya...
aslında 31. günümde baktırmış olacağım tam kanda baktırma günü yani erken değil doktora göre.... zaten o testi yapıp yalnız başımayken negatifi görmeye dayanamam :KK43:

ben cok eminimki bu ay pozitifi görcennn canmm hamişşş olcannn ben öle hissediorm ben cok umutluyum bu ay senden nedense inş da öle olur

canım benim güzel olacak sonuç.. kötü düşünme sakın.. iyi düşün.. pozitif ol ki, herşey güzel olsun.. :KK16::KK16:

seninde mi adet gelecekmiş hissi oluyor ya nedir bu çile.... ama sonucu alırsak elbette dayanılır her türlü de her ay her ay böyle aynı şeyleri yaşamak zor...

ewet canm aynııı adet oldum olcm geldi diorm giiom bakıom bişe yok bi yandnda sewiniom gelmedi diee :KK1:

ben cok eminimki bu ay pozitifi görcennn canmm hamişşş olcannn ben öle hissediorm ben cok umutluyum bu ay senden nedense inş da öle olur

inşallah canım ya nasıl çok istiyorum bu ay özellikle olsun diye tabi olmazsa kısmet diyeceğim de çok istiyorum inşallah içine doğan doğru çıksın ben de vereyim müjdemi.... gyaman da versin müjdeyi.....
busmai de umutsuz bu aralar ama onun da sürpriz yapsın gelsin bebeği....
yılbaşına kadar kutlamalarla geçsin dolsun topic şenlensin....

benim çıkmam gerek.. eşim vırvır yapıyor :KK9: onunla ilgileneyim azıcık da..
kendinize iyi bakın.. mutlu geceler diliyorum.. yarın görüşürüz :KK16::KK16::KK16::KK16:

inşallah canım ya nasıl çok istiyorum bu ay özellikle olsun diye tabi olmazsa kısmet diyeceğim de çok istiyorum inşallah içine doğan doğru çıksın ben de vereyim müjdemi.... gyaman da versin müjdeyi.....
busmai de umutsuz bu aralar ama onun da sürpriz yapsın gelsin bebeği....
yılbaşına kadar kutlamalarla geçsin dolsun topic şenlensin....

ewet öyle bende cok istıorm yarn doktorun hamilesin demesini ama demezsede üzülmem tedavime dewam ederim kısmet degilmş derim ne yapayım inş artk burda hamilelimizi anlatrz birbirimize bebişlerimizin gelişimini anlatırız ay ne güsel olur demi

canım benim güzel olacak sonuç.. kötü düşünme sakın.. iyi düşün.. pozitif ol ki, herşey güzel olsun.. :KK16::KK16:

tamam canım zaten 2-3 gündür karamsarlaştım böyle değildim ben ama napayım her zaman da pozitif olamıyorsun ama yine öyle yapacağım dediğin gibi iyi düşüneceğim ki iyi olsun :)) :KK8::KK9:sağol güzel arkadaşım.... sen kasım annesi olursun inşallah.... yılbaşında anneler günü yaparız inşallah burayı....

ewet öyle bende cok istıorm yarn doktorun hamilesin demesini ama demezsede üzülmem tedavime dewam ederim kısmet degilmş derim ne yapayım inş artk burda hamilelimizi anlatrz birbirimize bebişlerimizin gelişimini anlatırız ay ne güsel olur demi

harika olur tabi ya sohbet değişir havamız değişir ne güzel olur....
bence sana hamilesin diyecek canım hissediyorum bunu... çok da hakettin.... klomen doğum kontrol hapı ve soğan kürü artı metformin tedavisi derken hamile haberini yarın alacaksın inşallah....

iyi geceler canım :) kocalar kızıo fazla nette olunca yalnız kalıolar tabi :KK70:

iyi geceler canım :)
Tuncss sen de çıkıyorsan ben de çıkayım artık :))

kim yatıyor kim uyanık karıştırdım ben galiba:))

Son düzenleme:
harika olur tabi ya sohbet değişir havamız değişir ne güzel olur....
bence sana hamilesin diyecek canım hissediyorum bunu... çok da hakettin.... klomen doğum kontrol hapı ve soğan kürü artı metformin tedavisi derken hamile haberini yarın alacaksın inşallah....

canm ıyı dılklerın ıcn cok tsk ederımm inş dedgn gbı çıkar yarın sonuçç

canm ıyı dılklerın ıcn cok tsk ederımm inş dedgn gbı çıkar yarın sonuçç

inşallah erken yat dinlen bence canım..... yarın da ayakta kalacaksın kan vereceksin falan yorma kendini...dönüşte de pozitifi duyduğunda inşallah sakin olmaya çalış çok heyecan yapma dikkat et kendine tamam mı?

Son düzenleme:
inşallah erken yat dinlen bence canım..... yarın da ayakta kalacaksın kan vereceksin falan yorma kendini...dönüşte de pozitifi duyduğunda inşallah sakin olmaya çalış çok heyecan yapma dikkat et kendine tamam mı?

tmm cnm inş iyi sonçlrla gelirim ben cıkıorm ii geceler dularınızı eksik etmein olrmu

kızlar tv izleyeceğim biraz Van için tüm ünlüler bir araya gelmiş onu izleyim....

iyi geceler hepinize.... :KK9::KK8::KK19:

Herkesler iyidir inşallah :KK9:
Karabocuq bu gün artık müjdemizi istiyoruz canım :KK9:
hadi sevindir bizleri....
öpüyorum :KK1:

iyi dilekleriniz için saolun kızlar....

elimden geleni yapıcam...bu ay, gerekirse diğer aylar....

kızlar ben doktora gidiorum nolur dua edin bana :KK43:( cok korkuorum korka korka gidiorm bu sefer nedenseeee :KK5:

X