Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Kızlar formda çok aktif katılımcı değilim ama bütün yazılanları okuyorum.Bikaç kezde yazmıştım.Uzun zamandır PKO'luyum ve 1 yıldır bebek için çalışıyoruz.Klomen tedavisi ile yumurtalarım büyümeyince gittiğin Prof bana kesin aşılama dedi.Bende kendi kendime 3 ay glifor kullandım .Düşünce gücü ile ilgili CD ve kitaplar aldım ve onları uygulayıp allahıma sığındım.Reglim gelmeyince evde test yaptım negatif.Bugün istemeye istemeye BHCG yaptırdım veeeeeeee sonuç pozitif.
Sizede umut olsun diye yazıyorum .Sakın umudunuzu kaybetmeyin.Herşey beyninizde bitiyor.

vayy işte bu ya sağol canım gerçekten umut oldun

ahaha ahah çok güldüm kızzz valla kovalayyım dimi akşam evde :KK9::KK9: evet yaa aslınd ahaberide olmaya bılır ama ya kayıtlara falan bakars ver randevuna bakayım diye t.c girdiği zaman lap diye cıkarsa nolcak ben adetimin 3,günü gitmek istiyorum doktora hem kontrol hemde gitmişken kan testi yaptıryam dıyee ama bılmıyorum 4.günü gitsem nolurr acaba:26: hormonlara bakılabılırmı :) özel hastaneye gidiyordum öncede muayne parası 50tl falan veriyordum tahlıl istiyorlar 150aşagı tutmuyordu tahlıl parası ben bu kadar paranın altından kalkamam diye şimdi devlete gitmek istiyorum bakalım inş.tuttururm :)

canım bende internetten geç randevu alınca 5 gün gittim hormon tahlili yaptırdım 5 günde olur demişti çünkü doktor.

Pkolu olduğum için yumurtlama günümü bilmiyorum zaten .Son reglimde doktor kistin var önce bu kisti at demişti ama biz yinede doktorun aşılama şart demesine rağmen 3 gün arayla çalışma yaptık.Heyecandan yazmayı unuttum geçen ay rahim filmim çekildi ve temiz çıktı hergün 2-3 tane incir yedim.

işte benim sürecim böyle olacak rahim filmi çektirecem (BİÇİMCİM ÖZELDE ÇEKTİRECEM RAHİM FİLMİNİ ZATEN MR I DEVLETTE ÇEKTİRECEM) inşallah temiz çıkar metformin ve incir kürü yapacam zaten soğana başladım 4. gün kaldı 6 inşallah.bide alute nin dediği gibi kafama güzel düşünceler getirecem..

yok canım yarın sabah yaptrcam randewu aldım az önce aradım 10.20 i gece yaptrcam ama neden umudum yokkk benimm halaa :44: öğleden snrada iki bucuk gibi blli olur sanrm

hemen gelip buraya da yaz tamam mı canım hadi inşallah SOĞAN VE METFORMİNİN gücünün sonucu ortaya çıkacak.

bide arkadaşlar bu da ateş tablom bu ne ya saçma sapan değilmi sizce
http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

iyi dilekleriniz için teşekkür ederim,
bu formda okuduğum hikayetler banada hep umut oldu , benim hikayemde size umut olur umarım.

Kızlar formda çok aktif katılımcı değilim ama bütün yazılanları okuyorum.Bikaç kezde yazmıştım.Uzun zamandır PKO'luyum ve 1 yıldır bebek için çalışıyoruz.Klomen tedavisi ile yumurtalarım büyümeyince gittiğin Prof bana kesin aşılama dedi.Bende kendi kendime 3 ay glifor kullandım .Düşünce gücü ile ilgili CD ve kitaplar aldım ve onları uygulayıp allahıma sığındım.Reglim gelmeyince evde test yaptım negatif.Bugün istemeye istemeye BHCG yaptırdım veeeeeeee sonuç pozitif.
Sizede umut olsun diye yazıyorum .Sakın umudunuzu kaybetmeyin.Herşey beyninizde bitiyor.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
canım ya tebrikler....
işte böyle gecemizi günümüzü aydınlatan haberlere ihtiyacımız var...
değerin kaç çıktı?

az önce gene test yaptım yine silik cizgi :KK43:( resmi cektm size eklemek istiorum birde sizler degerlendirseniz die ama nası eklicem bilmiorum

az önce gene test yaptım yine silik cizgi :KK43:( resmi cektm size eklemek istiorum birde sizler degerlendirseniz die ama nası eklicem bilmiorum

mesaj yazdığın yerde yukarıda ataç işareti var ona bas seç fotoğrafı bilgisayarında neredeyse ve yükleye bas çek at tamam de canım foton eklenir......

Son düzenleme:
$resimni3.jpg işte kızlarr test böleee sizce acaba warmıki

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 279481 işte kızlarr test böleee sizce acaba warmıki

elin çok titremiş canım foto bozuk çıkmış ama sana şunu diyebilirim ki 2. çizgi de çok net görünüyor...
silik de olsa görünüyor sonuçta bence hamilesin arkadaşım... :KK9::KK9:

bakalım kandaki değer kaç çıkacak ve doktorun ne diyecek canım?
adet hiç başlamadı de mi?
öncesinde yerleşme kanaması oldu mu?

ya bu yerleşme kanaması herkeste illa olmak zorunda değil herhalde de mi?

Son düzenleme:
Ben evde bugün test yaptım negatif ama bhcg değerim 495 çıktı evdeki testlere güvenmeyin.
Doktor geç yumurtlama ve döllenme olmuş dedi.

Cuma tekrar BHCG yaptırıcam katladığını görmek için.

Hiç hamilelik belirtim yok sadece birkaç sivilce.
İnşallah bu bi başlangıç olur ve teker teker hamile haberlerinizi alırım...

Ben evde bugün test yaptım negatif ama bhcg değerim 495 çıktı evdeki testlere güvenmeyin.
Doktor geç yumurtlama ve döllenme olmuş dedi.

Cuma tekrar BHCG yaptırıcam katladığını görmek için.

Hiç hamilelik belirtim yok sadece birkaç sivilce.
İnşallah bu bi başlangıç olur ve teker teker hamile haberlerinizi alırım...

maşallah canım peki yerleşme kanaması oldu mu sende?
herkeste olmaz bu de mi?
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...
ben de 4 gün sonra kandan baktıracağım...

Son düzenleme:

gözün aydın canm tebrik ederim.bize umut oldun kesinlikle.bazen öyle umutsuz oluyorum ki sanki hiç anne olamıcakmışım gibi hissediyorum ya da olsam bile çok uğraşıcam diye düşünüyorum.çünkü bugüne kadar istediklerime hep geç ulaştım.o yüzden bu düşünceyi kafamdan atamıyorum.düşünce gücüne inanıyorum tabi ama ben biraz kaderciyim.yani Allah ne zaman ol derse ozaman olur diyorum ne kadar olumlu düşünsende düşünmesende.

neyse Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bizlerede dua etmeyi unutma canm..

gözün aydın canm tebrik ederim.bize umut oldun kesinlikle.bazen öyle umutsuz oluyorum ki sanki hiç anne olamıcakmışım gibi hissediyorum ya da olsam bile çok uğraşıcam diye düşünüyorum.çünkü bugüne kadar istediklerime hep geç ulaştım.o yüzden bu düşünceyi kafamdan atamıyorum.düşünce gücüne inanıyorum tabi ama ben biraz kaderciyim.yani Allah ne zaman ol derse ozaman olur diyorum ne kadar olumlu düşünsende düşünmesende.

neyse Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bizlerede dua etmeyi unutma canm..

Hepinize dua ediyorum zaten, sizleri tanımasamda
Hepimizin yaşadıkları aynı çünkü, sizi okudukça hep kendi yaşadıklarımı gördüm ,
Bende Eylül ayına kadar kaderciydim, yaşadıklarımdan hep kendimi sorumlu tuttum ve asla olacagına inanmadım.
Ama biraz beynimize söz geçirince işte geliyor mucize ...
Kafanızdan çıkarın demiycem çünkü çıkmıo , bari iyi şeyler geçirin içinizden
yalvarıyorum size deneyin .

yyuuhuuuuuu!!!! :KK16::KK16::KK16::KK16:
kızlarr!!!!!!

doktoruma gittim, benim folikül 18 mm olmuş! istersen çatlatma iğnesi yap bu gece dedi.....ya da eşin yapsın dedi...

aslında gerek yok dedi, seninki kendiliğinden çatlıyor ama ille de EMİN olmak istiyorsan, bu gece 12 ya da 01 gibi iğneyi yapın, 36 saat sonra ilişkiye başlayın dedi....Pardon yani ama bu cuma günü saat öğlen 12:00 civarı demek....
ikimizde öğlen tatilinden yararlanmamız gerek demek ve bu zaten çok saçma olur! hatta doktorla ikimizde çook güldük!

ben eşime sorarım dedim, telefon ettim ve o da gerek yok dedi...vücudunun yaptığı bir şeyi neden kimyasal yolla yapalım dedi...

(bilmeyenlere bilgi: benim kociş eczacı)

neyse, bende hiçbir sorun olmadığını sadece metformine devam edersem iyi olacağını ve kilo kontrolümle birikte bana mutlu bir hayat diledi :-)))) ahhahahahahahhaahahhaha......
herşeyim çok şükür tertemiz çıktı, düzgün adet, düzgün yumurtlama.....
tabiki birdahaki ay gidebilirim, herzaman doktorumu gördüğüme seviniyorum zaten.....

hayde bakammmmm .......:KK53::KK53::KK53::KK53:

Eki Görüntüle 279481 işte kızlarr test böleee sizce acaba warmıki

bir doktordan şunu duymuştum bu testler hakkında:

gebelik testleri yanılabilir ama sadece negatiflik sonuçlarda....

silik çizgi herzaman pozitif demektir demişti

yani biri hamile değilse HAMİLE GİBİ GÖSTERMEZ!!!!!!!!

bu demekki, sen hamilesin arkadaşım!!!!!!!! :-))))))

yyuuhuuuuuu!!!! :KK16::KK16::KK16::KK16:
kızlarr!!!!!!

doktoruma gittim, benim folikül 18 mm olmuş! istersen çatlatma iğnesi yap bu gece dedi.....ya da eşin yapsın dedi...

aslında gerek yok dedi, seninki kendiliğinden çatlıyor ama ille de EMİN olmak istiyorsan, bu gece 12 ya da 01 gibi iğneyi yapın, 36 saat sonra ilişkiye başlayın dedi....Pardon yani ama bu cuma günü saat öğlen 12:00 civarı demek....
ikimizde öğlen tatilinden yararlanmamız gerek demek ve bu zaten çok saçma olur! hatta doktorla ikimizde çook güldük!

ben eşime sorarım dedim, telefon ettim ve o da gerek yok dedi...vücudunun yaptığı bir şeyi neden kimyasal yolla yapalım dedi...

(bilmeyenlere bilgi: benim kociş eczacı)

neyse, bende hiçbir sorun olmadığını sadece metformine devam edersem iyi olacağını ve kilo kontrolümle birikte bana mutlu bir hayat diledi :-)))) ahhahahahahahhaahahhaha......
herşeyim çok şükür tertemiz çıktı, düzgün adet, düzgün yumurtlama.....
tabiki birdahaki ay gidebilirim, herzaman doktorumu gördüğüme seviniyorum zaten.....

hayde bakammmmm .......:KK53::KK53::KK53::KK53:
canım ay çok sevindim maşallahın var ya darısı başıma...
çok iyi.... demek ki yarın kendiliğinden çatlayacak bu yumurta çok iyi canım ya sen bu geceyi yarını değerlendir....36. saat hikaye ben deyim sana 2 kere iğne oldum 2sinde de 72. saat çatladı benim :)))
amin ...
hayır kanamam olmadı hiç, herkeste olmaz zaten

sağol bilgi için canım güzel haberini,değerinin katlanmasını bekliyoruz...

Son düzenleme:
X