Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım inatçı yapım var demiştin ben de öyleyimdir bu sebepten hak versem de sana bu kadar uzun da küs kalınmaz ki be canım....
hem kızın da etkilenir... heleki yüksek ses olursa duyar sakın canım.... barışın...
uykuya geçmiştir miniğin korkma canım.... sen otur bir yerde kımıldamadan yarım saat dur o zaman onun hareketlenmesi gerekli...

bişey sorayım sana az önce çamaşırmda sarı krem gibi ama kurumuş akıntı gördüm... bende pek olmayan bişey bu... sarı olmazdı beyaz krem gibi olurdu... ne demek bu biliyor musun canım?

sesimiz yükselmiyor evde canım sadece bana yemek hazırlamamı söylüyor bende hiç sesimi çıkarmadan hazırlıyorum iki yabancı gibiyiz oda konuşmak için bir adım atmıyor buda benim zorma gidiyor o yüzden hiç sesimi çıkarmka istmiyorum offfff zaten ben ne zaman moraim bozulsa kızım kıpır kıpır annem yaaa üzülüyor heralde:KK43:(

canıım bende de oluyor şuanda ve kuruyunca kireç gbi bir görüntü olutyor ama kremsi gibi akıntı bendede var canm eğer üşütmediysen belki bir belirti olabilir birde bende hamile kaldığım ay 23. günüm diye hatırlıyorum daha adetime 1 hafta kala bulantım olmuştu sizlerle paylaşıyım dedim

nee kızlar ben biraz evimi toplıyım

ayy benim de pek uzun bir bekleyiş süreci başlıyor :KK9: vallahi maşallah o zaman sana, inşallah son güne kadar böyle sabırla gidersin.. ee birşey kalmamış.. 4 gün dediğin nedir ki :KK9:
bu arada benim yumurtalıklarım ağrıyor dedim doktora ve direk yumoş oluşumu başlıyordur ondan ağrı olabilir dedi.. bu ay daha iyi cevap vereceksin klomene dedi..
bu üstündeki ağırlık ve uyku isteği inşallah bebektendir :KK9:

inşallah canım ya 2 gündür uykuluyum öncesinde de progestan içiyordum ama yoktu uyku durumu... evet az kaldı sizlere haber vermeme...
canım çok iyi haber erken yumurta gelişimi başlaması ve inşallah yine 1 den çok olsun da şans artsın... ben senden çok umutluydum şimdi daha da umutluyum.... artık olacak galiba de mi?

inşallah hayırlısı olsun hepimiz için.. bekleme süreci şimdi sende heyecana bırakıyor yerini değil mi.. benim bir hafta önceki durumumdasın.. çok zor geçiyor güler çoook. ama bak bi adet oldum anlamadım 3 gün oldu bile..

yellow canım kızını yerim ama seni yemem.. kız kocişle o kadar küs kalınır mı :KK9: akşama gelince barışın hemen.. uzatma hiç.. kızını düşün.. sonuçta o da içinde üzülüyor..

:)))) bu kadar lafa bende akşama bir barışmayı deniyim küs kalmıyım barii
üzülmesin benim kızım dayanamam ben ona

sesimiz yükselmiyor evde canım sadece bana yemek hazırlamamı söylüyor bende hiç sesimi çıkarmadan hazırlıyorum iki yabancı gibiyiz oda konuşmak için bir adım atmıyor buda benim zorma gidiyor o yüzden hiç sesimi çıkarmka istmiyorum offfff zaten ben ne zaman moraim bozulsa kızım kıpır kıpır annem yaaa üzülüyor heralde:KK43:(

canıım bende de oluyor şuanda ve kuruyunca kireç gbi bir görüntü olutyor ama kremsi gibi akıntı bendede var canm eğer üşütmediysen belki bir belirti olabilir birde bende hamile kaldığım ay 23. günüm diye hatırlıyorum daha adetime 1 hafta kala bulantım olmuştu sizlerle paylaşıyım dedim

nee kızlar ben biraz evimi toplıyım

canım bak ilk adımı sen at zoruna gider tabi ama onun da konuşmamak hiç hoşuna gitmiyordur eminim... yani yine adımı atan bizler olalım boşver sen konuş... kızın da üzülmesin :)) yerim ben küçüğünü...
aynen akıntı kuruyunca kireç gibi oluyor... canım bulantıyı belirtmen çok iyi olmuş...merak ediyordum erken olur mu diye? benim bulantılarım 1 haftadır var.... önemsemiyorum gerçi çünkü geçen ay da olmuştu.... ama bu akıntı yoktu geçen ay... bakalım artık zaten az kaldı öğreneceğim... yürürken de kasık ağrısı kendini hatırlatıyor acayip yani...

dediğim gibi bu gece nete geldiğinde eşinle barışmış olarak gelmeni istiyorum canım... :KK8:

çıkıyorum netten ben canım biraz dinleneyim gelirim yine...

Son düzenleme:
inşallah canım ya 2 gündür uykuluyum öncesinde de progestan içiyordum ama yoktu uyku durumu... evet az kaldı sizlere haber vermeme...
canım çok iyi haber erken yumurta gelişimi başlaması ve inşallah yine 1 den çok olsun da şans artsın... ben senden çok umutluydum şimdi daha da umutluyum.... artık olacak galiba de mi?

canım aman belirtilere kapılma.. mide bulantısı, baş dönmesi, uyku hali bunlar progestan ve çatlatma iğnesinin bize oyunları olabiliyor.. sonradan üzülmemek adına sallama hiçbirini.. düşünmemeye çalış.. herşey çok güzel olacak.. geliyo bebekler geliyo.. peş peşe patlatıcaz bombaları.. bende çıkacağım şimdi.. akşama görüşürüz canım :KK54:

yellow işte böyle.. :KK34:
kocacıklar iyi de olsa kötü de olsa bi taneler.. küs kalma kızın şimdiden öğrenmesin küsüşmeyi :KK9::KK9:
ehh madem kocişle barışacaksın artık kızınla birlikte seni de yiyebilirim :KK9:

görüşürüz kızlar, kendinize iyi bakın.. az uzanıp uyuyacağım.. gece doktora gidicem diye stres oldum ve uyuyamadım.. az uyuyup yazlıkları kaldıracağım sonrasında da yemek hazırlarım.. öpüyorum hepinizi :KK54:

canım aman belirtilere kapılma.. mide bulantısı, baş dönmesi, uyku hali bunlar progestan ve çatlatma iğnesinin bize oyunları olabiliyor.. sonradan üzülmemek adına sallama hiçbirini.. düşünmemeye çalış.. herşey çok güzel olacak.. geliyo bebekler geliyo.. peş peşe patlatıcaz bombaları.. bende çıkacağım şimdi.. akşama görüşürüz canım :KK54:

kocacıklar iyi de olsa kötü de olsa bi taneler.. küs kalma kızın şimdiden öğrenmesin küsüşmeyi :KK9::KK9:

görüşürüz kızlar, kendinize iyi bakın.. az uzanıp uyuyacağım.. gece doktora gidicem diye stres oldum ve uyuyamadım.. az uyuyup yazlıkları kaldıracağım sonrasında da yemek hazırlarım.. öpüyorum hepinizi :KK54:
kızımla ikimizi yersen tadımıza doyamazsın şekerim :))))
ayyy alemsin yaa kızımda mı öğrenecek küsüşmeyi:)))))
hadi sana iyi uykular kolay gelsin bizde öptük.
canım bak ilk adımı sen at zoruna gider tabi ama onun da konuşmamak hiç hoşuna gitmiyordur eminim... yani yine adımı atan bizler olalım boşver sen konuş... kızın da üzülmesin :)) yerim ben küçüğünü...
aynen akıntı kuruyunca kireç gibi oluyor... canım bulantıyı belirtmen çok iyi olmuş...merak ediyordum erken olur mu diye? benim bulantılarım 1 haftadır var.... önemsemiyorum gerçi çünkü geçen ay da olmuştu.... ama bu akıntı yoktu geçen ay... bakalım artık zaten az kaldı öğreneceğim... yürürken de kasık ağrısı kendini hatırlatıyor acayip yani...

dediğim gibi bu gece nete geldiğinde eşinle barışmış olarak gelmeni istiyorum canım... :KK8:

çıkıyorum netten ben canım biraz dinleneyim gelirim yine...

akşam eşim geç geldiğinden bende size gelişmeleri biraz geç yazabilirim.
yalnız canım bu çatlatma iğnesi maalesefki hamilelik belirtiside yapıyor o çok sinir bozucu bir durum maalesef ama kasık ağrısına benimde kafam takıldı bende hiç böyle olmamıştı hayırlısı bakalım gerçekten senin sonucu merak ediyorum.
sanada iyi dinlenmeler canım öptük.

bicimmm benceee hamile oolabilrsinnnnnnnnnnn ayy ewet nedense sabırla oturuorum yarın sabah gidip vercem kanı öğleden sonrada alıcam kan testimin sonucunu hayırlısı bakalım bekliorm sabrla hala kasıkllarımda ağrılar oluo üşüorum deli gibi

selam kızlar,

yorumlarınızı azıcık da olsa okuyabildim...son 2-3 sayfa...

tuncss, yeniden klomen ve metformin, süpperrrrrr...biliyorum, evde başkalarıylayken çok zor oluyor ilişki...ben bunu defalarca evime misafir gelince anladım....

vakti zamanı gelince zaten evde 100 kişi olsa, tutacağı varsa, tutuyo valla....

bicim: yine aklım, kalbim seninle....31. ekimi bekliyoruz...

ben bu akşam yine gidicem, bakalım 17 mm yi geçtimi bizim folikül sıpası :KK53::KK53::KK53:

ona göre çalışmalara başlıycam....

bu arada yarın akşam büyük FB BJK mçı var ve bize maça bir sürü insan gelicek, umarım maçtan sonra hemen giderler :-))))

canım benim 23 tü doktor üst sınırda ama ilaçlık değil sorun etme demişti seninki de normal bence...
yumurtlama zate adet 21. gün bakılır canım.... o zaman 9-12 arası bir değer çıkarsa yumurtlama olmuş denir bana gelince daha iyi kasık ağrım uzandım iyi geldi... şimdi de ayaklarımı ısıtmaya çalışıyorum .... diğer hormonların da normal bence...

canım çok sağol içime su serptin tatlım ama mr girecem artık hazır devlette yaptıryorum içimde korku kalmaz en azından.bu günlerdede mr a girecem diye yumurtlama ilişki filan hiç uğraşmıyomm.sende kendine dikkat et bence hamilesinn ondan böyle kasık ağrın var.
bu arada estradoilim çok yüksek benim bu kötü bişeymi bide ben adaçayı filan içsem uçar herhalde

bi kesinleşse doktor bi baksa bişe yok dese bebegi bi görsek kesenin içinde rahatlıcam :KK1: ya işte diorum ya bence cok yeni cünkü gecen ay bugün gitmöiştim doktora birşey yoktu demekki 27 eylülden sonra bişeyler olduysa o zaman olmustur hayırlısı olsun bakalım yarın gidip vercem kan canım benim ben her gece yatrken kendimle berber hepinize dua ediorum allahım diorum bizlerin kucaklarını boş bırakma arkadaslarımın ve benmde o sevinci tatmamızı sağla diorum bakalım inş arka arkaya verces inş bu ay haberleri patlatıcaz hep demiomuydum size bu ay patlatalım haberleri diye :KK76:

canım sen inanamıyon çünkü bu aya ilaç filan kullanmadın ya olmaz diyorsun ama kafan rahat olduğu için şartlandırmadığın için oldu bence sıkma tatlı canını.soğan başlı başına mucize üstüne bide metformin oooo kafa da rahat hesaplama yapmadın koşullanmadın.bence soğan kistinide yok etmiştir..

silik çıktığına göre 50 falan olmalı değerin canım....
yarından sonra sabah kanda baktırsan 200 çıkmalı.....
canım gerçekten de senin mucize olacak hamileliğin soğan ya da glifor mucizesi...

değer 1500 lere geldiğinde kalp atımları duyulabilir...ya da kese görülür 2 sinden biri... :))

anladım yani yarın yaptrdıgımda 50 il 200 arası cıkabılır o degılde benm kafama kıst takılıo kıstım noldu o nerde :26:

kızlar ben geldim..
doktorla baya etraflıca konuştuk..
bana daha yaşımın çok genç olduğunu söyledi.. aşılama diyordum ama rahim filmin temiz çıkınca vazgeçtim ben dedi.. iğnelere de daha geçmeyelim.. klomene cevap veriyor bünyen dedi.. yumurta rezervinde de sıkıntı yok, gayet sağlıklı yumurtaların oluşuyor.. geç olmasını kafana takma önemli olan yumurtanın gelişiyor olması dedi.. progestana rağmen 20. günde adet olmama o da bir anlam veremedi.. ben olsam hamileyim diye düşünürdüm dedi ve baya bi güldü :KK9: bende öyle düşünmeye başlamıştım zaten ama kırmızılar tokat gibi çarptı yine bu ayda dedim.. daha çok gençsin eşinin değerleri çok normal sende de bir sıkıntı yok, rahat olmalısın.. sen de eşin de dedi.. stresten uzak bir yaşam ve kafaya takmadan çalışmalar.. ödev gibi, görev gibi değil.. isteyerek, sevgi dolu, aşk dolu çalışmalar yapın dedi :KK9:
dedim doktor iyi güzel diyon da günleri önüme sen koyuyon o dediğini yapamıyorum işte ben stres oluyorum dedim :KK9: artık alışmış olman lazım ama filan falan derken yaklaşık 25 dakika sürdü sohbet.. veeee bana yine klomen verdi.. 5. gün başlıyorum, 5 gün sabah akşam yine.. sonra kontrolüm olacak arife günü.. duruma bakacak ve iğne için karar vericez.. işin kötü tarafı biz bayramda adapazarında benim ailemin yanında olucaz.. çalışamalar orda denk gelirse naparım ben onu düşünüyorum.. bunu doktorla da paylaştım, öldüm gülmekten.. arabanız yok mu, çıkın gezmeye diye.. girin bi kuytu köşeye ne olcak sanki.. ya da bi otele gidin diyo.. dedim bu kadın hakkaten çatlak :KK9: ee öğretmen ödevi verdi, mecbur yapacaksınız diyo :KK9: artık bakalım başıma neler gelecek bunu bayramda yaşayıp göreceğim.. metformini yine söyledi.. asla ama asla atlama onu.. muhakkak içiyorsun dedi..
işte benden haberler böyle.. yeni süreç başladı.. hayırla sonuçlansın artık inşallah..

**karaböcüq sende kan vermeye gitmemişsin.. ayy ne rahatsın.. ben o silik çizgiyi görsem; fizanda kan testi yapılıyor deseler kalkar giderim valla :KK9: :KK9: git bari 3-5 tane daha test al da evde yapıver.. foto çekip bize de gönder.. oohhh bebek geliyooo sonunda bi tane daha :KK16::KK16::KK16:

**biricik; doktordan sonra haber ver bize de, heyecanla bekliyorum...

**bicim; canımmm.. bugün daha iyi olmana sevindim.. belki de bebiş oluşuyordur içerde bu sıkıntılar ondandır :KK9:
tuncsss çok şanslısın doktorun paragöz değil ve çok kafa ahhh bide ben bulsam iyi doktor nerdeeeee.bu arada metformine çok önem veriyor ayyy bana endokronolojide doktor yazmadı ya glukoz değeri 89 çıktı acaba ondan mı gerek duymadı.bide klomende kaçıncı kullanışındı kaç ay kullanılabiliyor bu ilaç..

canım internetten randovü almayı dene.... devlet hastanesine ben öyle yapıyorum....
inşallah yakın zamana bulabilirsin....

canım ya hayranım senin doktoruna çok tatlı bir kadına benziyor.... benim düşündüğüm gibi düşünmüş bence de sen de ve eşinde sorun yok artık bu da demek oluyorki bebeğinizin gelmesi an meselesi canım... stres yapma gerçekten...
yeni klomen ayın hayırlı olsun canım hava değişikliği yarar bence iyi olacak... metformine durumum belli olsun ben de başlayacağım...
inşallah hamileyimdir değilsem klomene biraz ara verip metforminle devam etmeyi düşünüyorum...
:KK52:
bu arada doktorunun otel odası fikri gayet iyi bence düşün derim zaten artık yumurtlama gününü az çok biliyorsun sen.... canım önemli olan ilişkiden sonra kalkmadan yatmak buna dikkat edersen tutar gibime geliyor... ben bu ay buna dikkat ettim çok ve çok sıkışmış olmama rağmen tuvalete de gitmedim...sabaha kadar yattım böylece spermler kesinlikle dışarı çıkmıyor...

ayyy bende mr çektireyim, rahim filminide kadın doğum doktoru yazmazsa gidecem sağlık ocağında yazdıracam doktora sormadan kullanacam tabi yazarlarmı onuda bilmiyorum soğan yapıyorum zaten bitsin incire de başlayacam artık.benim glukoz 89 çıktı kullanabilirim bu ilacı değilmi.

Son düzenleme:
prolaktin için hayıt olurmu acaba düşsün diye.GYAMAN bitkisel konularda sen çok deneyimlisin bildiğin bişey varmı.

canım çok sağol içime su serptin tatlım ama mr girecem artık hazır devlette yaptıryorum içimde korku kalmaz en azından.bu günlerdede mr a girecem diye yumurtlama ilişki filan hiç uğraşmıyomm.sende kendine dikkat et bence hamilesinn ondan böyle kasık ağrın var.
bu arada estradoilim çok yüksek benim bu kötü bişeymi bide ben adaçayı filan içsem uçar herhalde

canım sen inanamıyon çünkü bu aya ilaç filan kullanmadın ya olmaz diyorsun ama kafan rahat olduğu için şartlandırmadığın için oldu bence sıkma tatlı canını.soğan başlı başına mucize üstüne bide metformin oooo kafa da rahat hesaplama yapmadın koşullanmadın.bence soğan kistinide yok etmiştir..

tuncsss çok şanslısın doktorun paragöz değil ve çok kafa ahhh bide ben bulsam iyi doktor nerdeeeee.bu arada metformine çok önem veriyor ayyy bana endokronolojide doktor yazmadı ya glukoz değeri 89 çıktı acaba ondan mı gerek duymadı.bide klomende kaçıncı kullanışındı kaç ay kullanılabiliyor bu ilaç..

ayyy bende mr çektireyim, rahim filminide kadın doğum doktoru yazmazsa gidecem sağlık ocağında yazdıracam doktora sormadan kullanacam tabi yazarlarmı onuda bilmiyorum soğan yapıyorum zaten bitsin incire de başlayacam artık.benim glukoz 89 çıktı kullanabilirim bu ilacı değilmi.

ewet hala tam anlamıyla hamıleyım dıyemıorum cunku gebelık testlerı bazen ynalş sonuc verebılıomuş o yuzden bı an önce yarın olsada kanda bakrsamda rahatlasam cok korkuorum kızlar bana cok dua edın nolurr inş kandada cıkar hamile oldugum :KK14:

haklısın canım iğne ve ilaçların yan etkileri de olabilir ama işte karnımdaki sancılanma biraz umut veriyor bunun dışındakilere aldırmıyorum... bakalım az kaldı ne çıkacak.... :) ütüm var bir sürü ben de onlara başlayım, yemek yapayım...

kızımla ikimizi yersen tadımıza doyamazsın şekerim :))))
ayyy alemsin yaa kızımda mı öğrenecek küsüşmeyi:)))))
hadi sana iyi uykular kolay gelsin bizde öptük.

akşam eşim geç geldiğinden bende size gelişmeleri biraz geç yazabilirim.
yalnız canım bu çatlatma iğnesi maalesefki hamilelik belirtiside yapıyor o çok sinir bozucu bir durum maalesef ama kasık ağrısına benimde kafam takıldı bende hiç böyle olmamıştı hayırlısı bakalım gerçekten senin sonucu merak ediyorum.
sanada iyi dinlenmeler canım öptük.
geç de olsa yaz canım ben gelir okurum....
çatlatma iğnesinin etkisi 10 günmüş canım ben 11. gündeyim ama bilmem tabi hala onun etkileri mi....
sağol canım inşallah iyi haber veririm ben de sizlere...

bicimmm benceee hamile oolabilrsinnnnnnnnnnn ayy ewet nedense sabırla oturuorum yarın sabah gidip vercem kanı öğleden sonrada alıcam kan testimin sonucunu hayırlısı bakalım bekliorm sabrla hala kasıkllarımda ağrılar oluo üşüorum deli gibi

canım hayırlı olsun sabah kan veriyorsun ve yarın 14.30 gibi alırız herhalde senin sonucunu ayyy çok heyecanlı.... kasık ağrıların devam mı ediyor... her hamilelikte yaşanmıyor kasık ağrısı.... benim şu 2 gündür çektiğim ağrı ne acaba? inşallah bana da senden bulaşsın canım da ben de vereyim güzel haberi... yarın sen de ver güzel sonucu inşallah canım :) :KK9:

haklısın canım iğne ve ilaçların yan etkileri de olabilir ama işte karnımdaki sancılanma biraz umut veriyor bunun dışındakilere aldırmıyorum... bakalım az kaldı ne çıkacak.... :) ütüm var bir sürü ben de onlara başlayım, yemek yapayım...

geç de olsa yaz canım ben gelir okurum....
çatlatma iğnesinin etkisi 10 günmüş canım ben 11. gündeyim ama bilmem tabi hala onun etkileri mi....
sağol canım inşallah iyi haber veririm ben de sizlere...

canım hayırlı olsun sabah kan veriyorsun ve yarın 14.30 gibi alırız herhalde senin sonucunu ayyy çok heyecanlı.... kasık ağrıların devam mı ediyor... her hamilelikte yaşanmıyor kasık ağrısı.... benim şu 2 gündür çektiğim ağrı ne acaba? inşallah bana da senden bulaşsın canım da ben de vereyim güzel haberi... yarın sen de ver güzel sonucu inşallah canım :) :KK9:

ewet dewam edıo ara ara ve cok üşüorum işte bu yuzden emın olamıorm bu kadar sürermi kasık agrısı gercı yan komsum 3 aylık hamıle bende oldu dıo normal dıo ama gene de korkuom canm ya ewet yarn 2.5 3 gbi inş güzel haberi verrm inş cnm ben veremesemde güsel haberi size ben bu ay senden cok umutluyum sen vercen bısee gusel haberı bu ayy

Son düzenleme:
kızlar ben geldim..
doktorla baya etraflıca konuştuk..
bana daha yaşımın çok genç olduğunu söyledi.. aşılama diyordum ama rahim filmin temiz çıkınca vazgeçtim ben dedi.. iğnelere de daha geçmeyelim.. klomene cevap veriyor bünyen dedi.. yumurta rezervinde de sıkıntı yok, gayet sağlıklı yumurtaların oluşuyor.. geç olmasını kafana takma önemli olan yumurtanın gelişiyor olması dedi.. progestana rağmen 20. günde adet olmama o da bir anlam veremedi.. ben olsam hamileyim diye düşünürdüm dedi ve baya bi güldü :KK9: bende öyle düşünmeye başlamıştım zaten ama kırmızılar tokat gibi çarptı yine bu ayda dedim.. daha çok gençsin eşinin değerleri çok normal sende de bir sıkıntı yok, rahat olmalısın.. sen de eşin de dedi.. stresten uzak bir yaşam ve kafaya takmadan çalışmalar.. ödev gibi, görev gibi değil.. isteyerek, sevgi dolu, aşk dolu çalışmalar yapın dedi :KK9:
dedim doktor iyi güzel diyon da günleri önüme sen koyuyon o dediğini yapamıyorum işte ben stres oluyorum dedim :KK9: artık alışmış olman lazım ama filan falan derken yaklaşık 25 dakika sürdü sohbet.. veeee bana yine klomen verdi.. 5. gün başlıyorum, 5 gün sabah akşam yine.. sonra kontrolüm olacak arife günü.. duruma bakacak ve iğne için karar vericez.. işin kötü tarafı biz bayramda adapazarında benim ailemin yanında olucaz.. çalışamalar orda denk gelirse naparım ben onu düşünüyorum.. bunu doktorla da paylaştım, öldüm gülmekten.. arabanız yok mu, çıkın gezmeye diye.. girin bi kuytu köşeye ne olcak sanki.. ya da bi otele gidin diyo.. dedim bu kadın hakkaten çatlak :KK9: ee öğretmen ödevi verdi, mecbur yapacaksınız diyo :KK9: artık bakalım başıma neler gelecek bunu bayramda yaşayıp göreceğim.. metformini yine söyledi.. asla ama asla atlama onu.. muhakkak içiyorsun dedi..
işte benden haberler böyle.. yeni süreç başladı.. hayırla sonuçlansın artık inşallah..

**karaböcüq sende kan vermeye gitmemişsin.. ayy ne rahatsın.. ben o silik çizgiyi görsem; fizanda kan testi yapılıyor deseler kalkar giderim valla :KK9: :KK9: git bari 3-5 tane daha test al da evde yapıver.. foto çekip bize de gönder.. oohhh bebek geliyooo sonunda bi tane daha :KK16::KK16::KK16:

**biricik; doktordan sonra haber ver bize de, heyecanla bekliyorum...

**bicim; canımmm.. bugün daha iyi olmana sevindim.. belki de bebiş oluşuyordur içerde bu sıkıntılar ondandır :KK9:

canm süpersin ya ne güzel konuşmuşsunuz öyle dr.la hemen iğnelere geçirmediğine sevindim.klomene devam ettirmesi çok iyi olmuş.klomen içerken metformini nasıl içiyosun sen?klomende metforminde sabah akşam yemekten sona 2si aynı anda içilir mi?
bizim çalışmalar da bayrama gelcek artk biz ailelerin yannda birer gün kalıp gelcez.
yeni ayın hayırlı olsun canm.inşallah bu ay sana bebeğini getirir...

ewet dewam edıo ara ara ve cok üşüorum işte bu yuzden emın olamıorm bu kadar sürermi kasık agrısı gercı yan komsum 3 aylık hamıle bende oldu dıo normal dıo ama gene de korkuom canm ya ewet yarn 2.5 3 gbi inş güzel haberi verrm inş cnm ben veremesemde güsel haberi size ben bu ay senden cok umutluyum sen vercen bısee gusel haberı bu ayy

canım bazı durumlarda rahimden kaynaklanan kasık ağrıları çok normalmiş bu sebepten sakın aklına kötüyü getirme... sen benden umutlusun ben de seninkine kesin gözüyle bakıyorum canım bakalım ne sonuçlar alacağız....
:KK9:

canım bazı durumlarda rahimden kaynaklanan kasık ağrıları çok normalmiş bu sebepten sakın aklına kötüyü getirme... sen benden umutlusun ben de seninkine kesin gözüyle bakıyorum canım bakalım ne sonuçlar alacağız....
:KK9:

allahım nolursun bizleri sevindirr bu ay nolurrrrr :KK14: neyse ben cıkıorum kıslar kocam gelcek yemek falan yiycess bana dua edın nolur :KK5:

selam kızlar,

tuncss, yeniden klomen ve metformin, süpperrrrrr...biliyorum, evde başkalarıylayken çok zor oluyor ilişki...ben bunu defalarca evime misafir gelince anladım....

ben bu akşam yine gidicem, bakalım 17 mm yi geçtimi bizim folikül sıpası :KK53::KK53::KK53:

bu arada yarın akşam büyük FB BJK mçı var ve bize maça bir sürü insan gelicek, umarım maçtan sonra hemen giderler :-))))

geçti tabii ki yumoşunun boyutu 17mm'yi :)) bak gör 19 mm civarında çıkacak..
akşam maç oynanacak, sonra teyzeler amcalar hemen evlerine gitmeli ki esas maç oynansın dimi ama:KK17: :KK9:
azıcık suratını as, keyifsiz gibi görün..

canım valla doktorumu çok seviyorum.. bazen aklıma sorular takılıyor, başka doktora da mı gitsem ki diyorum.. sonra da nerdeee bu zamanda böyle doktor diyorum :KK9: benim şekerimde normal seviyelerde ama metformini tamamen yumurtlamama destek vermek adına içiyorum.. şekere takılma sen diyor.. sağlıklı yumurtalar için metformin gerekli diyor.. klomen 4-6 ay arası kullanılabiliyormuş.. ama max 6 ay. iyi cevap verdiğim için klomene iğnelere daha geçmeyelim dedi.. hem yaşın da genç daha bekleyebiliriz acelemiz yok dedi.. ben de mutlu oldum.. iğne fikri beni çok korkutuyordu çünki..

bu arada ben doktora bitkisel kürleri sordum.. ilaçla asla önermem ama kesin sonuç alacağının da garantisi yok dedi.. bir vitamin desteği önerdi.. ama bir aylık kutu 125 tl imiş.. klinikte ellerinde varmış, bir araştır biz 100 tlye veriyoruz toptan aldığımız için dedi.. daha ucuz bulurmuyum ki.. aslında çok da gerek yok dedi.. sonuçta yumurta rezervin gayet iyi sıkıntılı bir durum yok.. sadece aklını rahat tutmalısın deyip durdu..

bu arada eşimin değerlerini yorumlayabilecek kimse tanıyor musunuz :KK9: aklıma Ronya geliyor ama kadını elli bin defa rahatsız ettim, utanıyorum artık :KK9:

ooo maşallah sayfalar ilerlemiş yaa ebn sabahdan beri çevremdeki devlet hastanelerine bakıyorum bi türlü randevu alamadım gece 12demi denesem accaba yaaa nasıl yapcam kızlar:KK52:

selam kızlar,

ben maç falan anlamam gönder biter bitmez misafirlerini canım ya.... maç da bu günü mü bulmuş :)) zaten var sizin yumurtlama zamanlarında birşey ya hayırlısı....
şaka bir yana tutacağı varsa mutlaka olur sakın stres yapma canım....

canım rahim filmi özelde parayla çektirilmesi doğru olur çünkü önemli bişey rahme özel bir sıvı veriliyor anestezili olması gerekebilir....
acele etme istersen bekle sen bilirsin...
89 normal ama zaten şeker yüksek olmasa da yumurtanın kalitesi için metformini kullanabilirsin canım....
canım e2 benim de yüksekti pko da bu oluyor bunları takma kafana adaçayı kısırlığı arttıran bir bitki diye internette okumuştum içme sakın... hayıt tohumunu deneyebilirsin....
bu arada inşallah dediğin gibi hamileyimdir.... :KK52: ayy düşüncesi bile güzel sağol arkadaşım...

X