Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ooo maşallah sayfalar ilerlemiş yaa ebn sabahdan beri çevremdeki devlet hastanelerine bakıyorum bi türlü randevu alamadım gece 12demi denesem accaba yaaa nasıl yapcam kızlar:KK52:

hangi ildesin sen canım internetten randövu alamadın mı? ben öyle yaptım 4 gün sonraya aldım devlet hastanesi benim de...

Son düzenleme:
canm süpersin ya ne güzel konuşmuşsunuz öyle dr.la hemen iğnelere geçirmediğine sevindim.klomene devam ettirmesi çok iyi olmuş.klomen içerken metformini nasıl içiyosun sen?klomende metforminde sabah akşam yemekten sona 2si aynı anda içilir mi?
bizim çalışmalar da bayrama gelcek artk biz ailelerin yannda birer gün kalıp gelcez.
yeni ayın hayırlı olsun canm.inşallah bu ay sana bebeğini getirir...

valla sıkıntı yok ilaçları içmemde.. metformini uyumadan birkaç saat önce içiyorum. klomeni mi de yemekle birlikte içiyorum.. zaten metformini ben sadece akşamları alıyorum. klomeni sabah akşam.. bu bayram yoğun çalışmalı geçecek desene :KK9: bizim eve dönme şansımız yok valla artık nerde bulursak orda :KK17: :KK9::KK9:

valla sıkıntı yok ilaçları içmemde.. metformini uyumadan birkaç saat önce içiyorum. klomeni mi de yemekle birlikte içiyorum.. zaten metformini ben sadece akşamları alıyorum. klomeni sabah akşam.. bu bayram yoğun çalışmalı geçecek desene :KK9: bizim eve dönme şansımız yok valla artık nerde bulursak orda :KK17: :KK9::KK9:

:KK23: güldürdün beni ya canım sen başarırsın bu işi ben güveniyorum sana başka yerde kalabalık akrabaların yanında olacaksınız zor olacak işin belki ama tutacağı varsa orda da tutar yani de mi? :)) :KK9:

hangi ildesin sen canım internetten randövu alamadın mı? ben öyle yaptım 4 gün sonraya aldım devlet hastanesi benim de...

istdayım ben bağcılar,bakırköy,halkalı devlet hastanelerine baktım yok.hak-lkalıdakı veriyor randevu aam erkek :KK43: eşim gitmemi istemiyorr erkek doktora

:KK23: güldürdün beni ya canım sen başarırsın bu işi ben güveniyorum sana başka yerde kalabalık akrabaların yanında olacaksınız zor olacak işin belki ama tutacağı varsa orda da tutar yani de mi? :)) :KK9:

ahhahaa, nasipte varsa orda tutacağı ne gelir elden değil mi :))
bu arada ben doğumumu adapazarında ailemin yanında yapmayı çok istiyorum.. kimbilir bebeğimin temellerini de orda atmak nasip olacaktır belki de :KK9:

istdayım ben bağcılar,bakırköy,halkalı devlet hastanelerine baktım yok.hak-lkalıdakı veriyor randevu aam erkek :KK43: eşim gitmemi istemiyorr erkek doktora

eline merdaneyi al, eşini kovala evin içinde :KK9:
biz yapıyoruz bunları böyle.. her dediklerine he diyoruz sonra da..
neyse bakalım koca ne derse kanundur.. lafından çıkma :KK9: ama haberi de olmayabilir, hani sonuçta sadece kan testi filan yaptıracaksın ya o bakımdan dedim :KK34:
ayy kötü şeyler sokmayım aklına.. eşin görür mörür sonra kızmasın :KK9:

aaaa acil çıkmam lazım.. eşim gelmek üzere markete filan gidicez..
off aklım sizde kalcak bak şimdi :KK9:
ben yokken fazla kaynatmayın :KK51:
:KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54:

ahhahaa, nasipte varsa orda tutacağı ne gelir elden değil mi :))
bu arada ben doğumumu adapazarında ailemin yanında yapmayı çok istiyorum.. kimbilir bebeğimin temellerini de orda atmak nasip olacaktır belki de :KK9:

inşallah canım ya öyle istiyorsan öyle olur bence... çünkü insanı düşünceleri yönlendiriyor ya bir bakmışsın doğum zamanı oradasın belli olmaz....

ben de ütü için çıkıyorum görüşürüz... :))

Son düzenleme:
Kızlar formda çok aktif katılımcı değilim ama bütün yazılanları okuyorum.Bikaç kezde yazmıştım.Uzun zamandır PKO'luyum ve 1 yıldır bebek için çalışıyoruz.Klomen tedavisi ile yumurtalarım büyümeyince gittiğin Prof bana kesin aşılama dedi.Bende kendi kendime 3 ay glifor kullandım .Düşünce gücü ile ilgili CD ve kitaplar aldım ve onları uygulayıp allahıma sığındım.Reglim gelmeyince evde test yaptım negatif.Bugün istemeye istemeye BHCG yaptırdım veeeeeeee sonuç pozitif.
Sizede umut olsun diye yazıyorum .Sakın umudunuzu kaybetmeyin.Herşey beyninizde bitiyor.

eline merdaneyi al, eşini kovala evin içinde :KK9:
biz yapıyoruz bunları böyle.. her dediklerine he diyoruz sonra da..
neyse bakalım koca ne derse kanundur.. lafından çıkma :KK9: ama haberi de olmayabilir, hani sonuçta sadece kan testi filan yaptıracaksın ya o bakımdan dedim :KK34:
ayy kötü şeyler sokmayım aklına.. eşin görür mörür sonra kızmasın :KK9:

ahaha ahah çok güldüm kızzz valla kovalayyım dimi akşam evde :KK9::KK9: evet yaa aslınd ahaberide olmaya bılır ama ya kayıtlara falan bakars ver randevuna bakayım diye t.c girdiği zaman lap diye cıkarsa nolcak ben adetimin 3,günü gitmek istiyorum doktora hem kontrol hemde gitmişken kan testi yaptıryam dıyee ama bılmıyorum 4.günü gitsem nolurr acaba:26: hormonlara bakılabılırmı :) özel hastaneye gidiyordum öncede muayne parası 50tl falan veriyordum tahlıl istiyorlar 150aşagı tutmuyordu tahlıl parası ben bu kadar paranın altından kalkamam diye şimdi devlete gitmek istiyorum bakalım inş.tuttururm :)

Kızlar formda çok aktif katılımcı değilim ama bütün yazılanları okuyorum.Bikaç kezde yazmıştım.Uzun zamandır PKO'luyum ve 1 yıldır bebek için çalışıyoruz.Klomen tedavisi ile yumurtalarım büyümeyince gittiğin Prof bana kesin aşılama dedi.Bende kendi kendime 3 ay glifor kullandım .Düşünce gücü ile ilgili CD ve kitaplar aldım ve onları uygulayıp allahıma sığındım.Reglim gelmeyince evde test yaptım negatif.Bugün istemeye istemeye BHCG yaptırdım veeeeeeee sonuç pozitif.
Sizede umut olsun diye yazıyorum .Sakın umudunuzu kaybetmeyin.Herşey beyninizde bitiyor.

Allah hayırlısıyla tamamına erdirmek nasip etsin.. Düşünce gücü ile ilgili cd ve kitaplardan bahsetmişsiniz. Acaba kitabın adını söyleyebilir misiniz?

süpeeeerrr bişeymiş yaaa allahımö saglıkla kucagına alamyı nasip etsin arkdaşım darsııs bizim başımıza inş..hangi kitapları ve cd okudun izledin canım yazarmısın bende beynime fazla söz geçiremem belkı senın okudukalrının etkiis olurr banada bize umut oldun valla süper yaa.hiç yumurtlama tarıhını falan hesaplamadını arkadaşım

Okuduğum kitap ve dinlediğim cd.

Louise Hay-Düşünce gücü ile tedavi
Nil Gün-Hamilelik ve doğum CD'si

Hergün tekrarladığım cümleleri tekrar forma yazıyorum.

Şu andan itibaren hamileliğimin gerçekleşmesine izin veriyorum.
Sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmek için bütün koşullara sahibim.
Yaradanın yaratıcı gücüne minnettarım.
Yaratıcılığımda dengedeyim.
Hayata güveniyorum.
Doğru yerde doğru zamanda doğru şeyi yapıyorum.
Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve onaylıyorum.

Nolur cd ve kitabı alamasanız bile yukardaki cümleleri tekrarlayın ne kaybedersiniz ?

Hayata güveniyorum.

Nolur cd ve kitabı alamasanız bile yukardaki cümleleri tekrarlayın ne kaybedersiniz ?

yardım için teşekkürler canım sagol ben hemen alacam bu kitabı ve cdyi ilk fırsatta tabıkı.sen kür falan kullandınmı klomene falan kaç ay tedavı oldun bizede doktor aşılama diyorr ama eşim pek istemiyor bakcaz artık

Son düzenleme:
Pkolu olduğum için yumurtlama günümü bilmiyorum zaten .Son reglimde doktor kistin var önce bu kisti at demişti ama biz yinede doktorun aşılama şart demesine rağmen 3 gün arayla çalışma yaptık.Heyecandan yazmayı unuttum geçen ay rahim filmim çekildi ve temiz çıktı hergün 2-3 tane incir yedim.

Hayata güveniyorum.

teşekkürler yardımın için .. yarın ilk işim kitap ve cd yi almak olacak ...
geçen ay ben de rahim filmi çektirmiştim şükürler olsun ki tüplerim açık çıktı .. umarım sonumuz benzer :)

Hayata güveniyorum.

teşşkürler ... yarın ilk işim kitap ve cd yi temin etmek olacak.. tekrar gözün aydın .. umarım sorunsuz bir hamilleik dönemi geçirip özlemle bebeklediğin bebeğini kucaklarsın ..

noldu canım kan tahlılı yaptırdınmı sonuç ne kız merak ettim valla:KK3:

yok canım yarın sabah yaptrcam randewu aldım az önce aradım 10.20 i gece yaptrcam ama neden umudum yokkk benimm halaa :44: öğleden snrada iki bucuk gibi blli olur sanrm

X