Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

amin arkadaşım amın sagol güzel dileklerin için siz bana umut veriyorsunuz valla c.tesi akşam bitti progestanım perşembe sabah yapsam var yada yok diye belli olur herhalde dimi inş.vardır :) hepimizde bişeyler hepimiz bağrıyormusuz bu ay bu topikde :)

sanada bi gelip gidiyorlar hee sen hangi burcsun terazı yada ikizlermi :)

ahahaha.. hiç biri değilim.. ama eserekli bi yapım var maalesef.. çok çabuk parlar bi anda unuturum gider..
yay burcuyum.. yükselenim de akrep..
bu burç olaylarından hiç anlamıyorum..

ahahaha.. hiç biri değilim.. ama eserekli bi yapım var maalesef.. çok çabuk parlar bi anda unuturum gider..
yay burcuyum.. yükselenim de akrep..
bu burç olaylarından hiç anlamıyorum..

ahahaha yine bilemnedim ay ben en iyisi hiçbir tahmınde bulunmamayayım barı bicimede buay senden umudum yok demıstım inş.tersi çıkaarrr yaa

teşekkürler canım bende dil altından yapayım artık.
bu arada ateşim hala düşmedi ya bendede acaba var sanki hamilesin....

ahahaha yine bilemnedim ay ben en iyisi hiçbir tahmınde bulunmamayayım barı bicimede buay senden umudum yok demıstım inş.tersi çıkaarrr yaa

ahaha, tahminlerinin tersi çıkacaksa bana hamiş olamazsın filan de bari de işe yarasın
eşim gelir birazdan, kaynanacığıma gideceğiz yemeğe.. pek gidesim yok ya işte mecbur..
eşim gelene dek buralardayım ama sizi bırakıp gidemiyorum

ayyy sihirli annemdeki kadın hamileymiş,sanki bütün dizilerde bi hamilelik furyası var.algıda seçicilikmi acaba.bide şu face çıkıyor ya beğen diye ayyy cidden sıkıldım o reklamdan ben beğenmek istersem beğenirim bu ne sürekli var.

canım sendede bu ay bişey yok hadı bakalım hayrılısı inş.önümüzdeki ay yola devam :)

git git kaynanacıgına özlemiştir senı zaten :) gelinim gelsede iki laf etsek dıye dört gözle bakıyordur şimdi pencerelerden :)

az önce eşim geldi yemek yiyorduk birikte birden bi midem bulandı yemegıde yiyemedim kalktım uzandm şimdide midemle karnımın arası cok agrıo üşüttüm sanırım ya

bende bilmiordum doktorlar hep farlutal veriolar ama progestanla kesin olursun dediler beklemedeyim bugün 4 . gün ama hala olmadım o yusden sordum en gec kaç gün sonra olunr die

evet aynen farlutal vermişti banada bence sen yarın olmazsa bir test yaptır canım ya bende çok merak ettim

Annem de öyle diyo dk hapı kullanmama çok karşı tembelleştiriyomuş yumurtalıklaı öyle diyo. Ama napıyım tıbben de tek çare o gibi. Kafam çok karışık çok taktım şu pkoya

benim yengem doktor kadın doğumcu değil ama doktor bekarken içme şu hapı oynama hormonlarınla demişti zaten dk hapı iyi bir hap değil dedi yumurtalıkları tembelleştiriyormuş ben senin yerinde olsam hormon testi yaptırırım ve dk hapı yerine reglin geciktiği zaman progestan kullanırım reglim gelir zaten evlenincede ona göre bir tedavi görürsün gerçi biz doktor değiliz ama bana en mantıklı gelen bu

canım naber nasıslın nasıl gidiyorrr görşemedik bayadırr inş.buay sendede bişey yok canım.sanada diyeyim benım söyledıklerımın tersi çıkıyor yaa :)

yarın olurum gıbı hıssedıorum böle bısıler gıdıo ,içimden koşa koşa tuvalete gidiorum oldum bu sefer die ama bakıorumki beyaz kireç giibi bi akıntı

benimde öyleydi hele cumartesi akşamı çok fazlaydı kireç gibi ama dün ve bugün yok akıntım gitti niyeyse göğüslerim kocaman oldu bu arada çok azda acıyor kasıklarımda çok az bir sızlama ama belli belirsiz belkide regli olucam hiç bilmiyorum yaa offf :18:

canım naber nasıslın nasıl gidiyorrr görşemedik bayadırr inş.buay sendede bişey yok canım.sanada diyeyim benım söyledıklerımın tersi çıkıyor yaa :)

ii valla ne olsun istanbuldayım bu hafta burdayım işte beklemedeyiz canım ya of çok zor şu bekleme olayı bu sabah biraz ateşim düşük çıktı ama bicim içimi biraz rahatlattı kırmızı çizgiye yaklaşmamış bile dedi hala içimde umut beslemeye başladım
sen nasılsın peki ben istanbula gelince pek giremiyorum nete o yüzden arada girip okuyorum yazdıklarınızı

bu ay neydı böle ya hepimiz bi belirsizlik iiçindeyiss geliosa gelsin kırmızılar ayy deli etti bizi:))) bide işin garip yanı dedim y gecen ay sadece 2 gun sabahları bi iiki damla kan geldi geri bitti ama ayın kacıydı tam hatırlamıor sadece tek hatırladıgım ayın 26sında doktor benı cagıtdı ve hrmon tahlıllerı yaptı hormon degerlerım gayet normal cıktı.26 sından sonra ben sogan kurune baslamıstım sımdı de beklıcem ıste 25ı 26sına kadar ama heralde 23 yada 24 unde adet oldum gecen ay :26:

hıı analdım canım umudunu kaybetme sakın ben iyim aynı devam ediyoruz valla bende adetim gelmedi daha bugun 41,günü progestan içtim geçen hafta 5gün c.tesi akşam bitti bekliyorum adet gelsin diye iştee perşembe sabaha kadar bekleyecem eğer adet gelmezse test yapcam bakalım hayırlısı artık inşda gelmez beklemek gerçekten zor ama yapcak bişey yok malesef

bari bu kadar belirsizlik içinde birimiz hamiş çıksakta rahatlasak dimi senin şu iki damla kırmızı kan beni biraz işgillendirdi yerleşme kanaması gibi dimi :44:

umut olmasa zaten yaşanmazki umut etmiycem diyorum takmıycam ama elde değilki inşallah kırmızılar değilde bebişler gelsinnnnnnnnnnnnn

valla gelsin bebişlerrr

banada yerleşme kanaması gibi geldi hayırlıısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…