Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım hiç umudu olmayanın hep önce geldi bebeği bu kişi neden sen olmayasın.... inşallah haberini alırız....kendimle ilgili ise inan hiç bilemiyorum....test yapmak için bekle ama tamam mı acele etme regl günün geçerse ki o da progestan arkası 4. gün olmazsan yaparsın...
Allah doğru zamanda sağlıklı evlat versin diyorum :)

Son düzenleme:
tamam tamam bicim sustum.. ama arada geliyorlar işte naparsın

çok bunaldım bugün.. zaman geçmiyor yine bana bugün..

Arkadaslar ben bugun evde test yaptım, negatıf iğne olalı 10 gun oldu, acaba test benı yanıltmış olabılır mı? kan tahlılı de olayım mı? :44:

canım bi gün daha sabredecen sadece.

aaa canım ben senin 2 aydır adet olamadığını sanıyordum.tabiki bekle günüm geçsin ozaman.

canlarım benim bebişin cinsiyetini merak eden arkadaşşlarım
biraz önce dra gittim eşimin ısrarlarından dolayı veeee KIZIM oluyor :))

maşallah ne güzel bende kızları severim.

rabbim sizlerede yaşatsın bu duyguyu canımmm
evet bilemedin ki bende bilemedim çünkü benimde hep içime erkek doğardı olsun hiç önemli değil erkek kız
insan zor bulunca kıymetini daha iyi anlıyor

bizede dua et canım hamilelerin duası tutarmış.

ayyy ne diyeyim okudukça hem heveslendim hem de ağlamak geldi içimden

Arkadaslar ben bugun evde test yaptım, negatıf iğne olalı 10 gun oldu, acaba test benı yanıltmış olabılır mı? kan tahlılı de olayım mı? :44:

iğne dediğin çatlatma iğnesi mi?
canım daha çok erken testte çıkması çok çok küçük bir ihtimal. ancak kanda gerçek sonucu alabilirsin ama bunun için bile iğneden sonra 12 günün geçmesi bekleniyor.. benim iğneden sonraki 19. günüm hala gelen gidenim yok ve idrar testi yaptım negatif..

iğneden 16 gün sonra kandan bakacaksın.... evde de 17 gün sonra idrardan olabilir.... sabretmek gerekli...
17 gün bile erken tuncssun dediği gibi 20. gün idrardan en mantıklısı....

Son düzenleme:
bicim canım sen daha başındasın.. ayy günler yaklaştıkça daha bi geçmek bilmiyo
iğne olalı kaç gün oldu senin canım?

evet catlatma iğnesı. perşembe 12.gun. o zaman ızın alayım da saglık ocagına gıdeyım :44:

ateş ölçmeyi bilen arkadaşlar dijital termometre aldım dilin üstünden yapınca ateşim az gözüküyor dilin altından daha yüksek ateş çıkıyor.doğru olan termometreyi dilin altındamı tutacaz.ve sabah ilk kalkar kalkmaz hiç hareket etmedenmi ölçecez.

slm kızlar nasılsınız durumunda degısıklık olan warmı benım hala bı degısıklık yok son olarak yarınıda beklıcem geldı geldı gelmedı nabcam bılmıorm :26:

sen idrar testini yeniledin de mi bu sabah?

evet catlatma iğnesı. perşembe 12.gun. o zaman ızın alayım da saglık ocagına gıdeyım :44:

bak canım iğneden sonra hemen çatlamaz zaten yani rahme düşmesi bile yeni olmuştur eğer hamileysen.....
yani en az 1 hafta daha beklemen gerekli....

canım dil altından, mümkünse hergün aynı saat diliminde ve yataktan çıkmadan gözünü açar açmaz ölçmelisin..

sen idrar testini yeniledin de mi bu sabah?

yoo yapmadım dün negatifi görünce bugün nasılsa gelir kırmızılar dedim ve yapmadım test..
hoş zaten aldığım testler çok dandik çıktı.. dün negatifi görmek için bile 3 test yapmak zorunda kaldım.. çünki kontrol çizgisi bile yaklaşık 20 dakka sonra beliriyor.. maalesef testlerin bence çoğu geçerli değil..

yapman gerekirdi bu sabah ta ama bahsettiğin test gerçekten çok kötüymüş benim 3 tl ye aldığım bile hemen sonucu veriyor o ne anlamadım canım ya....
adam akıllı bir test alıp baksan ya erken gebelik testlerinden falan 20 tl onlar ama paraya kıyılır beklemektense...

ben çıkıyorum ablam bende görüşürüz...

ayy veremem valla teste artık para.. bu konuda pintileştim artık..
kanda da baktırmam özel hastaneler 40-50 tl diyorlar.. ne gerek var.. kanda baktırıcam sonra sabahında hooop gelcek kırmızılar buna da değmez.. en iyisi sakinlik içinde beklemek.. benim bundan başka çarem yok.. ablaya selamlar.. ne güzel ablacığın yanında.. ablamı özledim yaaa
kendine iyi bak.. yarın sabah eğer gelmemiş olursa kırmızılar yine test yaparım.. hem sonra da doktorla iletişime geçerim.. eğer doktor ısrarla bekle derse de artık dayanamaz gider bi hastanede kanda baktırırım..

içimden br his senin hamile oldugunu sölüooo:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…