Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

benimde 2sene olacak şubatta ( amin amin )

ben çıkıyorum kılzar hepinizi çok öptüm grs iyi akşamlar grsmek üzere iyi bakın kendınıze

Ne mutlu sana canım çok sevindim adına Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bizlere de nasip etsin inşallah

valla sen ne dersen de Rabbim ol dediyse olmuştur o gönlünü ferah tut hamişsen çok seviniriz ama değilsen de inşallah biran önce reglini olursun da rahatlarız dimi
benimde her gün ateşim yükseliyor inşallah düşmez :18:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

walla orası öle rabbim ol derse olurr inş olmştur olduysa zaten süpris olur bana düşünmemek için kendimce ugrasıorum aslında bugune kadar pek dusunmuodm ama ne bilim sürekli böle hamilelkle ilgili rüyalar görüorum kendimi kaptırıorum :))

genelde hamile kalacaklar rüyalarında görürlermiş seninde inşallah öyledir canım Rabbim gönlüne göre versin
inşallah rüyana girme sebebi Rabbimin sana müjdesidir

genelde hamile kalacaklar rüyalarında görürlermiş seninde inşallah öyledir canım Rabbim gönlüne göre versin
inşallah rüyana girme sebebi Rabbimin sana müjdesidir

canım ya inş dediğin gibidir diorum ya bide bu ay herkes hamileymişim gibi davranıo temizlik yaptım dün taaa nerdeki arkdslrm aradı kendini yorma dikkat et hamile olablrsn die o gun carsıda bi elbise begendim normal bidigimiz sıradan bi elbise gibi duruodu satıcı kız demesinmi o hamile elbisesi abla gülmekten öldük arkadaslarla eger hamile deilsem benden cok arkdslrm üzülcek :))

bende geçen gün alışveriş merkezinde hamile kıyafetlerine bakıp durdum hamile kaldım da kıyafeti kusur kaldı

canım inşallah Allah gönlüne göre versin...
haklısın anladım canım çok istiyorsun bence olacak yakında :) tabi para da gerekli ama ilk zamanlarda idare edilir kreş yaşına kadar çalışamazsın çok zor ama sonrasında çalışmaya devam edebilirsin....

anladım canım hayırlısı olsun bilgilendir bizi de
bizler beklemedeyiz bir değişiklik yok....

amin hepimiz tadalım bu duyguyu inşallah elbet var bir zamanı kimimizinki daha yakın kimimizinki daha uzak ama bu azimle başaracağız...eşim dediğin gibi bence de hassastır zaten bir çok konuda ama belli etmez...

benim geçen ay iğneden sonra 5 gün sızı oldu bu ay da hiç zorlanma yok canım...

Son düzenleme:

allah hepimiz gönlunegorewersın canımm inş aynı dönemlerde hamiş kalırız hepimiz burda tedavileri degilde hamileliğmizi konusuruss

bicim
sen bana klomeni rahim filminden önce kullanabileceğimi söylemiştin.ben bu ay 35,günümde yani sanırım bu akşam regl oluyorum.kırmızılar gelmeye başladı.
şimdi ben hormon tahlili yaptırcaktım ama haftasonuna denk geliyor.yarın gitsem 2.gün olmuş olurmu gece falan gelirse.
ve sence önce 1ay denesemde klomeni öylemi rahim filmi çektirsem.

allah hepimiz gönlunegorewersın canımm inş aynı dönemlerde hamiş kalırız hepimiz burda tedavileri degilde hamileliğmizi konusuruss
inşallah canım yakında tek konuşulan konu hamilelik paylaşımı olur topiğimizde

ben öyle yaptım 2. ayım bu sabrediyorum.... sen de 1 ay içip düzenli kontrollerle ama kendi haline bırakırsan olmaz 1 ay içip sonuç alamazsan rahim filmi ve sonrasında klomenle devam edersin 4 ay kullanılıyor canım....
tahlillerini pazartesi sabahtan yaptırabilirsin...

Son düzenleme:

peki canım sen ne kadar zamandır deniyorsun.benim hiç tedavi vs. olmadan 16.ayım ama ilk 6 ay çok düzenli ve dikkatlice ilişki olmadı yumurtlama günlerimi vs.bilmiyordum.öyleyse ben bu ay isteyeyim doktorumdan klomeni.ama şimdi ben hormon tahlili yaptırcaktım.adetin 4.günü gitsem olmazmı yani pazartesi.
tamam pardon cevaplamışsın zaten sağol.

Son düzenleme:

tabi canım klomen ve usg takibi iste doktordan...
pazartesi olur diye yazdım sana ama sabahtan olur canım... erken saatte ver kanı...

en yaklaşık 1 yıldır korunmuyorum ama zaten yumurtlama olamıyordu yani klomen kullanmam şarttı...

Son düzenleme:
Ay nasıl acıkmışım eşimi bekleyemeden yedim yemekleri :))

ayy inş içim kıpır kıpırr sanki bişiler akıoo içmde hiç böle heycanlanmamıstım daha 1 hafta var önmdeee :44:
canım enerjin böyle devam etsin maşallah :)) bize de enerji verirsin hem.... destek olalım birbirimize...
tamam canımm çokk teşekkür ederimm.

rica ederim biz 10 aydır deniyoruz olmadı ama yumurtlayamama sorunumdan kaynaklandı biliyorum hep takip yaptırdım çünkü....
klomensiz olamıyor yani benim...

Son düzenleme:

ayyy ewet inş :)) adet olsamda üzülmicm çünkü tedavımedewam etcemm :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…