Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben sanırım ıyce kafayı yedım bugun ruyamda göğsüme bakıorum yemyeşil damarlar olusmuss biride ruyamda dıokı hamılelıkte olur böle sen korkma dio yakında tırlatcam heralde :KK1:

amaaaaan :KK52::KK52: canım fazla düşünme .... hiç çıkmıyor aklından belli ki ama fazla düşünürsen olmaz :)))
hayır olsun canım....

Son düzenleme:
vallahi ya nasıl güldürdün beni :KK52::KK8: testi yapıp sonra sipariş vermek akıllıca yani :)) bak bu gün daha nette okudum yerleşmeden sonra 5 gün geçtikten sonra kan testinde bile hata payı varmış ki senin idrardan baktın ay inanamıyorum sana sabırsızsınız eşin de sen de....:KK20: kabul et :))
canım 24 ünde bakacaksın sana ceza olsun bu 23 ünde de bakma madem bu kadar erken baktın 24 üne kadar test yapmak yasak sana....
uykunun olması progesteron hormonundan ben de bu gün başladım içmeye benim de acayip uykum var canım... yat dinlen belki de bebeğin gelecek belli mi olur sırtını dinlendir canım benim... eşine de kızdım hep o acele ettirtiyor sana böyle be canım ya....:KK52::KK53:

kız özlettin kendini ya merak ediyorum seni... tuanatay ara ara geliyor okuyor çıkıyor yazmıyor canım.... sen ona özelden yazarsın artık... yarın cinsiyet de belli olur de mi... ay inşallah güzel haberlerle gel canım.... :KK9:

aynen ben de 5 tane falan alıyorum gittiğimde acayip bakıyorlar hep de aynı yerden alıyorum yakın diye iyice acayip bakıyorlar ama bilmiyorlar ki her ay test yapmanın ne kadar da zor olduğunu....:KK50: ve bu güne kadar yaptığım test sayısı belki 30 vardır ama daha pozitifi göremedim:) bu yüzden ben de eğer pozitifi görürsem kesin fotoğrafını çekeceğim anı ölümsüz kılmak için...

ayy canım zaten artık kargo gelene dek bekleyeceğim kesin.. kargo geldikten sonra bakarız artık duruma :KK9: ama pazartesiyi kesin bekleyeceğim kararımı verdim.. yani 24 ekim oluyor.. yarın progestanım bitiyor, 3-4 gün sonra adet oluyorum ben.. bakalım işte.. pazartesi salı adet günüm olacak.. nasip.. inşallah hayırlısı ile bebiş benledir.. eşime gelince öyle fena ki.. tv izliyoruz ay belki de pozitiftir, bi baksan ölür müsün. şimdi ne güzel kutlama yaparız böyle miskin miskin yatacağımıza filan falan derken kendimi wcde buldum.. sonra da al dedim negatifi görünce mutlu oldun mu :KK9: bu sefer de döndü fertilityde de hep test yapmışlar negatifler sonra pozitife dönüş deyip sırıtmaya başladı.. umudunu yitirmedi yani :KK9: ahh ahh nelerle uğraşıyorum..ben bir kez silik ikinci çizgi gördüm ama başka marka ile test yaptım tek çizgi çıktı sonra da adet oldum zaten.. ahh ahh ben bi sürü test yapıp hepsinin fotosunu çekeceğim.. :KK9:

evet gerçekten zor çeken biliyorr valla.benim eşimin ne testen haberi var ne bişeyden keşke tunc gibi ısrarlı olsa belkı bendede biraz umut olurr hiçç alakası yok çocukla falan onun için bazen tepemin tası atıyorr herşeyi kırıp dökesim geliyorr valla ama sabır diyorum :KK4::KK4:

ayy canım bak bu kadar üste düşmesi de iyi değil.. beni öyle boğuyor ki.. her dakika oturma, yat.. kalkma,uzan.. koşma, yavaş yürü, eğilme, uzanma,dar giyme.. ayyy onu yeme bunu içme.. beynimi kemiriyor.. çoğu zaman eve geç gelse de rahat etsem diyorum o kadar yani :KK9::KK9:

ayy canım zaten artık kargo gelene dek bekleyeceğim kesin.. kargo geldikten sonra bakarız artık duruma :KK9: ama pazartesiyi kesin bekleyeceğim kararımı verdim.. yani 24 ekim oluyor.. yarın progestanım bitiyor, 3-4 gün sonra adet oluyorum ben.. bakalım işte.. pazartesi salı adet günüm olacak.. nasip.. inşallah hayırlısı ile bebiş benledir.. eşime gelince öyle fena ki.. tv izliyoruz ay belki de pozitiftir, bi baksan ölür müsün. şimdi ne güzel kutlama yaparız böyle miskin miskin yatacağımıza filan falan derken kendimi wcde buldum.. sonra da al dedim negatifi görünce mutlu oldun mu :KK9: bu sefer de döndü fertilityde de hep test yapmışlar negatifler sonra pozitife dönüş deyip sırıtmaya başladı.. umudunu yitirmedi yani :KK9: ahh ahh nelerle uğraşıyorum..ben bir kez silik ikinci çizgi gördüm ama başka marka ile test yaptım tek çizgi çıktı sonra da adet oldum zaten.. ahh ahh ben bi sürü test yapıp hepsinin fotosunu çekeceğim.. :KK9:

ayy canım bak bu kadar üste düşmesi de iyi değil.. beni öyle boğuyor ki.. her dakika oturma, yat.. kalkma,uzan.. koşma, yavaş yürü, eğilme, uzanma,dar giyme.. ayyy onu yeme bunu içme.. beynimi kemiriyor.. çoğu zaman eve geç gelse de rahat etsem diyorum o kadar yani :KK9::KK9:

ay canım bu kadar ilgi bence güzel tabi fazla da gelebilir ama tersi olduğunu düşünsene bebekle de senle de ilgilenmediğini düşünürsün yani böyle olması çok daha anlamlı ve güzel inanki.... benim eşim de hiç fikrini söylemez bu konularda ben de delirmek üzereyim... hamile olduğumda tepkisini bu sebepten merak ediyorum.... umarım adetin gelmez test önce gelir ve yaparsın pozitifi görürsün canım benim.... :KK52: :nazar: :KK9: hadi inşallah..

walla ne kadar düşünmüorm desemde düşünüorum demekki rüyalarıma girio :))

çıkar artık aklından canım.... umursamaz davran yoksa aklın rahatlayamaz....:KK8:
nasıl olsa az zaman daha bekleyeceksin..

Kızlar biraz ütü yapmam gerekli buralardayım görüşürüz....

Son düzenleme:
canım neden çocukla alakası yok diyorsun ki inşallah sen bir hamile kal bak nasıl da heveslenir eşin elbette herkes baba ve anne olmayı ister... belki acele etmiyordur... senin durumunun ciddiyetinin de farkında değil demek ki ama bunu ona farkettirecek olan sensin... kaç doğumlusun canım sen?
her ay günden güne daha çok istediğini bilmeli sonra sorunlar çıkar sen çok üzülürsün canım eşin durumun ciddiyetini anlasın umarım onun da değerleri düzelmiştir artık... sen de kaldığın yerden devam edersin tedavine... ayy bu erkekler biraz daha anlayışlı olsalar ne olurdu sanki.....

valla bilmiyoumcanım bana kalsa pek bi alakası yok yanı galıba durumun ciddiyetinin farlında degılö ben hastalıgımı anlatmıstım ama bu kaadr net ayrıntılı degıl 87 doğumluyum ben ama önümüzdeki ay kontrole gidecek inş.yaa bide biz yeni ev aldık biraz borcumuz var belkıde ondan acele etmıyorr hak verıyorum ama bırazcık gayret etse neolur sankı dimi ama

öyle deme kızzz insan bazen ilgi bekliyorr

ay canım bu kadar ilgi bence güzel tabi fazla da gelebilir ama tersi olduğunu düşünsene bebekle de senle de ilgilenmediğini düşünürsün yani böyle olması çok daha anlamlı ve güzel inanki.... benim eşim de hiç fikrini söylemez bu konularda ben de delirmek üzereyim... hamile olduğumda tepkisini bu sebepten merak ediyorum.... umarım adetin gelmez test önce gelir ve yaparsın pozitifi görürsün canım benim.... :KK52: :nazar: :KK9: hadi inşallah..

bende hamıle kalırsam allah nasşp ederse eşimin surat ifadesını çok merak edıyorum napcak kameraya cekcem onu gizli gizli:KK9::KK9:

valla bilmiyoumcanım bana kalsa pek bi alakası yok yanı galıba durumun ciddiyetinin farlında degılö ben hastalıgımı anlatmıstım ama bu kaadr net ayrıntılı degıl 87 doğumluyum ben ama önümüzdeki ay kontrole gidecek inş.yaa bide biz yeni ev aldık biraz borcumuz var belkıde ondan acele etmıyorr hak verıyorum ama bırazcık gayret etse neolur sankı dimi ama

canım 24 yaşındasın çok rahat anne olabilirsin yaşın çok iyi bence umudun çok... eşinin değerleri de düzelmiştir bence.... acele etmemesi maddi bakımdan haklı aslında... ama sen çok istiyorsan bir daha düşünmesi gerekli...
o zaman çok üstüne gitme alttan al belki kendi kendine fark edip kontrollerini yaptıracaktır... sonuçta korunmuyorsunuz ve olabilir ne zaman geleceği belli olmaz bebeğin.... değerleri kötü olup da tutan da var biliyorsun... benim gibi 30 yaşında falan olsaydın evet sıkılıp dertlenebilirdin tedavi için geç kalacağız diye düşünebilirdin ama yaşın gereği çok daha rahat olabilirsin....

benm kocamda pek öle ilgilenmes yani yapma etme pek demes :KK70:cocuk konusunda ama istedigini biliorm :)) cocuk haric her konus-da ilgilidir

bu ıgneden sonrakı sancı ne zaman bıtıyor ya :KK31: adım atarken bıle hıssedıyorum sızısını, okulda ayakta duruyorum agrıyor oturuyorum agrıyor.dınlenme sansım da yok kı.adet oluncaya kadar mı surcek?:44:

çocuk dışında ilgiliyse bebeğiniz olduğunda da eminim çok ilgili baba olacaktır canım....

ewet bnmle aynı bi çocukala ilgilenir gibi ilgilenir belkide cocuk konusunda ben üzülmeyeyim die bişe demio olabilir ama ben bu ay hamile kalmayı cokkk istiorum yaaa allahım bu ay umutla bekleyen bizlerin umutlarını kırma nolurr

canım 24 yaşındasın çok rahat anne olabilirsin yaşın çok iyi bence umudun çok... eşinin değerleri de düzelmiştir bence.... acele etmemesi maddi bakımdan haklı aslında... ama sen çok istiyorsan bir daha düşünmesi gerekli...
o zaman çok üstüne gitme alttan al belki kendi kendine fark edip kontrollerini yaptıracaktır... sonuçta korunmuyorsunuz ve olabilir ne zaman geleceği belli olmaz bebeğin.... değerleri kötü olup da tutan da var biliyorsun... benim gibi 30 yaşında falan olsaydın evet sıkılıp dertlenebilirdin tedavi için geç kalacağız diye düşünebilirdin ama yaşın gereği çok daha rahat olabilirsin....

rahat olamıyorum işte ne yapayım benden küçükler sonra evlenenlr evlat sahıbı oldu ama ben :KK43: olamadım hala ama maddiyat birazda belki çalışamazsuın diyoo bellimi olur çalışcam diyorum ama agır gecerse hamılelık çalışaam herşeyi düşünmek lazım yanı neyse onumuzdekı yolumuza bakcaz artık degerler suan cok cok kotude degıl çok şükür doktorumuz aşılam olur diyoo kaan hocada normal yolla olabılır tabı ben takıp yaptırısam bakalımşu son sonuöçları alalımda başlayacaz bir yerde bugünümüzede şükürr

bu ıgneden sonrakı sancı ne zaman bıtıyor ya :KK31: adım atarken bıle hıssedıyorum sızısını, okulda ayakta duruyorum agrıyor oturuyorum agrıyor.dınlenme sansım da yok kı.adet oluncaya kadar mı surcek?:44:

sıkı şeyler giyme bol şeyler giyin canım o da fazladan ağrıtır... bizlerde o derece ağrı olmadı ki sana bişey diyemiyorum yani....

tabi bence de yap canım sonra ona da izletirsin :))

iyiyiz canım sen nasılsın gittin mi kontrole???

ben yarın gidicem
istedıgım doktordan hala randevu alamadık onu beklıyorum
ama yarında ses cıkmazsa bi önceki gittiğim doktora gidicem
yarın yada cmartesi 10 gun oluyor cunkı
sizde ne var ne yok gelişmler varmı ? :)

evet işte insanoğlu.. elinde ne yoksa onu ister misali.. ama eşim beni cidden bazı anlarda boğuyor.. ama çok ilgili ve sevgi dolu bir baba olacağından eminim..
bazı erkekler belli edemiyorlar duygularını, ama içten içe senin eşin de meraklanıyordur. seni üzmemek adına sana belli etmiyor da olabilir.. bu arada siz eşinin değerlerine baktırdınız mı hiç ? bak ikinci klomen ayın eğer yine olmazsa ona muhakkak bakılsın canım eğer bakılmadı ise..

ecrin canım daha çoook uzun yıllar var önünde.. ben de 28 yaşıma geldim.. bu aralık ayında korunmayı bırakalı 2 yıl olacak.. zor bir süreç.. Allah'ım hepimize yardım etsin..

sıkı şeyler giyme bol şeyler giyin canım o da fazladan ağrıtır... bizlerde o derece ağrı olmadı ki sana bişey diyemiyorum yani....

Bu ay ılk kez oldum ıgneyı, okulda kumaş pantalon gıyıyorum da eve gelınce esofman hemen. pekı sızın ne zaman bıttı agrı.sürdü mu adete kadar? yururken bıle adım attıkca sızlıyor normal mı kı? :44:

X