Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bebek olsunda çalışma malışma gözüm görmez bakarım evladıma şimdi çocuk yok yapcak bir şey yok sıkılıyor insan.
canım adetlerim düzensiz olduğu için pek kestiremiyorum ama 30 ila 35 günde bir oluyor geçen ayın 28inde oldum yani 23.günüm bugün ateşim her gün yükseliyor tam yumurtlama zamanı ilişki olmadı bir gün önce ve bir gün sonra oldu acaba tutmuşmudur diye düşünüyorum genelde ateş tablolarına bakıyorum tam o gün ilişkileri olmuş çoğunun bazende bakıyorum o ay 2 yada 3 kere olmuş ilişki hamile kız ya biz iki günde bir ama tık yok çok ilginç acaba tam gününemi denk gelmesi gerekiyor anlamadım gitti

ahh ahh.. düşünüp durma canım.. Allah'ın ol demesini bekliyor bebeklerimiz.. bunların hepsi bahaneler, yok ayaklarını dik, yok kalkma yat.. bir arkadaşım bebeğini doğurdu ve 4. ayında sadece bir gece korunmasız ilişki oluyor kaldı ki süt korur derler ya hani.. nerdeee hamile kalıvermiş hemen.. şimdi peş peşe bebeklerini büyütüyor.. Allah'ım bizlere de nasip etsin en kısa zamanda.. çocuksuz hiç arkadaşım kalmadı benim.. bir tane var sadece onlarında hem eşinde hem kendinde sıkıntısı var.. 4 senedir uğraşıyorlar.. bir de ben işte.. çok zor gerçekten..

ayy canım o içimizdeki ses hep öyle der maalesef her ay banada olurdu
tüm bunlar benimde hamileliğin ilk haftalarında oldu ama mide bulantısını ve uyku halini progestanda yapıyor bende düşük tehlikesi olduğndan 4 tane içiyordum ve mide bulantım çok oluyordu ama kabızlık falan bende de çok olmuştu ki öyle kabızlık çeken biride değilim çok nadir olabiliyordu yanii
gerçi ben ne ateşi dikkate almıştım hamile kaldığım ay nede belirtilere o kadar tuhaftımki bir dalgınlık vardı yani o ay yumurtlama günün hesaplayabilirdim ama onu bile hiç hesaplamadım böyle içimden gelmiyordu yani

merakla bekliyorum canım sonucunu

bu ay heycanla bekleyen kaç kişiyiz böle hepimizin tarhleride birbirine cok yakın ayy hadi bi hamiş patlaması olur inş.

oda doğru Rabbim ne zaman isterse o zaman olcak sanırım çok üstüne düşüyoruz o yüzden bu gerginlikler benim daha eşime bakılmadı gerçi onun üç tane olmuş aldırtmış ama yinede doktor üstünden bayağı geçmiş bakılması lazım dedi bakalım onuda merak ediyorum eğer olmazsa bir kaç ay içinde onada baktırtıcam doktora tekrar gitmeden onu yaptırmak istiyorum

ah o progestan yok mu.. bitse diye gözüne bakıyorum.. birde kasıklarımda zaman zaman sızlamalarım var hemen hemen her gün gibi hemde.. ama bu gün baaya kendini belli eden ağrılar oldu.. adet olabilirim de her an bilemiyorum yani.. ama ben adet olacağım zamanlarda göğüslerim çok hassaslaşır ve koca koca olurlar.. şimdi de koca kocalar ama hassas değiller, ağrı acı yok.. onun için kestiremiyorum.. düşündükçe kafayı yicek gibi oluyorum. ama bu göğüs olayını da progestan yapabiliyor.. yani herşeyin ucu progestana çıkıyor.. inşallah benimde kabızlığım bebeğe işarettir şaka maka senin 20 hafta olmuş yaa.. zaman nasıl da geçiyor.. sağlıkla kucağına aldığın haberlerini de paylaşalım inşallah..

insanın aklından soru işaretleri gidiyor.. baktır muhakkak eşine de.. hayırlısı herşey bir bahane işte..

şu an için diyeceğim tek şey hamileyim

canımmm, hep böyle olur zaten.. istersin istersin olmaz.. ve tam gereksiz anda geliverir bebek.. tam olarak ne yaşadığınızı bilmiyorum ama canım bir bebek taşıyorsun, iyi karar almalısın.. durumun çok zor belli ki..

çok güzel bir haber bu diycem ama sen ağlıyorsun yinede tebrik ederim çok güzel bir duygu inşallah Rabbim bizede yaşatır...

evet güzel bir haber ama çok farklı bir zamanlama nasip diyorum her duygu karıştı..........isteyene versin Rabbimm inşallahh

evet çok haklısın istersin olmaz hiç ummadğıın anda geliverir bebek ama bebek geldikten sonra herşey önemini yitirir bir anne için çoğu kadında bebeği için çoğu şeye katlanır katlanmak zorunda kalır çok güçlü bir duygu bu annelik iştee bu yüzden Rabbim herşeyin hayırlısını hayırlı zamanda versin..

taşıdığımı dahi hissedemiyorum bundada vardır bir hayır geldik evimizdeyiz istemeye istemeye

evet güzel bir haber ama çok farklı bir zamanlama nasip diyorum her duygu karıştı..........isteyene versin Rabbimm inşallahh

ne yaşadığını bilmiyorum arkadaşım ama Allah yardımcın olsun belkide bebek çoğu şeyi değiştirir hayatın daha güzel yönde değişir inşallah...

taşıdığımı dahi hissedemiyorum bundada vardır bir hayır geldik evimizdeyiz istemeye istemeye

canım deme öyle.. evi istemiyor olabilirsin eşini de ama bu bebek sizi belki de yeniden birbirinize bağlayacak.. biliyorum burdan konuşması kolay ama güçlü olmalısın bebeğin için.. içinde bir mucize var.. mükemmel bir duygu olmalı.. tadını çıkarmaya bak lütfen.. olanları unutamazsız,asla unut demeyeceğim ama üstünü örtmeye çalış. eşinin davranışları nasıl?

herşeyin hayırlısı tatlım her zaman duamdasınız hepiniz inanın bende çok istiyorum sizlerin hamile olduğunuzu

gerçekten hemen geçti 20 hafta yolu yarıladık yani yarında randevuda bakalım nasıl görüncek ama her gittiğimde yüreğim ağzımda gidiyorum hep bir endişe

reyyan inanmıyorum yaa bu kadar tesadüf olur
rabbimin bir bildiği vardır bundada bir hayır vardır bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm çünkü en sevinemiyorsun bile yavruna moralini yüksek tut

kızlar birazdan geliceğim yemek yiyoruz eşim geldi

Son düzenleme:
canım uykun geliyor sürekli inşallah hamilelikten olsun yaaaa.....
yok canım çatlamasına yardımcı kist falan yapmaz...

az kalmış canım :18:heyecanlısındır sen şimdi hadi hayırlısı bakalım
az kaldı tabi heyecanlıyım ya.... her şey güzel olacak inşallah....

bu ay heycanla bekleyen kaç kişiyiz böle hepimizin tarhleride birbirine cok yakın ayy hadi bi hamiş patlaması olur inş.
valla hepimiz verelim haberi yaaa....
canım tebrik ederim
nasip bence de gerekirse ailenle yaşarsın onların yanında büyütürsün ama yine de doğur bence bu çocuğu tabi sen bilirsin...
istemeye istemeye diye düşünme artık bundan sonra tek hatasında güle güle dersin kocana canım nasıl olsa arkanda sana destek ailen var şimdi inşallah bebeğin de olacak ben çok sevindim senin adına...
her şeyde hayır vardır Reyhancım yürekten söylüyorum sevindim sen de sevin ve yaşa mutluluğunu.... kendini düşün en çok hiç ezdirme kendini ve de bebeğini düşün... inan o zaman rahat yaşarsın şu dünyada...

Son düzenleme:
yellooww canım erken gebelik belirtilerinde bel ağrısı var mı? yoksa bu klomen ve iğne mi yapıyor bu ağrıları ?

3 gündür bel ağrısından kıvranıyorum...bende hiç olmazdı....

Son düzenleme:
yellooww canım erken gebelik belirtilerinde bel ağrısı var mı? yoksa bu klomen ve iğne mi yapıyor bu ağrıları ?

bu konuda hıcbır fıkrım yok cunku hıc ıgne olmadım hıc hamılede kalmadım

iğneden de olabilir canım ben tedavi olurken benimde bel ve kasıklarım ağrırdı son 1 hafta kala
tedavi olurken hamilelik belirtileri oluyor maalesefki o yüzden seni yanıltabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…