Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

afiyet olsun canım valla sonunda banada net aldırtcaksınız heee böyle giderse aklım sizde hep

:)) biz aslında ttnetin gizli ajanlarıyız.. insanların aklında yer edip bizi merak etmelerini sağlıyoruz.. ki akşamları da nete girsinler diye :KK9:

canım bu gün de iç progestanı bence 1 gün daha dayan sonra bırak gebelik yoksa tam zamanında gelir adetin...

iştah açıklığı zor birşey aman canım kilo almamaya gayret et sonrasında kilolardan kurtulmak çok zor....
sanırım buna ben de dahilim hamile miyiz acaba düşüncesi yüzünden hamileliğin tüm belirtilerini göstermeye başlıyoruz zamanla... mesela benim belim ağrıyor 2 gündür... sol kasığımda sızlamalar var... ve arada içim bulanıyor... yani beynimin yarattığı birşey bu eğer hamile değilsem ama keşke hamile olsam ve keşke hamile olsak :KK9: ne kadar güzel olur :))

inşallah canım tuncss karabocuq bizden önce öğrenecekler sonucu... inşallah önce onlar sevindirsin biz de ay sounda sevindirelim....

sağol canım inşallah hamileyimdir de güzel haberimi paylaşırım sizlerle.... inşallah senin de haberinle sevineceğiz bence hepimiz çok gayret gösteriyoruz ve hepimiz amacımıza ulaşacağız er ya da geç... ama çok geç olmasın Allah ım lütfen :KK52::KK1: :nazar:

ewet bicim banada biraz pskolojk gibime gelio ama dediğin gibi keşkeeee keşkee hamile olsakkk ne güsel olur yaa demekki progestanı bugun bırakıorum 25i 26 sı gibi adet olmam lasım bakalım ayy cok zor gececek bu gunler yaaa :26:

Valla hamilemisin değilmisin orasını Rabbim bilir hayırlı zamanda versin bebişini inşallah :KK34: Ama hem çok üşüyosun hem sürekli yiyorsun falan ilginç :44:

walla üşüme kısmı doğru ama dün temizlik ypmştm mutfagı temizlemiştim o esnada kapı falanda acıktı güneş vardı biraz havlansın die acmıstım üşümem ondan olabilir bn yoruluncad üşürüm :))) yeme kısmına gelince glifor içmeme ragmennn yiyiorum düşün artık ya kesinlkle pskoljik yada bilmiorum :KK35: neyse bakaım bugün progestanımın son gunu bugunde içip bırakıorum 25 26 sı gibi adet olmam lasım en gec 30 una kadar beklerim eger olmassam :KK53: ayy dn gece varya sol kasıgım nasıl batıyo anlatamam nerdeyse oturup ağlicaktım dnemedim bi türlü o derece ağrıdı :26:

ewet bicim banada biraz pskolojk gibime gelio ama dediğin gibi keşkeeee keşkee hamile olsakkk ne güsel olur yaa demekki progestanı bugun bırakıorum 25i 26 sı gibi adet olmam lasım bakalım ayy cok zor gececek bu gunler yaaa :26:

canım zor geçecek diye düşünme tamam mı? sakın....
ben de bu gün progestana başladım hayırlısı....
inşallah hepimiz rahat bir şekilde beklemeyi başaracağız :KK9::KK9:

benim de öyle çok bulantım oluyor ki üşüttüm herhalde ev soğuk... sıkı giyinsemde fayda etmiyor...

Son düzenleme:
canım zor geçecek diye düşünme tamam mı? sakın....
ben de bu gün progestana başladım hayırlısı....
inşallah hepimiz rahat bir şekilde beklemeyi başaracağız :KK9::KK9:

benim de öyle çok bulantım oluyor ki üşüttüm herhalde ev soğuk... sıkı giyinsemde fayda etmiyor...

hayırlısı olsun hepimiz hakkında ne diyelim inş tez zamanda bebişlerimize kavusuruz canım

:)) biz aslında ttnetin gizli ajanlarıyız.. insanların aklında yer edip bizi merak etmelerini sağlıyoruz.. ki akşamları da nete girsinler diye :KK9:

:KK30::KK53: valla bence de öyle :))
ben de elimde değil her gece geliyorum nete....
:21: çok keyifli sizlerle sohbet hiç tanımasak da görmemiş olsak da birbirlerimizi yine de aklımızda birbirimizle ilgili kafamızda yarattığımız canlandıracağımız çok şey var arkadaşlık hatta dostluklar kurmuş oluyoruz.... hem sıkıntılarımız aynı hem de isteklerimiz bu sebeple anlayabiliyoruz birbirimizi....
:KK24:

evde yapılacak yığınla iş var yine ama yine de şuraya oturup sizlere 2 satır yazmaktan geri kalmıyorum iyiki varsınız ya arkadaşlarım....
inşallah bu günden itibaren hep olumlu haberlerle şenlensin topiğimiz
Allah hepimizin gönlüne göre versin....

Son düzenleme:
canım çok sevindim iyi olmanıza ....
bundan sonrasında da hep iyi haberlerinle ve sağlıklı doğumunla da sevinelim inşallah....
4 cm mi ya ben yerim onu baya büyümüş yine de mi mm lerden cm lere ya nasıl bir mucizedir şu hamilelik....
canım...maşallah :nazar: :emir_bebek: :KK19:
uyuyacak tabi ufacık minyatür o daha yavru uyuyacak :))
Allah ım bizlere de nasip et bu güzel, büyük mutluluğu :)

ben artık işlerime koyulayım kızlar.... Şu 1800 lü sayfalar bitmeden 1900 lere geçmeden gelsin artık hamile haberlerimiz.... 2000 li sayfalarda da artık aramızda hamile olmayan kalmasın :))

Son düzenleme:
günaydın canım iyi olmanıza sevındım snın bebek uykucu cıktı hee buda güzelmiş :) hakkınızda hyırlısı olsun canım benım duaların içinde sagol sende saglıkla kucagına laırsın inş.bebeğini canım

:nazar::nazar::nazar:aman da aman maşallah size..
şimdi böyle bunları okurken düşündüm de, bebeğine bir defter yap.. bu güzel cümleleri ona da yaz.. miskin içerde bol bol uyuyup dünyaya gözlerini açınca annesini uykusuz bırakcak sanırım :KK9: inşallah kan sonuçlarınız da güzel çıkar.. cinsiyet de çok önemli değil, eli yüzü düzgün,sağlıklı, hayırlı bir evlat olsun inşallah.. :nazar::nazar::nazar:

canım çok sevindim iyi olmanıza ....
bundan sonrasında da hep iyi haberlerinle ve sağlıklı doğumunla da sevinelim inşallah....
4 cm mi ya ben yerim onu baya büyümüş yine de mi mm lerden cm lere ya nasıl bir mucizedir şu hamilelik....
canım...maşallah :nazar: :emir_bebek: :KK19:
uyuyacak tabi ufacık minyatür o daha yavru uyuyacak :))
Allah ım bizlere de nasip et bu güzel, büyük mutluluğu :)

Çok teşekkür ederim kızlar.İnşaallah rabbim en kısa zamanda böyle bir mucizeyi sizlerede nasip eyler.
Her zaman dualarımdasınız....

çok heycanlıyım bugun progestanda son gunum bugunden sonra bekleyıs baslıyorr bugune dek içimde hıcbıse yoktu ama sunada anlamsz bı seklde içim titriyor göğüslerim ve belim hala ağrıyor adet olsam dahi üzülmicem cünkü tedavime kaldıgım yerden dewam edicem ama olmassam umutlancam ve aklımda yıne aynı soru ya bu ılaçlada adet olamazsam sorusuda beynımı kemirip duruoo :44:

:21: çok keyifli sizlerle sohbet hiç tanımasak da görmemiş olsak da birbirlerimizi yine de aklımızda birbirimizle ilgili kafamızda yarattığımız canlandıracağımız çok şey var arkadaşlık hatta dostluklar kurmuş oluyoruz.... hem sıkıntılarımız aynı hem de isteklerimiz bu sebeple anlayabiliyoruz birbirimizi....

evde yapılacak yığınla iş var yine ama yine de şuraya oturup sizlere 2 satır yazmaktan geri kalmıyorum iyiki varsınız ya arkadaşlarım....

canım benimmm.. ben kolay kolay kimseyle canımlı cicimli konuşamam.. ama burda sizlere canım yazarken bile içim titriyor.. biliyorum yüreğinizde bir yerlere dokunduğumu.. Allah hayırlısı ile bebeklerimizi de versin bir sürü teyzoşları olsun :KK9:

ben dayanamadım saat 12 buçuk gibi ve yattım uyumuşum.. az önce uyandım.. bu ne uykusu şimdi böyle.. bir de bicim kızma bana ben dün gece yarısı eşimin baskıları ile testimi yaptım.. koskoca negatifi gördüm :KK53: netten de 25 tane gebelik testi aldım, 28 tl'ye kargo da dahil.. artık bol bol yaparım içim adet olana dek.. bi de adet olmazsam valla bi 25 tane daha sipariş edicem böyle pozitifleri dizi dizi dizip fotolarını çekicem :KK9: hatta olmadı şu bizim mahallenin eczacısına mı götürsem onları gözüne sokmak için :KK9:

canım benimmm.. ben kolay kolay kimseyle canımlı cicimli konuşamam.. ama burda sizlere canım yazarken bile içim titriyor.. biliyorum yüreğinizde bir yerlere dokunduğumu.. Allah hayırlısı ile bebeklerimizi de versin bir sürü teyzoşları olsun :KK9:

ben dayanamadım saat 12 buçuk gibi ve yattım uyumuşum.. az önce uyandım.. bu ne uykusu şimdi böyle.. bir de bicim kızma bana ben dün gece yarısı eşimin baskıları ile testimi yaptım.. koskoca negatifi gördüm :KK53: netten de 25 tane gebelik testi aldım, 28 tl'ye kargo da dahil.. artık bol bol yaparım içim adet olana dek.. bi de adet olmazsam valla bi 25 tane daha sipariş edicem böyle pozitifleri dizi dizi dizip fotolarını çekicem :KK9: hatta olmadı şu bizim mahallenin eczacısına mı götürsem onları gözüne sokmak için :KK9:

ne uykusu kız bu saatte böylee valla bende uyukluyorum ilacı içtim valla içmiyeyim dedim ama sabah içtim 2gün daha içeçcem sonra adeti bekleyecem testi nerden aldın canım hangş marka bende netten alamk istiyorum eczaneden istemey utanıyorum artık :KK17:

kızlar nasılsınız özledim sizleri yaa
nasılsınız iyisinizdir inşaAllah
turuncu canım bebişini gördün sanırım geçmişi okuyamadım ama son sayfayı okuduğum kadarıyla ne mutlu sana canım onu görünce zaten bütün derdin sıkıntın gidiyor değil mi?

bende haberler her zamanki gibi evdeyim ve bir kaç gündür gribim bugün dr randevum vardı drumun toplantısı olduğundan yarına kaldı sizlerde ne var ne yok ?
belim çok ağrıdığından genelde akşamları uzanıyorum canlarım fazla giremiyorum nete bir göz atıp çıkıyorum

buarada tuananın bebeği nasıl acaa onuda merak ediyorum

hepinizi öptüm ara ara geliceğim görüşürüz:KK54:

ne uykusu kız bu saatte böylee valla bende uyukluyorum ilacı içtim valla içmiyeyim dedim ama sabah içtim 2gün daha içeçcem sonra adeti bekleyecem testi nerden aldın canım hangş marka bende netten alamk istiyorum eczaneden istemey utanıyorum artık :KK17:

ayy vallahi bilmiyorum bende.. çok feci bir uyku hali var üstümde, o kadar uyudum ama hala uykum var.. hasta olmaktan korkuyorum.. uğraşamam griple enfeksiyonla filan.. sana özelden yazıyorum nerden hangi marka aldığımı.. bende utanıyorum, her defasında farklı yerden almaya çalışıyorum ya da gittiğim başka bi semt varsa adet yakınlardaysa ordan 3-5 tane alıveriyorum.. ama 3-5 gebelik testi isteyince de bi tuhaf bakıyor adamlar suratıma..

turuncu canım bebişini gördün sanırım geçmişi okuyamadım ama son sayfayı okuduğum kadarıyla ne mutlu sana canım onu görünce zaten bütün derdin sıkıntın gidiyor değil mi?

bende haberler her zamanki gibi evdeyim ve bir kaç gündür gribim bugün dr randevum vardı drumun toplantısı olduğundan yarına kaldı sizlerde ne var ne yok ?
belim çok ağrıdığından genelde akşamları uzanıyorum canlarım fazla giremiyorum nete bir göz atıp çıkıyorum

yellow canım özletme kendini, gel ara ara.. bebeğinden haberler de getir :KK16:

canım söz ettiğin ilaç metformin mi onumu düzensiz kullandın.

ben varım benimde lh 5 virgüllü fsh 5 virgüllü prolaktin 24 progesteron o civar 0,3 gibi ama e2 300 gerçi belki yumurtlama hapından dolayı 300 olmuştur.hani hormonların iyi dediler ama pco görünümü ultrasonda var

canım baya benziyo senle sonuçlarımız:KK43: sen ne zamandır çabalıyosunn?

aralık ayında 1 senem dolacak canım ama ben daha rahim filmi çektirmedim ve eşimde test yapmadı.geçen ay doktor yapın dedi eşim yaptırmadı ama bu ay da yaptırmazsa evde kavga çıkaracam yakındır.ama 4 aydır klomen kullanıyorum sadece.burdan öğrendim metformin kullanacam bu ay klomen almayacam, incir içecem bol bol, rahim filmide temiz çıkarsa iyice rahatlayacam.sıra kocamın testlerine gelecek zorlaaa hemm..

acıktım ben :26:

duphaston bende de çok açlık yarattı ye ye doymuyordum vallahi.

soğan suyu iştahımı actı dıodum soğan suyunu bırakalı 1 hafta oluo hala iştahım kapanmış deill :KK70: :KK1:

soğan benim iştahımı kesmişti ama.

Günaydın kızlarrr,günaydın teyzoşlarr :emir_bebek:

İkili testimiz için doktor amcamıza gittik.Yeni geldik evimize.
Çok şükür ense ölçümünda sorun çıkmadı.1.49mm ve haftamızda 11+4 çıktı.
Boyumuzda 4 cm olmuş maaşallah.
Kanımızda verdik ama onun sonucunu 10 gün sonra öğrenebilecekmişiz.

Bu arada bebişim öyle uyudu durdu ,doktorumuza ölçüm yaptırmadı hiç.
15 dk rahat uğraştık uyandırmak için ama nafile.Uyanıyor,sonra tekrar poposunu dönüp uyuyor.:KK9:
Halbuki hareketli olsun diye ultrasondan yarım saat önce babamız çikolata yedirmişti ama demek ki bizim bücür sevmiyor çikolatayı.En sonunda doktor amcamız göbişimi salladı,beni öksürttü bol bol ve zorda olsa ölçümü yaptı.
Tabi bizimki hala uyanmadı tembel teneke.Buldu rahat sıcacık yeriiii,uyanır mı hiiç
Son olarak doktor amcamız erkeğe benziyor ama kesin değil dedi.:KK1:

Rabbim tüm isteyen herkese nasip eylesin.Başta sizler için bol bol dua ediyorum kızlar.
İnşaallah en kısa zamanda sizlerden de güzel haberler alacağız.

:nazar::nazar: maşallah canım.bende o kadar uyurumki eşimde bizim bebiş olursa inşallah hiç gözünü açamayacak herhalde.

amin inşallahh hepimiz çok yakın zamanlarda hamile kalırız ne bayram olur bu sayfada....

Son düzenleme:
ayy vallahi bilmiyorum bende.. çok feci bir uyku hali var üstümde, o kadar uyudum ama hala uykum var.. hasta olmaktan korkuyorum.. uğraşamam griple enfeksiyonla filan.. sana özelden yazıyorum nerden hangi marka aldığımı.. bende utanıyorum, her defasında farklı yerden almaya çalışıyorum ya da gittiğim başka bi semt varsa adet yakınlardaysa ordan 3-5 tane alıveriyorum.. ama 3-5 gebelik testi isteyince de bi tuhaf bakıyor adamlar suratıma..

aynen bende 5tane falan istiyoreum suratıma bakınca bende adet düzensizde bende ondan boyle alıyorum falan filan diyorumkızlara mıllet bir tane alır ben 5 10 tane :KK9: utanıyorum valla yaa ama şu çift çigiyi bi göreyim allahın izniyle

bencede özletme kız kendını ara ara gel yaz haberleri bildir senın cinsiyet bellı oldumu

vallahi ya nasıl güldürdün beni :KK52::KK8: testi yapıp sonra sipariş vermek akıllıca yani :)) bak bu gün daha nette okudum yerleşmeden sonra 5 gün geçtikten sonra kan testinde bile hata payı varmış ki senin idrardan baktın ay inanamıyorum sana sabırsızsınız eşin de sen de....:KK20: kabul et :))
canım 24 ünde bakacaksın sana ceza olsun bu 23 ünde de bakma madem bu kadar erken baktın 24 üne kadar test yapmak yasak sana....
uykunun olması progesteron hormonundan ben de bu gün başladım içmeye benim de acayip uykum var canım... yat dinlen belki de bebeğin gelecek belli mi olur sırtını dinlendir canım benim... eşine de kızdım hep o acele ettirtiyor sana böyle be canım ya....:KK52::KK53:

kız özlettin kendini ya merak ediyorum seni... tuanatay ara ara geliyor okuyor çıkıyor yazmıyor canım.... sen ona özelden yazarsın artık... yarın cinsiyet de belli olur de mi... ay inşallah güzel haberlerle gel canım.... :KK9:

aynen ben de 5 tane falan alıyorum gittiğimde acayip bakıyorlar hep de aynı yerden alıyorum yakın diye iyice acayip bakıyorlar ama bilmiyorlar ki her ay test yapmanın ne kadar da zor olduğunu....:KK50: ve bu güne kadar yaptığım test sayısı belki 30 vardır ama daha pozitifi göremedim:) bu yüzden ben de eğer pozitifi görürsem kesin fotoğrafını çekeceğim anı ölümsüz kılmak için...

Son düzenleme:
vallahi ya nasıl güldürdün beni :KK52::KK8: testi yapıp sonra sipariş vermek akıllıca yani :)) bak bu gün daha nette okudum yerleşmeden sonra 5 gün geçtikten sonra kan testinde bile hata payı varmış ki senin idrardan baktın ay inanamıyorum sana sabırsızsınız eşin de sen de....:KK20: kabul et :))
canım 24 ünde bakacaksın sana ceza olsun bu 23 ünde de bakma madem bu kadar erken baktın 24 üne kadar test yapmak yasak sana....
uykunun olması progesteron hormonundan ben de bu gün başladım içmeye benim de acayip uykum var canım... yat dinlen belki de bebeğin gelecek belli mi olur sırtını dinlendir canım benim... eşine de kızdım hep o acele ettirtiyor sana böyle be canım ya....:KK52::KK53:

kız özlettin kendini ya merak ediyorum seni... tuanatay ara ara geliyor okuyor çıkıyor yazmıyor canım.... sen ona özelden yazarsın artık... yarın cinsiyet de belli olur de mi... ay inşallah güzel haberlerle gel canım.... :KK9:

aynen ben de 5 tane falan alıyorum gittiğimde acayip bakıyorlar hep de aynı yerden alıyorum yakın diye iyice acayip bakıyorlar ama bilmiyorlar ki her ay test yapmanın ne kadar da zor olduğunu....:KK50:

evet gerçekten zor çeken biliyorr valla.benim eşimin ne testen haberi var ne bişeyden keşke tunc gibi ısrarlı olsa belkı bendede biraz umut olurr hiçç alakası yok çocukla falan onun için bazen tepemin tası atıyorr herşeyi kırıp dökesim geliyorr valla ama sabır diyorum :KK4::KK4:

evet gerçekten zor çeken biliyorr valla.benim eşimin ne testen haberi var ne bişeyden keşke tunc gibi ısrarlı olsa belkı bendede biraz umut olurr hiçç alakası yok çocukla falan onun için bazen tepemin tası atıyorr herşeyi kırıp dökesim geliyorr valla ama sabır diyorum :KK4::KK4:

canım neden çocukla alakası yok diyorsun ki inşallah sen bir hamile kal bak nasıl da heveslenir eşin elbette herkes baba ve anne olmayı ister... belki acele etmiyordur... senin durumunun ciddiyetinin de farkında değil demek ki ama bunu ona farkettirecek olan sensin... kaç doğumlusun canım sen?
her ay günden güne daha çok istediğini bilmeli sonra sorunlar çıkar sen çok üzülürsün canım eşin durumun ciddiyetini anlasın umarım onun da değerleri düzelmiştir artık... sen de kaldığın yerden devam edersin tedavine... ayy bu erkekler biraz daha anlayışlı olsalar ne olurdu sanki.....

Son düzenleme:
ben sanırım ıyce kafayı yedım bugun ruyamda göğsüme bakıorum yemyeşil damarlar olusmuss biride ruyamda dıokı hamılelıkte olur böle sen korkma dio yakında tırlatcam heralde :KK1:

X