Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kesinlikle iki kez olsun şans bol olsun.. bende de iki yumoş vardı.. bakalım nasip kısmet herşey.. ateş her kişide farklılık gösteriyor. eşimin mesela 35.5 civarıdır hep ateş.. benim ise 36 üstü çıkar genelde.. ama şimdilerde progestanda alıyorum ya biraz o da etkiliyor sanırım.. ama yinede sabitlenmiş olması sevindiriyor beni..
fertilityde hamile kartları var.. onlara baktım bugün hep.. ateş ortalamanın altına genelinde hiç düşmemiş ve yine büyük geneli 10.günden itibaren öğrenmiş idrar testi ile.. off bende sanırım 12. günde bakıcam idrarda.. çıkmayacağını biliyorum ama sonuçta negatifte görsem içime bi rahatlık çökecek. bu şekilde çok sinir bozucu oluyor, zaman geçmek bilmiyor.. kafayı yicek gibi oldum son iki gündür.. ve daha çok var :KK53:

şu siteden birşey anlamıyorum ben bugün iyice bir araştırayım bakayım neyse benim ateş hep düşük genelde de hep üşürüm kışın ayaklarım hep buz gibidir belkide onla alakalı birşey bilmiyorum yaptığım kürlerle akıntım oluyor çok şükür bakalım bu ay tutunabilecekmi bebeğim reglimin 22. günü of zaman geçmek bilmiyor bebek düşünmedğim zaman hemen regli günüm gelirdi 30 ila 35 günde bir olurdum ama bana hemen günü gelmiş gibi olurdu şimdi ise zaman geçmek bilmiyor

canım tablona göre kesikli çizgi değil düz net çizgi var kesin yumurtlama olmuş gibi görünüyor yani şansın yüksek ancak ateşin iniş çıkışlı o biraz bulandırdı kafamı???

evet sizin tablolardan çok farklı benim ki zaten çok düşük ateş ve habire değişiyor şimdi ise her gün bir kademe yükseliyor ateşim yinede bu ateş tablolarından bir şey anlamıyorum ben

nesfit hangisinden aldınız bir öğünmü yediniz ay ben bunları sütle yemeyi sevmıyorum süte atınca hemen eriyorlar tadı bi tuaf oluyorr sizz nasıl yiyorsunuz acaba :44:
ecrincim ben de 4 kg verdim ama bırakmadım devam ediyorum hala..çok düzenli kullanmadım kafama göre bazen 1 öğün yedim bazen 2.ama abur cuburu ve gece yemeyi kestim.çikolatalısı harika..meyvelisi de öyle.kırmızı meyvelisini hiç sevmedim ama.içindeki çilekler falan sünger gibi geldi bana.sütü döker dökmez ye,erimesine fırsat verme.tabi bide sütü de light süt al:)zayıflicaz kızlar,bebiş istiyosak...

kızlar ya benm bı sorunum war yemek yıyoruz sofradan kalkıoruz bi kaç saat sonra deli gibi aç oldugumu hıssedıorum yaw yıyorum yıyorum doymuorum ayy delıı olcammm

Kızlar ne olacak benim halim?Tecrübelerinize sığınarak soruyorum..Bu ay ben ilk defa klomen kullandım , tam çatlatma iğnemi olacaktım ki doktorum dedi ki yumurtaların klomene çok tepki vermiş şimdi çatlatma iğnesi yaparsak büyük büyük kistlerin olur...Bu ay kendi haline bırakalım.Bir dahaki ay klomen yerine iğne kullanırız ama onun da yan etkileri fazla, dedi.Şimdi bir dahaki ay yapılacak iğnelere benim yumurtalar yine çok tepki vermeyecek mi?Polikistiklerin sorunu değil mi zaten çok yumurta oluşması??Bence benim sıkıntım çatlama aşamasında ve ona da müdahale etmedi doktorum..:KK43: Bu doktoru uzun araştırmalarım sonucunda buldum, güveniyorum aslında ama..rahim filminden bahsetmiyor hiç mesela..Bu ay gebelik olmazsa iğneli tedaviden önce ben bi rahim filmi çektireyim diyorum..??

canım bak benim doktoruma ben hemen rahim filmi istiyorum dedim.. önce bir kaç ay denememiz gerek sonrasında olmazsa film dedi.. 2 klomenli çatlatma iğneli tedavi sonrası olmayınca bu ay filmimi çekildim ve boş geçmemek adına yine klomen kullandım.. bakalım işte sonucu bekliyorum.. klomene çok tepki vermiyorum ama çoklu yumoş gelişiyor bende de ama çok fazla büymüyor.. geçen ay kiste dönüştü 22mmde iğnemi olduğum halde çatlamamıştı.. ve 25mm kistim olmuştu ama çok şükür adetle atıldı.. bir ay dinlenme verdim kendime.. zaten şansıma hep bayram seyran denk geliyor klomen sonraları hep ara vermek durumunda kalıyorum.. eğer benim de bu ay olmazsa iğneye geçilecek.. ama tamamen doktorun doz ayarlamasına bağlı.. sen klomeni günde kaç tane alıyordun ki bu kadar tepki verdi? ben sabah akşam içiyordum .. 5 gün kullandım.. iğnelere aşırı tepki vermemen adına sürekli takip yaptırmalı ve doz ayarlaması yaptırmalısın.. doktor çok önemli.. iyi diye ün salmış bir doktordansa gerçekten iyi ve tecrübeli bir doktor daha sağlıklı geliyor bana.. çünki ünlü doktorlar genelde çok yoğun oluyorlar ve başlarından savmak zorunda kalıyorlar..

canım bak benim doktoruma ben hemen rahim filmi istiyorum dedim.. önce bir kaç ay denememiz gerek sonrasında olmazsa film dedi.. 2 klomenli çatlatma iğneli tedavi sonrası olmayınca bu ay filmimi çekildim ve boş geçmemek adına yine klomen kullandım.. bakalım işte sonucu bekliyorum.. klomene çok tepki vermiyorum ama çoklu yumoş gelişiyor bende de ama çok fazla büymüyor.. geçen ay kiste dönüştü 22mmde iğnemi olduğum halde çatlamamıştı.. ve 25mm kistim olmuştu ama çok şükür adetle atıldı.. bir ay dinlenme verdim kendime.. zaten şansıma hep bayram seyran denk geliyor klomen sonraları hep ara vermek durumunda kalıyorum.. eğer benim de bu ay olmazsa iğneye geçilecek.. ama tamamen doktorun doz ayarlamasına bağlı.. sen klomeni günde kaç tane alıyordun ki bu kadar tepki verdi? ben sabah akşam içiyordum .. 5 gün kullandım.. iğnelere aşırı tepki vermemen adına sürekli takip yaptırmalı ve doz ayarlaması yaptırmalısın.. doktor çok önemli.. iyi diye ün salmış bir doktordansa gerçekten iyi ve tecrübeli bir doktor daha sağlıklı geliyor bana.. çünki ünlü doktorlar genelde çok yoğun oluyorlar ve başlarından savmak zorunda kalıyorlar..

Canım valla iyi doktoru bulmak çok zor..Bu benim kaçıncı doktorum..Klomeni ben de senin gibi 5 gün sabah akşam kullandım.Yeterli olgunluğa ulaştığını, 2 gün içinde çatlayacaklarını söyledi pzts günü..ve 2 gün ilişki verdi..aslında daha bugün adetimin 14. günü..bi de rahim duvarımda incelme yapmış klomen :KK43: ve bu da gebelik şansını düşürüyormuş..Ben çok inançsızım bu konuda sanki hiçbişey işe yaramayacak gibi hissediyorum.Klomen kullanıcam çatlatma iğnemi olucam diye çok umutlanmıştım ama o da yarıda kaldı :KK43: Ben bi de yoğun çalışıyorum nasıl gidip her gün iğne olucam ki? Nasıl bir iğne bu iğneler, herhangi bir yerde de vurulabiliyor muyuz acaba?Seninle hemen hemen aynı durumdayız demek ki..Sen de bir dahaki ay iğneye geçeceksinm demek..glukophage veya benzeri bir ilaç kullanıyor musun?

şu siteden birşey anlamıyorum ben bugün iyice bir araştırayım bakayım neyse benim ateş hep düşük genelde de hep üşürüm kışın ayaklarım hep buz gibidir belkide onla alakalı birşey bilmiyorum yaptığım kürlerle akıntım oluyor çok şükür bakalım bu ay tutunabilecekmi bebeğim reglimin 22. günü of zaman geçmek bilmiyor bebek düşünmedğim zaman hemen regli günüm gelirdi 30 ila 35 günde bir olurdum ama bana hemen günü gelmiş gibi olurdu şimdi ise zaman geçmek bilmiyor

ya bak işte kişiden kişiye göre değişik oluyor ateş.. ben de hep üşürüm ayaklarım asla ısınmaz ama ateşim kolay kolay 36nın altına düşmez.. benim adetler hep ilaç takviyesi ile olduğundan doğalını hiç bilmiyorum ama ilaçla her 30 günde adet oluyorum sıkıntısız çok şükür.. çünki ilaçla bile adet olamayanlar varmış okuyorum zaman zaman.. buna da şükür.. zaman geçmiyor valla delireceğim.. benimde yumurtlama sonrası 11. günüm.. yarın 12 oluyor.. bakalım nasip kısmet işte mecburen beklemedeyim.. dediğin gibi bebek çalışması olmayan aylarda süper geçiyor zaman ama böyle durumlarda geçmiyor.. siteyi azıcık kurcalayınca bir sürü grafik buldum, yumurtlayanlar, hamiş kalanlar, düşük yapanlar filan.. umutlanıyorum onlara bakıp bakıp..
Allah'ım bize de nasip etsin bir gün..

Kızlar ne olacak benim halim?Tecrübelerinize sığınarak soruyorum..Bu ay ben ilk defa klomen kullandım , tam çatlatma iğnemi olacaktım ki doktorum dedi ki yumurtaların klomene çok tepki vermiş şimdi çatlatma iğnesi yaparsak büyük büyük kistlerin olur...Bu ay kendi haline bırakalım.Bir dahaki ay klomen yerine iğne kullanırız ama onun da yan etkileri fazla, dedi.Şimdi bir dahaki ay yapılacak iğnelere benim yumurtalar yine çok tepki vermeyecek mi?Polikistiklerin sorunu değil mi zaten çok yumurta oluşması??Bence benim sıkıntım çatlama aşamasında ve ona da müdahale etmedi doktorum..:KK43: Bu doktoru uzun araştırmalarım sonucunda buldum, güveniyorum aslında ama..rahim filminden bahsetmiyor hiç mesela..Bu ay gebelik olmazsa iğneli tedaviden önce ben bi rahim filmi çektireyim diyorum..??

pko çok over değilde çok büyük over demek bildiğim kadarıyla..
benimde önceden gittiğim doktor over takibi yapıyordu ama hiç hsg yada aşılamadan hiç bahsetmiyordu,
çok çok güvendiğm bir dr.du. ama sanırım birazda özel olduğu için beni oyalıyordu diye düşünüyorum..
bence canım önce hsg eğer yumurtlamanda bir problem yoksa:KK34:
allah kolaylık versin..

ecrin ben brokoliyi suda haşlamıyorum.. öyle renkleri sarımtrak oluyor.. buharda pişiriyorum ben.. renkleri de yeşil yeşil kalıyor.. üstüne sarımsaklı sirkeli sos ya da yoğurt yapıyorum.. bir de kuzenim brokoliden çorba yapıyor, mükemmel oluyor ama nasıl yapıyor bilmiyorum :)))
benim eşim o gruptan nefret ediyor.. karnıbahar, brokoli, brüksel lahanası, kereviz asla yemiyor.. hatta eve de sokmuyor.. ben alıyorum, o evde yokken balkonda filan pişirip kendim yiyorum.. ilerde çocuğum olduğunda ona da yediricem ve onun yanında asla eşime böyle ıyykk yemem iğrenç gibi şeyler söylettirmicem.. çünki çocuklar çok etkileniyorlar bu tarz şeylerden..

tuncss ben de çok istiyorum bunu.eşim HİÇBİR sebze yemeğini yemiyor!Baklagillerden sadece fasülye yiyor o da kırık olmayan taneleri tek tek çatala seçerek!et olarak sadece biftek ve ızgara köfte yiyor!tabi bunun haricinde makarna pilav pizza tost hamburger 5 öğün ver önüne yesin!!ben de daha yemek yapamıyorum gerçi ama çocuğum olduğunda çeşit çeşit sebze yapıp babasının da yediğini ve bişey diyemediğini görmek gibi bi hayalim var:)

pko çok over değilde çok büyük over demek bildiğim kadarıyla..
benimde önceden gittiğim doktor over takibi yapıyordu ama hiç hsg yada aşılamadan hiç bahsetmiyordu,
çok çok güvendiğm bir dr.du. ama sanırım birazda özel olduğu için beni oyalıyordu diye düşünüyorum..
bence canım önce hsg eğer yumurtlamanda bir problem yoksa:KK34:
allah kolaylık versin..

Sağol canım, yumurtlamada problem var işte..Ama hangi aşamada bilmiyorum..

Canım valla iyi doktoru bulmak çok zor..Bu benim kaçıncı doktorum..Klomeni ben de senin gibi 5 gün sabah akşam kullandım.Yeterli olgunluğa ulaştığını, 2 gün içinde çatlayacaklarını söyledi pzts günü..ve 2 gün ilişki verdi..aslında daha bugün adetimin 14. günü..bi de rahim duvarımda incelme yapmış klomen :KK43: ve bu da gebelik şansını düşürüyormuş..Ben çok inançsızım bu konuda sanki hiçbişey işe yaramayacak gibi hissediyorum.Klomen kullanıcam çatlatma iğnemi olucam diye çok umutlanmıştım ama o da yarıda kaldı :KK43: Ben bi de yoğun çalışıyorum nasıl gidip her gün iğne olucam ki? Nasıl bir iğne bu iğneler, herhangi bir yerde de vurulabiliyor muyuz acaba?Seninle hemen hemen aynı durumdayız demek ki..Sen de bir dahaki ay iğneye geçeceksinm demek..glukophage veya benzeri bir ilaç kullanıyor musun?

dediğin gibi doktoru bulmak en büyük kumar zaten.. inşallah iyi bir doktor sana da denk gelir arkadaşım.. bize ilişkileri genelde 6 gün veriyor. ilk iğneden sonra 3 gün sonra gün aşırı 3 gün daha.. rahim duvarı incelmesini bilmiyorum ama benim dotkorum progestan veriyor bana.. bu sanıırm bunu dengeliyor olabilir.. bak canım içindeki umudu eğer söndürürsen bu iş olmaz.. inançlı olmalısın.. bir de iğnelere gelince; iğneleri kendin yapıyorsun yani bir yere gitmene gerek yok.. şeker insülin iğneleri gibi karından yapılıyormuş.. kafana takıp durma belki de bebeğin senle.. glukophage kullanıyorum evet, ama yine son 1 haftadır aksatıyorum.. ama genelde içiyorum.. sen kullanıyormusun?

**bicim canım az önce gebelik testi aldım, 25 adet test 28 tl, kargo da dahil.. hemde izmirdenmiş satıcı :KK9: yarın eczaneden 3-4 tane alacaktım, 20 tl ona vereceğime burdan çok alırım dedim.. bakalım artık hamişsem de bol bol test yapıp egomu tatmin ederim :KK51: Allah'ım sen aklıma mukayet ol :KK53::KK53::KK35::KK33::KK36::KK37: :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Son düzenleme:
dediğin gibi doktoru bulmak en büyük kumar zaten.. inşallah iyi bir doktor sana da denk gelir arkadaşım.. bize ilişkileri genelde 6 gün veriyor. ilk iğneden sonra 3 gün sonra gün aşırı 3 gün daha.. rahim duvarı incelmesini bilmiyorum ama benim dotkorum progestan veriyor bana.. bu sanıırm bunu dengeliyor olabilir.. bak canım içindeki umudu eğer söndürürsen bu iş olmaz.. inançlı olmalısın.. bir de iğnelere gelince; iğneleri kendin yapıyorsun yani bir yere gitmene gerek yok.. şeker insülin iğneleri gibi karından yapılıyormuş.. kafana takıp durma belki de bebeğin senle.. glukophage kullanıyorum evet, ama yine son 1 haftadır aksatıyorum.. ama genelde içiyorum.. sen kullanıyormusun?

**bicim canım az önce gebelik testi aldım, 25 adet test 28 tl, kargo da dahil.. hemde izmirdenmiş satıcı :KK9: yarın eczaneden 3-4 tane alacaktım, 20 tl ona vereceğime burdan çok alırım dedim.. bakalım artık hamişsem de bol bol test yapıp egomu tatmin ederim :KK51: Allah'ım sen aklıma mukayet ol :KK53::KK53::KK35::KK33::KK36::KK37: :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

iğneler öyle ise, süpermiş..Ben de mayıstan beri glukophage kullanıyorum 850 sabah akşam.Adetlerim düzene girdi o ilaç sayesinde.Ya benim her ay bişeyim çıkıyor..Ya eşim gidiyor ya mantar oluyorum ya başka bişey...Bu ay da kistlerim oldu sanırım..Hayırlısı diyorum artık ama gerçekten çok zorlu bir süreç bu..Allah hepimize sabır versin.Çevre baskısından bunaldım artık..İşyerindeki çaycı kadın bile bana 'yap artık bi tane ' diyor yaa..Özellikle eşimin akrabalarından demeyen kalmadı heralde..Milleti de anlamak mümkün değil..Bi problem olabileceğini hiç mi düşünemiyor bu insanlar..

ayy sorma benim kociş çok meraklı.. birde yaşı artık geçiyor gibi düşünüyor sanırım.. bana çok yansıtmıyor ama arkadaş ortamlarında filan çocuk doğunca bana dede dicek filan diye espri yapıyor.. beni zaten bu kadar strese sokan da o.. düşünsenize sürekli başımda ayy bebeğim burda mı, blüülülülü yapıp şirin babayı oynayan bir adam var.. uzanma, eğilme,koşma,zıplama.. hemde her dakika böyle.. bazen akşamları geç gelse diye dua ediyorum o derece yani.. geçen hafta sonu dışarı çıktık arkadaşlarla herkes bir iki kadeh birşeyler içiyor, bende bir iki yudum alayım dedim.. anaaam kıyametler koptu, ya bebek varsa ya öyleyse, ya böyleyse.. en sonunda patladım yeter artık dedim, senin stresin yüzünden olmuyor bu çocuk diye.. neyse velhasıl kelam çok üstüme düşüyor.. nasip artık.. hamiş kalırsam düşünemiyorum.. kesin evde temizliği filan o yapar.. yemekleri de annesine yaptırır.. ben tüm gün süs bebek gibi yatarım :KK9: ben böyle bakcam bakcam diyorum ama öncelerden de bilirsin bakmayıp bekliyorum genelde son güne kadar.. kendimi eğliyorum işte stresimi almaya çalışıyorum..
nihaliteyinin söylediklerini hatırlıyorum.. benimde genelde sağ kasığımda sızlamalar.. ama bir yandan da düşünmüyor değilim, belkide yumoş çatlamadı kist oldu bu sızlamalar da ondan diyorum.. ama geçen ay çatlamamış kist olmuştu, hiç ağrım sızım olmamıştı.. karmakarışık benim durum.. Allah bir daha nasip etmesin klomen çatlatma iğnesi filan inşallah hamiş olayım ama eğer olmazsa da doktora dicem iğneden sonra kontrol istiyorum çatlayıp çatlamadığına bakalım dicem.. bu çatladı mı çatlamadı mı düşüncesi de öldürüyor adamı..
bende yeşil mercimek yapıyorum erişteli, dünden de patlıcan oturtmam var.. az pilav da var.. ben sadece yeşil mercimek yerim de kociş yemek ister yanına :KK9:
bende öperim bicim çok çok, teşekkür ederim desteğin için..
arada başını şişiriyorum, belki de kızıyorsun bana amma mız mız diye ama napıııım işte elimde değil :KK17: :KK16::KK16::KK16:

öncelikle yemeklerinize ağzımın sulandığını belirtmek istiyorum..tunss nerde oturuyodun senn?? :)uff ben işten 8de geliyorum ve o saatten sonra da yemek falan yapamıyorum:KK43: ztn bahsettim,kocam yemiyo..iki çeşit yemek mi yapcam bide ona tost hamurger yapıp kendim de bişeyler atıştırıyorum işte.Allahtan kaynanam var da haftada 2 gece ona gidip sulu bişeyler yiyebiliyoruz..:)kızlar yaa dayanışmanıza hayran kaldım.beni de çekecek misiniz??hem ben daha hiçbişey bilmiyorum:KK43: bicim ve senin konuşmaların çoğunu anlamıyorum bile:)))

Allahıııımmm çok güldüm yine:)25 tane birden pozitif görmek harika olurdu ama...

evet canım 25i gibi olmam gerek.. normalde 20si çünki.. 5 gün verdim kendime bakalım.. ee yarın batım benim.. bakalım ne olacak.. progestanı da inşallah bir daha gerek kalmaz ama doktora 200 lük ver dicem ve hızlıca içeyim bitsin dicem.. böyle 15 gün bana çok ciddi eziyet oluyor.. ben yarın dışarı çıkarsam eczaneden 3-5 tane daha test alırım.. ki zaten çift çizgiyi görürsem eğer ahtım var 50 tane test yapıp onları yanyana dizicem ve bu mutluluğun tadını çıkaracağım :KK9: delirmiş gibiyim değil mi :KK51: :KK53:
şimdi yine baktım da laboquıck marka test 20 tanesi 28 lira.. baya uygun yani nette fiyatlar.. inşallah gerek kalmaz bir daha testlere filan.. bekleyelim bakalım şurda 3-4 gün bişey kaldı işte..
canım haklısın progestan yan etkileri çok ama hamile kalırsak da 3 ay içeceğiz biliyorsun mecburen yani dayanmak zorundayız...
teşekkürler arkadaşlar bıraktım ilacı zaten akşam ilacını içmeyecem bide soğan kürünün 10 lük kısmını yapacaktım kısmet değilmiş her işte hayır var belkide yapmamam dahada uygundur.iyiki iltihap ilaçlarını içmişim diyorum şimdi yeni aya iltihap geçmiştir inşallah bide rahim filmi metformin ilacını alıp ,incir kürü ile bu ay deneyecem.
hadi inşallah hamilelik haberlerinizi alırız arkadaşlar bizede umut olun inşallah ama sonra bizi unutup cevap vermezlik etmeyin :KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK49::KK49::KK49: çekilin yoldan geliyor hamilelerimiz inşallah...
canım inşallah bu yeni döneminde metformin ve incirin faydasını görerek kendiliğinden yumurtlaman olacak özellikle başladığın ilk ayı iyi değerlendir tamam mı?
kızlar saclarımı boyatcaktım 3 aydır her seferınde bıse oluo gıdıorum kuaföre boyatmdan gerı gelıorm bundada var bı hayır :KK9: yaw ben acayıp üşüorum cok soqukkk
canım şu ay bitsin durumun belli olsun öyle boyat saçlarını acele etme...
soğuk ne kelime.. buz buzzzzz:KK9:
tirtirtitriyorum resmen.. kalorifer yanıyor ama yok banamısın demiyor.. bacaklarımda battaniye örtülü,pc de kucağımda onun sıcaklığı bile yetmiyor, donuyorum bennn..!
kalorifere rağmen üşümen hayır olsun cnaım ya :)) hadi inşallah....
benim de sorunum ayaklarımla hep ayaklarım çorap artı patiğe rağmen buz gibi...

evet sizin tablolardan çok farklı benim ki zaten çok düşük ateş ve habire değişiyor şimdi ise her gün bir kademe yükseliyor ateşim yinede bu ateş tablolarından bir şey anlamıyorum ben
canım benim de 19 günümdü bu gün benzer günlerdeyiz sabır biraz tamam mı ben senden de umutluyum bu ay için biliyorsun...inşallah iyi haberini alalım....

Son düzenleme:
canım haklısın progestan yan etkileri çok ama hamile kalırsak da 3 ay içeceğiz biliyorsun mecburen yani dayanmak zorundayız...

canım inşallah bu yeni döneminde metformin ve incirin faydasını görerek kendiliğinden yumurtlaman olacak özellikle başladığın ilk ayı iyi değerlendir tamam mı?

canım şu ay bitsin durumun belli olsun öyle boyat saçlarını acele etme...

kalorifere rağmen üşümen hayır olsun cnaım ya :)) hadi inşallah....
benim de sorunum ayaklarımla hep ayaklarım çorap artı patiğe rağmen buz gibi...

canım benim de 19 günümdü bu gün benzer günlerdeyiz sabır biraz tamam mı ben senden de umutluyum bu ay için biliyorsun...inşallah iyi haberini alalım....

ewet öyle yapacagım bende zaten bide yarın ayın 20 si progestanı bırakayımmı normalde 25 26 sı gibi adet olurdum ama eger yarın bırkırsam 10 gun degılde 1 hafta ıcmıs olcam yoksa 3 gun dahammı ıcıcem ben bilemedim:26:

X