Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım benim de 19 günümdü bu gün benzer günlerdeyiz sabır biraz tamam mı ben senden de umutluyum bu ay için biliyorsun...inşallah iyi haberini alalım....

evet canım haklısın yakın sayılırız inşallah ikimizde güzel haberi verebiliriz inşallahh

offf ben o kadar merak ediyorum ki hepinizin ne olacak...sen,tucss,bicim..dua ediyorum hepinize,hepimize..inşallah hamilesindir,sevindirirsin hepimizi

ahh canım benimmm cok saol bende hergün hepimize dua ediorum neden bilmiorum ama benım içimden hep hamile değilmişim gibi geçiooo hiç umudum yokkk yani sizler beni umutlandırıosunuz inş dediğiniz gibi olur

ewet öyle yapacagım bende zaten bide yarın ayın 20 si progestanı bırakayımmı normalde 25 26 sı gibi adet olurdum ama eger yarın bırkırsam 10 gun degılde 1 hafta ıcmıs olcam yoksa 3 gun dahammı ıcıcem ben bilemedim:26:
canım bu gün de iç progestanı bence 1 gün daha dayan sonra bırak gebelik yoksa tam zamanında gelir adetin...
soğan suyu iştahımı actı dıodum soğan suyunu bırakalı 1 hafta oluo hala iştahım kapanmış deill :KK70: :KK1:
iştah açıklığı zor birşey aman canım kilo almamaya gayret et sonrasında kilolardan kurtulmak çok zor....
sanırım buna ben de dahilim hamile miyiz acaba düşüncesi yüzünden hamileliğin tüm belirtilerini göstermeye başlıyoruz zamanla... mesela benim belim ağrıyor 2 gündür... sol kasığımda sızlamalar var... ve arada içim bulanıyor... yani beynimin yarattığı birşey bu eğer hamile değilsem ama keşke hamile olsam ve keşke hamile olsak :KK9: ne kadar güzel olur :))
evet canım haklısın yakın sayılırız inşallah ikimizde güzel haberi verebiliriz inşallahh
inşallah canım tuncss karabocuq bizden önce öğrenecekler sonucu... inşallah önce onlar sevindirsin biz de ay sounda sevindirelim....
offf ben o kadar merak ediyorum ki hepinizin ne olacak...sen,tucss,bicim..dua ediyorum hepinize,hepimize..inşallah hamilesindir,sevindirirsin hepimizi

sağol canım inşallah hamileyimdir de güzel haberimi paylaşırım sizlerle.... inşallah senin de haberinle sevineceğiz bence hepimiz çok gayret gösteriyoruz ve hepimiz amacımıza ulaşacağız er ya da geç... ama çok geç olmasın Allah ım lütfen :KK52::KK1: :nazar:

iğneler öyle ise, süpermiş..Ben de mayıstan beri glukophage kullanıyorum 850 sabah akşam.Adetlerim düzene girdi o ilaç sayesinde.Ya benim her ay bişeyim çıkıyor..Ya eşim gidiyor ya mantar oluyorum ya başka bişey...Bu ay da kistlerim oldu sanırım..Hayırlısı diyorum artık ama gerçekten çok zorlu bir süreç bu..Allah hepimize sabır versin.Çevre baskısından bunaldım artık..İşyerindeki çaycı kadın bile bana 'yap artık bi tane ' diyor yaa..Özellikle eşimin akrabalarından demeyen kalmadı heralde..Milleti de anlamak mümkün değil..Bi problem olabileceğini hiç mi düşünemiyor bu insanlar..

ayy bende bırakmak istiyorum eğer bebek bu ay da gelmezse.. şöyle bir kendi halimde 3-4 ay geçirmek istiyorum. çok yoruldum sanırım içten içe.. ahh o çevre baskısı yok muu.. sanki biz bilmiyoruz çocuk yapmayı da bilmiş bilmiş gelip laf söz etmiyorlar mı, deli oluyorum.. ahh bi de bende bi görümce var; geçenlerde eşime aynen şöyle bir cümle kurmuş;
abiiiiciiiiiiiiiiiiiiim, siz bebek istemiyor musunuz? yoksa istiyorsunuz da olmuyo muuuuuuuuuuuu? ayy dedim yılışık şey.. ona nee? eşimde zaten gereken cevabı vermiş, sen kendi işine bak, canımız istediğinde yaparız şimdilik gezip tozup eğleniyoruz demiş.. çok şükür Allah'ıma binlerce şükür anlayışlı kocam var.. yoksaaa işim yaştı benim.. çok üstüme gelirlerdi bunlar..
al işte bak bir şey olacağını düşünende böyle düşünüp bunu eksiklik gibi gösterip sinir bozuyor.. o nedenle hiç duymayacaksın arkadaşım dışarıdan gelen tepkileri, soruları..
sallayacaksın :KK16:

öncelikle yemeklerinize ağzımın sulandığını belirtmek istiyorum..tunss nerde oturuyodun senn?? :)uff ben işten 8de geliyorum ve o saatten sonra da yemek falan yapamıyorum:KK43: ztn bahsettim,kocam yemiyo..iki çeşit yemek mi yapcam bide ona tost hamurger yapıp kendim de bişeyler atıştırıyorum işte.Allahtan kaynanam var da haftada 2 gece ona gidip sulu bişeyler yiyebiliyoruz..:)kızlar yaa dayanışmanıza hayran kaldım.beni de çekecek misiniz??hem ben daha hiçbişey bilmiyorum:KK43: bicim ve senin konuşmaların çoğunu anlamıyorum bile:)))

Allahıııımmm çok güldüm yine:)25 tane birden pozitif görmek harika olurdu ama...

canım ben Ankaradayım.. maalesef ki diplomalı ev hanımıyım.. eşim mız mız olunca mecbur çeşit artırmak durumunda kalıyorum. muhakkak çorbam olur yemeklerde ki bunu kendim için yapıyorum. çünki bağırsak sistemim sıkıntılı benim.. benim kaynana gidince yemeğin en kötü yanını benim önüme koyar, atıyorum köfte varsa herkese 5 köfte bana 2 tane koyar.. bana gıcıklığı varya kadının anlayamadım gitti.. hiç ses etmem tabii ki.. ne gelirse önüme onu yerim. o nedenle ne demişler ''tırnağın varsa kaşınırsın'' misali kendi yemeklerimi kendim yapıp misler gibi de yiyorum.. ama keşke kocacım yeniliklere açık olsa da şöyle egzantrik yemekler yapıp denesem.. ama nerdeeee. adamın önüne hergün makarna,melemen koyayım her gün onu ses etmeden yer herhalde. et de tüketmiyor işin kötü tarafı, kolesterole zararlıymış.. ah ahhh ..:KK9:
bizim konuşmalara gelince vallahi buralarda azıcık zaman geçirsen sende biz gibi olursun:KK9: çok şey öğretiyor burası insana.. ama bicim bu konuda usta.. onun eline kimse su dökemez :nazar:
inşallah hepimiz güzel haberler vereceğiz bir gün.. ama hangi gün.. orası tamamen Rabbim'in elinde.. hayırlı vakitde göndersin bebeklerimizi.. amiinnnn..

günaydınlar herkese, televizyonu açmaya korkuyorum vallahi.. yine kötü haberler olacak diye.. hoş zaten bugünde şehitlerin cenaze törenlerini yayınlarlar sürekli.. medya işi bu kadar abartıp bazı şeyleri ört bas edeceğine ayaklansa da gerçekten birşeyler yapılsa ve bu kadar kan gölüne dönmese ortalık. ama nerdeee, herkes kuru kalabalıktan ibaret.. dün bir çok şehirde yürüyüşler yapılmış.. çok merak ediyorum bugün savaş çıkıyor deseler o kalabalık insan gurubundan kaç kişi korkmadan savaşa gider.. Allah'ım içimizdeki milliyetçiliği öldürmesin.. amin..

hayır degilim olmak istemiorummm :KK1: belkide psikolojik diecem ama kocamda dio amma cok yemek yemeye basladın die :KK1:

Valla hamilemisin değilmisin orasını Rabbim bilir hayırlı zamanda versin bebişini inşallah :KK34: Ama hem çok üşüyosun hem sürekli yiyorsun falan ilginç :44:

inşallah canım tuncss karabocuq bizden önce öğrenecekler sonucu... inşallah önce onlar sevindirsin biz de ay sounda sevindirelim....

Rabbim isteyen herkese versin güzel haberlere ihtiyacımız var hangimiz olursa olsun...

Günaydın kızlarrr,günaydın teyzoşlarr :emir_bebek:

İkili testimiz için doktor amcamıza gittik.Yeni geldik evimize.
Çok şükür ense ölçümünda sorun çıkmadı.1.49mm ve haftamızda 11+4 çıktı.
Boyumuzda 4 cm olmuş maaşallah.
Kanımızda verdik ama onun sonucunu 10 gün sonra öğrenebilecekmişiz.

Bu arada bebişim öyle uyudu durdu ,doktorumuza ölçüm yaptırmadı hiç.
15 dk rahat uğraştık uyandırmak için ama nafile.Uyanıyor,sonra tekrar poposunu dönüp uyuyor.:KK9:
Halbuki hareketli olsun diye ultrasondan yarım saat önce babamız çikolata yedirmişti ama demek ki bizim bücür sevmiyor çikolatayı.En sonunda doktor amcamız göbişimi salladı,beni öksürttü bol bol ve zorda olsa ölçümü yaptı.
Tabi bizimki hala uyanmadı tembel teneke.Buldu rahat sıcacık yeriiii,uyanır mı hiiç
Son olarak doktor amcamız erkeğe benziyor ama kesin değil dedi.:KK1:

Rabbim tüm isteyen herkese nasip eylesin.Başta sizler için bol bol dua ediyorum kızlar.
İnşaallah en kısa zamanda sizlerden de güzel haberler alacağız.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım maşallah çeneniz düşmüş yinee :KK9: sayfalar ilerlemiş fırsat buldukca okuyacam inş. :) ne var ne yok bakalım

15 dk rahat uğraştık uyandırmak için ama nafile.Uyanıyor,sonra tekrar poposunu dönüp uyuyor.:KK9:
Halbuki hareketli olsun diye ultrasondan yarım saat önce babamız çikolata yedirmişti ama demek ki bizim bücür sevmiyor çikolatayı.En sonunda doktor amcamız göbişimi salladı,beni öksürttü bol bol ve zorda olsa ölçümü yaptı.
Tabi bizimki hala uyanmadı tembel teneke.Buldu rahat sıcacık yeriiii,uyanır mı hiiç

Rabbim tüm isteyen herkese nasip eylesin.Başta sizler için bol bol dua ediyorum kızlar.

günaydın canım iyi olmanıza sevındım snın bebek uykucu cıktı hee buda güzelmiş :) hakkınızda hyırlısı olsun canım benım duaların içinde sagol sende saglıkla kucagına laırsın inş.bebeğini canım

:nazar::nazar::nazar:aman da aman maşallah size..
şimdi böyle bunları okurken düşündüm de, bebeğine bir defter yap.. bu güzel cümleleri ona da yaz.. miskin içerde bol bol uyuyup dünyaya gözlerini açınca annesini uykusuz bırakcak sanırım :KK9: inşallah kan sonuçlarınız da güzel çıkar.. cinsiyet de çok önemli değil, eli yüzü düzgün,sağlıklı, hayırlı bir evlat olsun inşallah.. :nazar::nazar::nazar:

günaydın kızlar nasılsınız bakalım maşallah çeneniz düşmüş yinee :KK9: sayfalar ilerlemiş fırsat buldukca okuyacam inş. :) ne var ne yok bakalım

bol bol çene var :KK9: sana da günaydın..
çok acıktım ben, birşeyler yiyip geliyorum.. :KK56:

günaydınlar herkese, televizyonu açmaya korkuyorum vallahi.. yine kötü haberler olacak diye.. hoş zaten bugünde şehitlerin cenaze törenlerini yayınlarlar sürekli.. medya işi bu kadar abartıp bazı şeyleri ört bas edeceğine ayaklansa da gerçekten birşeyler yapılsa ve bu kadar kan gölüne dönmese ortalık. ama nerdeee, herkes kuru kalabalıktan ibaret.. dün bir çok şehirde yürüyüşler yapılmış.. çok merak ediyorum bugün savaş çıkıyor deseler o kalabalık insan gurubundan kaç kişi korkmadan savaşa gider.. Allah'ım içimizdeki milliyetçiliği öldürmesin.. amin..[/QUOTE]

sanada günaydın canım bende televiyonu açmaya korkar oldum vallahala durmuyorlar dün akşam yine siirtte saldırı olmus nolcak bu ülkenin halı bir çözüm bulmaları lazım bu işee bu böyle olmaz akaşm haberleri izledim her kafasan farklı farklı sesler çıkıyorr allahım sehıt aillerine sabır versn şehirtlerimizede allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun :KK43:

X