Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bugun benimde pek keyfim yok arkadaşım 26şehit ne demek yaa allah sabır versin ailelerine valla çok zor
bugun benim ateşimde çıktı

ecrin annem gibi konuştun canım yaaa.. o da hep böyle der bana.. maalesef ki tez canlı bir yapım var ve sabırsız.. dayanamıyorum işte napıyım ama 9 aylık doğmuşum.. normalim yani

sabret canım biraz sabreett :)

seni de göreceğim beeeen
şu tedavi sürecinin ne sabırsız birşey olduğunu ancak ve ancak yaşayan bilir.. Ama Allah'ım kimselere yaşatmasın.. herkes hemencecik kısacık yoldan hamiş olsun..

22mm boyunda bır tanecıkk yumurtam vardı. 15 Ekim'de pregnyl iğne oldum, ama sancı gıbı sızı gıbı bırsey var sureklı.normal mı kı?

ecrin annem gibi konuştun canım yaaa.. o da hep böyle der bana.. maalesef ki tez canlı bir yapım var ve sabırsız.. dayanamıyorum işte napıyım ama 9 aylık doğmuşum.. normalim yani
maşallah ateşin iyi gidiyor canım benim ya evet aynen kendimi unuttum senin tarihi hesaplamaktan iyi de oldu aslında kafam dağaldı bak sen de böyle benim gibi takılacak birşeyler bul ve oyala kendini canım sabırsız olmanı anlıyorum bence sen beni dinle 23 ünde kandan baktır...idrar testinde 2. çizgiyi göremezsen moralin bozulacak ama hamilelik varsa çok küçük değerde olsa kandan birşey görürsün... ama seni de anlıyorum elbette içten içe korkuyor insan çok haklısın... benim ayaklarımın üşümesini anlatamam...klima açık oturuyorum kalorifer de yok ne yazıkki...
Şehitlerimize Allah rahmet eğlesin... artık tv yi açıp haber izlemek istemiyorum.... çok üzüldüm ve de çok üzülüyorum... nasıl bir dünyada yaşıyoruz diye sorguluyorum ....
22mm boyunda bır tanecıkk yumurtam vardı. 15 Ekim'de pregnyl iğne oldum, ama sancı gıbı sızı gıbı bırsey var sureklı.normal mı kı?

ben de 15 ekimde iğneyi oldum benim de dün gece özellikle sızı oldu ya dün gece çatlamıştır yada bu sabah canım bazen iğneden 36 saat sonra değil de böyle 3 -4 gün sonra çatlıyor.... ateşine bak normalden yarım derece falan yüksekse çatlamıştır ona göre ilişki de olsun bu gün canım...

Yemek yapıp geleceğim kızlar kereviz yemeği :))

Son düzenleme:
başım dönüyor dönüyorrr dönüyorrrrr leyla gibi oldum valla ben bu ilacı yatmadan yarım saat önce günde 1tane içsem nasıl olur acaba

başım dönüyor dönüyorrr dönüyorrrrr leyla gibi oldum valla ben bu ilacı yatmadan yarım saat önce günde 1tane içsem nasıl olur acaba

canım bu ilaç ateşi yükseltir... progesteron hormonu içerdiğinden yani bu nedenle yükseldi ateşin....
ilaç çok ağır geldiyse gece yatmadan 1 tane iç o zaman canım zaten 2-3 gün daha içsen kendiliğinden de gelebilir adetin...

yaa çalıştıgım için biraz zorlanıyorum açıkcası hhiç yapasın yo masafda evrak birikti sürekli bi baş dönmesi bi uyku halı sorma gitsin vala ben akşam içeyim bari bu ialcı daha iyi olurr sagol canım

evet öyle yap canım işinden de geri kalma sakın evraklarda hata olur sonra Allah korusun geceleri al zaten yakındır adetinin sökmesi...
sonra da hayırlısı ile yeni bir döneme başlarsın canım... kolay gelsin...

canım sen beklemedein dimi sonuc ne zaman belli olacak acaba

beklemedeyim canım yeni daha benim çatlatma iğnesini 15 ekimde yedim... yani daha 4 gün geçti... doktorum 31 ekim ya da 1 kasımda bakarız demişti.... yani daha çoooookkkkk var ben de başlayım yakınmalara tuncss gibi...

Son düzenleme:
ayy bicim kereviz yemeğini okuyunca direk ıyyyyyy diye sesimle irkildim.. hiç sevmem kereviz yemeğini.. ama kerevizi çiğden salata yapıyorum. ona bayılıyorum.. çok enterasan değil mi :))) ama ne yapayım kereviz pişince kötü bir koku çıkıyor sanki..

ecrin progestanı bende gündüzleri almıyorum genelde, akşamları iki tane içiyorum. ama ben 100lük içiyorum. yani akşamları 200 almış oluyorum. bu şekilde sıkıntı olmuyor gün içinde..

canım ben de çok sevmem kerevizi ama 1 dolu yemek kaşığı un ,su, zeytin yağı ve limonu çırpıp içine ekliyorum harika oluyor 1 havuç biraz yaprağından bir de patates koydun mu süper oluyor... öyle denemesi tavsiye ederim... ben aynı terbiyeyi enginar pişirirken de yaparım...

salatasını severim ben de aynen ama bir kere yaptığımda acısı denk gelmişti yiyememiştik şimdi bu şekilde yemeğini yapıyorum ben de...

Son düzenleme:

analdım canım peki şöyle yapsam akşam 6da içsem sonra gece 12de içsem çokmu agır olur acaba .evet yaa beklemek zor valla hayrılısı oslun arkadaşım ne diyelim :)

akşam 6da içsem bide gece 12de yatarken içsem çokmu agır olur acaba yada 11de içsem evet yaa beklemek zor valla

bend akşam alcam canım bu hafta brokolı aldım ama nasıl yapcam bnilmiyorum valla

analdım canım peki şöyle yapsam akşam 6da içsem sonra gece 12de içsem çokmu agır olur acaba .evet yaa beklemek zor valla hayrılısı oslun arkadaşım ne diyelim :)
öyle içme canım ağır olur 400 lük arka arkaya alınmaz...
bend akşam alcam canım bu hafta brokolı aldım ama nasıl yapcam bnilmiyorum valla

sadece gece al....
brokoli ben hep salatasını yaparım tuz ve suyla haşlarım sonra süzüp sarımsak yağ limon....

düdüklüde düdük indikten sonra 5 dk da haşlanıyor zaten salata için biraz diri kalması bile harika...
yemeğini ben de bilmem karnabaharı kıymalı yaparım ama brokoli yemeği yapmadım hiç...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…