Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tatlım dikkat et kendine canımm.inşallah progesteron testinde yüksek çıkar yani sağlıklı bir yumurtlama olmuştur inşalahhhhhh..

tatlım nerde vardı böyle bir duyum soğan kürü ile metformin alımı olmuyor diye.gerçi ben soğanı 10 gün yaptı ve o günlerde fazla metformin almadım 1 gün içtim 1 gün içmedim midem kötü olmasın diye iyiki içmemişim tam olarak ozaman

tatlım nerde yazıyor bende okumak istiyorumm

evet canım inşallah dediğin gibidir fsh yükselmeye devam etsin lh ta düşmeye inşallah...gerçi doktora gösterecem sonuçları bakalım ne diyecek.

hadi bakalım hakkında hayırlsı olsun canım inş. tutar...
peki senin yumurtan oluşmuş ve çatlamışken mi yapılıyor aşılama?

canım bu ay klomen kullandım ve 15. gün çatlatma iğnesi yaptım. ertesi gün aşılama oldu.

canım geçmiş doğum günün kutlu olsun yeni yaşın sana hayırlı uğurlu olsun biraz geç oldu ama kaçırmışım .buarada nasılsın ? neler yaptın

Doğum gününmüş tatlım şimdi farkettim iyiki doğdun nice mutlu sağlıklı ve huzurluu yeni yaşlara. Rabbim gönlündeki muradı yeni yaşında versin inşallah...

evet çok sağol cümlemizi inşallah canım arkadaşım

allah hayırlısını hayırlı zamanda versin inşh takma kafana o zaman şimdiden :) zayıflamak için dr git ve söyle başla ilaca

:/ ilk defa duydum inşallah öyle bişi yoktur ben 15 gün yaptım bile

evet malesef cok stres ve uzuntu yaptım kendıme,gun ıcınde de hala aklım onda,dusunmeden duramıyorum,ama gecıcek umarım..2 gundur adetın ılk gunuymus gıbı gelıyo kan,umarım yarın falan bıter ya

rica ederiz hepimiz birimiz birimiz hepimiz için :))) bu arada şu renk leri ve gülümsemeleri bulamadım gitti nerden yapılıyo yaaaaaa bende yok a harfinden yapılıyo diyolardı bi ara bulamadım

kistle alakası olmaz bu durumunun hamilelik testi yapmalısın kanaman farklı geldiyse gebelik yoksa doktora gidip ultrasona girmen yeterli... bir de rahim ağzı kontrolü yapsın yara varmı yokmu diye? akıntıdan dolayı....

canım hayırlısı olsun bilmiyordum evet yazdığın iyi oldu inşallah tutmuştur.... sen olacak diye düşün olumsuz düşünme ama sürekli aklın orda olmasın çünkü beyin gücü ne yazıkki bazen olumsuz olmasına neden oluyor bazı durumlarda akışına bırakmak gerekli.... elinden geleni yapmışsın zaten canım....

ayy canım ya hepimizin dileği aynı ilaçsız adet görmek ama o günlerde gelecek inşallah :))
bu sabah daha iyiyim....
ben kendime dikkat ediyorum tek tük içtiğim sigarayı bile bıraktım grip bırakmama sebep oldu çok seviniyorum inşallah yeniden başlamam....
okulda başarılar dilerim canım sana kilo vereceğiz hepimiz korkma ve düşünmemeye çalış.... aklın öğrencilerde olsun kendini fazla dinleme canım...

hepsini denedim canım yapıyorum fikirlerin için teşekkürler bu sabah biraz daha iyiyim ....
inşallah haftaya da bomba gibi olacağım özledim sizlerle muhabbeti....

canım ben salı günü doktora göstereceğim sonuçlarımı seninle paylaşırım... Lh ı takma kafana çok iniş çıkışlı hormonlardan biri bu özellikle de pko da sonuçta birden yükseliveriyor ve yumurtlama gerçekleşiyor sonra tekrar düşüyor yumurtlama olduktan sonra yani canım sakın stres yapma ki hormonlar doğal dengesinde çalışmaya devam etsin....
inşallah progesteronum 12 falan çıksın ya artık zamanlı yumurtlama olmuş olsun bebek için değil kendi sağlığım için istiyorum artık bunu....
öpüyorum canım

hepimizin tıkıt tıkır işleyen sağlıklı yumurtalarımız,ve sağlıklı bebeklerimiz olsun inşallah :))

Son düzenleme:

Çok teşekkür ederim canlarım yorumlarınızdan dolayı inşAllah hayıra çıkar Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın aminn :2:

merhaba arkadaşlar bende polistik over hastalığım var.. tam 5 defa yumurta takibi yaptırdım 5 defa klomen kullandım ve hiçbişeye yaramadı.. çatlama iğnesini bu ay vuracağım .. benim durumuda olupta hamile kalan varmı .. 2 yıllık evliyim ve cocugumuz olmuyor diye çok üzülüyoruz

slm canm bende pcoluyum yaklaşık 2 senelik evliyim ve 4 kere klomen kullandım 1 çatlatma iğnesi oldum ama bebek olmadı dünde rahim filmi çektirdim temiz çıktı dr gitcem bakalım ne dicek polikistlik overle ilgili yakından ilgilenen bi dr arkadaşına rica etcekti en son konuştuğumuzda öle sölemişti bakalım o neler sölicek sen nerde oturuyosun ist asya yakında çakmak erdem hastanesinde özlem hanım benm dr ama emel hanıma yönlendircek sende bu taraflardaysan git derim rabbim gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eylesin hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin inş ...

olabilir canım soğuk hastalık rahimi etkiliyor.. heyecan ve strse de neden olmuştur düğün o da olabilir bazı bünyeler çabuk etkileniyor.. bugün nasılsın ?var mı bir gelişme?

canım o zaman inşallah bebeğin seni bekletmez .. şimdiden yumurtlamanı geri döndürecek tedavilere yönlen ozaman doğum kontrl geçici çözüm.. kilolu bir hanımmışssın anlaşılan sende de insülin direnci olmalı metformine başla derim.. hem kilolarını kolay verirsin açlık krizi falan olmuyor, iştahın kapalıyor , ve kandaki insülin direncini kırmaya yardımcı bir ilaç. şuan ki durum da korunmaya ihtiyacın yok anladığım kadarıyla ilaçsız adet olamıyorsun. ben şuan bekarım ve uyguladığım yöntem benzer olacaktır seninle istersen sende bunu yap canım metformin alıyorum. 15günden sonra 10 gün de duphaston alıyorum.. metformin kilolularda daha çok etkiyi gösteriyor. bende bir daha ki ay duphaston almayacağım bakalım normal adetim gelecek mi... 3. aydan sonra aadetler düzene girebiliyormuş.. adetleirni düzenen koyabilirsen ozman korunursun canım. çünkü bizim grup hastalıklığı olanlar istediğimiz zamanda hamile kalmamız zor oluyor. sen şimdiden o zmana kadar yumurtlamanı geriş getirmeye çalış.. bende evleninceye kadar kontrol altına almak istiyorum..

teşekkür ederim canım emeğine sağlık..

canım triodi bilmiyorum da şeker değerlerini yükseltiyormuşş..

duyum derken canım 1 ay öncesine kadar köklü bir araştırma yaptım.. netten kadınlar kulubü topiklerinden falan... erkek arkadaşım eczacı onada danıştım yapmaktan vazgeçtimm... 123m sana bir konuda kızdım haberin olsun metformini neden bıraktın azda olsa..sürekli kullanmak gerekiyor hormon ilacı olduğu için çok dikkat etmek gerekiyor..

aaaa sigarada mı içiyordun biçim çok şaşırdım .. bırakmana çok sevindim. dileklerin için çok teşşekkür ederim hep beraber yeneceğiz inşallah pkoyuuu

canım zekai tahir iyi değilmi yani bana birkaç kişi tavsiye etmişti bu ay özele gidiyorum 3 ay daha burda dvm edicem eğer olmazsa aşılama için ben oraya gitmeyi düşünüyordum...

slm kızlar naıslsınızz :)) benim işler bu aralar yoğun pek gelemıyorum ama aklımdasınız :)

kızlar nasılsınız benm günler yoğun ve yorucu geçiyo oyüzden giremedim.geçmişe çok hızlı baktım.herkes iyidir umarım.

tuncs evine gelmişsin hoşgelmişsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…