Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

İyiakşamlar arkadaşlar nasılsınız hepiniz iyisinizdir umarım.Bicim inşallh rahatsızlığın geçmiştir canım.Yeşil nasılsın canım burdasın gördüm seni:)

teşekkür ederim bahar çok iyyim çok şükür sen nasılsın ? tatil olduğu için baya koptum sizlerden neler yapıyorsun bakalım..?

İnşallah canım metformini kulllanmaya devam et canım faydasını gördüysen.Bendede fazlaydı hatırlarsan umarım düzelir bu hormon dengesizliği Allah şifa versin kendine iyi bak

İnşallah kızlar, tekrar düzelir umarım lh fsh oranım.Fazla yüksek değil ama yine de fsh ın altına düşmesi lazım..

teşekkür ederim bahar çok iyyim çok şükür sen nasılsın ? tatil olduğu için baya koptum sizlerden neler yapıyorsun bakalım..?

Allah iyilik versin canım bende dün adet oldum iyiyim hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun.Olsun canım gönüller bir olsun yine kavuştuk bak işteUmarım tatilin iyi geçmiştir.Kendine iyi bak canım

Canım tam olarak nasıl yapılıyor bu karışım ve ne kadar hangi zamanlarda tüketilmesi lazım?Kan testi yaptırsana,inşallah orda da çıkar tatlım.

Canlarimmmm telefon almis esim sevgililer gunu hediyesi olarak..
Ordan baglaniyorum... tek tek alinti yapamadimm.. ne olur kusura bakmayin..
Hepinize tek tek tesekkur ediyorum canlarimmm...
Herseyyy cok guzel olacak...

İnşallah kızlar, tekrar düzelir umarım lh fsh oranım.Fazla yüksek değil ama yine de fsh ın altına düşmesi lazım..

İnşallah canım düşer kafana takma çok.Peki bu hormonların dengelenmesi için metformin hariç iyi gelen bitki yada kürler varmı acaba?Yada iyi gelen ne varsa ?Çünkü çoğumuzda lh ve fsh hormonunda dengesizlik söz konusun normal olsa zaten yumurtlama olur ve hamile olma olasılığı yüksek sanırım.

Allah iyilik versin canım bende dün adet oldum iyiyim hepimiz için en hayırlısı neyse o olsun.Olsun canım gönüller bir olsun yine kavuştuk bak işteUmarım tatilin iyi geçmiştir.Kendine iyi bak canım

kırmızı kart görmüşsün ..:2: bendde duphastona başlayalı 3 gün oluyo 10 gün kullanacağım ekstra metformine devam.. tatilim güzeldi ama insan biteceğini bildiğinde de hemen yerine dönmek istiyor bugün döndüm türkiyenin batısından en doğusuna doğru geldim her yer kar buz ... kaya kaya geldik çok şükür

Son düzenleme:

Canım güle güle kullan hayırlı olsun.Eşinle beraber nice sevgililer günü görünMoralini yüksek tut inşallah hepimiz güzel şeyler olucak umutla bağlanmak en önemlisi umutlar tükenmediği zaman gerisi geliyor canım.İnşallah seninde güzel haberini alıcağız

vayyyy sevgiller günü hediyesini erkenden almışssın demek Evet canım her şey çok güzel olur inşallah burada tuncsss da himle diye kutlamalr yaparız

vayyyy sevgiller günü hediyesini erkenden almışssın demek Evet canım her şey çok güzel olur inşallah burada tuncsss da himle diye kutlamalr yaparız .

Canım bence eşinin testini tekrarlayıp bi başka doktora daha gidin,ondan sonra tüp bebek işini düşünün derim ben.Moralini de hiç bozma tatlım..Belki de haklıdır o doktor ve tek çözüm budur, önemli olan da çözüm yolunu bulmak değil mi..Böyle düşün..Ama mutlaka başka bir doktora da gidin derim ben çünkü kendi doktorunun sorun yok diyip de bu yeni doktorun sorunun büyük olduğunu söylemesi tuhaf değil mi..

Evet canım olduğuma bir yandan sevindim çünkü düzenli olursa yumurtalamadada düzenlilik olur zamanla sanırım.Adet olamamakta çok kötü çünkü.Bende metformin kullanıyorum.Canım heryer soğuk Bursada kar bembeyaz dün baya bir yağdı manzara çok güzel ama dışarıda zor çıkılıyor yani.Tabiki canım içinde burukluk olmuştur sağlık olsun iyi mutlu olda gidersin yine

geri kaldığım için bu topikten bir şey merak ettim kendiliğinden mi adet oldun canım yoksa progesteron mu aldın ? evet evden ayrılmak çok üzüyor beni ama napalım :2:

Tatlım senle ben kendimize lh ı düşürücü bi kür bulsak iyi olucak galiba :)) soğan suyunu öneriyorlar,ben 1 kere yapmıştım ama faydası oldu mu olmadı mı hiç bilmiyorum, denemkte fayda var,bak bir de bal çörek otu kürü varmış o da nasıl yapılıyor, bilen arkadaşlar paylaşırsa onu da deneyelim.

Öyle görünüyor canım keşke faydalı olacağını bilsekte kullansak.Nebileyim canım ya okadar kürler varki yani zararındanda endişe ediyorum aslında.Soğan kürünü ben yarıda bırakmıştım kokusu yüzünden.Son günlerde hayıt tohumunun faydasını baya bir duydum ve okudum.Bicim adet söktürücü kullanırken kullanma hayıtı demişti oyüzden şimdi kullanmıyorum.Söktürücü ilacı tam bitmeden adet oldum tam bitirince ilacı hayıta başlarım herhalde yine.İstersen sende dene canım hayıtı hormonları dengeliyormuş çünküBal çörek otunuda deneriz olmassa deneme tahtasına döndük

canım geçmişteki mesajlarında okudum.. Bende duphaston ile adet oluyorum hiç günü şaşmıyor test yapmışsın negatif çıkmış ama hiç belli olmaz hamile olabilirsin hadi inşallah diyelim

canım benimde aynı hiç günü şaşmıyodu 3. gün akşama doğru oluyodum. o yüzden sordum sizlere acaba bazen günleri değişiyo mu diye. bugün 5. günün akşamı ,yarın 6. günüm. bakalım regl olcakmıyım. cumaya olmamış olursam hastaneye gidip kan testi yaptırayım diyorum. hiç umutlanmamaya çalışıyorum aklıma hiç getirmiyorum hayırlısıyla olur inş. çok seviniim olursa ama şimdiden heveslenmek istemiyorum garanti olsun.

canım kistin için çok sevindim çok şükür kurtulmuşsun. eşinin değerleri içinde tekrar başka yerde yaptırın bence ve sonuç olumsuz olsa bile hiç moralini bozma canım, artık her şeyin tedavisi var Allah ın izniyle. hallolur inş. moralini yüksek tut Rabbim acil şifalar versin. telefonun hayırlı olsun bu arada:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…