Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

gyaman 123m nasılsınız kızlar online gördüm baya bir süredir nete gelemedim pek ..

iyiyim cnm nasıl olayım ağla ağla rahatladım iyiyim şimdi sen nasılsınn

canım bende tanışınca doktorumdan çok memnun kalmıştım çok tatlı dilli ve çok konuşkan dinleyen bir doktordu ama bu yetmiyor tabiki önemli olan doğru tedavi uygulaması o yüzden bir doktora tabii kalmıycaksın cnm belkide ailenin yanına gitmen bunları öğrenmen bir vesile olmuştur bebeğine daha çok yaklaşman için Allah gönlüne göre versin cnm kistinin gitmesinede çok sevindimm

Son düzenleme:
bu topikte yokluğu en çok hissedilen sensin hayatım umarım bir sorun yoktur iyisindirr

evet canm hatırlıyorum hergün soruyoduk birbirimize adet oldunmu diye.canm hiç merak etme yazacaksın sende hamileyim diye sadece zamanı var.bende senn gibi düşünüyodum hiç yazamıycam sanıyodum oluyomuş bak.oyüzden umudunu kaybetme inşallah en yakın zamanda sende bebişine kavuşacaksın.

hmm canm uzakmışsın annenlere ama bitaraftan memleketindesin.kısmet işte.evet hepsini inanarak okuduktan sonra faydalı tabi.

Canım çok sevindim gözün aydın Darısıda hayırlısıyla kucağına almaya

amin canm inşallah.

yok canmya bende şaka yaptım abarttım biraz:)))iyi gidiyo canm tatil keşke bi hafta daha uzasa çok güzel evde olmak geç kalkmak havada soğuk zaten.neyse sağ salim dönmüşsün yollar çok kötü dimi oralarda.evet canm artk eskisi gibi olmuyo evin böyle misafir gibi oluyosun.bende evimi çok özledim.hele evlenince hiç duramıyosun hemen evine gelmek istiyosun.

canm öncelikle kistinn gitmesine çok sevindim.ama dr.nn böyle bi hata yapması çok şaşırttı beni.boşunamı 1yıl boyunca bisürü hap içip iğne oldun okadar uğraşıp durdun.oysa önce eşinn değerlerinn düzelmesi gerekiyomuş.drnn yapacağı açıklamayı çok merak ediyorum doğrusu.insanları boşu boşuna umut ettiriyolar 1sene senn yaşadıklarını nasıl telafi edebilecek acaba.aaa pardon hata yapmışız mı diyecek.Allah işini doğru dürüst yapan dr.larla karşılaştırsın ne diyim başka.çünkü hep anlatıyodun dr.nn ne kadar iyi ve ilgili olduğunu.kime güvenebileceğimizi bilemiyoruz bazen.neyse canm inşallah bundan sonra doğru teşhisler yapılırda herşey yolunda gider canm.herşey gönlünce olsun.

biciiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiin?iyisindir inşallah hepimiz çok merak ettk seni.

123m,bahar,gyaman kızlar adetiniz gelmiş üzülmeyin yeni ayınız hayırlı olur inşallah...

inşallah canım arkadaşım ismen dualarını bekliyorum inşh kavuşurum çok sağol :)

günaydın kızlar ben dün akşam üstü adet oldum umutlar önümüzdeki aya kaldı :)

kızlar günaydın herkese. hala regl olmadım bekliyorum bakalım. bi an önce yarın olsun hastaneye gidiyim istiyorum.

günaydın kızlar ben dün akşam üstü adet oldum umutlar önümüzdeki aya kaldı :)

hepimizn hakkında hayırlısı olsun canım. zaten böyle dört gözle beklediğimiz için olmuyo bence:) biraz kafamızı başka yerlere versek olursa olcak zaten diyebilsek daha kolay olur eminim. ama yapamıyoruz işte, sabırsızlanıyoruz. Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı bbeişler versin inşşş

amin arkadaşım amin çok haklıısn valla ben zaten aklımdan cıkardım bebeğim geldi diyenlere şaşırıyorum keşke bizde takmasak ama olmuyor işte hayırlıısı hepimiz için zamanı var demekki

Kizlar konuya bir aciklik getireyim..
Biz esimin testlerini eylul ayinda yaptirdik.. yani ben 3-4aydir bosuna ilac kullandim denilebilir..
İyiki burda doktora gittim.. eski doktoruma gittim ve bosuna ugrasmayin gidin tup bebek yaptirin dedi...
Esim cok uzuldu ama... telefonda anlattim durumu.. bozuldu bayaaa.. artik gidince yanina detayli konusacaz herseyi..
Duzelecek hersey.. bu bizim sinavimiz.. elbet yoluna girecek hersey...
Tek tek alintilayamadim..
Yorum yapan herkese binlerce tesekkurler..
Hepinizi cooooooooookkkk opuyorum... gorusmek uzere...

canım Rabbim yardımcın olsun, moralinizi yüksek tutun ,ne güzel demişsin bu da bizim sınavımız diye. evet Allah hepimiz farklı şekillerde sınıyo. ve kaderimiz neyse onu yaşıyoruz baen müdahale edemiyoruz. çaresiz bişey değil hiç bozma moralini. inşşş bir an önce sağlıkla gelir bebeğin

selam kızlar nasılsınız
beni hatırlayanlar vardır uzun bir süredir giremedim ama artık net var inş. yine gitmezse gelirim buralara
sizlerde ne var ne yok inşallah müjdeli haberleri olan vardır benimde doğuma azkaldı hayırlısıyla rabbim sizlerde tattırsın bu duyguyu
yarın dr kontrolüm var bakalım ne diyecek ultrasona göre şuanda 38. haftdayım benim takvimime göre önde gidiyoruz bizden haberler böyle

son sayfalarda okuduğum kadarıyla tuncssun kocasında sorun vardı ahhh bu drlar yok mu yanlış teşhis koyarak boşa zaman ve para kaybı yapmaktan başka birşey yapmıyorlar tuncs canım bnce sende internetten kocanın değerlerine bak bakalım ne kadar kötü herşeyin hayırlısı umutsuzluğa düşmeyin kızlar hepinizi öptüm yine gelirim
buarada bicimde girmiyor heralde topiğe onuda aslında merak ettim inşaallah herşey yolundadır

Canimmmmm hosgeldinn.. İyi olmaniza sevindim...
Esimin degerlerini netten arastirdik.. dunya saglik orgutunun stantartlarina gore sinirda degerler... yani oyle cok cok vahim degil durum.. evime dondugumde doktora gidecegiz sonra testi tekrarlatacagiz...
İnsallah bu sefer dogru duzgun sonuc aliriz...
Seninde doguma birsey kalmamis..adini ne koycaksiniz bebisin??

Tunccs canim once uzuldum sonra sinirdaymis dedigini gorunce umutlandim hayirlisi olsun insallah

bende çok meraklandım mutlu inşallah güzel haberlerle gelirsin.

aynen özetelemişsin bngl sen nasılsın nasıl gidiyor hamileliğin ?

Daha önce de yazmıştım tuncs erkenden farketmişsin yine inşallah bundan sonraki döneminde herşey yolunda gider... ah bu doktorlar yok mu ondan bir çok doktora gitmek gerekli.. umutlarımızla oyunuyorlar..çok öpüyorum canım seni ..

yellloww merhaba ,
bu topiğin eskiden bu yana takipçisi olmalısın.. bir şey rica edecektim senden bu topik adına bir liste yaptık sen de katkıda bulıunur muusn pko tedavi süreci ile ilgili bize ve gelecekteki okuyan arkadaşlarımıza örnek teşkil edersin ... son güncel halinin linki http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...imlarin-paylasim-alani-2628.html#post22897258 burada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…