Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım hadı hayırlı olsun çok sevindim valla rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı biizm başımıza olsun inş. :)

saol canm amin inşallah.Rabbim sizleride çok bekletmez inşallah.

saol tatlım.o ilaçların etkisi olmuyor demekki bebişine.iç ilaçlarınıda biran önce iyileş canm.ilaçlarla daha çabuk iyileşirsin.ama bol meyve ye bitki çayları iç.limon portakal bolca ye.benm canm acayip ekşi şeyler istiyor ya sanada ekşi şeyler söylüyom.önce tatlıyı çok severdim şimdi talıyı hiç gözüm görmüyo.

cnm benm cok sewindim kalp atslarınıda duymussun ne güsel ikili testinizdede bi sorun cıkmaz inş.sende bol bol dinlen fazla iş görme

saol inşallah canm.fazlada dinlenmiyorum heralde kasık ağrılarım oluyo arada.dr.da öyle dedi.

gerçekten bi mucize başka tarifi yok yani.saol tatlım Allah'ın izniyle sizlerde yaşıcaksınız bu duyguyu ben inanıyorum.herşeyin bi zamanı var sadece.

kızlar çörekotu bal ve tarcın karısımını deneyin.... ben de pkoluyum 5 yıla yakın yasmin kullanmıstım evlenmeden önce.. ilacı bıraktım 3. ay da hamile kaldım ve bu ay çörekotu karışımı yapmıştımmm... ben henüz idrar testinde gördüm doktora gitmedim.. inşllah bir terslik yoktur ve umarım en kısa zamanda bu güzel haberi her isteyen alır... dualarımdasınız sevgileer...

Son düzenleme:

cnm kasık agrın olur benım hala oluyoo üşütmemeye calışıorum ama demekki üşütüorum

kızlar takip edemiyorum pek .. yarın dönüyorum.. tatilin bitmesine az kaldı.. okullar başlayaınca daha rahat takip edebiliyordum nasılsınız bakalımmmmm

sağol canım eklemişsin.iyi yolculuklar.maalesef tatil bitti okula başlamak zor olacak.

çok sevindim hepimizin gözüaydı..
Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.

inş.canım ama sağ kasığımda batmalar oluyorr yaa gelcek galıba hayırlısı olsun canım inş.gelemz ama gelmezse süper ötesi süper olurrr.sen nasılsın :) kızlar yok bugun

hadi inşallah gelmez adetinde hamişsindir şimdi normalde beklediğin gün hangisi canım...
Hayırlı yolculuklar canım.Hızla geçip gidiyor zaman.Teşekkürler canım seni sormalı?

bende iyiyim canım bugün trabzona geldim malum tatlin bitmesine az kaldı :2: sen neler yapıyorsun ?

iyi yolcuklar canım,iyiyiz canım gel artık tatilden,biçim hasta old. için yok, bngl33 geldi ,sıra sende .bu aralar topik sessiz. renk gelsin yaa bir hamile haberi alalım,sevinelim ,hareketlenelim

yeni ayak bastım trabzona canım .... bengllll daha uğrarmı şüpheli unuttu bizi hayırlı haberlerini alallım da varsın gelmesin bngll ....
sağol canım eklemişsin.iyi yolculuklar.maalesef tatil bitti okula başlamak zor olacak.

hiç sorma yelpaz bugün döndüm memleketten bir kış kıyamaet çokşükür sağ salim ulaştım

günaydın kızlar nasılsınız sabah wc gittim kahverengi akıntım olmus boyle görmemiştim ben hiç yaa neden anlamadım valla normalde bel agrım olurdu adet olcagımı anlardım ama bu ay öyle olmadı koyu kahve adet oluyorum galıbaa ama çok tuaf sıyaha dönük bişey nedır bu analamdım agrımın olmamasıda süper :)

hıı analdım canımmm bu ay 3ay olacak hadı bakalım hayırlısı olsun içmeye devam o zaman :)

hayırlı olsun canım benim allah sağlıkla kucagına alamyı nasip etsın darısı bizim başımıza inş. :)

çok sevindim hepimizin gözüaydı..
Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.

amin canm inşallah.çok teşekkür ederim.

aşkolsun yeşil nedemek uğrar mı unutmadım 1haftadır annemin yannddaydım orda internet yoktu ama hep aklımdaydınız ama demek ki düşünmemem gerekiyomuş bak hemen harcadın beni.önceki sayfalarda yazdım sana görmedin heralde.
neyse sen niye erken döndün daha 5gün var tatilin bitmesine.

ben daha 1. sindeyim canım ama geciktiriyo diye biliyorum inşh kalırsın bana umut olursun canım yaaa inşh ama 1. sini geciktiriyo diye biliyorum 2. sini tam gününde mi oldun
canım napalım günlük hayat akıp gidiyo biz se hala hamile kalamadık allahım tez zamanda kavuşturur inşh senin adına çok seviniyorum ikimizde adet bekliyoduk test yapmak istemiyoduk ben den değil ama senden o haberi aldık hala aklıma gelince mutlu oluyorum inşh bi gün bende hamileyimmm diye yazarım
kızlar bildiğim kadarıyla bu ara adet gelmesini bekleyenler ,gyaman ,123m,ecrin ,bahar27 bende dahil.

hadi inşallah birilerimiz sevindiririz şu topiği,umut olalım birbirimize
inşh valla bu aralar bi hamile haberi alsak biraz ihtiyacımız var sanki :) hadi bakalım inşh biriniz değil hapinizden gelir bu haber...

canım sen bu ay ne yaptın tedavi olarak ben geçen ay dediğingibi kahve rengi adetoldum resmen ama bi kaç gün sonra söküldü inşh seninki benim gibi değil bebek içindir arkadaşım inşh ben o ay sadece metmorfin içmiştim bide söktürücü iğne yapmıitım

merhaba kızlar.şu pko denen illetten malesef bende de var.bişey danışmak istiyorum sizlere.aranızda soğan kürü uygulayan ve faydasını gören var mı?9 gündür uyguluyorum.inşallah bir faydasını görürüm.Allah isteyen herkesin kucaklarını bebişlerle doldurur inşallah.

Canım ben Bursadayım annemlerde Mersinde oyüzden sordum. Mersin yabancı değil yani bana.Çok özlüyorum bazen oraları ailemi aslen Bursalıyım kısmet Bursaya gelin gelmek nasip oldu.Canım uzak olunca anlıyoruz sevdiklerimizin değerini bugün biraz duygusallığım üzerinde Meryem suresi olsun bütün sureler hepsi faydalı sonuçta hepsi Allah'a yaklaştırıyor biziİnşallah güzel gelişmelr olur canım korkma boşyere Rabbim sağlıkla kavuştursun bebeğine

Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine inşallah kısa sürede atlatırsın

Canım hayırlsı olsun hadi inşallah sağlıkla bebeğin geliyordur.Ben adet oldum zaten biliyordum hamile olmadığımı sağlık olsun hepimiz için vardır bir zamanı elden bişey gelmez

Canım çok sevindim gözün aydın Darısıda hayırlısıyla kucağına almaya

ben bu ay sadece progestan içtim canım bide 2aydır hayır kullanıyorum bakalım hayırlısı beklıyorum :)

Canım hayırlsı olsun hadi inşallah sağlıkla bebeğin geliyordur.Ben adet oldum zaten biliyordum hamile olmadığımı sağlık olsun hepimiz için vardır bir zamanı elden bişey gelmez

hayırlısı canım yaa bakalım nolcak görcez daha gelen giden bişey yokkk beklemedeyim olursamda üzülme önümüzdeki maçlara bakcaz :)

bicim hastaydı nasıl oldu acaba

tuncs yok diğer kızlarda yok nerdesınız yaaaaaaaaaa

canım ben kullanıyorum su an ikinci kullanısım. ilk ay 15 gün içtim adetim tam gününde oldu.biraz ara verdim klomen kullnıyodum. simdi bu ay yine basladım bakalım. sen üç ay kullan sakın bırakma canım iyi geliyodur garanti. cok hamile kalan varmıs bu sekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…