Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bnde pko luyum nolur beni bilgilendirin ne yapacaım ( glucophage kullanıyorum faydası olur mu (( çaresiz kaldım (

Günde 2 tane içiyorum ben,ben faydasını gördüm inşallah sen de görürsün canım,ne kadar içiyorsun günde?etkisini göstermesi için en az 4 ay kullanılması gerekiyor.

Kızlar ben sabah adet oldum,bi lh fsh baktırayım diyorum.Sizce yarın mı cmts mi baktırayım?siz 2. mi 3. gün mü baktırıyorsunuz ?

bnde pko luyum nolur beni bilgilendirin ne yapacaım ( glucophage kullanıyorum faydası olur mu (( çaresiz kaldım (

bende bugun adet oldum,yarın tahlıl yaptırıcam..doktorum 2. Veya 3. Gun yaptırabılırsın dedı bana cunku

arkdşlar bu ay klomen kullandım adetime 5 gün var kasıklarımda ağrı oluyo bugun göğüs uclarımında sızladığını fark ettim hamilelikten olabilr mi acaba ? klomen kullanıpda snrasında hamile kalanlar ne gibi belrtilier yaşıyo acaba fikri olan varmı ?

kızlar bugün metformin içtim çok halsiz kaldım tansiyonum düştü size de böyle yan etki yaptı mı ya kullanmak istemiyorum bidaha başım da ağrdı çok halsizdim

kızlar bugün metformin içtim çok halsiz kaldım tansiyonum düştü size de böyle yan etki yaptı mı ya kullanmak istemiyorum bidaha başım da ağrdı çok halsizdim

canım metformine alışmak bir haftanı alır, o bir hafta dayanabilirsen sıkıntıların kalmaz. Ben faydasını henüz göremedim ama pek çok kişi faydasını gördü. En son biricik35 metfforminle adetlerini düzenledi ve hamile haberini aldık. pco lular için mucize ilaç deniliyor. Yalnız bugün bana doktorum karaciğer değerlerine baktır dedi, yan etkisi de olabilirmiş.

busmai sakın canını sıkma canım genelde 2 li testi doktorlar pek yapmazlar .2 li önemli değil deyip 3 lü test daha önemlidir diyen çok doktor biliyorum.bir arkadaşıma 150 kişide 1 dedi ama arkadaşım yaptırmadı yaşıda vardı bayağa maşalllah çok sağlıklı bir bebeği var canım.Allah sorunlu bir bebek verecekse testte hiç bir şey çıkmaz yine verir.sen dua et Allaha sığın yeter canım.

ahh canım yaa gerçekten zor bir durum bu.erkekler bizim kadar bebek meraklısı olmuyorlar ne yazıkki onlar evlatlarının yüzünü görünce asıl babalık duyguları kabarıyor.ama bize doğuştan verilmiş iste bu hisler,şöyle yap canım;yapabiliyorsan her akşam ,yada 2 akşamda bir havuç suyu içir eşine cinsel performansı artacak göreceksin.

canım erkek annesi olacaksın demekki, sağlıklı olsun inşallah.babası ne yaptı duyunca ? sevindim canım o senin herşeyin olacak birdahakine tam görür doktorun .Allah sağlıklı evlat versin canım ilk bebekte çokda önemli değil cinsiyet.

canım bildiğim kadarıyla troid de prolaktini yükseltiyormuş, senin oranın yüksekmi bilmiyorum.ama fsh ve lh dengesi böyle olunca PKO oluyor işte ama doktorlar evet normal diyorlar banada hep gittiğim dkotrlar normal dedi ben kendi araştırmalarımla sonunda PKO olduğumu öğrendim. şimdiki dokotrumda bunu onaylayan tek kişi zaten .ama bugüne kadar hiç bir doktor bana PKO sun dememişti.neden böyle onuda bilmiyorum,anlamıyorlarmı yoksa PKO hakkında bilgilerimi yok.

evet canım bende hayıt hapı kullanıyorum ilk defa bu ay 30 günde adet gördüm.tavsiye ederim.

canım 2. günüde yapılıyor testler bana doktorum hep 2. veya 3. günü gel der demekki bir şey değişmiyor hatta bazen randevu alamayınca 2 veya 3 te gittiğim olmuştu.

Günlerdir rahim filmiyle ilgili bir sürü şeyler okuyor ve dolayısıyla olumlu yazılardan çok olumsuzlarla karşılaşıyordum. Çoğu anestezili yapılmalı diyor fakat kızlar bunu tecrübe etmiş bir kişi olarak anesteziye çok da gerek olmadığını düşünüyorum. Kolay mı? diye soracak olursanız çok da kolay olmadığını söyleyebilirim. Dişinizi biraz sıkmanız gerekiyor ve olabildiğince rahat olmak gerekiyor. Ben kendimi çok kastım o nedenle biraz sıkıntı yaşadım. Aynı adet sancısına benzer bir sancı oluyor, film esnasında da filmden sonra da.
Film 2 gibi çekilecekti, saat 11 de rahmin yumuşaması için fitil koydu hemşire ardından antibiyotik iğne yapıldı. Filme 15 dk kala da ağrı kesici yapıldı. Rahime bir alet yerleştirildi, ardından doktor rahimden tutucam canım biraz yanabilir dedi yandı da ve daha sonra ilaç verildi. Toplasanız 10 dk sürmedi bile. Yani özetle korkarak gitmemek gerekiyor, olumsuz yazıları okumamak. Biraz dişini sıktıktan sonra boş yere anestezi almadığınız için seviniyorsunuz. Sonuç olarak çok şükür her şey normal çıktı ve aklımdan soru işaretleri kalkmış oldu. Çünkü bir çatlatma iğnesi tecrübem oldu, o günden bu yana acaba tüpler tıkalı mı yapışık mı diye kaygılanıp duruyordum. Çok şükür... bu arada eşimin sperm testi yapıldı. hareketlilikte problem var biraz sayısı iyi... Aklınızda bulunsun bilmiyorduk bugün öğrendik sperm vermek için 5 günü geçmemesi gerekiyormuş. Bizim 6 gündür ilişki olmamıştı, doktor eşime test sonucunun doğru çıkmayacağını söylemiş. Bugün ilişki olsun 2 gün sonra gel demiş, buna rağmen yaptırdı testi, belki de hareketteki problem süreden kaynaklanıyor.

canım hayırlı olsun cinsiyetini öğrenmişsin. oğluşuna bir sürü arkadaş gelir inşallah, birtanesi de benden:)

bugün doktora gittiğimde içeri alınan bir hastanın 8. çocuğuna 4 aylık hamile olduğunu duydum. Bu arada ben sıramı bekliyorum, kadın benden bir önceki hasta. Kadının 3 tane kızı varmış diğerleri ölmüş, bugün 4. çocuğunun da cinsiyetinin kız olduğunu öğrendi ve ne kadar üzüldü. Ben bu sahneyi görünce kendimi tutamadım ağladım. Biz bir evlat için ne mücadeleler veriyoruz, ne zorluklara katlanıyoruz. Var mı böyle birşey! Allah'ın sana hediye ettiği bir evladı sırf kız oldu diye istemiyorsun ve o kız için can atan nice insanı görmezden geliyorsun. Sağlıklı, sıhhatli, hayırlı bir KIZIM olmasıni ne çok istiyorum hatta KIZLARIM...

Canım merhaba Allah şifa versin.Ben hayıt tohumunu kullanıyorum faydaları çok olduğunu araştırdım internetten özellikle adet düzensizliği pko için faydalı bir bitki olduğunu düşünüyorum

canım inşallah olumsuz bir şey yoktur. Aynı şeyi kuzenim de yaşadı, onun da ikili test sonucuna kötü dediler bir hafta sonra tekrar yapıldı ve hiçbir şey olmadığı ortaya çıktı ama bir hafta boyunca inanılmaz üzüldü, üzüldük. Sen için ferah tut ve dua et, inşallah olumsuz hiçbir şey yoktur. Sen üzülüp sıkıntı yaptığınla kalacaksın.

İyiakşamlar canım geçmiş olsun haklısın kastığımız zaman canımız yanabilir rahat bırakmak lazım kendini ben rahim filmi çekilmedim ama okuduğum yorumlardan bazıları çok acı çektiğini yazınca biraz gözüm korkmuştuAma sabırla herşeyin üstesinden gelineceğine inanıyorum ve çok ağrı çekeceğimi sanmıyorum Allah beterinden korusun.Birşey merak ettim sperm testi için 5 günü geçmemesi gerekiyormuş derken ilişkinininmi 5 günü geçmemesi gerekiyor?Bunu anlayamadımda:44:İnşallh güzel haberler alırsın canım

evet canım bende hayıt hapı kullanıyorum ilk defa bu ay 30 günde adet gördüm.tavsiye ederim.[/QUOTE .!.:
ay ne guzelll,ınsallah benımde duzelır adetlerım..acaba adetım bıtınce mı baslasam ıcmeye,yoksa yarın falan baslasam olur mu?

Canım prolaktinim normal çıktığı için doktor ilacı kestirdi fakat kontrolüm var ozamanda inşllh hormonlarım normal çıkarda ilaca başlamazCanım bu fsh ve ıh dengesi nasıl olmalı peki fsh lhden yüksekmi çıkması gerekiyor?Yani neyapmamız lazım peki?Bende hayıt tohumu kullanıyorum hayıtın faydası olur değilmi bu hormonlara?İnşallah hepimiz sağlığımıza kavuşuruz ardındanda bebeklerimize

boyle ınsanların olabılecegıne ınanamıyorum,tamam erkek olsa elbet ıyı olur ama neden uzulurler ya,ne buyuk gunah..dedıgınız gıbı ınsanlar 1 cocuk ıcın ne mucadeleler verıyo..ben su an evlı olmamama ragmen,ya ılerde cocugum olmazsa dıye korkuyorum..ama tabıı o kralıyet soyadları(!) devam edemicek ya,butun uzuntulerı ondan..

evet canım son ilişkiden sonra en fazla 5. günde testin yapılması gerekiyormuş. İnşallah canım

Huuuuu huuu ben geldim kızlar tatil olunca gez gez geçmişi hiç üşenmeyip okudum tek tek yeni katılan arkadaşlarımız olmuş HOŞŞŞGELDİNİZZZZ KIZLAR ARAMIZA ve özellikle metforminden bahsedilmiş .....listeyi düzenleyip muhabbete katılacağımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…