Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tuncsssss canmmm cok sewindim kistinin küçülmesne inş adetle hepsi giderrr canımmm ohh git gezz kafa dagıt biraz.ara vermende cok iyi olcak hem kendini hem vücudunu toparlamışolrsun canm.

çokkk sevindim çok şükür tehlike geçti sevginizin sürekli arttığı nice mutlu yıllara canım

canım kalp atışını duymak için çağırdığında kalp atışı yoktu,içinde yolk kesesi embriyo falan olması gerekiyormuş onlar da yoktu.kese büyümüş ama içindeki büyümemiş..1 hafta bekleyelim dedi. gene yok. 2 gün sonra kürtaj oldum.yani 7-8haftalıktı sanırım ama hep leke gelmişti ufak ufak. gebeliğin başından beri.
ikincisinde kan tahlilimde öğrenişimden 2 gün sonra kanama başladı düştü. keseyi göremeden düşünce kimyasal diyorlar.
şimdi 3 ayı geçiyor Allahıma şükürler olsun,14.haftadayız bunda da psikopat gibi sürekli bakıyordum leke geldi mi diye. çok şükür hiç olmadı. her leke sorun demek değil aslında ama görsem beni korkuturdu. sende de öyle birşey yoksa için rahat olsun hem sen bunları düşünme şimdi sakın.olumlu düşünmek zorundasın,vücudunda stres değil mutluluk hormonu dolaşsın. ama kalp atışını duymadan da kimseye söyleme. kalp atışını duydun mu büyük ölçüde herşey yolunda demektir olumsuz hikayeler insanı mahvediyor bir daha bahsetmeyelim böyle şeylerden

canım üşütmüş olabilirsin ayklarına 2 kat çorap giy ondan ağrı olabilir. ben de sol tarafta şiddetli kasık ağrısıyla gitmiştim bir gün doktora.ama hiçbirşey yoktu. üşütmüşsündür dedi. bir de dikkatimizi oraya verdiğimiz için de olabilir

41<54 heeee aslen oralı değilim canım yeni taşındık ama bende sana bi espiri yapayım yalovalıyım sakaryalı olduğunu bilmiyordum canım sınıf arkadaşlarımın çoğu sakaryadan dı bak onlar geldi aklıma :2:bileti ocak ayına girmeden almıştım canım ek pinpirikliyim ondan cam kenarı olacak denize bakacağım ve ön numaraalr olacaka hal böyle olunca erkenden ayırmam gerekiyor.bende cuma 5te yolcuyum.. hoşçakal trabzon

Güle güle git canım hayırlı yolculuklar insan hangi yaşta olursa olsun özlem olması gayet normal

teşekkür ederim baharcımmm...

bende diyete başladım ama tık yok 1,5 sene içinde 10kilo aldım ve almaya devam ediyorum ama pko zayıflatmıyor nasıl bir hastalıktır ya

yüksel canım metformin kullanıyor musun ? malum pko kilo da verdirmekte sorun oluşturuyor metformin yardımcı olur canım

canım çok geçmiş olsun bende geçen hafta hastaydım daha yeni yeni kendıme gelıyorum havlardan dlayı dikkat et kendıne takma kafaya boşver gitsin

canım benim dayımın oğlunun karısı dış gebelik geçirdi altı ay sonra hamile kaldı tekrar kendini yiyip bitirme boşu boşuna

diğer kızlar nasılar acaba bicim tuncs karabocuk gyaman busmaidaha ismini hatırlayamadıklarım

tuncs kistini attımı acaba

nerelerdesin bakıyım sen :) valla merak ettik iyimisin

canım valla ateşim bir iniyor bir çıkıyor anlamadım gitti ilk kez böyle oluyor :44:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

istanbulda tartıldım 60 kilo diyelim bana canım bende geldim evime sabah çok az yedim öğlen bir tabak çorba akşamda pişmiş tavuk ve salata yiycem :))))

Son düzenleme:

canım okuudm hikayeni metformin sana da yardımcı olmuş çok sevindim hamile kalabilmene... bende metformin kullanıyorum adetlerim gelmeyince söktürücü kullanyrorum dkh la elvada

buralardayım canımmm geçen hafta hastaydım işe gelemedım evdede net yok ama aklım sizdeydi şimdi iyiyim fena üşüttüm galıbaa aynıyım ben bi değişiklik yok valla bugun adetimin 24günü p.tesi acayıp bı kasık agrım oldu o kadar başka bi değişiklik yokkk hayıta devam edıyorum inş.gününde adet olurum bakalım sen ansılsın baban nasıl umarım iyidir

kızlarr yazdıklarım geliyor mu var görülüyor net ama ben yazdıklarımı kaybettimm

Son düzenleme:
*****Bir belge gibi mesala topiğimize ait

şuan uygulamkta olduğumuz tedavileri yazalım ve güncelleyelim. hamiş olanları da ekleyelim gelecek arkadaşlara bizlere tecrübe ve umut olur ne dersiniz ? tüm topik üyelerinden katılım bekliyorum arkadaşlar sadece rumuz ve tedavi süreçlerimiz yazacak.. ister bana özel mesaj atın ister alıntı yaparak kendi isminizi güncelleyin hangisi daha kolayınıza gelirse . hmile kalan arkadaşlarımız da ismini ekleyebilir mi aklıma gelenler biricik35, yasmin, karabocuq ,bngl33
ÖRNEK OLARAK İLK KENDİMİ YAPIYORUM. DÜZELTMEK İSTEDİĞİNİZ TASARIMI DÜZELTEBİLİRSİNİZ...

..........................................PKO ADINA YAPTIKLARIMIZ .......................................................|

____________________________________________________________________________________|

1-Rumuz.........:yesil_87
2-Yaş.............:25
3-Kilo(kg)........:54
4-Boy(cm).......:166
5-Medeni durum:Bekar
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):şimdiye kadar doğumkontrol hapları kullandım bana fayadsı dokunduğuna inanmıyorum geçici bir çözüm. şu an Metformin- Duphaston(adet gecikmelerinde)kullanıyorum, şuan bekar pkodan kurtulmak istiyor

______________________________________________________________________________________|

1-Rumuz.........:
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):
______________________________________________________________________________________|

Son düzenleme:
hamişler;

yellow, busmai, reyyan, turuncu, biricik, bngl33.. dur bulayım ya turuncu bi sürü isim yazmıştı :)

öff bulamadım yaaa
neyse artık.. pcde bir yere kaydetmiştim ama bulamıyorum..
bulduğum anda eklerim..

tuncs canım sende ekler misin ismini ?

geçmişte ben olmadığım için önceleri bilemiyorum yardım edermisin?

Son düzenleme:
1-Rumuz.........:yuksel_89_85
2-Yaş.............:22
3-Kilo(kg)........:65
4-Boy(cm).......:1,62
5-Medeni durum:evli
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):15 yaşımda tanıştım doğum kontrol hapları kullandım faydası düzenli adet oluyordum ama kilo yapıyordu 1,5 aylık evliyim ama hiç korunmadığımız halde gebe kalamadım serophene kullanıyorum bebeğim olsun istiyorum.
______________________________________________________________________________________|[/QUOTE]

çokk iyiyyim biçimcimmm yarın giidiyorummmm... Yupppi hattaaa .. sen nasılsın ? senin durumuna da şaşırdım bu kadar gecikiyormuydu normalde .. bende olurdu 2 aya çıkıyordu adetimin gelmediği zamanlar..
canım gecikmelerim olurdu ama ilaçla gecikme olmazdı bu defa başka bir sorun var ama ne bilmiyorum.... testlerde negatif çıkıyor... 2 gündür test yapmadım bakalım 2 gün daha bekleyim de yine test yapayım olmadı doktorumu ararım....
tatile girmene çok sevindim canım :)) özlem gidereceksin ne güzel....

çok haklısın canım insan önce kendisi için yediklerine dikkat edecek bol su içilmeli ve spor çok önemli maşallah baya da güzel spor yapmışsın...

evet canım sakın bizleri habersiz bırakma.... kurtul kistten ve dön gel sağlıkla....

canım geçmiş olsun...
dikkat et kendine kilo da vermeye başlamışsın harika....

benim 1 nokta bile kan gelmedi.... progestanı adete kadar 5 gün içip bıraktım sonrasında 4. gün gelirdi hep gelmedi ben de 5. gün de bitti ilaç yetersiz gelmiştir diye tekrar progestana devam ediyorum ama yarın içmem artık uyku veriyor günün yarısı uyuyorum....
hamile olma ihtimalim yok bence kist olabilir....
belli olacak bakalım yakında cnaım çok sağol düşündüün için...

canım ilaç biteli 5 gün olmuştu adet gelmedi sonra ben progestana devam etmeye başladım içerken söktürsün bari diye şimdi devam ediyorum ilaca ama yine bi nokta kan yok... hani azcık bişey gelse adetten saycam yok gelmiyor....metformin de içiyorum o da düzenler getirtir diye heves ettim ama olmadıki..bu arada göğüslerim dün acımaya başladı öncesinde yoktu belki de adet belirtilerim yeni yeni gelmeye başladı yakında sökülür belki...

iyi olmanıza çok sevindim canım benim....maşallah miniğine...kocaman olmuş annesinin güzeli....

üşütmüştüm evet canım bu sebeple evde sobama yapışık geziyorum :))

şimdi ateş hep yüksek devam ederse ya da yükseğe yakın diyelim yumurtlama olmuş dersin canım maşallah :))
ben de az yiyorum dikkat ediyorum ama adet yakın ya canım çok tatlı istedi ne yapacağım???

hikayenizi okudum.... etkilendim.... inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız....

canım geçmiş olsun ben de griptim sen de ben de çok hasta oluyoruz......
dikkat et kendine çorba iç sık sık miğden boş kalmasın vitamin de al....
hayıt işe yarar diye düşünüyorum canım bence zamanında adet olursun :))

anladım canımm ewett walla bilmiorumki ama innş bebişşş wardır canm benmm bi kaç gün daha bekle bakalım olmadı doktora git orda cıkar zaten ama progestanla gelmemesi garip geldi bna :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…