Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Canım geçmiş olsunİnşallah kist değildir.Belki adet olucaksın belirtisidir yada belkide hamilesindir inşallah

canım sakın kendine böyle eziyet etme bir daha yok evlenmeseydim falan deme sakın....
olumsuz bakacak son kişi sensin....
kistin ne olmuş canım yazmamışsın geldim baktım yok???

canım yarın yükselirse ateş o zaman bu gün için çatladı deriz sen en iyisi bu ay buna hiç takılma :))
bu arada ben 58.6 kiloyum bu gün annemlerde tartıldım ve tüm gün yediklerime dikkat ettim sadece siyah ekmak ve sebze meyve o kadar :))

11 Aralıktan beri adet görmedim canım test yaptım sabah negatif çıktı gelen giden de yok.... zaten korunduk rahim filmi çekilecek diye (

bicim geldi mi kırmızlar? meraktayımmm
gelmedi canım.... nasılsın sen iyi misin?

canım meraba nasılsın?? rica etsem soğan kürü hakkında bilgi verebilir misin bana?? ne zaman başlamam gerekiyo kaç gün uygulamam lazım bide hamileliğe zarar verir mi
adete 15 gün kala 14 gün adet gelene kadar 14 gün boyunca sabah akşam yapılabilir.... ibrahim saraçoğlu hamileliğe zarar vermeyeceğini söylüyor...

canım çok haklısın ne desen hem kanamanın başlamaması da üzücü bebek senle oldukça sana daha zor geliyordur biliyorum yani anlıyorum canım seni....

Allah sabır, güç, kolaylıklar versin...

Son düzenleme:
Canım geçmiş olsunİnşallah kist değildir.Belki adet olucaksın belirtisidir yada belkide hamilesindir inşallah

adet çoktan gelmeliydi 39.uncu günüm bitti ilaç la bile gelmedi hiç böyle olmazdı gebelik de yok test yaptım olsa çıkardı de mi?

sen nasılsın canım=?

Son düzenleme:

Canım üzülme kafana takma dicem ama senide anlıyorum haklısın ama Allah beterinden korusun inşllh güzel haberlerle gelirsin üzme kendini geçer bu zor günlerde

Canım üzüldüm senin adınaNasip kısmet herşey senin sağlığın daha önemli yine olur inşallah Allah beterinden korusun ve şifa versin üzme kendini

Öncelikle geçmiş olsun canım çok üzücü günler yaşamışsınız ama bunlar hepsi bir sınav inşallah yeniden anne olursunuz ve hepimiz hamile kalıp bu duyguyu yaşarız inşallah.İnsanlar bir garip işte kimisi doğum yapar evladını sokağa atar bizim gibilerde bir bebeğe sahip olmak için her türlü yolu dener.Herkezin imtihanı farklı farklıAma geç gelen bebekler daha bi tatlı kymetli oluyomuşAllah aratmasın en önemliside sağlıklı ve hayırlısını versin

adet çoktan gelmeliydi 39.uncu günüm bitti ilaç la bile gelmedi hiç böyle olmazdı gebelik de yok test yaptım olsa çıkardı de mi?

sen nasılsın canım=?

Canım biraz daha bekle bakalım inşllh hayırlısı olur hakkında belki stres yaptın strestende gecikiyor biliyorsun kafanı dağıt çok takma inşllh sevindirici haberler olur senin için.Bende iyi olmaya çalışıyorum canım neolsun spor ve diyete devam cuma günü diyetisyene gideceğim.Bende adet olucammı bakalım bu ay olamamak sıkıntı yapıyor tabiki.

aynen canım ya nasıl gerildim anlatamam ben progestanı içerken adetim başlar normalde yani çok kuvvetli bir söktürücü aynı zamanda ama bilemiyorum bu defa ne oluyor içimde 18mm lik yumurtam ne oldu kist olmamıştır umarım her şey soru işareti kaldı kafamda doktora gidiyorum adetliyken gel diyor ama adet olamıyorum stres yapmadım aksine çok rahatım neden oldu anlamadım
canım inşallah kilo verebilirsin ben de kilo vermeye çalışıyorum....
insan kafaya koydu mu hepsi olur diye düşünüyorum.... adetin de gecikmeyecektir yediklerimizle çok ilgili aslında....
ben karbonhidratı kestim sadece siyah ekmek yiyorum bunun dışında hiç almıyorum...

aaa çıktın sanırım :)
öptüm canım...

Son düzenleme:
karabocuq canım sana sorum var
progestanı kestikten sonra kaçıncı gününde gebelik testin pozitif çıkmıştı hatırlıyor musun?
ben hala adet olamadım gerçi hamilelik de mümkün değil bu ay için ama yine de merak ediyor insan?
bebeğin nasıl iyi mi? cinsiyeti ne zaman belli olacak canım?

sağ tarafımda ciddi kasık sancısı çekiyorum ( çok korkuyorum progestandandır umarım....

TuncSS canım neden gelmiyorsun yoksa kötü şeyler mi dedi doktor
merak ettim çoooook!!!!!

boynum ağrıdığından nette çok kalamıyorum hepinizi öptüm görüşürüz :))

Son düzenleme:
canım tebrik ediyorum, Allah hayırlı etsin. Biricik35 ve ardından sen güzel haberler verdiniz, umut oldunuz hepimize...

canım öncelikle hoşgeldin şu an topikte kimse yok ben yeni geldim.... topiğimiz için biraz hoşgürüden uzak gibi yazmışsın ama buradaki herkes çok samimi ve içtendirdler.. hemizin ortak derdi pko adına burdayız.. senin de sorunların varsa paylaşabilirsin benzer durumları hepimiz yaşıyoruz... ilk defa reglin gecikmişse korkacak bir ddurum yok çünkü bizim sürekli gecikiyor. 2-3 gün sürdü diyorsun ya az mı geldi bu kanama çok mu? bebek beklentin varsa yerleşme kanaması da olabilir... normal bi kadının arada bir gecikme yaşaması normaldir... korkma bence bir daha ki ayda normal olmazsan doktor kontrolünde hormon değerlerine baktırısın canım daha belli olur[/QUOTE]

sağol canım hoşbuldum da "hoşgörüden uzak" olma olayını nerden çıkardın anlamadım=)idrar testi yaptım negatif çıktı,hiçbir hamilelik belirtim de yok onun için kan testi yaptırmadım.sanırım en iyisi bir sonraki ayı bekleyip ona göre hareket etmek olacak.

bngl33 tbr ederim canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş...

teşekkürler canm amin inşallah.darısıda sizlere olsun inşallah...

saol canm benm ama bişey olucak korkusundan sevinemiyorum inan.canm durumun eminim çok zordur öyle beklemek sabret canm hakkında hayırlısı olsun.üzülmemek elde deil ama geçecek bunlar diye düşün.Allah en yakın zamanda bebeğine kavuşturur inşallah.hep dualarımdasın canm.

ay canını istettim sennde.cuma olsun bian önce tatilde çok kısa ya şöyle 1ay olsa keşke.

canım tebrik ederim çok sevindim valla darısı bizim başımıza inş. :)

saol canm amin inşallah darısı sana ve tüm isteyen arkadaşlarımıza.

kızlar ben bugün klrmızı kartı yedim 18 gün sonra nihayet neyse bu 3 ay soğan ve metmorfin den başka bişi yapmak istemiyorum dr 3. günü gel dedi ama ben beklicem biraz ...

canm aksatma tedavini devam et yılmadan usanmadan bebişin gelecek inşallah.

saol canm daha bebeğim oluşmadı sadece kese var 31nde yine gitcez ama ozamana kadar hiç içim rahat deil.bol bol dua ediyorum elimden başka bişey gelmez.

canm çok zor şeyler yaşamışsın bilmiyodum üzüldüm.Allah tekrar yaşatmasın bunları unuttursun inşallah.bende sevinemiyorum biliyomusun sevinsem Allah korusun bişey olur diye korkuyorum.hiç içim rahat deil bu daha stresli bi süreçmiş ödüm kopuyo hevesim kursağımda kalcak diye.

canm aynen dediğin duyguları yaşıyorum.çift çizgiyi görünce sevinemedim üzülemedim çok garip duygular içindeyim.

canm bende öyle korkuyorumki önceki 2gebeliğinde kaçıncı haftada yaşadın kürtaj ve düşüğü.şimdi kaçıncı haftadasın?tüm hamilleler içinde bizde sağlıkla kucağımıza alırız inşallah.ama çok zor canmya korkudan ölüyorum bişey olcak diye.hiç sevinemedim bunları düşünmekten.idrar testinden beri eşimle sevinmeyelim şimdilik deyip duruyoruz gerçektende sevinmekten korkuyoruz.içimiz kıpır kıpır ama sevinemiyoruz.

canm Allah tekrar yaşatmasın.rahim filmini ihmal etme canm umudunuda kaybetme ne olur ve bolca dua edelim birlikte.

Canım çıkmadım geldimmmSen çıkmışsın sanırımHaklısın şaşırmakla canım belkide dediğim gibi inşallahhhhhh hamilesindirGerçekten bunu duymayı isteyenlerden biride benim.Hepimize moral veriyorsun bilgilerini aktarıyorsun Allah razı olsun böyle hayır dua kazanmak kadar güzel birşey varmıRabbim bunun mükafatını verecektir sana İnşallh canım veririz ama senin çok kilon yok takacak kadar.Canım mesela nasıl besleniyorsun ben kepek yada çavdar yiyorum beyaz ekmek kullanmıyorum.Yani biz pkolulara neler yaramaz zararlı?Ben havuç patates şeker yaramaz diye biliyorum.:44:

geldim canlar.. tek tek alıntılamadım.. hepiniz görüp okursunuz nasılsa
çok şükür doktordan iyi haberlerle geldim.. ameliyat riskim artık yok olmuş.. kistim 5*4cm'e küçülmüş.. daha önce 9*7 cm idi.. nerdeyse yarı yarıya olmuş yani.. doktorcuğum istediğin her yere gidebilirsin artık sıkıntılı dönemi atlattın dedi.. adetle komple gidebilir ya da 2-3 cmlik bir boyutta da kalabilir dedi.. 5. günü doktora görün beni ara durumuna göre ilaç devam ederiz ya da bırakırız biraz kendi haline dedi.. şimdi adeti bekleyeceğim.. çoooook ama çok rahatladım doktordan çıkınca..
eve ancak gelebildim o nedenle geç kaldım.. merakta bırakmışım çoğunuzu.. iyiyim iyiyim çok şükür Allah'ıma.. kendimi bakıma soktum bugün.. kuaföre gidip ağda, manikür, kaş bıyık olayları filan derken öğleden sonra oldu.. sonra komşum çağırdı.. onda çay kahve faslı.. eşim geldi o da alışverişe götürdü beni.. bugün nişanımızın 3. yıldönümü.. evliliğimizin de tam 2.5 senesini geride bıraktık.. bana çok güzel menekşeler ve bir de saksıda gül aldı.. seviyorum kocişimi yaaa.. bu hayat o olmasa çekilmezdi sanırım..

canımmmmmmmmmmmmmmm
öyle güzel yazmışsın ki.. ben içtiğim ilacın ve kistin düşüncesi ile son günlerde kendimden geçtim.. çok şükür ki bugün kistin küçüldüğünü gördüm.. mutlu oldum.. içimdeki buhranlara az da olsa veda ettim.. en azından kocişimi bugün bir kez daha iyi ki seçmişim, iyi ki onunla evlenmişim diye bir kez daha şükrettim Allah'ıma.. yazdıkların da ayroca mutlu etti.. teşekkür ederim canımmmm arkadaşım..

diğer kızlar nasılar acaba bicim tuncs karabocuk gyaman busmaidaha ismini hatırlayamadıklarım

tuncs kistini attımı acaba

huuuuu kistim küçüldü.. sen nerelerdesin? günlerdir sana bakınıyorum yoksun.. iyisin dimi?

çok sevindim canm zorluğu atlattın çok şükür.yatıcaktım senn yazmanı bekledim ama iyi haber getireceğini biliyodum.şimdi gönül rahatlığıyla ailenn yanına gidebilirsin biraz düşünme canm hapında bitti heralde.kendine dikkat et canm diğer adetinle hiç kist mist kalmıcak bak.öpüldn iyi geceler...

Canım hoşgeldin gözün aydın darısıda tamamen bitmesine inşallah.Eşinlede bir ömür boyu mutluluklar nice senelerHerşeyin başı moarlmiş değilmi canım biz kendi kendimizi motive edelimki güzel gelişmeler olsun kendine iyi bak görüşürüz canım

canım benim.. teşekkür ederim.. hapım daha bitmedi.. pazar günü biticek.. sonrasında adet olucam.. min. 10 günüm var yani.. inşallah bu kistten kurtulacağım ben.. öpüyorum canım iyi geceler sana da minnoşuna da..

saol canım inşallah komple gittiği gün de yakındır.. çoook telekkür ederim.. içtiğim ilaç beni manyak etti düzelecek herşey.. sende kendine dikkat et..

*** hepinizi öpüyorum çok çok..
iyi geceler, mutlu rüyalar..
yarın görüşürüz canlarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…