Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

gyaman canım bu ay kafana takmaman rahat olman çok iyi canım ben de çok rahatım inanki ah bir de adet olabilsem randövuyu aldım regl gelmedi :KK43: offf

tatlım eşimden uzak olunca biliyorum bu ay bişi olmayacağını o yüzden rahatım çarşamba sabah dönüyorum kısmetse evime
ah inşallah reglin bebekten dolayı gelmemiştir test yapsanda bazen çıkmayabilir biliyorsun inşallah öyle birşeydir
hayıt tohumu içiyormusun hala

bngl canım evinde test varsa yap bence... bu kadar gecikmesi normal mi? bence değil hem klomen de içmişsin çatlama iğnesi olmadın herhalde de mi?

yok canm klomen içmedim rahim filmi çekilmiştimya en son adet gördüğüm ay dr.m o ay ara vercez dedi ondan gelişmemişti zaten yumurtam.testimde yok evde pazartesi dr.a gitmeden bi test yapmayı düşünüyom.kist olursada 2çizgi çıkarmı?

Canım nasılsın Bicim?İnşallah iyisindir:KK16:Benim dünden beri moralim çok bozuktu:KK50: şimdi daha iyiyim.Ben 1 aydan fazla diyet ve spor yapmama rağmen dün tartıya çıktığımda sadece 1 kilo verebilmişim çok canım sıkıldı.Normalde kıyafetlerim bol gelmeye başladı birazda olsa vücudum sıkılaştı ama ben 4 5 kilo beklerken 1 kilo olması çok üzdü beni.Devlet hastanesinin diyetisyenine gitmiştim sadece kiloma bakmıştı ve hazır diyet listesi vermişti acaba biraz başındanmı savdı bilmiyorum kafam çok karışık.Benim az bir kilo fazlalığım olsa tamam veririm nasıl olsa dicem ama biraz fazla kilom var ve bebk içinde bunu vermem şart.Neyapmam lazım Bicim özel diyetisyenemi gideyim yada başka önereceğin şeyler varmı?İnanki elimden gelen herşeyi yapıyorum::KK14:Elma sirkesi kürü maydonoz kürü tempolu yürüyüş 1 saate yakın hergün daha ne yapayım bilmiyorum:KK50:Morale ihtiyacım var fikirlerini bekliyorum canım.Kendine iyi bak.Allah'a emanet ol:KK16:
baharcım biçime yazmışsın ama bende araya gireyim , diyetisyen sana tahlil yapmadanmı verdi listeyi eğerki öyle verdiyse bence yalnış.bazı tahliller isteyipte vermeliydi yazdıklarına göre müthiş bir tempoda yapıyorsun bu çok güzel birde canım troidlerini ölçtürdünmü çünkü buda kilo vermeni etkileyebilir,baktırmadıysan bence bir baktır derim.

ne zaman iyileşeceğim ben hasta olmaktan bıktım :KK43:(
hep de karnım acıkıyor bişey yemek istiyorum boğazım yandığı için devamlı bişey yiyip içmek istiyorum....
59 kilo olmuşum hem de spora rağmen :KK43:(
bu gün böyle sıkıntılı bir gündeyim kızlar genelde böyle yakınmam ama bu gün böyleyim :KK52:
ilaca rağmen adet de gelmedi 35. günüm bu gün... gebelik de yoktu dün bakmıştım ama rahim filminden önce bir daha gebelik bakacağım....
:KK19:
biçimcim canım evet çok sık hastalanıyorsun bence senin bağışıklık sistemin zayıflamıştır.sana bir önerim var canım doktordan dinlemiştim ve birebir uyguladım gerçekende doğru sonuç veriyor. geçen sene bende çok sık grip oluyordum her sabah bir kaşık pekmez bağışıklık sistemini inanılmaz güçlendiriyor denedim bu kış hiç hasta olmadım diyebilirim herhangi bir pekmez olabilir ama sigara kullanıyorsan buda bağışıklık sistemimini göçertiyor sana tavsiyem eğerki sigara kullanıyorsan keçi boynuzu pekmezi hem biliyorsun yumurtlarımızın kalitesi içinde faydalı.bende bırakmıştım içmeyi bak aklıma geldi şimdi içiyim yine sabahları.çok geçmiş olsun canım.

ayy canım aynı sıkıntıları 2-3 gündür ben de yaşıyorum...
aynen o kadar çabaya rağmen kilo vereceğime almışım inanamadım bunu tamamen hormonal dengesizliğe bağlıyorum....
canım mekik çekmek bizim için en iyi spor çünkü fazla yağlanma bizlerde karın bölgesinde toplanıyor...
ama inanki yürüyüşde çok iyi belki 1 kilo vermiş olman kilo verebildiğinin göstergesi ve devamı gelecektir canım ben platesle 54 e inmiştim sonra birdenbire 59 a çıkmışım yine
mekik bende bir ara çekiyordum ama karın kasları çok gerildiği için bebek olursa düşüğe filan sebep olur diye geliyor aklıma bırakıyorum yaaa bu bebek yüzünden rahat rahat sorda yapamıyorum :KK1: sen nasıl yayorsun canım sakıncası olmazmı?

Son düzenleme:
evet canm ondada haklısın onun adeti gelmişti düşünüyorum ihtimalleri bulamıyorum.kist olmuşsa dr.ma çok kızcam beni oyaladın gel bakim demedin diye.

klomen takipsiz olmamalı sonuçta doktor takibe almayacaksa neden klomen verirki :KK43:
inşallah hamilelik olsun canım

kızlar selam bende pcoluyum yumurtam cok:KK43: 2 asılama oldu negatif malesef eşimde sorun yok özel olarak yaptıgınız bişi varmı onu sorucam size kiisi beslenmesine falan dikkat ediyormus su an adet oldum pazartesi baranca ursuluiye baslıorum umarım tutarda tüp bebege gerek kalmaz aranızda kullanan oldumu daha önce bu ilacı

yok canm klomen içmedim rahim filmi çekilmiştimya en son adet gördüğüm ay dr.m o ay ara vercez dedi ondan gelişmemişti zaten yumurtam.testimde yok evde pazartesi dr.a gitmeden bi test yapmayı düşünüyom.kist olursada 2çizgi çıkarmı?
canım en son hatırladığım kadarı ile adet olamadığın için doktora gitmemişmiydin ultrasonda görmesi gerekirdi kist olsaydı bozma moralini benimde çok olmuştu böyle falturala rağmen 10 gün sonra geldiği birde bekliyoruz ya kafaya taktıkça niye gelmiyor diye bence erteleniyor

tatlım eşimden uzak olunca biliyorum bu ay bişi olmayacağını o yüzden rahatım çarşamba sabah dönüyorum kısmetse evime
ah inşallah reglin bebekten dolayı gelmemiştir test yapsanda bazen çıkmayabilir biliyorsun inşallah öyle birşeydir
hayıt tohumu içiyormusun hala
hayıtı bırakmak zorunda kaldım bende ürtiker vardı onu başlattırdı tekrar bu sebepten canım....
ben sadece metformin aldım ve 5 gün günde 300 lük progestan içtim.... adetim gelsin istiyorum aslında ben rahim filmini çekilmek istiyorum tabi hayırlısı herşeyin ...
sen neler içiyorsun şimdi?

klomen içmediysen canım yumurtan geç gelişip benim gibi benim de öyle geç çatlamış olabilir... ben rahim filminden sonraki ay klomen içtin sandım kusura bakma...

kızlar selam bende pcoluyum yumurtam cok:KK43: 2 asılama oldu negatif malesef eşimde sorun yok özel olarak yaptıgınız bişi varmı onu sorucam size kiisi beslenmesine falan dikkat ediyormus su an adet oldum pazartesi baranca ursuluiye baslıorum umarım tutarda tüp bebege gerek kalmaz aranızda kullanan oldumu daha önce bu ilacı
geçmiş olsun ,burda hemen hemen herkes metformin içerikli şeker hapı kullanıyor PKO lulara doktor tarafından tavsiye edilen bir ilaç .aynı zmaanda bazılarımız hayıt tohumu kullanıyor. baranca ursuluiye nedir canım?

hayıtı bırakmak zorunda kaldım bende ürtiker vardı onu başlattırdı tekrar bu sebepten canım....
ben sadece metformin aldım ve 5 gün günde 300 lük progestan içtim.... adetim gelsin istiyorum aslında ben rahim filmini çekilmek istiyorum tabi hayırlısı herşeyin ...

canım ben bir hafta kadar bal çörek otu tarçın karışımından kullandım sonra sıkıldım bıraktım sadece metformin içiyorum hayatım
sanırım ben sadece metformin içmeye devam edicem başka bişi yapmıycam
rahim filmine mutlaka git canım aslında filmnedn sonra klomen kullansan bir kaç ay çünkü biliyorsun ki filmden sonra hamile kalma şansın daha fazla normale göre

geçmiş olsun ,burda hemen hemen herkes metformin içerikli şeker hapı kullanıyor PKO lulara doktor tarafından tavsiye edilen bir ilaç .aynı zmaanda bazılarımız hayıt tohumu kullanıyor. baranca ursuluiye nedir canım?

baranca ursului su an topicte cok sayıda arkadası hamile bırakan sadece romanyada satılan bi ilac canım erkek infertilitesindede kullanılıo onu getirttim dünde hiç yumurtası büyümeyen bir arkadasımızın yumurtaları kocaman olmus bunuda duyunca baya heveslendim bakalm artık inş hayırlı olur

biçimcim canım evet çok sık hastalanıyorsun bence senin bağışıklık sistemin zayıflamıştır.sana bir önerim var canım doktordan dinlemiştim ve birebir uyguladım gerçekende doğru sonuç veriyor. geçen sene bende çok sık gri oluyordum her sabah bir kaşık pekmez bağışıklık sistemini inanılmaz güçlendiriyor denedim bu kış hiç hasta olmadım diyebilirim herhangi bir ekmez olabilir ama sigara kullanıyorsan buda bağışıklık sistemimini göçertiyor sana tavsiyem eğerki sigara kullanıyorsan keçi boynuzu pekmezi hem biliyorsun yumurtlarımızın kalitesi içinde faydalı.bende bırakmıştım içmeyi bak aklıma geldi şimdi içiyim yine sabahları.çok geçmiş olsun canım.

mekik bende bir ara çekiyordum ama karın kasları çok gerildiği için bebek olursa düşüğe filan sebep olur diye geliyor aklıma bırakıyorum yaaa bu bebek yüzünden rahat rahat sorda yapamıyorum :KK1: sen nasıl yayorsun canım sakıncası olmazmı?

canım önerilerin için çok sağol keçiboynuzu pekmezi görmüştüm markette bu defa alacağım ve içeceğim kesinlikle çok haklısın... sigara bazen içmiyorum bazen de alışkanlıktan 1-2 tane arada içiyorum...
ben mekik çekmeyi bıraktım senle aynı nedenden ötürü ama sonra kilo almaya devam edince şimdi devam ediyorum mekik hareketlerime.... sonuçta hiçbişeye dikkat etmeyipde hamile kalan çok örnekleri var artık düşünmeyeceğim bunu.... tüm hayatımı ne zaman geleceği kesin olmayan bebeğimin üzerine kuramam.... ama inşallah onun haberini alayım bebeğim bana gelsin çok şeylere dikkat edeceğim kesin...

baranca ursului su an topicte cok sayıda arkadası hamile bırakan sadece romanyada satılan bi ilac canım erkek infertilitesindede kullanılıo onu getirttim dünde hiç yumurtası büyümeyen bir arkadasımızın yumurtaları kocaman olmus bunuda duyunca baya heveslendim bakalm artık inş hayırlı olur

bende buldum o ilaçtan ama gidip almak nasip olmadı burda bir arkadaş sayesinde alacaktım ama iki gündür hastahenelerdeydim arayamadım bile kızı aslında birazda kararsız kaldım alıp almama konusunda inşallah vesile olurda meleğine kavuşursun

canım ben bir hafta kadar bal çörek otu tarçın karışımından kullandım sonra sıkıldım bıraktım sadece metformin içiyorum hayatım
rahim filmine mutlaka git canım aslında filmnedn sonra klomen kullansan bir kaç ay çünkü biliyorsun ki filmden sonra hamile kalma şansın daha fazla normale göre

bence de metforminle için rahat devam edebilirsin artık canım çünkü adetlerin düzenli devam ediyor....
rahim filmi çekildikten sonra doktor 1-2 ay daha klomen çatlatma iğnesi verecekmiş sonra olmazsa geliştirici iğneler ve aşılamaya geçiliyormuş sıralama böyleymiş sorarsa evet isteyeceğim bu tedavileri.... yeterince dinlenmiş olur vücudum o zamana kadar...

gyaman cım bende incir+havuç kürüne başlamıştım bu ay bende sıkıldım biliyormusun her an bırakasım var .bende çok takmıyorum bu ay kafam biraz daha rahat.sonuçta kaderde ne varsa o olacak.yordu beni bu kürler her ay sırayla birini deniyorum en son ay soğan yapıp kür defterini kapatıcam :KK1:

bende buldum o ilaçtan ama gidip almak nasip olmadı burda bir arkadaş sayesinde alacaktım ama iki gündür hastahenelerdeydim arayamadım bile kızı aslında birazda kararsız kaldım alıp almama konusunda inşallah vesile olurda meleğine kavuşursun

bir arkadasımızın dayısı romanyada doktor ve şiddetle önermiş arkadasa oda kullandı ve hamile ayrıca doktorun karısıda bu ilacla gebe kalmıs kesinlikle dogal bi ilac kötü olsa zaten doktor yegenine karısına icirmezdi inş canım sende kavusursun

canım en son hatırladığım kadarı ile adet olamadığın için doktora gitmemişmiydin ultrasonda görmesi gerekirdi kist olsaydı bozma moralini benimde çok olmuştu böyle falturala rağmen 10 gün sonra geldiği birde bekliyoruz ya kafaya taktıkça niye gelmiyor diye bence erteleniyor

gitmedim canm aradım pazartsiyi beklememi söyledi pazartsi gitcem.canmişte benm hiç öyle olmuyodu en geç 4.gün geliyodu.ilk defa böyle olunca korkuyorum.

klomen içmediysen canım yumurtan geç gelişip benim gibi benim de öyle geç çatlamış olabilir... ben rahim filminden sonraki ay klomen içtin sandım kusura bakma...

önemli deil canm biraz karışık anlatmışım bende.evet düşükte olsa öyle bi ihtimalde olabilir.senn neden gecikti acaba canm rahim filmi içinmi randevu aldın?

gyaman cım bende incir+havuç kürüne başlamıştım bu ay bende sıkıldım biliyormusun her an bırakasım var .bende çok takmıyorum bu ay kafam biraz daha rahat.sonuçta kaderde ne varsa o olacak.yordu beni bu kürler her ay sırayla birini deniyorum en son ay soğan yapıp kür defterini kapatıcam :KK1:

soğan kürü bence polikistikover kistlerini yok etmek için yaratılmış sanki......
bana çok iyi gelmişti.....
aslında ilk başta onu 3 ay arka arkaya yapmamız gerek....

canım önerilerin için çok sağol keçiboynuzu pekmezi görmüştüm markette bu defa alacağım ve içeceğim kesinlikle çok haklısın... sigara bazen içmiyorum bazen de alışkanlıktan 1-2 tane arada içiyorum...
ben mekik çekmeyi bıraktım senle aynı nedenden ötürü ama sonra kilo almaya devam edince şimdi devam ediyorum mekik hareketlerime.... sonuçta hiçbişeye dikkat etmeyipde hamile kalan çok örnekleri var artık düşünmeyeceğim bunu.... tüm hayatımı ne zaman geleceği kesin olmayan bebeğimin üzerine kuramam.... ama inşallah onun haberini alayım bebeğim bana gelsin çok şeylere dikkat edeceğim kesin...

canım spor salonu olan bir arkadaşım dediki mekik çekmeyi hemen bırak çünkü bel fıtığı yapıyor Avrupada çoğu yerde o aletler yasaklanmış mekik aletleri sabah uyan iki bardak su iç ve 40 dk yürü sonra kahvaltını yap gör bak nasıl kilo veriyorsun dedi pilav makarnayıda kes yesen bile sadece atıyorum makarna ye yanında birşey yeme dedi bol salata ve sebze

mekik aletim vardı benim evde onu yaptıım zamandan beri bel ağrım var o diyince farkettim neden benim belim ağrıyor diye şimdi düzeldi çok şükür yapmıyorum artık

Son düzenleme:
soğan kürü bence polikistikover kistlerini yok etmek için yaratılmış sanki......
bana çok iyi gelmişti.....
aslında ilk başta onu 3 ay arka arkaya yapmamız gerek....

bende kist yok hayatım klomende bir tane kistim olmuştu kocaman onuda regliyle atmıştım

gitmedim canm aradım pazartsiyi beklememi söyledi pazartsi gitcem.canmişte benm hiç öyle olmuyodu en geç 4.gün geliyodu.ilk defa böyle olunca korkuyorum.

önemli deil canm biraz karışık anlatmışım bende.evet düşükte olsa öyle bi ihtimalde olabilir.senn neden gecikti acaba canm rahim filmi içinmi randevu aldın?

pazartesi ikimizde doktora gideceğiz demekki... pazartesi ben gittiğimde randovu alacağım canım....
sende güzel haberlerle gel inşallah....
gebelik testinde büyük kist bile olsa 2. çizgi çok silik zor çıkar....
hamileysen belirgin olur çizgi bence yapmalısın test...

X