Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım spor salonu olan bir arkadaşım dediki mekik çekmeyi hemen bırak çünkü bel fıtığı yapıyor Avrupada çoğu yerde o aletler yasaklanmış mekik aletleri sabah uyan iki bardak su iç ve 40 dk yürü sonra kahvaltını yap gör bak nasıl kilo veriyorsun dedi pilav makarnayıda kes yesen bile sadece atıyorum makarna ye yanında birşey yeme dedi bol salata ve sebze

mekik aletim vardı benim evde onu yaptıım zamandan beri bel ağrım var o diyince farkettim neden benim belim ağrıyor diye şimdi düzeldi çok şükür yapmıyorum artık
doğru diyorsun aslında... o zaman med minderimde yapayım ben.... onda risk yok doğru nefesle ve dikkatli yaptığın zaman risk olmuyor....
çok haklısın karbonhidrat kesildi mi kilo veriliyor zaten....
bende kist yok hayatım klomende bir tane kistim olmuştu kocaman onuda regliyle atmıştım

ayy maşallah....
bende de şimdilik oluşmuyor kist inşallah hep böyle devam eder...

soğan kürü bence polikistikover kistlerini yok etmek için yaratılmış sanki......
bana çok iyi gelmişti.....
aslında ilk başta onu 3 ay arka arkaya yapmamız gerek....
evet canım ben soğan kürünü saraçoğlunun anlattığı gibi birebir uyguladım 2. ay kürü yaparken hamile kalmıştım .ama kürtaj olunca kürtajdan sonra başka kürlere devm ettim.kürtajın arkasına zararı olur diye ,6 ay filan geçsinde öyle yapayım diyorum .

evet canım ben soğan kürünü saraçoğlunun anlattığı gibi birebir uyguladım 2. ay kürü yaparken hamile kalmıştım .ama kürtaj olunca kürtajdan sonra başka kürlere devm ettim.kürtajın arkasına zararı olur diye ,6 ay filan geçsinde öyle yapayım diyorum .

bence de canım bekle o zaman çünkü
yılda 3 kere yani ard arda 3 ay en fazla yapılabiliyormuş...
inşallah bu defa sorun yaşamazsın...

baranca ursului su an topicte cok sayıda arkadası hamile bırakan sadece romanyada satılan bi ilac canım erkek infertilitesindede kullanılıo onu getirttim dünde hiç yumurtası büyümeyen bir arkadasımızın yumurtaları kocaman olmus bunuda duyunca baya heveslendim bakalm artık inş hayırlı olur
inşallah çok iyi sonuçlar alırsın canım,ilk kez duyuyorum ben türkiyede yokmu canım ,fiyatı nedir?bilgi verebilirmisin.

hatta biçimmm bi tarafımda hiç kistim yoktuuu sanırım sol tarafımda, bunu demişti doktor ve o ay sol tarafta koca bir yumurta gelişmiştii sağdada küçük bi tane daha var demişti doktorr.sol yumurtlağı görmeye çalışmıştı ultrasonda bayağı uğraştııı sonra buldum ama bayağı geride demişti belkide benim sol tarafımm rahim sağa dönük diye görünmüyorrr.tüpte vardır belkiii ama tıkanık olabilirrrr bence.şimdi yumurta gelişsin diye incir havuç kürü yapıyorumm umarım yumurtlamam olurrr.adete son 10 kala soğan kürünün 3. sünüde yapacamm ama bu sefer kabuklarınıda biraz koyacammm.SEN BU KONUYU BİLİYORMUSUNNN KABUKLARI İLE KOYMAK KAPALI TÜPÜ AÇIYORMUŞŞ DOĞRUMU BİLMİYORUM AMA DENEYECEM.gelecek ayda brokoli kürünü deneyecemm şimdilik kürlerle devam ediyorum bakalımmm.
senin yeni sürecinde hayırlı olsun bu arada tatlımmm.HEMDE ÇOK GEÇMİŞŞŞ OLSUN DİKKAT ET KENDİNE.bal ve zencefili karıştır toz zencefili bol bol yee vücud direncini artırıyor çünküüü.

bide şu var biçimmm doktora gitmeden önceki günn ilişki olmuştu doktor muayene ederken akıntı var iltihab var dedi ilaç verdiii.ama ben eminim o spermin dönüşü doktora diyemedim tabi bunuu.spermin dönüşünün bu kadar geç olmması normalmii yoksa gerçekten iltihabmı var ama ilişki öncesine kadar iççamaşırımda zerre akıntı yoktuuu.ben ne yapayım şimdi o ilaçları kullanayımmı

canım sana tekrar yazıyorum görmemiş olabilirsin sonradan iltihapla uğraşmamak için bence ilaçlarını kullan doktor sperm olsa anlardı diye düşünüyorum aradaki farkı ayırt etmesi gerekir....
ve yumurtalığın her iki tarafta da varsa ki var doktorun demiş ve yumurta her ikisinde de gelişiyorsa sol ve sağ kanalların da vardır yani tüplerin vardır.... sen laparoskopi ol yine aklın da rahat olsun canım....
soğanı kabukları ile yapmak diye bişey duymadım en dış kabuğunu ince renkli olanı çıkarın diyor ibrahim saraçoğlu canım....

Son düzenleme:
pazartesi ikimizde doktora gideceğiz demekki... pazartesi ben gittiğimde randovu alacağım canım....
sende güzel haberlerle gel inşallah....
gebelik testinde büyük kist bile olsa 2. çizgi çok silik zor çıkar....
hamileysen belirgin olur çizgi bence yapmalısın test...

inşallah sende güzel haberlerle gel canm.tamam dr.a gitmeden yapıcam test.tek çizgiyi görsemde yapıcam.

doğru diyorsun aslında... o zaman med minderimde yapayım ben.... onda risk yok doğru nefesle ve dikkatli yaptığın zaman risk olmuyor....
çok haklısın karbonhidrat kesildi mi kilo veriliyor zaten....

ayy maşallah....
bende de şimdilik oluşmuyor kist inşallah hep böyle devam eder...

evet çok dikkat et cnm çünkü bel çok önemli bir kere fıtık oldumu kolay kolay kurtulamıyorsun
evime döner dönmez başlıycam ilk öncelik kilo olmalı eşimde sürekli lafını edip duruyor çok kilo aldın diye haklı adam evlendim 55 kiloydum şimdi 60 off herşeyimiz sıkıntı yaa deli olcam :KK1::KK1:

inşallah sende güzel haberlerle gel canm.tamam dr.a gitmeden yapıcam test.tek çizgiyi görsemde yapıcam.

bak ben dün yaptım tek çizgiyi gördüm ama esas ultrason kesin tanıyı koyar hatta daha da önemlisi kandan gebelik bakılması en garantisi canım....

evet çok dikkat et cnm çünkü bel çok önemli bir kere fıtık oldumu kolay kolay kurtulamıyorsun
evime döner dönmez başlıycam ilk öncelik kilo olmalı eşimde sürekli lafını edip duruyor çok kilo aldın diye haklı adam evlendim 55 kiloydum şimdi 60 off herşeyimiz sıkıntı yaa deli olcam :KK1::KK1:

aynen canım ya ben de 59 kilo olmuşum.....
evlendiğimde 52 y dim :KK43:( sen yine az kilo amışsın bana göre ..... ama ipin ucu kaçtı mı fena...frenlemek gerekli eşim bişey demez bana ama ben kendimi zayıf halimle daha çok beğendiğimden kendim için kilo vereceğim :KK34:

evlendiğimde 52 y dim :KK43:( sen yine az kilo amışsın bana göre ..... ama ipin ucu kaçtı mı fena...frenlemek gerekli eşim bişey demez bana ama ben kendimi zayıf halimle daha çok beğendiğimden kendim için kilo vereceğim :KK34:

kaç yıllık evlisin ben bir buçuk bir buçuk yılda beş kilo eşim demesi benim için daha iyi hırs yapıyorm aslında demese biraz daha ipin ucu kaçabilirdi :))

bak ben dün yaptım tek çizgiyi gördüm ama esas ultrason kesin tanıyı koyar hatta daha da önemlisi kandan gebelik bakılması en garantisi canım....

kan testi bütün morelimi alt üst ediyo idrar testi okadar yıkmıyor.kan veriyorum kolumdaki o morluk geçmiyo hemen.sonra o morluğu her gördüğümde sinir oluyorum.neyse canm ben çıkıyorum uykum geldi.görüşürüz iyi geceler herkese...

kızlar vallaha moralim bozuldu sizi okuyunca ben 63 kiloyum yaş 32.
gyaman bence sen yaşa göre çok iyi kilodasın canım. Biçim sende.size göre benim acil kilo vermem lazım ozaman .

kaç yıllık evlisin ben bir buçuk bir buçuk yılda beş kilo eşim demesi benim için daha iyi hırs yapıyorm aslında demese biraz daha ipin ucu kaçabilirdi :))

tabi canım bence de eşinin demesi iyi bence destek olmuş oluyor bi yerde ve sakın bırakma diyetini.... sporunu da ypınca inanıyorum ki kilo vereceksin ve inşallah bebeğin olduktan sonra onun bakımı sonra ayaklandığı dönemde peşinden koşturmaca vs derken bence o zamanlarda da kilo verebileceğiz :))

takvimim var canım görmüşsündür diye yazmadım...2yıl 3 ay oldu

kan testi bütün morelimi alt üst ediyo idrar testi okadar yıkmıyor.kan veriyorum kolumdaki o morluk geçmiyo hemen.sonra o morluğu her gördüğümde sinir oluyorum.neyse canm ben çıkıyorum uykum geldi.görüşürüz iyi geceler herkese...

iyi geceler canım benim o zaman içinden geldiği gibi yap bence ve doktorun zaten yönlendirecektir seni....
:KK9: inşallah en iyi ihtimal olsun :KK8:

aslında şu bebek fikrini çıkarıp sadece kilo için bir şeyler yapsak belkide kendiliğinden olacak.ama diyet yapmak gerçekten zor iş yaa.iradene hakim olabilmek çok önemli.şu metformin hiç ama hiç iştahımı kaatmadı.

gyaman bence sen yaşa göre çok iyi kilodasın canım. Biçim sende.size göre benim acil kilo vermem lazım ozaman .

ben de 31 oldum artık 2012 ye göre :)) yani 59 kloyum şu anda ve boyum 1.60
yani kesinlikle sınırdayım kilo vermem acilen 52 ye geri dönmem gerekli canım sakın stres yapma rahat olacaksın kilo vermek için...

aslında şu bebek fikrini çıkarıp sadece kilo için bir şeyler yapsak belkide kendiliğinden olacak.ama diyet yapmak gerçekten zor iş yaa.iradene hakim olabilmek çok önemli.şu metformin hiç ama hiç iştahımı kaatmadı.

benim iştahımı kapattı ama kilo vermeme faydası olmadı....
az yiyorum yine de gitmedi kilo oturmuş sanırım.... sabır gerekli....
kilolu bir arkadaşım vardı baya çoktu kilosu dediğin gibi spor ve diyet yaparken geldi bebeği ve ilk hedefi kilo vermekti bebek değildi ama o arada hamile kalmıştı yani doğru örnek ve düşünce canım....

canım boy yokki kilo o yüzden fazla bana göre boyum 1,60

tabi canım bence de eşinin demesi iyi bence destek olmuş oluyor bi yerde ve sakın bırakma diyetini.... sporunu da ypınca inanıyorum ki kilo vereceksin ve inşallah bebeğin olduktan sonra onun bakımı sonra ayaklandığı dönemde peşinden koşturmaca vs derken bence o zamanlarda da kilo verebileceğiz :))

takvimim var canım görmüşsündür diye yazmadım...2yıl 3 ay oldu

seninki bayağı uzun cnm bana göre ne güzel yazıyorsun canım bebeeğin olunca peşinden koşucaksın kilo verceksin falan keşke inşallah öyle olur hayatım

ben de 31 oldum artık 2012 ye göre :)) yani 59 kloyum şu anda ve boyum 1.60
yani kesinlikle sınırdayım kilo vermem acilen 52 ye geri dönmem gerekli canım sakın stres yapma rahat olacaksın kilo vermek için...

aynı boyumuz seninle tatlım bir kilo fazlayım senden :)) ben de 52 olsam varya ay süper olur ideal kilom ama uzun zamandır o kadar veremedim hep 55 / 56da kaldım

kızlar boynum ağrıdı fazla kalınca bilgisayar başında oluyor bana çıkmam gerekli....
kafam dağıldı baya teşekkür ederim hepinize:))
iyi geceler....

123m canım cevabını görürsün umarım
çok geç yazdım kusura bakma

Son düzenleme:
X