Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

arkadaşlar hepinizin yeni yılı kutlu olsun.yeni yılda herşey gönlümüzce olur inşallah.
mutlu seneler herkese...

inşallah bizde senin kadar şanslı oluruz güzel haberi eşlerimize verebiliriz tatlım çok şanslısın Rabbim sonunu getirsin inşallah sağlıkla kucağna almayı nasip etsin bende doktora başlığıdımda aşılama düşünüyorum 2 ay klomen kullandım ama bişi olmadı onun üstüne bir sürü bitkisel kürler ama sonuç alamadım daha çok yıpranmak istemiyorum aşılama bir kaç kez olmadı tüp bebek inşallah gerek kalmaz meleğime kavuşurum

merhaba canım adetin birinci günü başlanmıyor hayatım reglinden 15 gün önce başlıyorsun biter bitmez regli oluyorsun ama regli zamanını bilmiyorsan en erken reglin bittikten 7 gün sonra başlıyorsun 15 gün eğer kistler gitmezse 2 kere daha kullanabiliyorsun ama ikincisi 10 gün üçüncü kür 5 gün sanırsam bu arada mutlu yıllar tatlım...

kızlar yaaa çok özel olurmu bilmiyorum ama:26: günlük akıntılarınızz varmı hiççç:26::26: ya bende acık acık oluyorr ve günlük pede zararlı dedilerde fikir alacaktımm...sormayada çekindim amaa:26::26:

Son düzenleme:
Arkadaslar bu her ay yumruta oluşumu ıcın kullanılan ıgneler varmış.her gun yapılan kullanan var mı? Bu ay ılaca cevap vermedım, hıc yumurta oluşmamıştı Doktorum ya ılacı arttıralım ya da daha kesın olan hergun ıgne yapmak dedı. Eşim de ıgneden yana ama ben korkuyorum.Yardımcı olursanız sevınırım.

Kızlarr hepimize bol hamisli yıllar diliyorum insallah bu yil sonuna kadar hamile olmayan
Kalmaz... Tuncss o kıstın ağrısını bilirim insallah bu adetinde atılır bicim canim rahim filmi
Çektirmeye karar vermişsin. En azından o aradan cikar. Benim bı sorum var kızlar progestan ictim 6 gün 100'luk sabah
Aksam bugun bırakalı tam bı hafta oldu regl olmadım test yapmadım ilaca başlamadan yapmıştım
Ya ben ilacı içerken gunduz unutup aksam 2 tane içtiğimde oldu ondan gecikmiş olabilir mı ?
Off ya kotu birsey mı var neden regl olamadım .....

canım ben o ignelerden kullandım korkulacak hiç bişey yok kendin karnından enjekte ediyosun ve çok yumurta geliştirio ben ilk kullandığım zamamn lar çok gelişti yumurtalarım bi ay olmadı sadece dr hatası yüzünden ama korkulcak hiç bişey yok

bende debazen oluyor . bu ay sürekli gelmeye başladı . kendimce ya üşüttüm diyorum ya da yumurtlama belirtisi diyorum. günlük ped neden zararlıymış anlamadım. ben kullanıyorum

yasmin dediğin gibi belki ilacı kullnma düzen bozukluğundan kaynaklanmış olabiliri sorun etme. sorun edeceğin zaman 10. gün sonrasıdır. bende ilk söktürücü aldığım zaman tam 10 . günümde adet olmuştum. korkulacak bi durum yok bekle biraz daha

canım çok teşekkürlerr.vallahi boğaz ağrısından mı oldu rahim filminden sonraki ilk ay diyemi yoksa çokmu üşüttüm kusmaktan bir hall oldumm.

ayy bendeçalıştığım için o gün aşırı kısmı öldürüyor beniiiii.ancak 3 güne 1 yoksa ölüyorumm.hem iş hem ev hemde üstüne gün aşırıı offfff.ama bak güzel fikir vermiş arkadaşlar havuç suyuuu bide keçiboynuzu pekmezi çok mantıklı.

canımm laparoskopiyi ne zaman olmuştun ve nekadaraaa. bu ARADA allah sabır versin sana ne kaynanan var yaaa offffffff çirkeffff.keşke onlarla beraber sende aynı doktora gitseydinnn kulaklarınla duysaydınnn belkide doktor başka bişey dedi, günahını almayayım ama senin kaynana doğruyuda söylemeyebilir yanii.

canım çok sağolll gerçiağrım hep olurdu ama ilk defa bu kadar kustum belkide rahim filminden sonraki ilk ay dı diyeee.BU ARADA hadi bakalım sende rahim filmi çektirecekmişsin hadi inşallah bir sorun yoktur canımmm.ateş tablonnn çok ilginçç ne öyle canımmm.bide evet b12 vitamini alımını azaltır ama uzun süreli kullanımlarda daha bizim 1 senemiz olmadı canım 6. ayımızda gidip ölçtürürz b12 yi azalmışsa bizde alırız hemen acele etme benceeee.

aaaaa bizede söyle amaaaaa...

ayyyyyyyyy çok sevindimmmmuzun zamandır böyle haber bekliyordum süperr doktor küçük olmaz demesine rağmen bebiş var yani ne mutlu sana tatlımmmm.canım en çok merak ettiğim şey adetine 5-6 kala neler oldu ne gibi değişiklikler hamilelik belirtileri en ince ayrıntısına kadar yazarmısın tatlımmm.

arkadaşlar hepinizin yeni yılı kutlu olsun.yeni yılda herşey gönlümüzce olur inşallah.
mutlu seneler herkese...

seninde yeni yılın kutlu olsunnn tatlımmm.nerelerdesinnn böyle.umarım bu sene bize çok uğurlu gelecek bebişlerimiz alacağız elimize İNŞALAAAHHHHHHH......ben yeni yıla girmeden 5-6 saat önce bi posta ağladımmm gittiğimiz mekanda millet bebekleri ile anne baba diye ağlıyor bebeler beni tuttumu ağlama sus susa bilirsennn.sonra başladım duaya ALLAH'IM busene uğurlu gelsinn bebeğim olsun artıkkk ben dayanamıyorum sabrım tükendi diyeee.Allah hepimize bebeklerimiz bir an önce verir inşallahh hatta o zamana kadar sabırda versinnn bizleree

neden gecikti adetin canım gerçi metformin hemen ilk aydan çok etki edemez... 2. ay düzene sokmaya başlayacaktır....
bence kullan dene sonra rahim filmi sonra da klomenle devam edersin... bu arada test de yap sürpriz bebek de geleblir....

bicim canım benim geldi benim kırmızılar..ama olsun moralimi bozmuyorum ben..gelecek ay olur var inşallahbende düşündüm ve acele etmemeye karar verdim zaten canım..deneyelim gliforu olmazsa film ve klomene başalrız..sen klomen tedavisi oldunmu canım..

çoook sevindim arkadaşım..Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..bizlerede dua et olurmu..böyle bebiş haberleri alınca pek bi umutlanıyorum :))))))

123m aynı mesajda birden çok alıntı yapmayı beceremiyorum..umarım görürsün bu mesajı.cvp için çok teşekkür ederim..klomen için bekliycem dediğin gibi..ama bu ay yada önümüzdeki ay rahim filmini çektiricem karar verdim..sen çektirdinmi canım rahim filmini?
bu arada kızlar herkese iyi seneler diliyorum..yeni yılda inşallah bebişlerimiz bulur bizlerii(amin)

Son düzenleme:
tatlım cuma günü hastaydım ya sağlık ocağına gittim orda ebe vardı biliyor bebek için uğraştığımı.neyse dedim rahim filmi çektirdim aaa çok ağrılıdır o ne gereği vardı dedi bende dedimki iyiki çektirmişim sormayım rahim sağa dönükmüşş sol tüpü göremediler yada perde var dediler yada çift rahim.ebe dediki çift rahim iyi bir ultrasonda belli olur o yüzden anlarlardı şimdiye kadar hem öyle bişey varsada bu hamileliğe engel olmaz dedi sadece 2 olur dedi.perde hiç önemli değil takma dedi. gelelim sağa dönük olmasına onu el muayenesinde bile anlayabilirizki dedi düşün kadın ebe doktor değil bundada hiç önemli bişey yokk hatta hamile kadınlar sağa yada sola sürekli yatarsa rahim sağa yada sola döner zatennn çok karşılaştığımızı bir durum dedi.iyi bi doktora git ama sakın laparoskopi yaptırma dedi.içim rahatladı ben yaza kadar laparoskopi filan yaptırmayacam vazgeçtimm vallahii sağolsun içime su serpti ebeeee.

çektirdim canımmm ama benim kötü geçti sorma bana aklını karıştırmayım.ama şu var gerçekten 4-5 dakika lık bir olay her ağrıya değer bende rahim filmi değişik çıktı canım sol tüpü hiç göremediler ve rahim sağa dönükk çıktı ondan çok ağrı oldu herhalde.ama bencede önce rahim filmini çektir sonra klomene başla tatlımmm.bu arada birden çok alıntı için hani alıntı ile cevaplanın yanında bir işaret var onu tıkla bikaç cevap için sonrada konuya cevap vere bas.tek tek bikaç sana o işaretlediğin yerleri getirecek sana. )[/B][/QUOTE] o alıntılarda bu kelimenin sonuna sen yazacağını yazzz böylece herkese tek tek cevap vermş olursun

BENDE kırmızı ile yazıyı yazamıyorum onu nasıl yapıyorsunuz tatlım.

amin canm inşallah.canm buralardayım annem var oyüzden pek gelemiyorum gelsemde fazla kalamıyorum.hastaymışsın geçmiş olsun nasıl oldun.bende bugün hasta oldum dün öksürüyodum bugün heryerim ağrımaya başaldı tabi annem yanmda olduğu için bana çok iyi baktı şimdi daha iyiyim çok şükür ama hala yataktayım.çok hasta olmaya başladım.
canmya inşallah yeniyıl bize bebeklerimizi getirir bu gözyaşlarımızda son bulur artk.adet oldun dimi sen ben söktürücü içiyorum yine.

o alıntılarda bu kelimenin sonuna sen yazacağını yazzz böylece herkese tek tek cevap vermş olursun[/QUOTE]
canım filmle ilgili bilgiler için tşk ederim..sanada çok geçmiş olsun..bende çektirircem bakalıım hayırlısı..bide benim geçmişte bi kist ameliyatım oldu yumurtalıklarımdan..bu nedenle tüplerde yapışıklık olabilirmiş..çok korkuyorum o yüzden..
bu arada bakalım becerebilecekmiyim alıntı yapmayı...

BENDE kırmızı ile yazıyı yazamıyorum onu nasıl yapıyorsunuz tatlım.

canım kırmızı yapmak istediğini seçip yukarıdaki mesaj ayarları varya orda A harfi var..onu seçince içinde rekler var istediğin rengi seçiyosun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…