Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

merhaba cnm bak senin için ne buldum :))

Ender Saraç kadınlar için bu bitkileri tavsiye ediyor.Doğal afrodizyaklar !

Karanfil: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Toksin atılmasına yardımcı oluyor. Taneyle tüketiliyor. Uzun süre kullanılabilir.

Kişniş: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Baharat olarak tatlılara ve yiyeceklere katılabiliyor.

Tarçın: Cinsel bölgede enerjiyi dengeliyor. Kabuk ve toz olarak tüketilebilir.

Fesleğen: Canlandırıcı etkisi var. Baharat olarak kullanılıyor.

Susamyağı: Masajla dolaşımı canlandırır. Bazı noktalarda cinsel uyarıcı etkisi yapıyor. Ilındırılmış yağ olarak kullanılıyor.

Ahmet Maranki, kadınalarda cinsel isteksizlik problemi için kuru incir ve iğde çiçeği kürünü önerdi.
Kuru İncir ve İğde Çiçeği Kürü İçin gerekli Malzemeler
* Kuru İncir,
* İğde Çiçeği,
Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Bu işlemi, Mayıs ve Haziran aylarında yapmanız gerekir. Çünkü, iğde çiçeğini ancak o dönemde bulabilirsiniz. Aktardan kuru halde aldığınız iğde çiçeği olmaz. Kuru İncirin için açın. İçerisine 7 adet İğde çiçeğini koyun. Sabah, öğlen, akşam ve gece yatmadan önce, 1 er adet bu şekilde hazırlanmış incir ve iğde çiçeğini yiyin. Günde 4 adet incir ve 28 adet iğde çiçeği yenilmeli. 1 Haftad sonra, kendinizdeki değişime inanamayacaksınız.
sağolll arkadaşımmmm yaaaa valla ben tarçınla karanfili devamlı kuullanırımmm..demek onu kullanmasamm hiç yapmıcakmışımmm:KK9: :KK9: :KK9:

merhaba canım benim bildiğim kadarıyla keçiboynuzu pekmezi ye her sabah 1 tatlı kaşığı kadınlarda cinsel arttırdığını duymuştum hem bağışıklık sisteminide güçlendiriyor.PKO cinsel isteksizlik te yapar.
ben ondanda alayımm bariiii....kendimi ice acayıp hissediyorum zati..ilaçlar hayıt suyu sooğan suyu deneme tahtası gibii...iyi pkonun bi marifetini daha duydummmm...
off kızlarrr kaynanamın kardeşinin hanımıda hamile kadın bana iyce cepe aldıı.o kızla beni hep kıyaslardı şimdi o 3.cü çocuğuna hamileee kaynanam her beni görüşünde laf sokuoo.işin tuafı kayınbabamda ondan beterrrr.allahım nolur duy sesimiiiii.

biz eşimle bu yüzden ayrılma noktasına geldik eşimin hareketliliğide çok düşük cinsel isteğide çok azzz.bunu aldı babası doktora götürdü.benim her gittiğim doktor sperm sayısı çok düşük dediii ama kayınbabamla eşimin gittiği doktorr hiç bi sorunu yokk spermleri gayet iyi demişşşş:KK47::KK47::KK4::KK4:nasıl bi doktorsa şimdi eşimin ailesi doğal olarak kulaklarıyla duyduğu doktora inanıolarrr.ben kaynanama yapmıo dedikçe olur çok normall ne varki bunda doktor herşeyii normal dediii diooooo:KK4::KK4:

allah senin yardımcın olsun arkadaşımmm zor işinn..hiç tınlama sen onlarıı eşinle ilgilenn onu eline all..iş onda bitiyorr gerisi vızz gelirrr...allah kolaylık versinnn...

günaydın kızlar yeni yılınız kutlu olsun sağlıklı mutlu bir yıl olsun 2012 bizi bebeklerimize kavuştursun...

359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateş tablom :))) bu arada ben gündüz nete gelemem yapacaklarım çok akşama da annemlerde kutlayacağız büyüklerimiz de olacak :)) öpüyorum hepinizi... :KK9:
ahhh canım ahhh.. çorba yapmak mı? kadın bir telefon edip de halimi sormadı..Allah'ım öyle büyük ki.. artık Allah'a havale ediyorum onları.. söyleyecek söz yok.. yalnız olduğumu biliyorlar ama umurlarında değil.. annemle ablam bir de babam yazık sözleşmişler her saat başı biri arıyor.. diğerlerine haber ulaştırıyormuş.. :KK9: çok güldüm yaa.. ama çok paniklemişler.. haklılar tabii ben canlarıyım sonuçta.. boşuna dememişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.. bugün iyi uyandım ben.. karın ağrım vardı ve az önce kırmızılarım merhaba dedi bana.. hayatımda ilk kez bu kadar çok sevindim kırmızı gördüğüme.. çok şükür Allah'ıma..
anladım canım haklısın boşver düşünmeye değmez o zaman....
insanın öz anası babası gibi olmaz elbette keşke demeseydin onlara akılları sende kalacak ama nasılsın daha iyi misin?

oldum oldum canım dün adet oldumm dün gece öldüm ağrıdan kusmaktan çünkü aynı anda boğazım iltihablandı öksürüyorum.bir karnım bir başım bir kaslarımm her yerim ağrıyor bugün işede gidemedim.
geçmiş olsun canım şekil değişikliğinden oluyor bu kadar ağrın Allah yardımcın olsun canım inşallah yeni yıla girerken ağrın olmaz....
umutlarımız bitmesin. ben 6 ocakta doktora gidiyorum rahim filmi için gün isteyeceğim...
:KK9: inşallah hepimiz için her şey çok güzel ve hayırlı olsun....

kızlar mrb size hikayemi yazmak istedim
2 yıldır bebek istiyorduk bir çok sey deendik PKO luyum ve ilaçsız adet olamıyordum ayrıca eşiminde hareketli sperm sayısı çok azdı tüm umutlarımı kaybettiğim çok oldu bu forumlara bile giremiyordum üzülüyorum diye ama Allahıma şükür az önce hamile kaldığımı öğrendim kanda çıktı İnşalllah sağlıkla devam eder. ve Allahım her isteyene nasip eder.
Bu ay biz gonal f 75 ml 7 gün vuruldum ve çatlama iğnesi oldum ilişki esnasındada preseed jel kullandık tabi bunların hepsi Allahın vesilesi tabi ALLahım her kese nasip etssin...
ayyy çok sevindim maşallah :) bizde bu günlerde birbirimizden müjde bekliyorduk kimse hamile kalamadı şu ara... bu haberi başkasından da olsa duymak çok iyi geldi hepimize sağolasın :))

:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:kayınvalidem bizdeeeyine çocuk mevzusunu açtııı.sankii ben istemiomuşum,benim elimdede ben yapmıomuşum gibi davranıoooderdine düşecem artık diooobende dedimki oğlun ilişkiye girmiooo ozmn nasıl çocuk olsun dedim.oğlum korkuyordur yaparımda yine olmaz die dioşuu saçma düşünceye bakınnn yaparda olmazmış benim eşimdede isteksizlik varyaaa.bende dedimkiii yapmazsa nasıl olucakk dedimmm
:KK14::KK14::KK14::KK14:
ayyyyyyyyy gıcık kadın..... canım sakın muhatap olma cevap bile verme tamam mı... eşinle iletişimini iyi tut gerisi boş....

linki aldım canımm sağoll deneyeceğimm bunuu inş işe yararr ben saçlarımıı çookk seviyorumm yaaa..böle döküle döküle kalmıcaklar diye korkuyorummm...bu hastalıkk sağolsunn yaniii...kafada saç bırakmazz diğer kılları çogaltırr kafadakini dökeceğine diğer tüğleri dökse yaaa...ahhh pkoo ahhh....

ewett canımm geçen dr dan geldiğimde yazmıştım buraya endokrin uzmanına gittim demiştimm...uzun süredir glukofen içiyorsun ve devamda edeceksinn bu ilaç b vitamini alımını etkiler o yüzden sana b12 yazıyorum dedii..tabi hala alıp içmedimm....haftada 2 yada 3 yeterli dedi..

ayy bence de diğer kıllar çıkacağına kafamızda bol saç çıksa şöyle ne iyi olur beyazlar da çıkıyor boyamam gerekiyor ama boya da ayrıca döküyor.... :KK43:( :KK45: :KK50:

canım yani bu ilaçla beraber B12 içilmeli diyorsun.... tamam ben de alayım o zaman.... ama B12 iştah açabilir :26:

Son düzenleme:
tüplerimi ameliyatla açtılar cnmmm 123mlaparoskobiyleee.

off kızlarrr kaynanamın kardeşinin hanımıda hamile kadın bana iyce cepe aldıı.o kızla beni hep kıyaslardı şimdi o 3.cü çocuğuna hamileee kaynanam her beni görüşünde laf sokuoo.işin tuafı kayınbabamda ondan beterrrr.allahım nolur duy sesimiiiii.

biz eşimle bu yüzden ayrılma noktasına geldik eşimin hareketliliğide çok düşük cinsel isteğide çok azzz.bunu aldı babası doktora götürdü.benim her gittiğim doktor sperm sayısı çok düşük dediii ama kayınbabamla eşimin gittiği doktorr hiç bi sorunu yokk spermleri gayet iyi demişşşş:KK47::KK47::KK4::KK4:nasıl bi doktorsa şimdi eşimin ailesi doğal olarak kulaklarıyla duyduğu doktora inanıolarrr.ben kaynanama yapmıo dedikçe olur çok normall ne varki bunda doktor herşeyii normal dediii diooooo:KK4::KK4:

of ya bunlar ne biçim insanlar, bence onlarla görüşmeyi kes. bu gidiş iyi değil. eşinle aranızı iyi tutmaya çalış ,çocuk için beraber olmayın,aranızdaki aşkı kuvvetlendirin önce.çocuk stresinden dolayı isteksizleşmiş olabilir. inş düzelir herşey senin için
canlarım, kaderdaşlarım, arkadaşlarım..
benim az önce kırmızılarım teşrif ettiler.. öyle mutluyum ki tarifsiz.. inşallah hayırlısı ile şu kistten kurtulurum ve yoluma devam ederim..
tabi daha lekelenme şeklinde ama arkası da gelir inşallah..
Cuma'mız mübarek olsun.. bol bol dua edelim..
öpüyorum hepinizi..
.
oh oh hayırlı olsun canım inşallah kist de gidiyordur:KK16:
ateş tablom :))) bu arada ben gündüz nete gelemem yapacaklarım çok akşama da annemlerde kutlayacağız büyüklerimiz de olacak :)) öpüyorum hepinizi... :KK9:

geçmiş olsun canım şekil değişikliğinden oluyor bu kadar ağrın Allah yardımcın olsun canım inşallah yeni yıla girerken ağrın olmaz....
umutlarımız bitmesin. ben 6 ocakta doktora gidiyorum rahim filmi için gün isteyeceğim...
:
hadi bakalım, filmin hayırlı olur inşallah tatlım ya,yeni yılda herkesin hayırlı dilekleri gerçek olsun inşallah:KK48:

burdayım şeker bakıyorum ama öyle bakıp kalkıyorum pc başında oturmak beni sıkıyor artık neden bilmiyorum sanki sayılı zamanım varmış ve onu harcıyormuşum gibi geliyor bebik varken. iyiyiz canım habire kitap okuyoruz oğluşumla doğru dedin siz onun kader teyzelerisiniz.inşallah sizin bebiklerinizde cennetten bir an önce göbüklerinize düşmeyi bekliyorlardır.bi yerde isteksizim yazmışsın.az ilşkiden tutmaz diye korkanlara söyleyeyim benim ne adetim düzene girmişti nede öyle haldır haldır ilişkiye giriyordum yani düzgün olan bişey görünmüyordu sözde ama mucize kızlar bu tamamen mucize Allah OL derde ne önüne geçer.bu her bayanın hamile kalması için böyle eğer bir can dünyaya gelecekse onun saati dakikası bile belli Allah katında bizede dua etmekten başka bişey kalmıyor.verende O alanda O.
TUNCS
sonunda görmüşsün kırmızılarını canım çok iyi ama kontrole gittin kistin peşini bırakma.kendine dikkat et.
BİCİM
kucuzummmmmmmm seninde 2012de bu konuyu takmayacağını okudum yalnışmıyım?sana özelden biişeylerde söyliyeceğim ama sonra bilmiyorum alternatif tıp ne kadar ilgini çekiyor ama onunla ilgili bişeyler söyleyeceğim.ailemin yanındayımda.benim ailem memur sitesinde oturduğu için koca site doktor öğretmen dolu ve geçen geldiler komşuları öğretmeninden tut doktoruna bana bişey dediler şaşırdım onu diyeceğim sana:)

slm kızlar uzun zamandır girmiyorum kk'ya ama bu sefer güzel haberimi sizede vereyim dedim.hamileyimmmmmmm.geçen ay tekrar klomen içmeye karar verdim ve dr gittim.bana pko çok ileri boşuna uğraşma dedi aşılamaya git dedi.bende klomen istiyorum dedim ve içtim.yumurta takibinde dr 1 yumurtan var ama yeterince gelişmemiş bi şey olmaz boşuna bekleme dedi.iğne bile vermedi.ama sonuççççççççç 6 haftalık olmuş bebeğim:)):KK49::KK49::KK49:

slm kızlar uzun zamandır girmiyorum kk'ya ama bu sefer güzel haberimi sizede vereyim dedim.hamileyimmmmmmm.geçen ay tekrar klomen içmeye karar verdim ve dr gittim.bana pko çok ileri boşuna uğraşma dedi aşılamaya git dedi.bende klomen istiyorum dedim ve içtim.yumurta takibinde dr 1 yumurtan var ama yeterince gelişmemiş bi şey olmaz boşuna bekleme dedi.iğne bile vermedi.ama sonuççççççççç 6 haftalık olmuş bebeğim:)):KK49::KK49::KK49:

ayy ne kadar güzel çok doktorlara takılıp kalmıycaksın ben bu sitede bunu öğrendim sen yüreğinin götürdüğü yere gitmişsin meleğini alıp gelmişsin :)) çok sevindim adına Rabbim kucağına almayı nasip etsin

ayy ne kadar güzel çok doktorlara takılıp kalmıycaksın ben bu sitede bunu öğrendim sen yüreğinin götürdüğü yere gitmişsin meleğini alıp gelmişsin :)) çok sevindim adına Rabbim kucağına almayı nasip etsin

amin cnm.inşallah bi sorun çıkmaz ve sağlıkla dünyaya gelir.allahım isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu.ben tam ümidimi kesmiştim ve 15 tatil dönüşü aşılama yaptırayım diyodum.kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş.eşimle tanışma yıldönümümüzde haberimizi aldık.çok mutluyum.

canıımmm hayırlısı olsunn inşallahhh filimde temizz çıkarr....en kısa zamana gün verir inşş..zati kırmızılar geldikten sonraya veriyorr bidahaki adetten sonra çekilirsin inş..ve hiçbişiciğin yokturrr...

ayy bence de diğer kıllar çıkacağına kafamızda bol saç çıksa şöyle ne iyi olur beyazlar da çıkıyor boyamam gerekiyor ama boya da ayrıca döküyor.... :KK43:( :KK45: :KK50:

canım yani bu ilaçla beraber B12 içilmeli diyorsun.... tamam ben de alayım o zaman.... ama B12 iştah açabilir :26:

banada dr dedii...endokrin uzamanıı glukofen içiyorsun diye dedii...ama iştahh açarsaa ben hiiçç almıyımmm...zati diyetteyimm..ama bu glukofenn b vitamini alımını durduruyorsaa..acaba diyorummm saçç dökülmesidemii ondann..benim bi kaç tırnagımdada bozukluk oldu belki oda b vitamini eksikliğindenn... çünkü bir seneye yakındır kullanıyorumm glukofenii....:KK25:

burdayım şeker bakıyorum ama öyle bakıp kalkıyorum pc başında oturmak beni sıkıyor artık neden bilmiyorum sanki sayılı zamanım varmış ve onu harcıyormuşum gibi geliyor bebik varken. iyiyiz canım habire kitap okuyoruz oğluşumla doğru dedin siz onun kader teyzelerisiniz.inşallah sizin bebiklerinizde cennetten bir an önce göbüklerinize düşmeyi bekliyorlardır.bi yerde isteksizim yazmışsın.az ilşkiden tutmaz diye korkanlara söyleyeyim benim ne adetim düzene girmişti nede öyle haldır haldır ilişkiye giriyordum yani düzgün olan bişey görünmüyordu sözde ama mucize kızlar bu tamamen mucize Allah OL derde ne önüne geçer.bu her bayanın hamile kalması için böyle eğer bir can dünyaya gelecekse onun saati dakikası bile belli Allah katında bizede dua etmekten başka bişey kalmıyor.verende O alanda O.
TUNCS
sonunda görmüşsün kırmızılarını canım çok iyi ama kontrole gittin kistin peşini bırakma.kendine dikkat et.
BİCİM
kucuzummmmmmmm seninde 2012de bu konuyu takmayacağını okudum yalnışmıyım?sana özelden biişeylerde söyliyeceğim ama sonra bilmiyorum alternatif tıp ne kadar ilgini çekiyor ama onunla ilgili bişeyler söyleyeceğim.ailemin yanındayımda.benim ailem memur sitesinde oturduğu için koca site doktor öğretmen dolu ve geçen geldiler komşuları öğretmeninden tut doktoruna bana bişey dediler şaşırdım onu diyeceğim sana:)

iyi yapıyorsunnn ama yinede arada gell bizim içinn....doğru diyorsunn ol dedimi olurr inşş....sen neden ailenin yanındasınn canımmm adapazarındalarmıydı onlarr yani öyle hatırlıyorr gibiyimm...iyisinn dimii bi sorun yok yani..orda yorma sakın kendini bol bol dinlenn...bu aradaa bizede söle canımmm ne demişşş drlarrrr bende merakk ettimm:KK1::KK1:....gerçi bicimm paylaşır yaa onu bizleee:KK1::KK1:

canımmmmm yaaaaaaaaaaaaa çoook sevindimmmmmmm....çokk şükürr bu çok güsell zamanda çook güzel bi haber oldu sayfamıza yeni yıll armaganıı.....dikkat et kendine pkonun gebeliğide zor diyorlarrr...inşallah bi çırpıda gecerr ve alırsın evladını kucagınaaa....öpüyorumm bebeğinide senidee.....:KK54:

canıımmm hayırlısı olsunn inşallahhh filimde temizz çıkarr....en kısa zamana gün verir inşş..zati kırmızılar geldikten sonraya veriyorr bidahaki adetten sonra çekilirsin inş..ve hiçbişiciğin yokturrr...

banada dr dedii...endokrin uzamanıı glukofen içiyorsun diye dedii...ama iştahh açarsaa ben hiiçç almıyımmm...zati diyetteyimm..ama bu glukofenn b vitamini alımını durduruyorsaa..acaba diyorummm saçç dökülmesidemii ondann..benim bi kaç tırnagımdada bozukluk oldu belki oda b vitamini eksikliğindenn... çünkü bir seneye yakındır kullanıyorumm glukofenii....:KK25:

iyi yapıyorsunnn ama yinede arada gell bizim içinn....doğru diyorsunn ol dedimi olurr inşş....sen neden ailenin yanındasınn canımmm adapazarındalarmıydı onlarr yani öyle hatırlıyorr gibiyimm...iyisinn dimii bi sorun yok yani..orda yorma sakın kendini bol bol dinlenn...bu aradaa bizede söle canımmm ne demişşş drlarrrr bende merakk ettimm:KK1::KK1:....gerçi bicimm paylaşır yaa onu bizleee:KK1::KK1:

canımmmmm yaaaaaaaaaaaaa çoook sevindimmmmmmm....çokk şükürr bu çok güsell zamanda çook güzel bi haber oldu sayfamıza yeni yıll armaganıı.....dikkat et kendine pkonun gebeliğide zor diyorlarrr...inşallah bi çırpıda gecerr ve alırsın evladını kucagınaaa....öpüyorumm bebeğinide senidee.....:KK54:
evet zor olduğunu biliyorum ama hakkımızda hayırlısı olsun.ben elimden geleni yapıcam gerisi rabbimin işi.

canlarım hepinize mutlu bir yıl diliyorum..
yeni yılda herşey gönlümüzce olsun..
sizleri seviyorum.. yarın görüşürüz.. :KK16::KK16:

canım onlar inanmak istediklerine inanıyorlar bebeği verende Allah vermeyende ona karşımı geliyorlar sen elinden geleni yapıyorsun eşin birşey yapmıyorsa bu senin suçun değil eşinle konuş onunla dertleş beraber doktora gidip sorununuzu anlatın az birleşme olduğundan bahsedin yada eğer azsa birlikteliğiniz varsada durumunuz bence aşılama falan deneyin çünkü çok yıpratırsın böyle kendini eşinin ailesi çünkü gerçekten düşüncesizlermiş böyle insanlardan nefret ediyorum çok var bunun gibi düşüncesizler çocukları4nda sorun olduğunu kabul etmiyorlar hemen suçu sana atıyorlar hiç sallama hayatım çünkü sen neyin ne oludğunu biliyorsun gülüp geç ben senin yerinde olsam cvp bile vermem

sağolll arkadaşımmmm yaaaa valla ben tarçınla karanfili devamlı kuullanırımmm..demek onu kullanmasamm hiç yapmıcakmışımmm:KK9: :KK9: :KK9:

ben ondanda alayımm bariiii....kendimi ice acayıp hissediyorum zati..ilaçlar hayıt suyu sooğan suyu deneme tahtası gibii...iyi pkonun bi marifetini daha duydummmm...

allah senin yardımcın olsun arkadaşımmm zor işinn..hiç tınlama sen onlarıı eşinle ilgilenn onu eline all..iş onda bitiyorr gerisi vızz gelirrr...allah kolaylık versinnn...

anladım canım haklısın boşver düşünmeye değmez o zaman....
insanın öz anası babası gibi olmaz elbette keşke demeseydin onlara akılları sende kalacak ama nasılsın daha iyi misin?

ayyy çok sevindim maşallah :) bizde bu günlerde birbirimizden müjde bekliyorduk kimse hamile kalamadı şu ara... bu haberi başkasından da olsa duymak çok iyi geldi hepimize sağolasın :))

ayyyyyyyyy gıcık kadın..... canım sakın muhatap olma cevap bile verme tamam mı... eşinle iletişimini iyi tut gerisi boş....

of ya bunlar ne biçim insanlar, bence onlarla görüşmeyi kes. bu gidiş iyi değil. eşinle aranızı iyi tutmaya çalış ,çocuk için beraber olmayın,aranızdaki aşkı kuvvetlendirin önce.çocuk stresinden dolayı isteksizleşmiş olabilir. inş düzelir herşey senin için

oh oh hayırlı olsun canım inşallah kist de gidiyordur:KK16:

hadi bakalım, filmin hayırlı olur inşallah tatlım ya,yeni yılda herkesin hayırlı dilekleri gerçek olsun inşallah:KK48:
saolun kızlar derdimii dinleyippp bana aklıl verdiniz için.rabbim yeni yılda hepimizi anne yapsınn

ne güzel bi haberrr bu böylee hemde mucizavi bi şşekilde veren allah cnm doktorlar bence bi yerde boş.benim bi arkadaşıma senin gibi dedii boşuna bekleme bu ay dedii kız o ay gebe kaldııı.darısı bizlereee

inşallah faydam dokunur hayatım inşallah vesile olurda meleğine kavuşursun :KK34:

saol cnm işnlh... isteyen herkese nasip etsin RABBİM... annelik duygusu gibi kutsal ve güzel bi duyguyu RABBİM her kadına yaşatsın... cnm sana bişey daha sorucam soğan kürünü adetn 1. günü başlayıp 15 gün mü uyguluyosun?

Bu arada herkesin yeni yılını kutluyorum yeni yıl hepimize uğur şans ve sağlık getirir işnlh... MUTLU YILLAR :)

TUNCS
BİCİM

canııımmm neden bizimlede paylaşmıyosunkiii =((((

kızlaaarrrr gönlünüzden geçen tüm güzelliklerin gerçek olmasını diliyoruummm...:KK16::KK16: inş. hepimizin bebekleri bu yıl sevindirir biziii... MUTLU YILLAAAARRRRR HEPİNİZEEEE!!!!:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ay dr kalsa allaha şükür harika bi haber bu inş. bizde mutlu haberlerimizi paylaşırız senin gibi çok sevindim saglıkla gelsin bebeğin inş.
canlarım hepinize mutlu bir yıl diliyorum..
yeni yılda herşey gönlümüzce olsun..
sizleri seviyorum.. yarın görüşürüz.. :KK16::KK16:

sanada mutlu yıllar canım
HERKESE MUTLU HUZURLU BEBİŞ DOLU Bİ YIL OLSUN İNŞ..........

merhabalar herkese iyi akşamlar..geçmişi okuyamadım ama inşallah herşey yolundadır..pozitif olalım ki bebişlerimiz bize rahat gelsinler:emir_bebek:
bende adet olucam bi türlü olamadaım..pko teşhisi konmadan önce yani 1-2 ay önceye kadar 30 günde bir olurdum..3 gün gecikti şimdi yine..heryerim ağrıyor..bi türlü gelmedi kırmızılar..:KK52:
bide kızlar beraber çalıştığımız bi arkadaş var..aynı benim gibi 1 yldır istiyodu..hiçbi sorunu yoktu..bu ay hamile olduğunu öğrendik..hemde değeri 13950 (maşallah) 2 tane kese göründü maşallah..Rabbim bizlerede nasip etsin..(amin) onun haberini alınca çook sevindim ama nedense bekleme kararımı gözden geçirmeye karar verdim..ne dersiniz kızlar..glifora bu ay başladım..3 ay kullanmaya devammı ediyim..yoksa bu ay adet bitimi filmi çektirip klomene mi başlayayım..bana bi akıl verin..eşim bekleyelim diye tutturdu ama 1 yıl oldu..ben artık bebek sahibi olmak istiyorum Allahın izni ile..

canım cevabım geç olacak ama glifora başla klomene falan yan etkisi yok aksine yumurtan için faydası var.

hep hayal kuruyorum ama olmuyo gelmiyo bebeğim çok kötüyüm daha nereye kadar sabretcem:KK14:

Böyle düşünme canım Rabbim inşallah isteyen gönülllere vercektir. dua edelim

arkadaşındamı zehirli guatırdıı kaç yıl tedavi oldu cnm.ben şimdilik hap tedaviis görüyrmm tabi korunuyoruzdaaa.demek ateştemi guattırdan zira bende çok ateşleniyrmmmsaçlarım çok dökülüo çok kilo alıyrm benimki çok tembel çalışıo guatırlarım 00.1 o arkadşaınkidmei böleydii
guatırdan kurtulma şansım yok ömür boyu ilaç tedavisi cnm

canım senin için bi mesaj atayım değerlerini bilmiyorum ama kızın ki ileriydi . atom tedavisinde bizi yaklaştırmazdı yanına :2:

caanımm cvabın için çok saol.bna doktor zten pko değlsin ddi ama bn kndim şüpheleniyrum işte.şimdi şu maddelerden bnde olanları syleyeyim . saçlarım maşllah gürdür.o yok yani.göğüs armda 1 tane kıl var zman zman dökülüp kendisi tekrar çıkıo :26: snraa 3.4.5 maddeler hastnede bakldı rastlanmdı .vücudumda hç sivlce çıkmaz ama yüzümde çıkıo ara ara asıl can sıkıcı durum çok çıkması değil geçmemesi.en son madddeyide doktor ölçtü hesapladı normal dmişti. yani işte bu arada var dedğim şeyler bni şüphelendiriyor bu kadrı pko için yeterli mi die düşünyrum . kiloya gelnce tam ideal kilomdayım hatta olmam gerkenden 1-2 kilo daha az .tekrar teşkkrler :KK70: bn ynde bu kürleri araştrıyim :KK23:

hımm canım korkma senin ki pko değil anladığım kadarıyla...

b vitamini alımını kesinlikleeee azaltırmış canımmm

evet canım 6 ayda hormonlara baktırmam gerekkkiyormuşş.. biçim evet b vitamini alımını azaltıyor. metforminin reçetesinde de yazıyor

yeni yılınız kutlu olsun sağlık mutluluk huzur ve dünyaya barış getirmesi dileğiyleee.vede bizim gibi çocuk sahibi olmak isteyen herkezin duası kabul olur inş.Allahım bu 2012 yılında anne olmayı nasip etsin tam 12de hepiniz için dua edicem arkadaşlar.sizlerde beni unutmayın sakın.2012 bol hamişli :KK49: bir yıl olsun inş. umutlarımız hiç tükenmemesi dileğiylee hepinize iyi seneler hepinizi çoook öpüyorum :):KK16::KK16:
her yeni yıl BİZİM için yeni bir umut bir arada artar mutluluk el ele artar mutluluk.hep el ele olalım hep beraber olalım arkadaşlar hepiniz çok seviyorum iyi varsınızz :)))

ben de seni seviyorum canım dualarının kabul olması duasıyla :KK3:

ne kadar güzel canım seviniyorum böyle haberlere. Allah bebişini svdiklerine bağışlasın

X