Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım ben hareketsiz kaldığım için üşüyorum galıba oturrarak çalıştığım için farkettimd ehareket edınce ısınıyorum sende öyle yap :)sıcak bişeyler iç ben evde su torbası koyuyorum ayaklarıma.
saç dökülmesine gelince benimde acayip dökülüyor valla dün bir arkadaş bir kür önerdi hem uzatıyormus saçı hemde dökülmesini engelliyormuş hafta sonu deniycem topiği bulayım sanada yazarım bakarsın canım bu hastalıkdan dökülüyor saçlarımız kızlarrr

iyiki sende varsın canım arkadaşım başaracaz bundan emin ol canım hepimiz hamıle kalcaz yeni yıl bize uğurlu gelcek buna inanaıyorum :)

caanımm cvabın için çok saol.bna doktor zten pko değlsin ddi ama bn kndim şüpheleniyrum işte.şimdi şu maddelerden bnde olanları syleyeyim . saçlarım maşllah gürdür.o yok yani.göğüs armda 1 tane kıl var zman zman dökülüp kendisi tekrar çıkıo :26: snraa 3.4.5 maddeler hastnede bakldı rastlanmdı .vücudumda hç sivlce çıkmaz ama yüzümde çıkıo ara ara asıl can sıkıcı durum çok çıkması değil geçmemesi.en son madddeyide doktor ölçtü hesapladı normal dmişti. yani işte bu arada var dedğim şeyler bni şüphelendiriyor bu kadrı pko için yeterli mi die düşünyrum . kiloya gelnce tam ideal kilomdayım hatta olmam gerkenden 1-2 kilo daha az .tekrar teşkkrler bn ynde bu kürleri araştrıyim

kızlar allah hepinize hepimze şifa versin. brkaç sayfa okuyim ddim ağlyrum şu an yani. bn dktr yok ddği halde byleyim var mı yok mu takıyorum . allah sabrını versin inş..inş en kısa zamnda kurtlursunuz bebişlerinizi alırsınız elnize .

günaydın kızlar hayırlı cumalar...rabbim bu mubarek günde herkeze evlat nasip etsin.kimsenin kucanı boş bırakmasın hayırlısıyla.

canlarım, kaderdaşlarım, arkadaşlarım..
benim az önce kırmızılarım teşrif ettiler.. öyle mutluyum ki tarifsiz.. inşallah hayırlısı ile şu kistten kurtulurum ve yoluma devam ederim..
tabi daha lekelenme şeklinde ama arkası da gelir inşallah..
Cuma'mız mübarek olsun.. bol bol dua edelim..
öpüyorum hepinizi..

Canım, Rabbim büyük şifalar versin... Sınavımız zor

amiiin canım..

ahhh canım ahhh.. çorba yapmak mı? kadın bir telefon edip de halimi sormadı..Allah'ım öyle büyük ki.. artık Allah'a havale ediyorum onları.. söyleyecek söz yok.. yalnız olduğumu biliyorlar ama umurlarında değil.. annemle ablam bir de babam yazık sözleşmişler her saat başı biri arıyor.. diğerlerine haber ulaştırıyormuş.. çok güldüm yaa.. ama çok paniklemişler.. haklılar tabii ben canlarıyım sonuçta.. boşuna dememişler ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.. bugün iyi uyandım ben.. karın ağrım vardı ve az önce kırmızılarım merhaba dedi bana.. hayatımda ilk kez bu kadar çok sevindim kırmızı gördüğüme.. çok şükür Allah'ıma..

canım bende de aynı durumlar oluyor.. isyan etmemek için zor tutuyorum kendimi.. Allah'ım güç kuvvet ver diyorum sürekli.. sabrımı da yanına eklesin tabi :)))
inşallah gelecek bebeklerimiz.. doktorum metforminim bitmişti onu yazarken reçeteye bu son olsun artık gelsin nazlı bebeğimiz dedi.. inşallah duası kabul olur..

slm kızlar hepinize hayırlı cumalar. bu mübarek günde bol bol dua edin kızlar.

bugün tartıldım kızlar geçen hafta başladım diyete
64,80 başladım
1 hafta 63,80 kilo gördüm
2, hafta 63,30 kıloya düşmüşüm çoık şükürr kilo verebiliyorum yaa çok mutluyum valla hayatımdan şekeri unu tuzu çıkardım bu hafat biraz kaçamak yaptım rengli olduğum için çikolata yedim arada ama yinede vermişim durmak yok devam :))))

canım adet olmana sevindim valla hadi gitsin şu kistin erir gider inş.canım kendine dikkat et :)

canım dua et bir rahatsızlığın var ve çaresini bulabilirsin sebepsiz yere hamile kalamayanlar var tedavini görürsün olursun pko demek kısıklık demek değil sadece seni uğraştıran bir hastalık pkolu bebekler nazlı oluyorlar geç geliyorlar o yüzden kendini üzme ve ümidini asla kaybetme ben 1 yılı geçti uğraşıyorum hala bişi yok pko yok diyor doktor ama aynı pkolu gibi kıllanma var regli düzensizlği var yumurtlama sorunu var yumurtluyorum ama büyük değil sanırım istenilen ebatta değil o yüzden bitkisel şeylerde deniyorum iyi bir doktor bul ve biraz sabırla gelir bebişin inşallah merak etme

valla sıkıyorsa bir yıl düşünmee hiç sanmıyorum inşallah bu yıl bizim yılımız olur ve bebeklerimiz gelir artık dualarımızı eksik etmeyelim ve dua ederken birbirimizi unutmayalım Allah yardımcımız olsun

çokk sevindimm oh gelmiş kırmızılar inşallah kistinden hemencecik kurtulursun canım Allahımıza tabikii isyan etmiycez ama bazen neden diye soruyorum inşallah doktorunun güzel dileği bu sene gerçekleşir cnm çok isterim Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın hiçbirimizin

canım tüpleri tıkalı olanlara kabukları iyi geldini söylemişsin ben de duymuştum denedim bende ama tüplere faydası oldunu bilmiyrdum tatlım

ben ameliyatla açtırdım 1yıl önce tüplerimi.zaten 2defa soğan kürü yapmıştım 2sinded ekabuklarıyla kaynattım soğanı inş şifa olmnuştur

http://www.kadinlarkulubu.com/evde-...9242-haftada-1cm-uzayan-saclara-dersiniz.html

WAW burayı oku canım

Son düzenleme:
ateşine göre bu geceye kadar adet olmazsan canım sabaha testini yap yarın da doktora git bak tuncss un kisti varmış ve hepimizin başına gelebilecek bişey bu...
oldum oldum canım dün adet oldumm dün gece öldüm ağrıdan kusmaktan çünkü aynı anda boğazım iltihablandı öksürüyorum.bir karnım bir başım bir kaslarımm her yerim ağrıyor bugün işede gidemedim.

eveeeeeeeett ALLAHIM SABRINIDA VER BİZEEE.ne güzel dua mışşş buuuu.aminnnnn

canım laparoskopimi 3-4 milyarmışşş bu ne ya bende yaptıramam kalsın o zaman şimdilikkk.

sağolll canım sen nasılsın.anlatta biraz bize içimiz açılsınnn.hiç haber yokkk hamilelikten dolayııı

b vitamini alımını kesinlikleeee azaltırmış canımmm

adet oldum dün gece belim kopacak gibi ağrıyordu ve geldi sonunda çok lazımmış gibi :) bu yıl bana iyi gelmedi inşallah 2012 bize uğurlu gelir inşallahh
bendeee oldummm canımmm sormaaaa.

ayy bu ay ilk defa bende kustumm öyle böyle değil 4-5 defa kustumm.sanırım çok üşüttüm onunda etkisi var boğazımda ağrıyorrr hemmm

bence klomene başlamak için acele etme ama bir an önce rahim filmini çektir benceeee

kızlar mrb size hikayemi yazmak istedim
2 yıldır bebek istiyorduk bir çok sey deendik PKO luyum ve ilaçsız adet olamıyordum ayrıca eşiminde hareketli sperm sayısı çok azdı tüm umutlarımı kaybettiğim çok oldu bu forumlara bile giremiyordum üzülüyorum diye ama Allahıma şükür az önce hamile kaldığımı öğrendim kanda çıktı İnşalllah sağlıkla devam eder. ve Allahım her isteyene nasip eder.
Bu ay biz gonal f 75 ml 7 gün vuruldum ve çatlama iğnesi oldum ilişki esnasındada preseed jel kullandık tabi bunların hepsi Allahın vesilesi tabi ALLahım her kese nasip etssin...

canım çok tşk ederiz bize gelip hikayeni anlattığın için hepimize umut oluyorsun Rabbim kucağına almayı nasip etsin çok sevindim

merhaba arkadşlar bnde de pko var bir kez hamile kaldım 7 haftalık düşük yaptım. şimdi 5 aydr hamile kalmak istiyorum ama olmadı adet düzensizliğim var bu ay söktürücü aldım 9 gün oldu hala adet olmuş değilim. doktorum yumrtalıklrm da minik inci tanesi şeklinde kist oldugunu söylemişti. adet olunca yumrtlama tedavisine başlıcam. bu şekilde olupda yumrtlama tedavisiyle hamile kalan arkadşlarımz var mı ??

bebeğin için üzüldüm canım ama ben senin yerinde olsam madem inci tanesi şeklinde kistlerin var ilk önce soğan kürünü uygularım yaptınmı daha önce soğan kürü yapmadıysan kesinlikle tavsiye ederim
ben iki ay klomen kullandım ama sonuç alamadım ama alan çok insan var yumurtalama tedavisi dediğin sanırım o klomen artı çatlatma iğnesi

çok mutlu oldum senin adına allah tamamına erdirsin sağlıkla al bebeğini kucağına.inş. daarısı başımıza bende çok vurundum gonal f hemde 150 175 çok ciddi dozlarda ama olmadı nasip ....

Son düzenleme:

evet cnm klomen doktorum artık beklemeyelim dedi yumrtlama takibine girdim yumrtam tam gelşmiyo o yüzden önerdi tedavi herhalde bir kez hamile kaldığım için de pek tedavi görmemi istemedi ama ben istedim. soğan kürü çok duydum ama hiç denemedim 2 gündür dereotu tohumuyla çay yapıp içiyorum edtimi söksün diye ilaç kullandım 9 gün oldu adet görmedim doktr 15 güne kdr bekle dedi. diğer şekilde ada çayı içiyorum şimdi hayıt tohumuna başlıcam adet olunca. soğan kürünü ne şekilde hazrlıyosun kistleri tamamen yok ediyomu mu ki ne kadr süre kullandın sen canım ?

bize umut oldun canım allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…