Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım yaa ben mi deştim yoksa yaranı valla çok üzülürüm sen ne güzel destek oldun bana üzülme Allah yardımcımız olsun valla senin kadar olamıyorum ne kadar yürekli güçlü bir şekilde yanımda oldun ben kitlendim kaldım.Rabbim yüzümüze güler inşallah ne kadar olumlu şeyler yazmıştın bana söyledigin şeyleri düşün ve ağlama canım lütfen

yokk yok sen niye deşesinn...iyiyim şuann...bazenn oluyor böle banaa...olur olmadıkk haa ağlıyorumm....geçtii...inşallahh günü geldiğinde bizimde olacak bebiş..cır cır ağlayacakkk...anamm bi sus bi suss..sessizlikten ağladığım evde onla kavga edicezz belkide :):) rabbimm büyükk inşallahh vakti geldiğinde hepimiz anne olucazz eşlerimizde baba....

Son düzenleme:
adet oldum dün gece belim kopacak gibi ağrıyordu ve geldi sonunda çok lazımmış gibi :) bu yıl bana iyi gelmedi inşallah 2012 bize uğurlu gelir inşallahh

hadi hayırlı olsun.. darısı bana olsun.. hala adet olmadım çok kötü durumdayım.. :KK14:
inşallah dediğin gibi olur ve 2012de mutlu haberlerle başlarız..

canlarım..
bende durumlar kötü.. :KK14:
sabah 9 gibi berbat bir karın ağrısı ile uykumdan fırladım.. wcde oturdum oturdum oturdum.. yok hiçbirşey yok.. midem bulanıyor bir yandan ay bana bişi oluyor dedim.. sonra kalktım aynada ne göreyim.. bembeyaz olmuşum hortlak gibi. öyle korktum ki.. hemen eşimi aradım, 20 dakika sonra geldi.. acile gittik.. apandist olabilir bilmem ne falan filan derken idrar, kan tahlilleri alındı hemen bana serum takıldı.. gebelik olabilir düşüncesi ile hcg istendi.. değerim 1.77 çıktı doktor şüpheli dedi.. ama yok benim ağrım geçmiyo.. genel cerrah geldi falan filan bakıyorlar sürekli.. eeee durum ne diyorum apandist olabilir ama yumurtalık kisti de olabilir. gerizekalılar hiçbiri de gel bi ultrason yapalım demedi.. kendi doktorumu aradım tahlil sonuçların ile çık hemen gel bakayım dedi.. neyse çıktık gittik, ultrasona aldı hemen.. bu neeeee nasıl büyüdü bu kadar diyor.. kadın şoka girdi.. 9 cm'lik bir kistim var sağ yumurtalığımda.. şok olduk ikimizde.. arka tarafından kan sızdırıyor dedi.. ben iyice bir korktum.. ağlamaya başladım.. laparoskopi yapabiliriz dedi.. şiddetli dayanılmaz ağrın olursa eğer gece değilse beni ara.. hastaneye gider hallederiz hemen laparoskopi yapar alırız kistini dedi.. ay ben bunu duyunca iyice ağlamaya başladım.. çıktı odadan ben giyinip yanına gittim.. eşimi de çağırmış içeri, yazık eşimde elinde ultrason kağıtlarını görünce bebek var sandım onu göstermek için çağırdı sandım diyo :KK9::KK9: neyse işte odada da baya bi durumun vahametini anlattı.. şimdi adet olmayı bekliyorum eğer cmtesi gününe kadar adet olmamış isem duphaston içeceğim 3 gün.. pazartesi randevu yazdı.. adet olsam da olmasamda gideceğim.. keşke ilk ağrım olduğunda gitseydim doktora.. bu kadar ağrıyı günlerdir yaşıyorum.. inşallah bir an önce adet olurum ve yavaş yavaş da olsa kistim küçülür.. hemen ufalmasını beklemeyeceğiz bu bir kaç adet dönemi sürebilir dedi.. bakalım ne olacak..
yine geldi geldi beni buldu sorunlar.. Allah'ım çok büyük sınavdan geçiriyor beni.. sonu hayırlı olsun inşallah..
ben şimdi uzanıp dinleneceğim bol bol. ani hareketlerden kaçın patlama ihtimali var dedi.. bol bol dinlen dedi.. pek sık gelemem.. ama arada haberdar ederim sizleri de.. eğer 1-2 gün ortalarda görünmezsem bilin ki ufak bir operasyon geçirdim.. inşallah gerek kalmaz.. inşallah hemencecik gelir kırmızılarım..
tabii tüm bunları duyunca hemen ateş geldi aklıma.. o nalet ateş tablosuna göre çatlamıştı yumurtam.. ama orda büyümeye devam etmiş.. doktorum da çok üzüldü.. sürekli çatlamak üzereydi, formu çok bozulmuştu nasıl oldu bu deyip durdu.. neyse bu da yaşayacaklarım arasındaymış, Allah'ım başka dert keder vermesin..
hadi öptüm hepinizi.. :KK54:

Canım, Rabbim büyük şifalar versin... Sınavımız zor:KK43:

hep hayal kuruyorum ama olmuyo gelmiyo bebeğim çok kötüyüm daha nereye kadar sabretcem:KK14:

hayallerimiz gerçekleşecek inşallah canım ama bu zaman zarfında sabır düşüyor payımıza... Israrla dua etmek ve umudunu asla yitirmemek gerekiyor ve bebeklerimiz gelmek için hayırlı zamanı bekliyor. Allah kaldıramayacağı yükleri yüklemez kullarına:KK43:

hayallerimiz gerçekleşecek inşallah canım ama bu zaman zarfında sabır düşüyor payımıza... Israrla dua etmek ve umudunu asla yitirmemek gerekiyor ve bebeklerimiz gelmek için hayırlı zamanı bekliyor. Allah kaldıramayacağı yükleri yüklemez kullarına:KK43:

inş. canım artık dayancak gücüm kalmadı 1 seneden fazladır bu hayalle yaşıyorum dua ediyorum başka çarem yok zaten elimden başka bişey gelmiyo ama çok acı çekiyorum 3-4 sene olmuyanlar var allahım onların yardımcısı olsun çok zor ben 1 senede bunu anladım:KK14:

evet canım bundan dolayı olmadığını duydum yakın arkadaşım da bu nedenden dolayı tedavi görüyordu atom tedavisiydi .. çok ateş basardı kızcağıı... sen neler yapıyorsun nasıl bi tedavi görüyorsun ?

güzel bi haber vereyim atom tedavisi sonunnda hamile kaldı :KK3:
arkadaşındamı zehirli guatırdıı kaç yıl tedavi oldu cnm.ben şimdilik hap tedaviis görüyrmm tabi korunuyoruzdaaa.demek ateştemi guattırdan zira bende çok ateşleniyrmmmsaçlarım çok dökülüo çok kilo alıyrm benimki çok tembel çalışıo guatırlarım 00.1 o arkadşaınkidmei böleydii
canm benm cok gecmiş olsun şmdi nasılsn peki? tedavi falan mı oldun guatrdan kurtulmak için.

guatırdan kurtulma şansım yok ömür boyu ilaç tedavisi cnm

kızlar benim testestorundamda tam sınırda yüksek onu düşürmek için bildiniz bi kür varmııı

kızlar benim testestorundamda tam sınırda yüksek onu düşürmek için bildiniz bi kür varmııı
slm canım ben senin sayfanda yazılarını sorunlarını okudum ben farklı birşey söylücem 1 tüp bebek 9 aşılama yaptırdım polikistik over ve ben yeni duydum tüpleri tıkalı olanlar soganı kabuklarıyla kaynatıp içersen çok faydası varmış ben denedim ii olluyor dene bence

slm canım ben senin sayfanda yazılarını sorunlarını okudum ben farklı birşey söylücem 1 tüp bebek 9 aşılama yaptırdım polikistik over ve ben yeni duydum tüpleri tıkalı olanlar soganı kabuklarıyla kaynatıp içersen çok faydası varmış ben denedim ii olluyor dene bence

canım tüpleri tıkalı olanlara kabukları iyi geldini söylemişsin ben de duymuştum denedim bende ama tüplere faydası oldunu bilmiyrdum tatlım

slm kızlarrrr :KK3: nasılsınızzzzz ne zamandr giremiodum geçmişe şöle bi göz attım da tuncss :KK43:( cok üzüldüm arkadasım ya inş en kısa zamanda kurtulursun kistinden bicimm sen nasılsın ? gyaman 123m nasılsınız kızlarrrrr ve dier tüm kızlarrrr hadi artk birinizz hamişş haberi verin yeni yılaa sevinçle girelmmmm :KK16:
canım idare ediyorum ocak ayında başka bir doktora daha gideceğim... bakalım o ne diyecek....
her şey yolunda şimdilik ama gelişen yumurtam yok yine ama şükür kist de yok... tuncss ne çekiyor kistinden sen de çekmiştin.... Allah ım 2012 de artık gelsin bizim de yavrularımız....
inşallah... sen naılsın canım bebeğin iyi de mi?
evet bicim ya nedendir bilmiyorum doktoruma soracağımmm. metformin özellikle b grubu vitaminlerin alımını engelliyor diye okumuştumm. bu ara çok unutkan olmaya başladım bi tahlil yaptıracam bi ara tatile gireyim bütün planlarım için o zmanı bekliyorum.
glifor içince B vitamini alınamıyor mu yani canım anlayamadım?
unutkanlık için başkalıklar gerekiyor yani rutinden çıkman lazım.... tatilde normale dönersin canım beynin bunalmıştır aynılıktan..

tamam tamam.. oturuyorum oturduğum yerde.. ama çamaşır yıkadım bi sürü.. yavaş yavaş uzanmadan asıyorum.. sıkıntı yok.. çorba pişirdim kendime bir de.. iyiyim çok şükür.. Allah'ım başka dert keder vermesin.. doktorla pazartesi randevum var bu boşaltma işini soracağım.. inşallah yok olur gider..
çorbanı yapsaymış barı kayınvaliden onların başına gelince ah uh zaten bizlere olunca böyle genciz diye mi önemsemezler anlamıyorum....neyse artık arayıp soruyor mu seni?
yemeği de mümkünse yapma pazartesiye kadar dikkat et bence yürümen bile sakıncalı ya neyse...

dün pek pozitiftimm...ama bugun tamm tersii bunalımlardayım canım sıkılıyorrr...bende üşüyorum ECRİNN..benim ayaklarımda ellerimde ısınmıyorrr...bide BİCİMM saç dökülmeside mi pkodann...yaw benim öncesinde pek dökülmesdi ama evlendikten sonra bu ilaçlarmıdır nedirr hiç durmadı dökülmesiii...sizinde dökülüyormu arkadaşlarrrr....böle dökülecekmi hep...bu hastalık ne acayipp bişi yaaaaa....ne kafada saç bırakacak sonunda nede bende benlikk...
saçlarım benim de azaldı canım ne yazıkki yapacak bişey yok ben de sıkılıyorum bu duruma turp yiyorum bol bol.... saç çıkartıyormuş... bir de kaynatılmış suyu da parlatıyor saçları....
adet oldum dün gece belim kopacak gibi ağrıyordu ve geldi sonunda çok lazımmış gibi :) bu yıl bana iyi gelmedi inşallah 2012 bize uğurlu gelir inşallahh
canım geçmiş olsun bu ay da geçti gitti desene sağlık olsun.... umutlarımız asla bitmeyecek...

merhabalar herkese iyi akşamlar..geçmişi okuyamadım ama inşallah herşey yolundadır..pozitif olalım ki bebişlerimiz bize rahat gelsinler:emir_bebek:
bende adet olucam bi türlü olamadaım..pko teşhisi konmadan önce yani 1-2 ay önceye kadar 30 günde bir olurdum..3 gün gecikti şimdi yine..heryerim ağrıyor..bi türlü gelmedi kırmızılar..:KK52:
bide kızlar beraber çalıştığımız bi arkadaş var..aynı benim gibi 1 yldır istiyodu..hiçbi sorunu yoktu..bu ay hamile olduğunu öğrendik..hemde değeri 13950 (maşallah) 2 tane kese göründü maşallah..Rabbim bizlerede nasip etsin..(amin) onun haberini alınca çook sevindim ama nedense bekleme kararımı gözden geçirmeye karar verdim..ne dersiniz kızlar..glifora bu ay başladım..3 ay kullanmaya devammı ediyim..yoksa bu ay adet bitimi filmi çektirip klomene mi başlayayım..bana bi akıl verin..eşim bekleyelim diye tutturdu ama 1 yıl oldu..ben artık bebek sahibi olmak istiyorum Allahın izni ile..
neden gecikti adetin canım gerçi metformin hemen ilk aydan çok etki edemez... 2. ay düzene sokmaya başlayacaktır....
bence kullan dene sonra rahim filmi sonra da klomenle devam edersin... bu arada test de yap sürpriz bebek de geleblir....

bu sayfadaki bütün arkadaşlarımmm....hepinize çook teşekkür ediyorumm....benim en büyük umut kaynağımm.....nediyimm...mini etek...reyyann...busmai..............bicimm...ecrin..tuncss
ve bütün pkolu arkadaşlarımm hepinizee....iyiki varsınızzzz....allah hepinizin gönlüne göre versinn...
:KK14::KK14::KK14:
canım sen de iyiki varsın.... Emeklerimiz boşa çıkmasın inşallah...

evet canım bebiş yoksada regli olmak iyi aylarca regli olamayanlar var Allah korusun bir kaç kez başıma gelmişti ilk evlendiğim zaman 3 ay olmamıştım mahfetmişti beni
ayy işte ben hayıt metformin ve gerektiğinde progestan almasam adeti rüyasında görenlerdenim ben... durumum vahim yani...

hep hayal kuruyorum ama olmuyo gelmiyo bebeğim çok kötüyüm daha nereye kadar sabretcem:KK14:
sonuna kadar sabredeceksin gittiği yere kadar.... canım sakın umudunu yitirme...:KK9:

Son düzenleme:
Selam kızlar başlık ilgimi çektide bende de pplikistik over var yumurtalarım tembel çalışıyomuş 7 aydır evliyim ve hayla hamile kalamadım adetlerim çok düzensizleşti 2-3 haftaya bi gelmeye başlamıştı ama çok az az geldi hep adetlerim oyüzden 4 aydır progesteron 100 mg diye bi ilaç kullanıyorum adetim geçicide olsa biraz düzeldi ama yine az geliyo kansızlıktan falanmı acaba? inşallah sonuç alıcam bu ay aranızda bu ilacı kullanan oldumu size ne sonuç verdi? Bana anlatırsanız çok sevinirim lütfen bana özeldende olsa yazın arkadaşlar bilgilenmeye çok ihtiyacım var :KK43:

hadi hayırlı olsun.. darısı bana olsun.. hala adet olmadım çok kötü durumdayım.. :KK14:
inşallah dediğin gibi olur ve 2012de mutlu haberlerle başlarız..

saol canım adet olunca bile birbirimize hayırlı olsun diyoruz düşünsene o durumdayız hemen hamiş kalanlara gıpta ile bakıyorum nedir diyorum benim onlardan farkım bizim sınavımızda buysa onlarınki ne bazen böyle saçma sapan şeyler düşünmeden edemiyorum çoğu zaman umutluyum bazende böyle isyan edesim geliyor Rabbim sevdiği kuluna dert verirmiş diye avutalım kendimizi inşallah bu yeni yıl hepimize uğur getirir tek tek güzel haberleri veririz Allahım duy sesimizi çünkü bizim bu bebeklere gerçekten ihtiyacımız var

canım geçmiş olsun bu ay da geçti gitti desene sağlık olsun.... umutlarımız asla bitmeyecek...
ayy işte ben hayıt metformin ve gerektiğinde progestan almasam adeti rüyasında görenlerdenim ben... durumum vahim yani...

saol cnmcım sağlık olsun tabiki ama reglim devam ederken aşırı gaz devam göğüs acım devam bel ağrım hala devam regli olur olmaz rahatlamam lazımdı benim hep böyledir ama bu reglim böyle değil her ay değişik şeyler yaşamaya başladım nedir bu anlamadım gitti
bicim canım inan bana biliyoruz ki ne kadar durumumuz vahim olursa olsun Rabbimin ol demesi yeterli bol bol dua edicez sanırım
yeni bir dua buldum bunu yapmak isteyen olursa yapsın benim içime çok sindi SEKİNE duası bebeklerimiz için denemekte fayda var nette araştırınca çıkıyor

saol canım adet olunca bile birbirimize hayırlı olsun diyoruz düşünsene o durumdayız hemen hamiş kalanlara gıpta ile bakıyorum nedir diyorum benim onlardan farkım bizim sınavımızda buysa onlarınki ne bazen böyle saçma sapan şeyler düşünmeden edemiyorum çoğu zaman umutluyum bazende böyle isyan edesim geliyor Rabbim sevdiği kuluna dert verirmiş diye avutalım kendimizi inşallah bu yeni yıl hepimize uğur getirir tek tek güzel haberleri veririz Allahım duy sesimizi çünkü bizim bu bebeklere gerçekten ihtiyacımız var

saol cnmcım sağlık olsun tabiki ama reglim devam ederken aşırı gaz devam göğüs acım devam bel ağrım hala devam regli olur olmaz rahatlamam lazımdı benim hep böyledir ama bu reglim böyle değil her ay değişik şeyler yaşamaya başladım nedir bu anlamadım gitti
bicim canım inan bana biliyoruz ki ne kadar durumumuz vahim olursa olsun Rabbimin ol demesi yeterli bol bol dua edicez sanırım
yeni bir dua buldum bunu yapmak isteyen olursa yapsın benim içime çok sindi SEKİNE duası bebeklerimiz için denemekte fayda var nette araştırınca çıkıyor

sekine duası ha ilgimi çektide baktım hemen 19 ayetli falan diyo yaa öncesindede baya bişeyler demen gerekiyomuş okumak için denemekten zarar çıkmaz nasılsa bende cinsi münasebet duasıyla bebek isteyenler için bi dua var onu okumaya çalışıyorum bu arada benimde adetlerim geli geliveriyo yaa 2-3 haftada bi terslik var çok az olduğum için tam olamıyorum ondan heraldee off polikistik overde hamile kalabilenler varmı aranızda? nasıl hamile kalabiliriz bana yardımcı olun lütfen bide sormuştum zaten progesteron 100 mg kullanıyorum 4 aydır aranızda kullanıpta bi yararı olan varmı?

HZ. ZEKERİYA'NIN DUALARI ;Kuran'ın üç ayrı suresinde Hz. Zekeriya'nın dualarından bahsedilir. Yaşı ilerlemişolan Hz. Zekeriya, kendi ardından kavmi içinde imanı ayakta tutması için Allah'tan bir varis istemiştir. Kendisi çocuk sahibi olmak için oldukça yaşlı, karısı ise kısır olduğu için varisi yoktur ve Allah'a duada bulunmuştur:

Hani o, Rabbine gizlice seslendiği zaman; Demişti ki: “Rabbim, şüphesiz benim kemiklerim gevşedi ve baş, yaşlılık aleviyle tutuştu; ben sana dua etmekle mutsuz olmadım. Doğrusu ben, arkamdan gelecek yakınlarım adına korkuya kapıldım, benim karım da bir kısır (kadın)dır. Artık bana Kendi Katından bir yardımcı armağan et. Bana mirasçı olsun. Yakup oğullarına da mirasçı olsun. Rabbim, onu razı olunan kıl.” (Meryem Suresi, 3-6)

Orada Zekeriya Rabbine dua etti: “Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)

Zekeriya da; hani Rabbine çağrıda bulunmuştu: “Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)

Ayette Hz. Zekeriya'nın Allah'a gizlice seslendiği bildirilmektedir. Bu, samimiyetin en büyük göstergelerinden biridir. Nitekim Allah, Kendisine bu tür bir samimiyet içinde çağrıda bulunan Hz. Zekeriya'nın duasını kabul etmiştir:

Onun duasına icabet ettik, kendisine Yahya’yı armağan ettik, eşini de doğurmaya elverişli kıldık. Gerçekten onlar hayırlarda yarışırlardı, umarak ve korkarak Bize dua ederlerdi. Bize derin saygı gösterirlerdi. (Enbiya Suresi, 90)

(Allah buyurdu:) “Ey Zekeriya, şüphesiz Biz seni, adı Yahya olan bir çocukla müjdelemekteyiz; Biz bundan önce ona hiçbir adaşkılmamışız.” (Meryem Suresi, 7)

O mihrapta namaz kılarken, melekler ona seslendi: “Allah, sana Yahya’yı müjdeler. O, Allah’tan olan bir kelimeyi (İsa’yı) doğrulayan, efendi, iffetli ve salihlerden bir peygamberdir.” (Al-i İmran Suresi, 39)

Ayetlerin devamında bildirildiğine göre, Hz. Zekeriya Allah'ın duasına karşılık ileri yaşına rağmen kendisine bir erkek evlat bağışlamasına şaşırır. Kendisine müjdeyi ileten melek ise O'na Allah'ın kudretini hatırlatır:

Dedi ki: "Rabbim, karım kısır (bir kadın) iken, benim nasıl oğlum olabilir? Ben de yaşlılığın son basamağındayım." (Ona gelen melek:) "İşte böyle" dedi. "Rabbin dedi ki: - Bu Benim için kolaydır, daha önce sen hiçbir şey değil iken, seni yaratmıştım." (Meryem Suresi, 8-9)

Önceki bölümlerde Allah'ın samimi kullarının dualarına onlar için en hayırlı olacak şekilde icabet ettiğini belirtmiştik. Ve Allah'ın içten çağrıda bulunan inananların tek dostu ve yardımcısı olduğunu da bildirmiştik. Allah, çocuk sahibi olması imkansız gibi görünen Hz. Zekeriya'ya da, samimi duasına icabet ederek salih bir oğul armağan etmiştir.

bu ayetlerle dua edilmesi taktirinde Allahın evlat isteği dualarını yerine getireceğini duydum paylaşmak istedim kızanlar en iyisini Rabbim bilir.

sekine duası ha ilgimi çektide baktım hemen 19 ayetli falan diyo yaa öncesindede baya bişeyler demen gerekiyomuş okumak için denemekten zarar çıkmaz nasılsa bende cinsi münasebet duasıyla bebek isteyenler için bi dua var onu okumaya çalışıyorum bu arada benimde adetlerim geli geliveriyo yaa 2-3 haftada bi terslik var çok az olduğum için tam olamıyorum ondan heraldee off polikistik overde hamile kalabilenler varmı aranızda? nasıl hamile kalabiliriz bana yardımcı olun lütfen bide sormuştum zaten progesteron 100 mg kullanıyorum 4 aydır aranızda kullanıpta bi yararı olan varmı?

OLURSUN GÜZELİMMM OLURSUN RABBİM OL DER OLURSUN NİCE GEBE KALANLAR OLDU BURDA SENDE OLURSUN.oda buda şuda bütün kaderdaşlar olur Rabbim istesin yeterki.progestan adetini söktürür sadece bebek tedavisinde çok işlevli sayılmaz metformin içmiyorsan doktoruna danış ve başla pkolularda bu ilaç işe yarıyor.

OLURSUN GÜZELİMMM OLURSUN RABBİM OL DER OLURSUN NİCE GEBE KALANLAR OLDU BURDA SENDE OLURSUN.oda buda şuda bütün kaderdaşlar olur Rabbim istesin yeterki.progestan adetini söktürür sadece bebek tedavisinde çok işlevli sayılmaz metformin içmiyorsan doktoruna danış ve başla pkolularda bu ilaç işe yarıyor.

yok içmiyorum başka bişey adetim zaten geliyodu benim hemde tam yumurlama zamanında oyüzden kalamadıydım bi türlü yumurtlayamıyoydum heralde oyüzden bu ilacı kullandım kullanalı ilaç bitmeye yakın geliyo adetim hiç değilse yumurtlama şansımın olduğunu düşünüyorum memlekete gittiğimde başka doktorada görüncem bi bakalım onlar ne diyecek rahimin durumu iyiymiş yumurtalarda küçük kistcikler göründü gebeliğe pek engel diil sanırım ama o halde neden hamile kalamıyoruum.. :KK43:

Selam kızlar başlık ilgimi çektide bende de pplikistik over var yumurtalarım tembel çalışıyomuş 7 aydır evliyim ve hayla hamile kalamadım adetlerim çok düzensizleşti 2-3 haftaya bi gelmeye başlamıştı ama çok az az geldi hep adetlerim oyüzden 4 aydır progesteron 100 mg diye bi ilaç kullanıyorum adetim geçicide olsa biraz düzeldi ama yine az geliyo kansızlıktan falanmı acaba? inşallah sonuç alıcam bu ay aranızda bu ilacı kullanan oldumu size ne sonuç verdi? Bana anlatırsanız çok sevinirim lütfen bana özeldende olsa yazın arkadaşlar bilgilenmeye çok ihtiyacım var :KK43:
progestan da geçici iyileşme sağlar ama rahim iç duvarını kalınlaştırdığından bebek için zemin hazırlar bu yönden faydalı....
ben glifor içiyorum onunla adet olamazsam progestan içiyorum...

araştırayım ben de onu.... zaten çok çok dualar ediyorum Allah ım da biliyor ne istediğimi,istediğimizi.... inşallah hepsi gerçek olacak.... aklımızı dağıtmadan olmayacak bu iş.... 2012 de düşünmeme kararı alacağım...:KK9:

X