Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım gelmiş adetin inşh bidahaki aya gelmez de bebiş gelir iğneden sonra kaçıncı günün de geldi merak ettim

hişşşt kızzz nehaber ben çok kötüyüm diş ağrım geçmiyo 2 lik diş çekmek ne zormuş ne zamandır kafam rahattı bi şiş kikarşıdan bakan aaa dişine noldu diyo çok kötü görünüyo :KK43:

GYAMAN canım doğum günün kutlu olsun n,ce bebişli senelere inşh benim kide önümüzdekiay ocak ta inşh hediyelerimiz bebiş olur :)

TUNCSS test yapmışsın canım ben de erken yaptım ve malesef üxzüldüm inşh sen öyle olmazsın bebişin seninledir inşh

bngll nerelerdesin

bicim sen de annenleymişin benim de annem gelecek yılbaşından 1-2 sonra heyecanlıyım en son yaz da görmüştüm :)

teşekkür ederim canm beni merak ettiğin için.4gündür int.yoktu.vın kullanıyoduk şimdi ttnete geçtik eşim bi anda iptal ettirdi jeti ondan int.siz kaldım bisüre.görüşmeyeli ne yaptın nasılsın.ben adet olmayı bekliyorum çarşamba olmam gerekiyodu hala olmadım hiçbir belirtide yok oooffff söktürücü içmek istemiyorum.napsam bilmiyorum.
dişin ağrıyomuş nasıl oldun?

kızlar geçmişi okuyamadım bilgisayarım bozuldu eşim yapmaya götürdü bugün yarın gelir arada telefonla giriyorum ama yazamıyorum sayfaya yazdıklarınızı okuyorum bu arada ateşim düşmeye başladı sanırım regli gelecek :KK43:

canım sen karar vermişsin gerçi.bencede acelen yoksa önce 2-3 ay metformin dene olmazsa önce rahim filmi çektir sonra klomene başla rahimde sorun varsa klomenler boşa gider çünkü.ve onları sadece 6 ay kullanabiliriz.

canım sağ tüpüm açık ama sol tüpümü hiç göremedi bile.ya sağ tüp kapalı dedi.rahim sağa bariz yatık belkide sol tüpün görünmesini engelliyor dedi yani laparoskopi çektirmeden tam anlayamayız dedi.
hımmm allah kolaylık versin inşh bi an önce lap. gerek kalmadan bebiş gelir tatlımm inşh.
teşekkür ederim canm beni merak ettiğin için.4gündür int.yoktu.vın kullanıyoduk şimdi ttnete geçtik eşim bi anda iptal ettirdi jeti ondan int.siz kaldım bisüre.görüşmeyeli ne yaptın nasılsın.ben adet olmayı bekliyorum çarşamba olmam gerekiyodu hala olmadım hiçbir belirtide yok oooffff söktürücü içmek istemiyorum.napsam bilmiyorum.
dişin ağrıyomuş nasıl oldun?
aaa test yapsana belki geliyodur bebiş :)ben de ayın 1 inde olacam yılbaşına adetli yada bebişli bakalım hangisi gecikmek çok kötü yaaa aynı bende senin gibi söktürücü almak istemiyorum inşh bebişlerimiz yoksa gelir de düzene girer arkadaşım gerçekten düzene girmeden olmuycak sağol canım 1 haftadır diş ağrısı çekiyorum baya kötü oldum şimdi biraz iyi geçsin gidip operasyonla aldırcam

sağ kasığımda hareketlenme var ateş de hep yüksek ben de anlamıyorum ama regl zamanı yumurtlama olduysa bu mantıklı geliyor... sağol canım inşallah benimki de gelecek :)
senin için çok seviniyorum canım bebeğini de göreceksin çok yakında...

27 sinde doktora gidip durumu anlatacağım usg ye de girerim canım merak etme sonucu da yazarım belki rahim ağzına da bakar örnek falan alır...
soğan kürünü yap o zaman canım aklında kalmasın ama bence rahim şeklinden ötürü göremediler onu yoksa senin tüpün var yani belki de açık ve rahim yatık olduğundan onu göremediler bunu bilmiyoruzki canım.... inşallah bu ay gelsin bebeğin de uğraştırmasın üzmesin seni...

canım gliforu 3 ay iç zaten yumurtlaman başlayacak ve düzene girecek... yanında bitkisel şeyler de deneyebilirsin...
bebeğe zararı yok bu ilacın hatta kalp atışları duyulana kadar içmeye devam bile edebilirsin...
yalnız bol su ile iç ilacı böbreklere zarar verir suyu az içersen....

ben evde plates yapıyorum bisiklet var bir de abking pro mekik aleti var onları kullanıyorum....

benim prolaktinim 23 canım yüksek sayılır dedi doktor ama ilaçlık değil dedi... seninki de normal yani....
Lh ın da düzelmiş biraz daha düşerse harika olur...
Tsh ın da 2.50 olursa süper olur ama canım zaten üst sınırda bile değil normal yani bu arada dere otu yersen Tsh dengelenir yemekten önce birkaç tutam dere otu ye.... hem tok da tutuyor

Bicimcim çok teşekkürler canım bilgin için.İnşllah hepimizin hormonları normale döner.Plates yapmanda iyi evde daha rahat spor yapılıyor bence.Allah kolaylık versin:KK16::21:

hımmm allah kolaylık versin inşh bi an önce lap. gerek kalmadan bebiş gelir tatlımm inşh.

aaa test yapsana belki geliyodur bebiş :)ben de ayın 1 inde olacam yılbaşına adetli yada bebişli bakalım hangisi gecikmek çok kötü yaaa aynı bende senin gibi söktürücü almak istemiyorum inşh bebişlerimiz yoksa gelir de düzene girer arkadaşım gerçekten düzene girmeden olmuycak sağol canım 1 haftadır diş ağrısı çekiyorum baya kötü oldum şimdi biraz iyi geçsin gidip operasyonla aldırcam

yok canmya hiçbir belirti yok test yapmaya gerek yok.her ay hamile olmadığıma değilde adetimin gecikmesine daha çok üzülüyorum.sennde 1haftan kalmış inşallah bebişin gelir yeni yılla sana.20lik ağrısı zor canm aldırda kurtul.

slm kızlar nasılsınız kac gündür giremeiodum ya site bakım nedeyile bilmem ne yazıp duruodu ne var ne yok gecmişe bakamdım tuncsss nabtın testini yeniledinmi canım ?

kızlar ben geldim.. test falan yapmadım.. bekliyorum bakalım.. progestanım bitti.. hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden.. anneciğim yarın gidecek.. onun hüznü çöktü üstüme.. hafta başına adet olacak gibiyim.. tüm belirtilerim mevcut.. sinir, stres gerginlik, baş ağrısı.. akşam sabah gelecek gibi duruyor.. hayırlısı olsun ben kesin test mağduru oldum :KK14: bi daha o marka testten asla yapmam :KK43:((

selam kızlar benim polkistim ve kistim vardı 1 ay yasmin kullandım çok şükür kistim geçmiş değerlerim düzelmiş sadece 1 tane değerim tükselmiş doktor 1 ay daha yasmin kullan gecer sonra klomen kullanırız dedi.kızlar bişey soracam şimdi ben gelecek ay klomen kullanacam ya sizce klomen kullanmadan önce rahim filmi çektireyim mi yani belki tıkanıklık vadır.birde devlet hastanesi çekiyor mu bunu özelde 400 tl miş çok pahalı geldi

sağ kasığımda hareketlenme var ateş de hep yüksek ben de anlamıyorum ama regl zamanı yumurtlama olduysa bu mantıklı geliyor... sağol canım inşallah benimki de gelecek :)
senin için çok seviniyorum canım bebeğini de göreceksin çok yakında...

27 sinde doktora gidip durumu anlatacağım usg ye de girerim canım merak etme sonucu da yazarım belki rahim ağzına da bakar örnek falan alır...
soğan kürünü yap o zaman canım aklında kalmasın ama bence rahim şeklinden ötürü göremediler onu yoksa senin tüpün var yani belki de açık ve rahim yatık olduğundan onu göremediler bunu bilmiyoruzki canım.... inşallah bu ay gelsin bebeğin de uğraştırmasın üzmesin seni...

canım gliforu 3 ay iç zaten yumurtlaman başlayacak ve düzene girecek... yanında bitkisel şeyler de deneyebilirsin...
bebeğe zararı yok bu ilacın hatta kalp atışları duyulana kadar içmeye devam bile edebilirsin...
yalnız bol su ile iç ilacı böbreklere zarar verir suyu az içersen....

ben evde plates yapıyorum bisiklet var bir de abking pro mekik aleti var onları kullanıyorum....

benim prolaktinim 23 canım yüksek sayılır dedi doktor ama ilaçlık değil dedi... seninki de normal yani....
Lh ın da düzelmiş biraz daha düşerse harika olur...
Tsh ın da 2.50 olursa süper olur ama canım zaten üst sınırda bile değil normal yani bu arada dere otu yersen Tsh dengelenir yemekten önce birkaç tutam dere otu ye.... hem tok da tutuyor

selam biçimcim yaz mutlaka umarım sorun yoktur.bana gelince o sinir ve gerginlik sonunda adetimi getirdi.lekelenme başladı yarın tam gelir reglyy.

kızlar ben geldim.. test falan yapmadım.. bekliyorum bakalım.. progestanım bitti.. hayırlısı olsun demekten başka birşey gelmiyor elimden.. anneciğim yarın gidecek.. onun hüznü çöktü üstüme.. hafta başına adet olacak gibiyim.. tüm belirtilerim mevcut.. sinir, stres gerginlik, baş ağrısı.. akşam sabah gelecek gibi duruyor.. hayırlısı olsun ben kesin test mağduru oldum :KK14: bi daha o marka testten asla yapmam :KK43:((

hoşgeldin tatlımmm.umarım adet olmazsın.benim gerginliğin sebebi sonunda belli oldu ve maalesef adet oldum.inşallah sen olmazsınnn.yalnız bu ay ben bir umutlandımki sorma canımmm çünkü hayatımda ilk defa göğüs ağrısı yaşadım ve damar belirmişti.ayy gene boşa çıktı maalseff.

bicimm canım bilgi için çok teşekkürler ..bilmiyordum ben bol su içmem gerektiğini..dediğin gibi yapıcam canım 3 ay kullanayım..sonra klomene başlıycam Allahın izni ile..:KK49:böyle olcaz hepimizz inşallah..

Son düzenleme:
bicimm canım bilgi için çok teşekkürler ..bilmiyordum ben bol su içmem gerektiğini..dediğin gibi yapıcam canım 3 ay kullanayım..sonra klomene başlıycam Allahın izni ile..:KK49:böyle olcaz hepimizz inşallah..

canım bence klomene başlamadan öncede rahim filmi çektir mutlaka.önce bak bişey yoksa sonra klomen kullan.

hoşgeldin tatlımmm.umarım adet olmazsın.benim gerginliğin sebebi sonunda belli oldu ve maalesef adet oldum.inşallah sen olmazsınnn.yalnız bu ay ben bir umutlandımki sorma canımmm çünkü hayatımda ilk defa göğüs ağrısı yaşadım ve damar belirmişti.ayy gene boşa çıktı maalseff.

ayy arkadaşım benimde sonum senle aynı olacak.. adet olacakmışım gibi geliyor.. adet olsamda olmasamda pztesi doktorla irtibata geçeceğim benim sağ kasık ağrım hala devam etmekte.. belirtilere asla aldanmamak lazım canım ben bunu aylardır yaşıyorum.. ama anladım ki testlere de asla güvenilmiyor..
yeni ayın hayırlı olsun, inşallah bebek en kısa zamanda gelir.. bu arada kanaman adet kanaması eminsin değil mi? bak hamiş de olabilirsin.. benim kuzen ilk 3 ayında düzenli adet olmuş, annemde kardeşime hamileyken olmuş..

bu arada canım rahim sağa dönük olsa bebek olur ama düşük olma ihtimali doğardı değilmii.aksine ben hamile kalamıyorum sanırım sol tüpte tıkanıklık varrr.ben en iyisi hem soğam hem brokoli yapayım belki kendiliğinden açılır tüpp.

canım bence klomene başlamadan öncede rahim filmi çektir mutlaka.önce bak bişey yoksa sonra klomen kullan.

evet canım kesinlikle öyle yapıcam..yoksa boşuna klomen kullanmış olucam ve hakkım gidecek..korksamda çektiricem napalım:KK43:sen çektirdinmi canım rahim filmi:KK34:
canım adet olsanda bozma moralini lütfen..bazen yeri geliyo adet olabiliyim diye dua ediyoruz..Allah hayırlı zamanda verir bebişlerimizi inşallh

Son düzenleme:
selam kızlar benim polkistim ve kistim vardı 1 ay yasmin kullandım çok şükür kistim geçmiş değerlerim düzelmiş sadece 1 tane değerim tükselmiş doktor 1 ay daha yasmin kullan gecer sonra klomen kullanırız dedi.kızlar bişey soracam şimdi ben gelecek ay klomen kullanacam ya sizce klomen kullanmadan önce rahim filmi çektireyim mi yani belki tıkanıklık vadır.birde devlet hastanesi çekiyor mu bunu özelde 400 tl miş çok pahalı geldi

selam canım..bende aslında hemen hemen seninle aynı durumdayım..benim kişisel görüşüm önce rahim filmi çektirmen..çünkü klomen kullanmanın bi sınırı var yanlış bilmiyosam..eğer tüplerinde bir sıkıntı varsa boşu boşuna klomen kullanmış olacaksın..yinede doktoruna danış bence..devlet hastanesi çekiyor diye biliyorum..ama özellerde anestezi seçeneği olduğu için özel tercih ediliyor..inşallah hayırlı zamanda kavuşursun bebişine:emir_bebek:

evet canım kesinlikle öyle yapıcam..yoksa boşuna klomen kullanmış olucam ve hakkım gidecek..korksamda çektiricem napalım:KK43:sen çektirdinmi canım rahim filmi:KK34:
canım adet olsanda bozma moralini lütfen..bazen yeri geliyo adet olabiliyim diye dua ediyoruz..Allah hayırlı zamanda verir bebişlerimizi inşallh

arkadaşlar devlette çekiliyor mu birde adetliyken mi çekiliyor yardımmmmm

X