Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

gözünaydın canım hadi hayırlısı inşallah.

saolasın cnmcım inşallah hayırlısı

15. gününü ben yumurta çatlamış olarakkabul ediyorum site 16 yı baz almış ama bence15. günü ya da gecesi :KK9: canım
hayırlı olsun....
baban nasıl oldu?

yumurta oluşumu ve çatlaması tabiki önemli ama tutmasıda önemli inşallah bu kez tutmuştur hayatım valla çok yıprandım bu çocuk meselesine
babam nasıl olsun hayatım cuma gününü bekliyoruz geçtiğmiz cuma heyete gircekti ama doktoru toplantıya geç kalmış bu cumaya kaldı inşallah Rabbim yüzümüze güler beklemedeyiz tatlım Allah razı olsun

sevindim gyaman hadi hayırlı haberler gelir inşallahhhh

aminnnnn güzel dilekleriniz için çok tşkler ya iyiki varsınız

merhaba gyamancım. bende tablo hazırladım ama hala anlayamıyorum sana göndermek istedim ama nasıl gönderileceğini bilemedim. yardımcı olurmusun. sağol.

merhaba canım bende pek anlamıyorum eşim ve burda ronya arkadaşımız var ondan yardım aldım ama istersen sen şifreni ve nicikini bana özel mesaj at yapmaya çalışırız hiç olmadı ronyadan yardım alırız :KK34:

yumurtlama günlerinde E olacak Eişaretle sonraki günlerde bahsettiğin akıntı W canım....
tamam canım çok sağoll

niye kimse yazmıyor bugün kimseler yok. şu akıntı başladıktan ne zaman sonra çatlıyor yumurta öğrenmem lazım malum çalışamalar için :KK9:

tatlım net bilgim yok ama yumurtlama akıntısından 1 gün sonra çatlıyor sanırımmm.

ben soğan kürünü 2ay yaptım.şimdide 3. ayı yapmak istiyom adetime son 10 gün kala 10 gün olarak.tek korkumm diyelimki bebek var yada oluşuyor zarar verirmi sizceeee.ben öbür 2 sinide öyle bi zamanda yaptımki hamile olmadığım kesindi ama adetim tam gelmiyordu o zamanlarda yaptım.şimdi ise nedense içimde korku var.acaba beklesem adet gelse adetle berabermi yapsam buda çok saçma olur gerçi.i.saraçoğlu özellikle demiş adete 10 gün kala 10 günnn.

Bir de birkaç yerde ağrılı adet görmenin yumurtlamanın oluştuğunun büyük ölçüde göstergesi sayılabildiğini okudum. Bu ağrılara rahim kasılmaları sebep oluyor,kasılmalar esnasında rahimde bölgesel olarak prostaglandin adı verilen bazı maddeler salgılanıyor diyor. Prostaglandin salgısı özellikle yumurtlamalı bir adet döngüsünde gerçekleşebildiğinden adet görmeden kısa süre önce başlayan ve kanama bittikten sonra tümüyle kaybolan adet sancısı bir önceki adet döngüsünde yumurtlama olduğunun en güvenilir belirtilerinden biridir diye anlatmış...

ben soğan kürünü 2ay yaptım.şimdide 3. ayı yapmak istiyom adetime son 10 gün kala 10 gün olarak.tek korkumm diyelimki bebek var yada oluşuyor zarar verirmi sizceeee.ben öbür 2 sinide öyle bi zamanda yaptımki hamile olmadığım kesindi ama adetim tam gelmiyordu o zamanlarda yaptım.şimdi ise nedense içimde korku var.acaba beklesem adet gelse adetle berabermi yapsam buda çok saçma olur gerçi.i.saraçoğlu özellikle demiş adete 10 gün kala 10 günnn.

valla kendisi yapın diyor eğer hamile kalırsanız kesin sen üç beş tane test al bence arada bir yapar kontrol edersin cnm :KK34:

saolasın canım sana da hayırlı akşamlar. canım sıkkın biraz duphaston aldım 3 gün geçti bekliyorumki regl olayım. sen nasılsın ;?

tesekkurler canım iyim cok sukur..canım bu duphaston adet düzenleyıcımıydi bendede var bu düzensızlık ama ben primoult kullanıyorum..belkıde hamişsındır nedersinn ondan gelmıyordur..inşlhh öylesındırr

arkadaşlar iyi akşamlar...bir süredir takip ediyordum sizleri..allah en kısa zamanda müjdeli haberleri vermeyi nasip etsin hepimize.ben de bu ay lutenly kullandım ilaç biteli 3 gün oldu hala adet olmadım...çatlamak üzereyim...kullananlar var mı aranızda bu ilacı,ne zaman adet oldunuz?bilgi verirseniz çok sevinirim.

arkadaşlar daha önce de sormuştum..tekrar sorayım dedim...bilgisi olan var mı bu konuda

tesekkurler canım iyim cok sukur..canım bu duphaston adet düzenleyıcımıydi bendede var bu düzensızlık ama ben primoult kullanıyorum..belkıde hamişsındır nedersinn ondan gelmıyordur..inşlhh öylesındırr

evet adet söktürücü . bende onu kullanmıştım hormon testi vermiştim ozman . hamiş konusuna gelince inşallah gelecekte canım bekarım halennnn :KK70: topiğin bekarı benm

arkadaşlar daha önce de sormuştum..tekrar sorayım dedim...bilgisi olan var mı bu konuda

progesteron içerikli olan bi ilaç değil mi benm de oda arkadaşım adeti geciktiğinde alıyordu 4-6 gün içinde adet görüyordu. sen ne amaçla almışçtın canım

evet adet söktürücü . bende onu kullanmıştım hormon testi vermiştim ozman . hamiş konusuna gelince inşallah gelecekte canım bekarım halennnn :KK70: topiğin bekarı benm

ayyy canımm yaa baya bi pot kırdım desene:KK43:yenı uyeyım tanımadıgım için evlı olup olmadıgını bılmeden dedım iştee nebıleyım hepimiz bebek ısteyınce..kusura bakma canım ama ınsşlhh evlenınce seni bekletmez bebesınde ıstedıgınde hamıle olursun tedavıye gerek kalmadan

gözlerim yaşardı tüm gün kimseler yoktu burada ... oohhh ne güzel haftasonu yapabilecek bir şeyleriniz var bense burada kös kös oturdum. gezmeye gidecetim çok şiddetli yağış vardı adımımı bile atamadım :2:

ayyy canımm yaa baya bi pot kırdım desene:KK43:yenı uyeyım tanımadıgım için evlı olup olmadıgını bılmeden dedım iştee nebıleyım hepimiz bebek ısteyınce..kusura bakma canım ama ınsşlhh evlenınce seni bekletmez bebesınde ıstedıgınde hamıle olursun tedavıye gerek kalmadan

sorun değil canım inşallah pkoyu evleninceye kadar kontrol altına alabilirm. yoksa bu saç dökülmelerinden tüylenmelerden dolayı kimsecikler beğenmeyecek beni. hoş bi eş adayı var ama biraz daha beklememiz gerekiyor :2:

progesteron içerikli olan bi ilaç değil mi benm de oda arkadaşım adeti geciktiğinde alıyordu 4-6 gün içinde adet görüyordu. sen ne amaçla almışçtın canım

evet progestoron içerikli canım..adetim gecikmişti.bebek de istiyoruz.dr usg den baktı ve pko teşhisi koydu.sonra da adet olacabilmem için lutenly verdi.4 gün oldu hala adet olmadım...çok kötüyüm,çatlayacağım neredeyse

gözlerim yaşardı tüm gün kimseler yoktu burada ... oohhh ne güzel haftasonu yapabilecek bir şeyleriniz var bense burada kös kös oturdum. gezmeye gidecetim çok şiddetli yağış vardı adımımı bile atamadım :2:

tatlım sadece pazara gittim geldim başka bişi yok bekarken haftasonlarını çok severdim gezer kafamı dağıtırdım burda haftasonları çok kötü geçiyor yapcak hiçbirşey yok çok yakın arkadaşım hamile onunda eşiyle sorunları var ona uğradım daha moralim bozuldu geldim bazı erkekler çok moron oluyorlar hamile kızı ağlatıp ağlatıp duruyo hay allahım ya

evet progestoron içerikli canım..adetim gecikmişti.bebek de istiyoruz.dr usg den baktı ve pko teşhisi koydu.sonra da adet olacabilmem için lutenly verdi.4 gün oldu hala adet olmadım...çok kötüyüm,çatlayacağım neredeyse

bnzer durumdayız desene canım bende duphaston aldım adet söktüürücü diye bugün 3 günmdü olmadım . en geç 10 güne kadar oluruz merak etme canım farlı sorun yoksa . kaç gün kullandın sen ?

tatlım sadece pazara gittim geldim başka bişi yok bekarken haftasonlarını çok severdim gezer kafamı dağıtırdım burda haftasonları çok kötü geçiyor yapcak hiçbirşey yok çok yakın arkadaşım hamile onunda eşiyle sorunları var ona uğradım daha moralim bozuldu geldim bazı erkekler çok moron oluyorlar hamile kızı ağlatıp ağlatıp duruyo hay allahım ya

bende çok sinir oluyorum öle tip erkeklere bi de hamiş ya arkadaşın desene daha bi üzüldüm bende :2:

o tip erkekleri aynen böle :KK4: yapacaksın

bnzer durumdayız desene canım bende duphaston aldım adet söktüürücü diye bugün 3 günmdü olmadım . en geç 10 güne kadar oluruz merak etme canım farlı sorun yoksa . kaç gün kullandın sen ?

ilaç 10 tablet zaten.10 gün kullandım.biteli de 4 gün oldu..işte bekliyorum adet olmayı..başka nasıl bir problem olabilir ki :KK43::KK43::KK53:

X