Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza bende de pko var ama 4 yıldır 3 yıl ara ara d.k.hapları kullandım bir yıldır düzenli oluyorum bu arada yeni evlendim ama 2 aydır sonuç olumsuz doktoara gitmekten korkuyorum önceden ultrasyona giriyodum bu durumda alttan muayene olabilirim hiç olmadım sıkıntılardayım ne yapsam diye herkes çocuk soruyo reklamlarda çocuk filmlerde çocuk her yerde çocuk var strese girdim istesemde bu stresle olmaz...

o soranlar yüzünden olmuyor zaten:KK47: izliyorlar dizileri bakıyorlar 1 kerede hamıle kalmış, sende niye yok, aa niye olmadı, daha yok mu...ne yapacaklarsa sankı kendıleri bakacak olunca.olur bu seferde ıkıncının yolunu gözlerler bu böyle devam eder...
2 ay cok kısa bir zaman...şimdiden panık yapma olacağı varsa da stres yüzünden engellemee...

merhaba arkadaşlar uzun zamandır uğramıyordum topiğe bir bakıyım dedim karaböcüq hamile sanırım tebrik ederim canım Allah tamamına erdirir inşallah :) başka hamile haberi varmı sırasıyla hamile haberlerini alırız inşallah :)

merhaba arkadaşlar uzun zamandır uğramıyordum topiğe bir bakıyım dedim karaböcüq hamile sanırım tebrik ederim canım Allah tamamına erdirir inşallah :) başka hamile haberi varmı sırasıyla hamile haberlerini alırız inşallah :)

saoll cnnm tşk ederımmmm inş sende saglıkla kucagına alırsın :) busmaide hamilee teker teker kızlarwercek müjdeyi inş..:KK49:

canım bu ay iğneli yok.. iğneli bir dahaki aya eğer bu ay da olmazsa.. şimdi yine klomenli süreç.. yarın başlıyorum ilaca :KK9:
preseed jeli ben doktoruma söyledim.. bana direk çalışma esnasındaki ıslanmayı sordu :KK17: dedim hiç sıkıntı yaşamıyoruz, kuruluk olmuyor dedim.. o halde gerek yok dedi, eşinin değerleri de güzel dedi.. Ronya ile de konuşmuştuk, eğer çalışmalar sırasında kuruluk sıkıntın yoksa gerek yok demişti.. çünki bu jel doğal ıslaklık sağlıyormuş.. amacı ıslaklık ile spermin ilerlemesine yardımcı olmak.. :KK34:
ecrin bence denemelisin sen bunu.. eşinde sıkıntı var çünki..
bicim canım heyecanla bekliyorum valla.. hala gelmedi kociş.. aramıyor da saatlerdir.. inşallah yorgun gelmez:KK9:

demek yine klomen hayırlısı olsun canım :KK9:
inşallah bu aydan sonuç alacaksın... anladım dediğini tabi o zaman jele gerek yok ama ben belki ilerleyen aylarda denerim bunu...mantıklı çok... bende de kuruluk olmuyor gerçi ama bu jel şansı arttırır her durumda gibi geldi bana....
inşallah eşin yorgun gelmez canım...
güzel bir gece geçirin öpüyorum seni...

nihalite nasılsın canım bebeğinin cinsiyeti neydi?
maşallah ne çok büyümüş :))
busmai ve karaböcuq hamile bir de yeni gelen arkadaşımız var 2. çizgisi silik çıkan ama ondan emin değiliz daha...

yaa busmai içinde çok sevindim inşallah sıra sendededir bicim seninde haberini alırız kısa zamanda :)

karaböcüq seninki tedavisizmi oldu canım yoksa hap fln kullandınmı? çok sevindim senin adına zaman çok zor geçiyor önce 3 ay olsa diyorsun sonra 4 ay sonra 5 ay sonra 6 ay sabretetmek çok güç ama Allah sabrını veriyor inş. :)

bebişim erkek olacak inş. cinsiyeti 1 ay önce belli oldu ama avatarımda hala pembiş kız bebek var nedense :)

yaa busmai içinde çok sevindim inşallah sıra sendededir bicim seninde haberini alırız kısa zamanda :)

karaböcüq seninki tedavisizmi oldu canım yoksa hap fln kullandınmı? çok sevindim senin adına zaman çok zor geçiyor önce 3 ay olsa diyorsun sonra 4 ay sonra 5 ay sonra 6 ay sabretetmek çok güç ama Allah sabrını veriyor inş. :)

bebişim erkek olacak inş. cinsiyeti 1 ay önce belli oldu ama avatarımda hala pembiş kız bebek var nedense :)

evet ya busmai sürpriz yaptı bize...
canım Allah verirse olacak metformine başladım 21 gündür içiyorum hayıt tohumu da kullanıyorum diğer tedavime ara verdim...klomenli olanı yarıda bıraktım inşallah olur gelirse bebeğim sürpriz olacak....
Allah oğlunu sağlıkla dünyaya getirmek nasip etsin canım hamilelik keyifli olsa gerek bence zaman yavaş geçiyor gibi gelse de güzel canım ya... :nazar::KK1:
her ay hamileymişim gibi belirtiler yaşıyordum tedavi sırasında çok yoruyor beyni şimdi rahatım düşünmüyorum...

Son düzenleme:
evet ya busmai sürpriz yaptı bize...
canım Allah verirse olacak metformine başladım 21 gündür içiyorum hayıt tohumu da kullanıyorum diğer tedavime ara verdim...klomenli olanı yarıda bıraktım inşallah olur gelirse bebeğim sürpriz olacak....
Allah oğlunu sağlıkla dünyaya getirmek nasip etsin canım hamilelik keyifli olsa gerek bence zaman yavaş geçiyor gibi gelse de güzel canım ya... :nazar::KK1:
her ay hamileymişim gibi belirtiler yaşıyordum tedavi sırasında çok yoruyor beyni şimdi rahatım düşünmüyorum...

amin canım inşallah tüm hamileler sağ salim dünyaya getirir yavrularını sende kısa zamanda hamile olursun inşallah.. :)

o soranlar yüzünden olmuyor zaten:KK47: izliyorlar dizileri bakıyorlar 1 kerede hamıle kalmış, sende niye yok, aa niye olmadı, daha yok mu...ne yapacaklarsa sankı kendıleri bakacak olunca.olur bu seferde ıkıncının yolunu gözlerler bu böyle devam eder...
2 ay cok kısa bir zaman...şimdiden panık yapma olacağı varsa da stres yüzünden engellemee...

ya evet yok geç kalmayn zaten yaşınız var bilmem ne valla strese girdim aslında 1 yıl düşünmüyordum ben ama biraz araştırdım pko lular gebe kalmada zorluk çekerler diye ne olduğumu bilemedim dokora gidecem ben 4 aydır evliyim ilk 2 ay da korundum d.k.hapıyla neyime gerekmiş anlamadım:))

canım yanında eşinin ve bebişinin (bebişlerinin) olduğu, mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum...

dün sende var olan sıkıntı bende var bugün nedense canım. Sabah uyanmak istemedim, uyandığımda hiç enerjim yoktu ve canım çok sıkkınnnn hala. Bugün arkadaşımın kızını sevdim ama o bile alamadı can sıkıntımı... 16 aylık ve adı Asya dünya tatlısı bir kız... Kızlar o kadar akıllı bir çocuk ki, farkındalık düzeyi üst seviyelerde. Onun melek yüzüne her bakışımda dualarımı ulaştırıyorum Mevlaya...
" Yalvarırım Allah'ın benim de böyle sağlıklı, akıllı, sevimli bir YAVRUM olsun." diye.
Hasret bırakmasın bizi de....

kıslar bende pkolyum 1sene önce doktora bebeğim olmuyor diye gittim.doktor pkolu olduğumu söyledi.klomen basladı.o ay fazla büyümedi.11e kadarmı ne çıkmıştı.adetlerim düzensiz bu arada.
bide glucophage yazdı doktor.bunu düzenli sabah akşam kullan dedi.ben o ara doktora gitmeyi bıraktım.ama metforminide düzenli kullandım.5ay kullandım ve sonucunda kanamam varken gebe kaldığımı öğrendim.4 5 hafatalık felanken düşük yaptım.6ay oldu hamile kalamadım.geçenlerde tekrar doktora gittim.doktorum tekrar glucophage ye devam et dedi.günde 1defa.sonrada doğum kontrol hapı verdi.kıslar yaa nasıl olur neden verdi peki hapı sizde kullandıızmı.neden kullandınız.sadece 1ay kullanacakmışım.bana yumurtalıklarımın hormonlarımın dinlenmesi gerek dedi dinlendirelim dedi.
:26::26::26:

bu şekilde tedavisi olan yokmu ya kızlar

amin canım inşallah tüm hamileler sağ salim dünyaya getirir yavrularını sende kısa zamanda hamile olursun inşallah.. :)

Bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım. Ne olur bizlere dua edin, içinde bulunduğunuz durum çok güzel ve çok özel, o yüzden hamilelerin, annelerin duası daha çok kabul olur.

canım bak andın hamilelik beliirtim yok çok iyiyim dedin bulantılar başlamış nazar değdirdin kendine... :KK9:
ewet ya sormaaa kendi kendime nazar değdirdim.

canım 2 ay tedavi oldm sonra kist oldu 2 ay ara vermek zorunda kaldık iki ayın sonunda geldi bebişim.ne güsel bebeğinin cinsiyetnide ögrenmişsin darısı bize :) bende cok merak ediorum cinsiyeti içimden hep erkekmiş gibi gecioo ama bi kızım olmasını bana yoldaş dert ortagı arkadas olsun istiorum tabi her seyden önce saglıklı olsunda:nazar:

canım 2 ay tedavi oldm sonra kist oldu 2 ay ara vermek zorunda kaldık iki ayın sonunda geldi bebişim.ne güsel bebeğinin cinsiyetnide ögrenmişsin darısı bize :) bende cok merak ediorum cinsiyeti içimden hep erkekmiş gibi gecioo ama bi kızım olmasını bana yoldaş dert ortagı arkadas olsun istiorum tabi her seyden önce saglıklı olsunda:nazar:

Canım Allah sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin darısıda bizlere inşllh.Pkolularda önemli bir noktada kilo var ise kiloları verebilmek.Bende diyete başladım sporda yapıyorum sağlıklı beslendikten sonra gelişmeler olur illaki.inşllh Allah sağlık sıhhat versin herkeze:KK16::nazar:

Canım Allah sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin darısıda bizlere inşllh.Pkolularda önemli bir noktada kilo var ise kiloları verebilmek.Bende diyete başladım sporda yapıyorum sağlıklı beslendikten sonra gelişmeler olur illaki.inşllh Allah sağlık sıhhat versin herkeze:KK16::nazar:

saol canm tşk ederimm darısı sizlereee olsunn inş.ewet kilo cok önemli bi etken kilo wernce adetlernde düzene girio ben 10 kılo wermiştim 4 aydır gayet düzenli adet oluodum

Kızlar yardımınıza fikirlerinize ihtiyacım var :KK43: ben metformine başlayalı 2 ay oluyo adet periyodu yani 28. günü geçeli 10 gün oluyr yine adet göremedim . yani anlayacağınız yine düzensiz :KK43: :KK43:... metformini kullanarak adetleri düzene giren arkadaşlarım kaçıncı aydan sonra düzene girdi.psikolojim bozuldu yine :KK43: :KK43:

X