Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ben doktorumu değil kankimi buldum diyorum.. o kadar sıcak ki tarifsiz.. çok mutlu çıkıyorum doktorun yanından ve bu benim için en önemli şeylerden biri..
ben yaklaşık 2 yıl olucak korunmayı bırakalı.. ocak ayından beri de doktor kontrolündeyim.. hazirandan beri bu 4. klomen denemem.. aralarda boş geçtiğimiz aylar oldu.. inşallah bu sefer tutmuştur.. doğum kontrolü evlilik öncesi dönemde ve evliliğimin ilk 5 ayında sürekli kullandım.. ama bi daha töbe içmem..
siz tedavi görüyormusunuz? kaç yıllık evlisiniz?

aaa ne guselll supermış ya kankı gıbı demekk doktorun :KK1:harıkasınnn:KK1: ben 1yııllık evlıyım evlendıgım zaman ılk 2 ay korundum sonra bıraktım o ay hamıle kaldım düştü ama kpss denen zıkkıma calışıyordum lanet olsun...ondan sonra üç ay korun dedı korundum bıraktım eşımin işlerı cok yoğun malum cok yorgun oluyordu duzenlı olmadı bırlıktelıklerımız ondan sonrakı her ay bırsey cıktı ya o rahatsızlandı ya ben ılaç kullandık bu arada benım ara kanamalarımda devam, duzenlı olan aylarda da bırsey olmadı ve bır sene doldu...benım hıkayem boyle ıste...

yazıları gec takıp ettım ondan gec yazdım tuncs, cok sagol lınayı düşünücem aklımda bır de ona gıdeyım sankı ne zararım olacak kac tane gıttım gordum:KK34: en kısa zamanda atanmak ve bebışlenmek dıleğıyle kızlar buradakı herkesın gonlunden gecen hayırlı ve gusel dıleklerı gercek olsun ınsallah...yelkenlı baslamış ne gusel calışmaya ben baslamadım belkı de subatta olur dıye ama...:KK25:olacak gıbı degıl bellı de olmaz ne bılıyım bekleyelım bakalım vardır bı hayır...

linadaki diğer doktorları bilmiyorum.. ama benimkine kefilim :KK9: hakkında hayırlısı olsun.. inşallah dileğine kavuşursun.. benim atanmam hayal.. o nedenle kpss ile filan uğraşmıyorum hiç.. bizim bölümden pek kontenjan açılmıyor.. bu da benim kaderim işte.. özel sektörüde eşim istemiyor.. diplomalı ev hanımı oldum kısacası..

rica ederim canım erkek olmayacağı ne malum diyordum ama belkide Allah söyletmiştir kızınmı olucak ne :KK16:

bakalım hayırlısı olsun, sağlıklı olsun da hiç önemli değil.. ama bana herkes oğlun olacak der.. kız pek söyleyen olmaz..

Tunc canım öğretmenelr günün kutlu olsun canım benim senin öğretmen olduğunu bilmiyordum valla.

teşekkür ederim canımm. çalışmıyorum şu anda.. bir çocuğum olsun, onun öğretmeni olacağım inşallah :KK9:

ayyyy kızlar size yetişemiyorum yaa neka hızlısınız siz böyleeee

gyaman cvp için teşekkürler canım yarın inşçrandevu alıp gitcem bua ya kesın gitcem yanııı inş...

tunc canım benim p.tesi akşam bitmişti ilaç 5gün kulandım sabah akşam 200mg bende ne bi arı sızı bişey olmadıbu sadec dün akşam sağ kasık sızladı o kadar bakalım inş.sen hamılesındır canım

(incili kadınlar )süpermiş valla yaa çok güldüm.diana 35den bahsetmişsiniz 18yaşımdan 22yaşıma kadar galıba yanlış hatırlamıyorsam bana bu doğum kontrol hapını önerdi yumurtalıklarım tembel diyeee 2sene önce ogrendım pkolu oldugumu hormon tahlıllerımde ve görüntüdeki incilerden  6ay kullandım bıraktım 3ay düzenladet oldum sonra kesikldi yine adet doktora gittim farlutalla adetim söküldü sonra yien gecikmeler başladı yine diana 35öberdiler hangi doktora gittiysem bu ilacı önerdi ama bende pek şşe yaramadı 6ay kullandım 3ay ilaçsız adet gördüm bu kadar şimdi geçen sene gittiğim doktor çocuk düşündüğüm için 3ay belara vermişti en düşük doğum kontrol hapıymıs onuda kullandım 3ay ama nafile 1ay ilaçsız oldum sonra tekrar kesıldı diana35 ara ara kullandım ama maalesef birsonuç lamadım kızlar.kullanmıs biri olarak yazayım dedim.

Tunc canım öğretmenelr günün kutlu olsun canım benim senin öğretmen olduğunu bilmiyordum valla.

Bicim canım anneninde öğretmenler günü kutlu olsun ellerinden öperim .

bılıyorum dıane kullanınca duzelıcek sonra yıne aynı tas aynı hamam olacak ben kullanmadım ama hep duyardım bu ılacı hep de soylerlerdı duzelıyor bırakınca devam dıyee...kadın olmak ne kadar zor bırsey yarabbımm neyse şükür yıne

linadaki diğer doktorları bilmiyorum.. ama benimkine kefilim :KK9: hakkında hayırlısı olsun.. inşallah dileğine kavuşursun.. benim atanmam hayal.. o nedenle kpss ile filan uğraşmıyorum hiç.. bizim bölümden pek kontenjan açılmıyor.. bu da benim kaderim işte.. özel sektörüde eşim istemiyor.. diplomalı ev hanımı oldum kısacası..

bakalım hayırlısı olsun, sağlıklı olsun da hiç önemli değil.. ama bana herkes oğlun olacak der.. kız pek söyleyen olmaz..

teşekkür ederim canımm. çalışmıyorum şu anda.. bir çocuğum olsun, onun öğretmeni olacağım inşallah :KK9:

diplomalı ev hanımı oldun hee:KK9: komık kız senı :) banada senın hep oğlun olur diyorlar bend eiçimden diyorumkı olsunda kız erkek farketmezse sağlıklı olsunda olsun yaanı

bılıyorum dıane kullanınca duzelıcek sonra yıne aynı tas aynı hamam olacak ben kullanmadım ama hep duyardım bu ılacı hep de soylerlerdı duzelıyor bırakınca devam dıyee...kadın olmak ne kadar zor bırsey yarabbımm neyse şükür yıne

evet arkadaşım halımıze şükredelim en azından hastalığımızı biliyoruz tedavi süreçlerinide bunada şükürler olsun

gyaman cvp için teşekkürler canım yarın inşçrandevu alıp gitcem bua ya kesın gitcem yanııı inş...

tunc canım benim p.tesi akşam bitmişti ilaç 5gün kulandım sabah akşam 200mg bende ne bi arı sızı bişey olmadıbu sadec dün akşam sağ kasık sızladı o kadar bakalım inş.sen hamılesındır canım

:KK9: öyle hızlıyızdır biz..
hmm bak 3. günde olmuşsun.. öff benimki hala neden gelmedi ki... gidip bi bakayım gene wcye.. benim günlerdir kasık ağrım var.. hatta dün gece öyle karın ağrım oldu ki, oturup ağladım.. o derece şiddetliydi yani.. ama sonra geçti.. şimdi de ara ara sızlama şeklinde..

alla alla hamile olsan tahmin ederler diycem ama nerden biliyorlarmış erkek olcağını :KK1: hadi bende kız diye tahmin edeyim bari hangimizinki tutucak :))
kayınvalidem fala çok meraklıdır geçen ay tatlıses tv deki falcıları aramış durmuş 400 milyon fatura geldi şok geçirdik eşimle benide sormuş ordakine 20 aya kadar olacak ama tedaviyle iğneli demiş eşinde sorun var demiş hep beni düşünüyordu bana laf sokuyordu ama adam öyle deyince bir hoşuma gitti sormaa şok geçirdi kadın :KK1::KK1: Allah işte çok büyük çok inanıyor böyle şeylere ders olmuştur belki biraz :KK1::KK1:

rica ederim canım ama imkanın varsa 3. günü baktırmanı tavsiye ederim :KK34:

kızlar ben kacıyorum temızlık işlerım var malumm,
ecrın tuncs soft yelkenlı cevaplarınız ıcın cok tesekkur ederım , yıne ugrayacagım buraya sımdılık hoscakalın, tuncss gebelık şüphen var anladığım kadarıyla umarım şüphe degıl gercektır:KK1:

senden de gusel haberler olsun en kısa zamanda ınnnsallahhh allahım yardım etsın sana:) meryem suresı varmış 41 gun okunacak dıyorlar bılmıyorum duydunuz mu aklınızda bulunsun ne bılıyım bılıyorsunuzdur belkıde :26:

sağol canım güzel dileklerin için ben meryem suresini değilde yasin suresini okuyorum 41 defa okuyacağım beraberinde meryem suresinede başlarım hepimiz için okurum

alla alla hamile olsan tahmin ederler diycem ama nerden biliyorlarmış erkek olcağını :KK1: hadi bende kız diye tahmin edeyim bari hangimizinki tutucak :))
kayınvalidem fala çok meraklıdır geçen ay tatlıses tv deki falcıları aramış durmuş 400 milyon fatura geldi şok geçirdik eşimle benide sormuş ordakine 20 aya kadar olacak ama tedaviyle iğneli demiş eşinde sorun var demiş hep beni düşünüyordu bana laf sokuyordu ama adam öyle deyince bir hoşuma gitti sormaa şok geçirdi kadın :KK1::KK1: Allah işte çok büyük çok inanıyor böyle şeylere ders olmuştur belki biraz :KK1::KK1:

ay çok güldün kayınvalideciğine :KK9:
falcılardan medet uman hele de tvdaki falcılardan insanların olduğuna inanmazdım.. onları hep düzmece sanardım.. ama demek doğruymuş :KK9::KK9::KK9:

kızlar ben kacıyorum temızlık işlerım var malumm,
ecrın tuncs soft yelkenlı cevaplarınız ıcın cok tesekkur ederım , yıne ugrayacagım buraya sımdılık hoscakalın, tuncss gebelık şüphen var anladığım kadarıyla umarım şüphe degıl gercektır:KK1:

kolay gelsin.. inşallah şüpheden öte gider.. teşekkürler iyi dileklerin için.. her zaman bekleriz.. :KK9:
demirbaşı oldum ben topiğin..

bu arada akıntı miktarı çok çok arttı bende.. eli kulağında kırmızıların.. belimi sanki içeriden bir el tırmalıyor gibi kazınıyor.. bu sızıyı çok iyi tanıyorum..
kuzenim aradı çağırdı, akşama kocası yokmuş.. kalmaya gelsene dedi.. oraya gideceğim sanırım, kocişten haber bekliyorum.. izin çıkarsa gideceğim :KK9: yarın akşama kadar buralarda olmam.. kırmızılar gelirse ya da gelmezse ancak yarın akşama öğrenebileceksiniz eğer gidecek olursam, ahahahaha azıcık atraksiyon yapayım heyecan olsun dimi ama :KK9::KK9::KK9:

ay çok güldün kayınvalideciğine :KK9:
falcılardan medet uman hele de tvdaki falcılardan insanların olduğuna inanmazdım.. onları hep düzmece sanardım.. ama demek doğruymuş :KK9::KK9:

aynen öyle ya canım sıfıra kapattırdı en sonunda eşim telefonu ne yapsın adam
bende bazen kahvefalı baktırmışımdır ama bu abartı yani

aynen öyle ya canım sıfıra kapattırdı en sonunda eşim telefonu ne yapsın adam
bende bazen kahvefalı baktırmışımdır ama bu abartı yani

kahve hiç içemiyorum, midemi alt üst ediyor.. o nedenle falına da baktıramıyorum :KK9::KK9:
arada eğlencesine makara olsun diye bi iki yudum alıyorum kahveden sonra kapıyorum.. maksat muhabbet olsun diye..
şuyanda reklamda ajda pekkan varya.. sabahtan beri sinir ediyor beni, bu kadın kaç yaşında ama bacakları nasıl güzel yaa..:KK9:

bu arada gitmiyorum kuzene.. kocişten ayrı uyumayı gözüm yemedi.. evde de yapılacak işlerim var.. en mantıklısı gitmemek.. yarın zaten gideceğim, geceden gitmenin anlamı yok..

Son düzenleme:
kahve hiç içemiyorum, midemi alt üst ediyor.. o nedenle falına da baktıramıyorum :KK9::KK9:
arada eğlencesine makara olsun diye bi iki yudum alıyorum kahveden sonra kapıyorum.. maksat muhabbet olsun diye..
şuyanda reklamda ajda pekkan varya.. sabahtan beri sinir ediyor beni, bu kadın kaç yaşında ama bacakları nasıl güzel yaa..:KK9:

bende öyle kahve zaten bize iyi değil erkeklere faydaszı var eşine içir ilişkiden 2 saat önce

onlar öyle olur tabiki hayatım kadın çocuk doğurmamış strese girmemiş koca derdi yok para bol bakım desen cabası daha ne :KK1:

maşallah kızlar amma kaynatmışsınızzz oku oku bitiremedmmm ayy birileri hamileyim desinn artkk:KK52:

bende öyle kahve zaten bize iyi değil erkeklere faydaszı var eşine içir ilişkiden 2 saat önce

onlar öyle olur tabiki hayatım kadın çocuk doğurmamış strese girmemiş koca derdi yok para bol bakım desen cabası daha ne :KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9: çok güldüm yahu.. bize baksana her ay oldu mu olcak mı.. ekonomiyi ayrı düşün.. ahh ahh..
benimki de ben gibi kahve içmez.. evlendiğimden beri 3 kez içtiğini gördüm.. biri tanışmada,biri istemede(tuzlu ve acılı) bir de geçenlerde annemlerde kahve yapılıyordu baktım bende içcem dedi.. şaştım kaldım.. sevmiyomuş o da ben gibi :KK9:
bende diyorum hareketliliğe iyi geliyormuş yapayım iç diye, nescafe içsek olmazmı diyo. yok dedim türk kahvesi olcak halis muhlis.. :KK9:
ne strese girdim yalnız varya belli değil.. feci oldum feci.. gelecekse gelsin artık kırmızılar.. yoksa katil olucam:KK53:

maşallah kızlar amma kaynatmışsınızzz oku oku bitiremedmmm ayy birileri hamileyim desinn artkk:KK52:

ahh ahh bekleme stresi ile kendimi iki gündür kk'ya verdim resmen.. ama nafile hiçbirşey üstümdeki stresi engelleyemiyor.. :KK9:
ben hamileyim demeyi gerçekten çok istiyorum ama yok işte gene kırmızı kart yemek üzereyim.. :KK14:

:KK9::KK9::KK9::KK9: çok güldüm yahu.. bize baksana her ay oldu mu olcak mı.. ekonomiyi ayrı düşün.. ahh ahh..
benimki de ben gibi kahve içmez.. evlendiğimden beri 3 kez içtiğini gördüm.. biri tanışmada,biri istemede(tuzlu ve acılı) bir de geçenlerde annemlerde kahve yapılıyordu baktım bende içcem dedi.. şaştım kaldım.. sevmiyomuş o da ben gibi :KK9:
bende diyorum hareketliliğe iyi geliyormuş yapayım iç diye, nescafe içsek olmazmı diyo. yok dedim türk kahvesi olcak halis muhlis.. :KK9:
ne strese girdim yalnız varya belli değil.. feci oldum feci.. gelecekse gelsin artık kırmızılar.. yoksa katil olucam:KK53:

iyi yapmışsın kız banada demişlerdi koy içine tuz bol bol diye kıyamadım gerçi benimki delidir milletin ortasında bu ne iğrenç kahve der içmez beni rezil eder :KK1::KK1: ya millet neler içiyor iyi gelsin diye oda bir kahveyi içiversin canım alla alla :))
niye gelsin kırmızılar yaaa aa bebişler gelsin istemez kırmızı mırmızı :KK1:

iyi yapmışsın kız banada demişlerdi koy içine tuz bol bol diye kıyamadım gerçi benimki delidir milletin ortasında bu ne iğrenç kahve der içmez beni rezil eder :KK1::KK1: ya millet neler içiyor iyi gelsin diye oda bir kahveyi içiversin canım alla alla :))
niye gelsin kırmızılar yaaa aa bebişler gelsin istemez kırmızı mırmızı :KK1:

benimki yazık her yudumda kurbanlık koyun gibi baktı bana :KK9::KK9: ama dibine kadar içmezse babamın beni asla vermeyeceğini ve ses etmemesini çook önceden söylemiştim.. yazık gık diyemedi :KK9::KK9: evden çıktıklarında da mesaj atmıştı hala saklarım, elinden zehir olsa içmeye yeminliyim diye.. şimdi beğenmediği bir yemek olduğunda hani zehir olsa içecektin hadi bakalım yenilecek o yemek diye baskı yapıyorum :KK9::KK9:
kahveyi içmiyo valla hemen hemen her akşam sölüyorum ama yok.. zorla güzellik olmaz napalım..
ay yok arkadaşım ya bebek mebek.. boşa heves ediyoruz işte.. bağıra bağıra geliyor kırmızılar.. :KK9: pedimi bile koydum valla..

X