Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

iyi geçmesine sevindim canım ben de bayramın 4. günü annemlerdeyim :)) iyi geçiyor benimde...
soğan kürüne 3 gündür başladım ben ve yaptığımdan beri akıntı arttı kahverengi bence de işe yarıyor....
öpüyorum seni canım...cücüğünü de...

merhaba canım ama soğan kürünü çok kullandığındada rahim zarınımı ne inceltiyomuş diye biliyom ben :18:

eğer öyle bir etkisi olsaydı yılda 2 kere yapın demezdi ibrahim saraçoğlu bence öylebişey yoktur

bende pkoluydum kıslar ama cok şükür bir oğlusum oldu
sadece pkoda değil 5cmlik kistimde var
ama rabbime cok şükür gebe kaldım doğum ettim
nemi yaptım :)) pkodan ALLAHA sıgındım

maşallah Allah bağaşlasın... ne büyük mutluluktur kimbilir...
ben de sizin gibi inanıyorum bu pko nun tüm olumsuzluklarından kurtulacağıma ve bebeğimin zamanı geldiğinde geleceğine....
peki tedavi uyguladınız mı yoksa kendiliğinden mi geldi bebeğiniz...

bende hamile kaldım şans eseri ama malesef 5.5 ay sürdü nasipppp

canım bende iltihap yok ama oooo yumurtalıklar varya ya çok büyüyo yada hiç ben içsem işe yarar mı acaba çatlama olmuyo bende

ben de bildiğim kadarıyla yazayım canım çatlama olmayınca kalan folükül kistlerini temizliyor soğan kürü dolayısıyla yumurtalıkların büyümesini engelliyor....

kendiliğinden kaldım
bir dau vardı 40 gün 41er kere sabah namazdan sonra onu uygularken kalmısım
devam ettim sornada düşmesin diye bir daha basladım
cok şükür rabbime
rabbim tüm isteyenlere versin

kendiliğinden kaldım
cok şükür rabbime

ayyy ne güzel ben de dualar ediyorum...inanmak çok önemli olacağına inanmak...

ben de bildiğim kadarıyla yazayım canım çatlama olmayınca kalan folükül kistlerini temizliyor soğan kürü dolayısıyla yumurtalıkların büyümesini engelliyor....

eeee ozaman ben içeyim soğan kürünü 2 hafta içeceğim bırakacağım sonra ne zaman içeceğim canım bilgilendirirsen sevinirim

eeee ozaman ben içeyim soğan kürünü 2 hafta içeceğim bırakacağım sonra ne zaman içeceğim canım bilgilendirirsen sevinirim

adet tarihin belliyse adetten 15 gün önce başlanıyor ve 14 gün süreyle günde 2 defa içiliyor aç karnına... her defasında taze olarak hazırlanıp içiliyor... 14 gün içip bitireceksin kürü canım tekrar yapmayacaksın... düzelme olmazsa eğer bir sonraki ay adete 10 gün kala sadece 10 gün yaparak tekrar edebilirsin...

Son düzenleme:
tabiki canım
hem sadece pco değil 5cmlik kistimde var sanırım halada duruyor
ama bana zararı yok

doğumla beraber kist de gider diye biliyordum ben bir çok arkadaşımda böyle oldu belki sizinki de gitmiştir... bence kontrol ettirin...

Son düzenleme:
Kızlar hepinizin bayramı mubarek olsun.. Gelemedim ne zamandır gelen giden hic bitmedi sagolsunlar yoruldummmm Cook ( ben soğan suyuna başlayamadim persembe başlayacağım
Bicim sen başladın sanırım soğan kürune?

selam güzeller hayırlı bayramlar bu bayram nadir yaşadığım en güzel bayramlardan biri idi tüm aile beraberdik annemlerdeyim.umarım hepinzin bayramı çok güzel geçiyordur.gezmekten ayaklarım şişti resmen bide giymişmiyim topukluları amaninnn bizim kereta bu durumdan rahatsız oldu herhaldeki belim çok ağrıyoröpüyorum sizi çokkkkkkk

canlarım ben bu ilacı kafama göre içmiyorum çok gittim doktora bu yüzden ya farlutal veriyo yada progestan ve sadece bu ilacı kullanmak için bir sürü para bayılıyorum her gittiğimde muayene parası gebelik tahlili falan.. bu sefer gitmeme gerek yok gönül rahatlığıyla içebilirim progestanı hem gebelik varsada düşüğü engelliyo progestan zaten yani zararsız bi ilaç.. farlutalı hiç sevmiyorum nedense.. ben unutuyorum sadece nasıl kaç gün ne kadar içmem gerektiğini o yüzden sordum BİCİM canım çookk teşekkür ederiiimmm

inşallah canım benim. inşallah hepimizin hayırlı ve güzel duaları kabul olur. umudumuzu hiç bir zaman kaybetmeyelim zaten.

canım çok sağol. inşallah sende en hayırlı kısmetinle evlenirsin. seninde bebişlerin olur inşallah

kendiliğinden kaldım
cok şükür rabbime

canım duayı bizede öğretirmisin. sağol.
kızlar ablam dün dedi. Allahın isimlerinden Ya Evvelü 1000 kere oku dedi.
şimdi google yazdım Allahümme Ya Evvelü 100 defa deyin çocuk için yazıyor.

canım bayramın kutlu olsun senin de...
adetin de gelmedi o zaman değil mi? aslında soğan kürüne hemen başlasan iyi olurdu çünkü, adet gelmeden 15 gün önce başlanıp 15 gün boyunca içiliyormuş günde 2 kere taze olarak... ben daha erkenden başladım içmeye çünkü usg ye girememiştim klomenden sonra kist falan kaldıysa atılsın diye içmeye başladım... 2 gün içtim sonra pembemsi kanama oldu canım sonra da kahverengi akıntı şimdi içmeye devam ediyorum bir sıkıntı yok... ama kanama akıntı falan içerken olabilirmiş... hele geciken adeti söktürürmüş canım bilgin olsun.... 17 sine kadar yapacağım ben canım....

iyi bayramlar canım güzel geçirmene sevindim öpüyorum seni ve ufaklığı :))

canım rica ederim... geciken adette 5 gün sabah1 akşam1 içilmesi yeterli... eğerki adetine daha 10 gün falan olsaydı 10 gün içecektin.. neden 5 gün demeyesin diye açıklama yaptım :))
iyi bayramlar canım.....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…