pko

İnsallah ne gerekiyorsa yapacağım en başta kilo vermek nasip kısmet cevremde 7 yıl sonra kendiliğinden hamile kalanlar var nasip yani
Ben kilonun cokta etken oldugunu dusunmuyorum bilmiyorum tup bebek tedavi surecinde kilo aldim evet ama oncesinde kilolu biri degildim hatta evlendigimde sifir beden biriydim olsaydi o zaman olurdu bana hic bi doktorum kilo ver demedi

Benim icin en buyuk etken sigara lanet olsun her pakette son diyorum bi türlü sonlayamiyorum 😭

Ben kilonun cokta etken oldugunu dusunmuyorum bilmiyorum tup bebek tedavi surecinde kilo aldim evet ama oncesinde kilolu biri degildim hatta evlendigimde sifir beden biriydim olsaydi o zaman olurdu bana hic bi doktorum kilo ver demedi
bilmiyorum ama bana 4 farklı doktor aynısını söyledi demek bir bildikleri vardır heralde diye düşünüyorum İnsallah istiyen herkese nasip olur Allah ol der olur bu işler gerçekten nasip eşimin kuzeni 100kilo üzeriydi bu yil çocuk oldu doğdu bile 6yıl sonra gelen mucize herşeyde bi bir hayır vardır umarım bizleri güzel süprizler bekliyordur umudumuzu kaybetmeyelim ☘️🙏🏼🥰

X