PKO ve HSG çektirenler bakarmısınız??

Aa öyle mi evet biliyorum Dr.bayrak cok kibar biri çevreden söyleyen. Çok oldu acı duydun mu yapılırken ve sonra çıktıktan sonra?
Benim tüpler im kapalıydı açılmadı için gittim sağ tüpü sıvı ile açtı adet ağrısı gibi bı ağrı giriyor aman aman değil ama azcikta olsa sızlama oluyo sol tüp için çok uğraştı sonra bı ince çubuk gibi bişey yerleştirdi ama hiç acımadı orayı da açmak için sıvı enjekte ederken gene adet ağrısı gibi ağrı oldu diyeceğim o ki dayanılmaz bişey değil tüpleri açarken yada film çekerken yandaki ekrandan izleyebiliyorsunuz da

Yaa nekadar detaylı çalışmış çok sevindim senin için açıldı mı sol tüpünde peki? Sonraki günlerde oldu mu ağrı yada kanama ay Burda kadınlar cok birbirlerini korkutuyorlar..

Yaa nekadar detaylı çalışmış çok sevindim senin için açıldı mı sol tüpünde peki? Sonraki günlerde oldu mu ağrı yada kanama ay Burda kadınlar cok birbirlerini korkutuyorlar..
Hiç korkma eğer echomar yada sonamede gidiceksen korkulcak bişey yok diğer yerleri bilmiyorum daha önce ben anestezili cekildim sol tüpüm maalesef uğraşmasına rağmen açılmadı ilk gün az kanama oldu diğer günler leke şeklinde oldu öyle aman aman kanama olmadı Ağri da 1 2saate geçmişti benim

Anladım canım ama echomarda açıldı değil mi sol tüpün ? inşallah benimde rahat geçer daha zaman var çok ama insan panik oluyor

Merhaba echomar ve Sonomed aynı mi acaba? İkisindede Dr. cevat bayrak diye geçiyor .. ben sonomedte çekilcemde
Aynı yer. Ben kadıköydeki merkezde çektirdim sanırım sonomeddi ve dr cevat beydi. Çok şükür kolay geçti. Ne anestezi ne ilaç ne antibiyotik kullanmadan yapıldı. Adet düzensizliğim vb yoktu. Tüpler de açıktı. Ama senelerdir hamilelik oluşmuyordu. Çok şükür çekildiğim ay oldu. Rabbim tüm bekleyenlere sağlıkla hayırla ennn kısa zamanda nasip etsin

Ya cok teşekkürler yorum için gönül rahatlığıyla giderim artık bu arada kacıncı senede oldu? benim 3 yıl oldu cok ğzülüyorum

Ya cok teşekkürler yorum için gönül rahatlığıyla giderim artık bu arada kacıncı senede oldu? benim 3 yıl oldu cok ğzülüyorum
Sizi çok iyi anlıyorum. Artık umudum bitmişti. aşılama yaptırmayı düşünüyorduk Çocuk düşünmeye başladıktan 3 yıldan sonra olmuş oldu ama arada bir kimyasal gebelik de var fazla ilerlemeden kimyasala dönmüştü. ( yani denemeye başladıktan 1,5 yıl sonrasında kimyasal oldu. Tekrar 1,5 yıl olmadı rahim filmi sonrası oldu şükür)

Anladım canım ama echomarda açıldı değil mi sol tüpün ? inşallah benimde rahat geçer daha zaman var çok ama insan panik oluyor
Kızlar merabalar ben pkos hastasıyım. Adetin 2.günü sabah öglen akşam klomen kullandım. 6 gün kullandım 8. Günü gittim takip için. Sağ tarafta 3 tane 9 mm büyüklügünde yumurta gelişmiş sizce iyi mi doktorum tekrar çarşamba yine çagırdı. Çatlatma ignesi yapıcak sizde büyür mü iyi mi 9 mm lütfen yardımcı olun. (Rahim Filmi Çektirdim Temiz Çıktı)

senin adına çok sevindim gercekten 3 yıl aynıymış nerdeyse :) bende kimyasal gibi bişey geçirdim geçen sene en pahalı testen almiştim klomen denemiştim test silik pozitif ardından yoğun bir adet gördüm benim dert ettiğim 3 ayda bir adet olmam pkodan dolayı

Tatlım 9 mm bilmiyorum ama coğu 20 mm felan bahsediyor burda bu günlerde cok sağlıklı beslenmen gerek takviyelerini al bol avakado ye sabah akşam öğle baya aşırı doz günde 1tane aldırtıyodu doktorum kasık ağrıların oluyormu?

Yok denecek kadar az kasık agrım. Başka ne yemeliyim bilgin varmı canım

Yok denecek kadar az kasık agrım. Başka ne yemeliyim bilgin varmı canım
Yaban mersini , avakado , nar bunlar yumurtlamada yardımcı olabilir yaban mersini kan yapar.. ayrıca omega 3 ve inositol alman işe tarayabilir takviye yumurtalar için bol su yumurtalıkları çalıştırır ayrıca yumurtlama herzaman hissetmeyebilirsin bu durumda ovulasyon ile takip etmen daha doğru olabilir kaçırmamak adına o günleri.. ben avakado yediğimde öyle bir akıntı olmuştu ki affedersin uzadıkca uzuyodu sadece avakado da öyle olmuştu folik asit deposu zaten

Bide havuç catlama için yararlı 1-2 tane soyup ye :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…