PKO ve HSG çektirenler bakarmısınız??

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
7.711
3.724
Merhaba arkadaşlar pkolu veya Pcoslu olup , HSG filmi çektirip hamile kalan varmı ? Varsa hsg den nekadar süre sonra oldu doktorlar hsg çektirdiğin ay olur diyor sonrası için sanki olmazmış gibi.. adet düzensizliği olan ve hsgden sonra hamile kalanlar yazsın lütfen çok üzülüyorum 3/4 ayda bir adet görüyorum..

NOT: HSG daha çekilmedim önümüzdeki sene çekileceğim..

Ben hsg çekilmiştim

Bende aynı durumdayım hsg sonrası 3 ayda hamilelik oranı baya yüksekmiş çoğu kişi böyle hamile kalmış ama bende işe yaramadı doktorum bile şaşırdı hatta hsg çekileli 8 ay oldu hiç bişey değişmedi bende konu açıp sormuştum hsg ile 3 ay içinde hamile kalan çok kişi varmış inşallah sende işe yarar

Ya öylemi hayırlısı olsun doktor kontrollerini ihmal etme birgün olucakda bakalım neler bekliyor bizi

ben pcosluyum haziranda çekildim 6ay geçti o kadarr çabalamaya ragmen sonuc sıfır. olmadımı olmuyo işte

Ben bir an önce çekilmelisin kardeşim bende polistik overim çarşamba hsg çekilicem bakalım sorun nedir çünkü görmenin başka yolu yok

Hsg de tüpler de tıkanıklık varmı diye bakılıyor tıkanıklık olanlar açılıyor ondan sonra gebe kalan çok oluyormuş ama bende tıkanıklık yoktu gerçi daha yeni çekildim ama Rabbimden umut kesilmez Rabbim isteyen herkese hayırlı zamanda nasip eylesin inşallah

Canım bir arkadaşım bu şekilde hamile kaldı

Arkadaşlar bende kasım 14 de çekildim Hsg temiz çıktı üzerine bir regl gördüm rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Ben bir an önce çekilmelisin kardeşim bende polistik overim çarşamba hsg çekilicem bakalım sorun nedir çünkü görmenin başka yolu yok
Evet canım haklısın inşallah herşey normaldir ben yurtdışındayım bunun için Türkiye’ye gelmek zorundayım ama işte bakalım iş yeri izin felan daha ayarlıyamadım yoksa çekeceğim hsg .. gelişme olursa bana yaz merak ederim gerçekten

Anladım canım hayırlısı olsun inşallah. Yarın çekilicem bakalım haber veririm inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…