Gebeliğe Hazırlık PKO olup hamile kalmaya çalışanlar 2020

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ilk once kilo vererek basla canim. Bir de bence ilac kullanmadan once eger yumurtan buyuyorsa ve catliyorsa rahim filmi cektir. Hamile kalma sansini cok yukseltiyor.

Kese de gorunduyse birsey olmaz daha insallah. Birkac haftaya kalp atislarini duyarsiniz umarim.

Benim kuzenim de benim gibi pko lu onun da hamileliğinde senin gibi normale göre hafta olarak geriden geliyordu canım ama hiç bi sıkıntı olmadı kafana takma geç döllenme olmuştu onda da ve şuan bebişi 2 yaşında

Ilk once kilo vererek basla canim. Bir de bence ilac kullanmadan once eger yumurtan buyuyorsa ve catliyorsa rahim filmi cektir. Hamile kalma sansini cok yukseltiyor.
Birşey sorabilir miyim rahim filmi çektirmenin nasıl bir yararı oluyor birde normal bildiğimiz film mi nasıl çekiliyor bilmediğim için soruyorum kusuruma bakmayın ben de pko luyum

Birşey sorabilir miyim rahim filmi çektirmenin nasıl bir yararı oluyor birde normal bildiğimiz film mi nasıl çekiliyor bilmediğim için soruyorum kusuruma bakmayın ben de pko luyum
Rahim filmi rahme gonderilen bir sivi sayesinde kanallarin acik olup olmadigina bakmak icin cekilir. Normal bir film gibi degil. Rahme gonderilen ilacli sivi sayesinde kanallar acilir. Bu sayede spermin yumurtaya ulasmasi kolaylasir.

Merhaba, bende 2.5 yıllık evliyim ve pkoyum. Şeker değerlerim ve troid değerlerim normal. Yaklaşık bir yıldır çocuk sahibi olmaya çalışıyorum. Doktor femera ile progestan verdi üç ay kullandım bu ay adetim 9 gün gecikti. Bütün belirtileri görmeme rağmen Bir sürü test yaptım hep negatif. Tarlusal kullanmaya başladım adet olabileyim diye. Ama fark ettimki yaptığım her testte çıkan negatif sonuçlar beni çok yoruyor. Diyorlar ya müslümanın diğer bir müslümana duası kabul olurmuş diye. Ben de sizden tavsiyeler ve dua istemeye geldim.

canim bennde senden halliceyim dualarimdasin rabbim yardimcimiz olsun .... bende tiroid ve insulin direnci cikti henüz ilac kullanmiyorum randevim 2 hafta sonra aldiktan acaba kac ay sürerki ??

Ben de aynı detten muzdaribim birbirimize dua edelim ben 3aydır glifor ve inofolic kullanıyorum 1 aydır plentyfert kullanıyorum geçen ay 50günün üstüne adet oldum o da tarlusal ile. Okdukça yıpratıcı sürekli test yapmak evet ama elbet vardır bir zamanı diyelim pozitif düşünelim

Ben çok küçük yaşta troidden sorun yaşadığım için süre konusunda bir fikir sahibi değilim. İki yıl önce insülin direnci başlangıcı tanısı koymuşlardı ve glifor önermişlerdi. Hiç kullanmadım ama sanıyorum kullanmayarak hata yaptım.

Gliforun faydası oluyor mu

Gliforun faydası oluyor mu
Kasımda gittiğim doktor vermişti daha sonra doktorumu değiştirdim geçen ay o da özellikle üstüne basa basa gliforu içip içmediğimi ona devam etmem gerektiğini söyledi ama faydası var mı yok mu henüz ben anlamadım insülin direncim yok ama sanırım yumurta gelişimine de iyi geliyor pko lulara genelde veriyorlar anladığım kadarıyla

Anladım, soğan kürü dene diyen de oldu fakat cesaret edemedim. Bu ay nasip olursa adet olursam yumurtlama takibi yapayım diyorum

Bende 6 yıl oldu yurt dısındayım ozel cok pahalı tedavi goremıyorum devlet hastanesi dede beklekş sıra gelsin artık ağlamadan da yoruldum biri bana akıl versın
Merhabalar , bende yurtdışındayım :/
Burdada çok pahalı her şey. Hiç 6 yıl içinde hamile kaldınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…