Gebeliğe Hazırlık PKO olup hamile kalmaya çalışanlar 2020

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Mumdelisi321

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2018
722
1.100
Hanımlar merhaba,
bir şey sormak istiyorum polikistik olup her yolu deneyip hamile kalamayanlar tüp bebek 1. Denemeden sonra nasıl yollar izlediniz?
yardımcı olur musunuz
Çatlatma 3 kere
Aşılama 1 Kere
Tüp bebek 1 Kere ama sonuç negatif sanırım 17. Günü Bhcg 10,11 çıktı pazar günü tekrar kan vereceğim.
Sizler nasıl hamile kaldınız ?

Pko yum bende 1. Aşılamada ikizlerim var. Eğer fazla kilonuz varsa onu verin

Kızlar öncelikle mutlaka kili vermeniz gerekiyor.glifor gercekten bu konuda çok ii.bende pko yum.ayni zamandada saglik personeliyim çok fazla hocama muayene oldum.stres yapmamak en başında gelio tabiki.ne zaman kafaya takmamaya başlarsan gerçekten o zaman oluşuo gebelik.ama malesef takıyoruz.bende 3 aydır ugrasiorum.subat 7 de reglim.klomen kullanacam inş rabbim hepimize nasip ederhepiniz içinde dua edecem

Kızlar bende denemeye başladıktan 6 ay sonra gebe kaldım. İnofolic kullandım bende. Kullanmaya başladığım İkinci ay hamile kaldım. Ama şöyle bişi var ben pko idim ama düzenli adet görüyordum. Buda etkili demişti doktorum. Düzenli adet gördüğün sürece sorun yok demişti. Maalesef bebeğimin 8. Haftasında kalbi durdu bi adet gördükten sonra tekrar denemeye başla dedi doktorum ve yine inofolic kullan dedi. Bu ay başlayacağız nasibimizde varsa olur inşallah

Insallah bir an once kavusuruz meleklerimize canim bende cok istiyorum anne olmayi Allah isteyen herkeze nasip etsin

İnofolic combi mi toz mu kullandın canım

Ben kendiliğinden kalanlardanım sadece hayıt tohumu içtim adet olmak için nişanlıyken iki ay içtim sonra evlendim ve hemen kaldım evlenir evlenmez adet cok onemli hamileilik için bi hayıtı arastırın istersenz

Merhaba arkadaşlar ben de 3aydır glifor ve inofolic kullanıyorum 1 aydır da plentyfert bu ay ovülasyon testi de aldım ama bi işe yarayıp yaramıyacağından emin değilim

Merhabalar bende kendiliğimden hamile kaldım. Bekarken çok fazla diane 35 doğum kontrol hapı glifor içmiştim. Doğum kontrol hapı olmadan adet olamıyorum soğan suyu içtikten sonra adetlerim düzene girdi. Ben 4 aylık evliyken hamile kaldım. Ve kilo alıp 80 kilo olup tam bu ay hamile kalamam diyip olur mu olmaz mı diye düşündüğüm ay hamile kalmışım stres yapmamaya çalışın. Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…