Gebeliğe Hazırlık PKO olup hamile kalmaya çalışanlar 2020

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kalbinin durması pkoyla alakası varmıydıki gecmiş olsun bu arada

Bende 6 yıl oldu yurt dısındayım ozel cok pahalı tedavi goremıyorum devlet hastanesi dede beklekş sıra gelsin artık ağlamadan da yoruldum biri bana akıl versın

kalbinin durması pkoyla alakası varmıydıki gecmiş olsun bu arada

Canım bunu doktora sordum ama alakası bile yok dedi. Böyle şeyleri düşünüp kafana takma dedi, yumurtan sağlıksız olsa zaten döllenme gerçekleşmez diyor Bugün pıhtılaşma ve kromozomal testi verdim bakalım. İnofolic içiyorum şu an ama yine de koruyorum. Bıraktığımda korunmayı hemen etki etmesini umuyorum. Nasip

inş dilediğin gibi olur allah herkese hayırlısını versin bizde bunu bilelim ve üzülmeyelim

48 kiloyum ama kullansam zararı olur mu ki ? Kilo vermek hic istemiyorum. Pkoyum.

Canım inofolic kilo verdirmiyor bence. Bende 48 kilo iken içtim zayıflamadım ve hatta şu an 53 kiloyum. Zayıflama etkisini insülin direnci olanlarda gösteriyor olabilir

Amin inşallah Allah isteyen kimseye aratmasın inşallah Sizin de mi bebeğinizin kalbi durdu
yok benm daha cok yeni bi sıkıntı yok şükür pko oldugum için haftasına göre küçük dedi 2 doktorda normalde regle göre 6+2 olması lazım ama benmki 4 haftalık filanmış 10 mm kese gözüktü bugun

Geç yumurtlamışsınızdır muhtemelen o zaman. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım Kendin mi hamile kaldın ya da bi tedavi uyguladın mı

Geç yumurtlamışsınızdır muhtemelen o zaman. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım ♥ Kendin mi hamile kaldın ya da bi tedavi uyguladın mı
yok bi tedavi uygulamadım o yuzden şaşkınım hep benm cocugum gec olcak yada olcakmı sorusu kafamı kemirirdi sonra aman olur illaki der kendi kendme geçiştirirdim sonra dediler korunma uzun sürebilir korunmayı bıraktım bu haberi aldım ondan dolayı hem endişeliyim hem mutlu bi türlü tam anlamıyla sevnemedim :)

Pkolu olup sağlıkla doğuran çok kişi var. Endişelenme hiç ve bu sürecin tadını çıkar. Herşeyin hayırlısı canım. En geç 2 haftaya kalp atışını da duyarsın bence. Çok okumamaya, araştırmamaya çalış bu süreçte. Canını sıkacak şeylerden kaçın. Bi kişiye olunca herkese olcak diye bişi yok. Öyle düşün her zaman

aynen hastalık gibi oldu ya zaten normaldede meraklıydım smdi 5 katına cıktı

Bende de pco var. Iki oglum da normal yolla oldu. Bitkisel kurler sayesinde hamile kaldim. Ayni zamanda stres yapmamak da cok onemli

Bende de pco var. Iki oglum da normal yolla oldu. Bitkisel kurler sayesinde hamile kaldim. Ayni zamanda stres yapmamak da cok onemli
Hangi bitkisel kürleri uyguladınız. Ben soğan kürü uyguladım aralıktaKi adetimden 28 gün sonra adet oldum. Bu ay ocak adetimden sonra 31 gün oldu tık yok.Adet belirtileri var ama hala adet olmadım

merhaba bsy sormak istiyorum adetleriniz düzensimizyidi adet düzensizliği olanlarda regle göre hafta hesaplaması yapılamıyormus regle göre 6 haftalık olması gerekirken doktor 4 haftalık dedi sizinde ölemiydi

merhaba bsy sormak istiyorum adetleriniz düzensimizyidi adet düzensizliği olanlarda regle göre hafta hesaplaması yapılamıyormus regle göre 6 haftalık olması gerekirken doktor 4 haftalık dedi sizinde ölemiydi
Evet benim adetlerim 35-37 gunde bir olurdu. O yuzden iki gebeligimde gec dollenme oldu. Bir hafta on gun kadar geriden sayildi.

Hangi bitkisel kürleri uyguladınız. Ben soğan kürü uyguladım aralıktaKi adetimden 28 gün sonra adet oldum. Bu ay ocak adetimden sonra 31 gün oldu tık yok.Adet belirtileri var ama hala adet olmadım
Sogan kuru, hayit, testere disli aslanpencesi. Bunlarin yani sira spor ve saglikli beslenme. Ben de kilolu bir insan degilim ama pcoda bir kilo bile cok fark ediyor. Paketli gidalar ve seker pconun dostu, bunlardan uzak durmak gerek. Ayrica rahim filmi de cektirmediysen tavsiye ederim. Ben buyuk ogluma rahim filmi cektirdigim ay hamile kaldim.

Evet benim adetlerim 35-37 gunde bir olurdu. O yuzden iki gebeligimde gec dollenme oldu. Bir hafta on gun kadar geriden sayildi.
rahatladım smdi korktum ya küçük diyor doktor hala sadece kese görünüyor 10 gün sonra gel dedi gecen cuma gtmiştim o zmnda 10 gün sonra demişti :) su an 10 mm 4 haftalıga tekabül ediyor sanırım hemen hemen ilk 2 haftayı saymıyorlar

Korkma. Yumurtlama gunun onemli olan. Bizim adet dongumuz normal kadinlarinki gibi 28 gunde bir olmadigi icin boyle olmasi cok normal. Ben iki gebeligimde de 19 veya 20. Gunde yumurtladim. Ilkinde 1 hafta ikincisinde 10 gun geriden hesaplandi adet tarihim. Eger bhcg degerin gun asiri en az %60 artıyorsa korkmana gerek yok.

Biz eşimle 4 aydır çocuk düşünüyoruz. Doktor 4 ay olmazsa tekrar muayeneye gel demişti. Bu ay gebelik olmazsa tekrar gideceğim bakalım.2 aydır da soğan kürü düşünüyorum bakalım nasip artık. Kilom da var birz zaten hayatım boyunca hiç zayıf olamadım maalesef

bhcg değer,ime 1 kere bakıldı sat 31 aralık 4 subatte testle öğrendm kana baktırdım 1190 cıktı sonra ertesi gün nokta kdr kese görünce bi daha kana bakılmadı bugunde gittim devlette doktor 16 mm dedi özeldeki 10 mnm dedi işte o kdr biliyorum ama 6haftalık olmadıgı kesin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…