Aşılama Pko olup aşılaması tutan veya tutmayan

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Amin canım inşallah doğal yollardan olurda bize sürpriz olur 🤗Yok tatlım ben Ankara'dayim buradaki bahçeci merkezine gitcem. Berfu hoca varmış herkes onu öneriyor Dr olarak onu düşünüyorum, ama duam inşallah bayrama kadar hamile kalabilmek ❤️😍😊 .
Allahım şu mübarek ayda kendiliğinden sürpriz olarak göndersin inşallah bebeklerimizi 😍😍😍 ah nasıl sevinir insan kimbilir, hepimize birer ikişer hayırlı bebişler inşallah 😍😍😍

Allahım şu mübarek ayda kendiliğinden sürpriz olarak göndersin inşallah bebeklerimizi 😍😍😍 ah nasıl sevinir insan kimbilir, hepimize birer ikişer hayırlı bebişler inşallah 😍😍😍
Amiiiiin amiiin amiiiiin canım insaallah . Aa bak ne diycem sana . Çakşır kökü suyunu duydun mu ? Ben biraz araştırdım yumurtayı büyütüyor ama beni cezbeden özelliği ise kasları gevsetiyormus. Rahim ağzı için belki bir faydası olur diye düşündüm oradaki kasları gevsetirse sperm geçişi kolay okur diye. Çünkü ben yumurta takibi yapan Dr 'a aşılama esnasında kas gevsetici kullansam biraz gevser mi rahim ağzım diye sornustum oda yapar ama kesinlikle kas gevşetici icmenizi önermiyoruz dedi, ağrı kesici parol al dedi. Bende aşılama günü papatya çayı içebilir miyim dedim oda kas gevşetici özelliği var dedim o olur dedi icebilirsin. Bende bütün bunlardan yola çıkarak çakşır kökü suyunun bu kas gevşetici özelliğinden yararlanmak istedim .

Amiiiiin amiiin amiiiiin canım insaallah . Aa bak ne diycem sana . Çakşır kökü suyunu duydun mu ? Ben biraz araştırdım yumurtayı büyütüyor ama beni cezbeden özelliği ise kasları gevsetiyormus. Rahim ağzı için belki bir faydası olur diye düşündüm oradaki kasları gevsetirse sperm geçişi kolay okur diye. Çünkü ben yumurta takibi yapan Dr 'a aşılama esnasında kas gevsetici kullansam biraz gevser mi rahim ağzım diye sornustum oda yapar ama kesinlikle kas gevşetici icmenizi önermiyoruz dedi, ağrı kesici parol al dedi. Bende aşılama günü papatya çayı içebilir miyim dedim oda kas gevşetici özelliği var dedim o olur dedi icebilirsin. Bende bütün bunlardan yola çıkarak çakşır kökü suyunun bu kas gevşetici özelliğinden yararlanmak istedim .
Mantıklıymış, çakşır kökü suyunu duydum kullanıp hamile kalan çok var ama korktum biraz kullanmaya, soğan kullandım tarçın bal çörekotu kullandım testere dişli aslan pençesi kullandım daha önce de çakşır kökü suyu biraz güçlü bişey gibi geldi, tam olarak neye etki ettiğini de bilemedim o yüzden kullanmadım, hormonlar düzgünken bide onları bozmasın diye 😅

Mantıklıymış, çakşır kökü suyunu duydum kullanıp hamile kalan çok var ama korktum biraz kullanmaya, soğan kullandım tarçın bal çörekotu kullandım testere dişli aslan pençesi kullandım daha önce de çakşır kökü suyu biraz güçlü bişey gibi geldi, tam olarak neye etki ettiğini de bilemedim o yüzden kullanmadım, hormonlar düzgünken bide onları bozmasın diye 😅
Ben bu ay karışım yaptım kendime polen, çörekotu ve keten tohumu çekilmiş olarak, tarçın,zencefil, zerdeçal, bal . Hergun 1 nar suyu, bazende akşamları böğürtlen yaprağı çayı ve oğul otu çayı .hergun 3 hurma, ay çekirdeği , Kabak çekirdeği ceviz,zeytinyağında incir yedim hergun 1 tane. Bu ay bunları denedim 🙈🙈🙈

Ben bu ay karışım yaptım kendime polen, çörekotu ve keten tohumu çekilmiş olarak, tarçın,zencefil, zerdeçal, bal . Hergun 1 nar suyu, bazende akşamları böğürtlen yaprağı çayı ve oğul otu çayı .hergun 3 hurma, ay çekirdeği , Kabak çekirdeği ceviz,zeytinyağında incir yedim hergun 1 tane. Bu ay bunları denedim 🙈🙈🙈
😱😱 onların hepsini yersem kilo alırım ben 😅 son 1 aydır falan spor ve diyet yapıyorum, kilolu değilim 55 kiloydum ama karantinadan 2-3 kilo almıştım onları vereyim istedim, bunun bi faydası olacak mı bakalım, gerçi iki gündür yemediğim zararlı şey kalmadı ama sporun bi faydası olur belki

😱😱 onların hepsini yersem kilo alırım ben 😅 son 1 aydır falan spor ve diyet yapıyorum, kilolu değilim 55 kiloydum ama karantinadan 2-3 kilo almıştım onları vereyim istedim, bunun bi faydası olacak mı bakalım, gerçi iki gündür yemediğim zararlı şey kalmadı ama sporun bi faydası olur belki
Eveeeet 2 kilo aldım 😂😂

Aynen ya bebek için yediklerimizden kilo alıyoruz, bide 2 sefer çatlatma iğnesi kullanmıştım geçen sene, o altüst ediyo insanı zaten, bide ben çok takarım günde 10 kere falan tartılıyorumdur deli gibi 🤣🤣
Çatlatma iğnesinin nasıl etkileri var bende kullandım 2 kere 😄

Benimde rahim agzinda darlık var denildi geçen yıl hsg sırasında çok acı çektim çok kastım kendimi ve çok kanamam oldu sonraki ay asilama yaptık tutmadı tabi tüp bebeğe karar verdik ama doktorum rahim ağzındaki darlık tüp bebek içinde sorun histereskobi ile genişletmek lazim dedi bu hafta tekrar rahim filmi cektircem çünkü doktorum çok fazla enfeksiyon olursan bu rahim agzinda darlığa sebep olabilir dedi belki darlık geçmiş olabilir yani inşallah gecmistir
Histeroskopi oldu muz

Canım merhaba benimde 10. Günüm aşılama olalı 2 gündür adet ağrısı gibi çok fena ağrım var. Normalmi bilmiyorum. Pcosluyum bu arada. Bel ağrısıda var.. İlk günden beri gögüslerim de çok kötü acıyor.. Ne yapacağımı bilemedim. Sizce durum ne olur?

Hayır malesef, histeroskopi için yeni gittiğim doktor histeroskopiye gerek yok direk tüp bebek yapalım dedi, şaşkınlık içinde kaldım öyle, senin de dediğin gibi rahim ağzı darlığı tüp bebek başarı oranlarını etkiliyo, doktoru ikna edemedim rahim ağzı darlığım olduğuna, bakmadan etmeden yoktur dedi, aşılamada zorlandım çok dedim ben ince kanülle geçerim diyo, aşılamada geçemediler tüp bebekte nasıl geçicek acaba hiç bilmiyorum, şuan için tüp dedek yaptırmayı da düşünmüyorum zaten, histeroskopide ısrar edicem bakalım, sende durum nedir
Acaba tup bebek ypanildiniz mi benimde rahim agzim dar

Aynen canm bana da bir doktor söyledi eğer vajinusmus hastası isen hsg sırasında çok kasarmış insan kendini zaten muayene olmaları da zor olduğu icin ondan kapalı görünüyor olabilir demişti ama ilişki sonrasinda tüplerinizde ağrı hissediyorsanız zaten geçiyordur demisti hsg de benim tuplerimde gecti ama rahim ağzını genişletmek için makas benzeri şeyler kullandı felan ben baya panik oldum yere damlayan kanları da görünce tansiyonum düştü bakalim insallah bu defa kolay olur
Bunlari ayikken mi yapti

tek sıkıntısı pko olup ilaçlara gayet güzel yanıt verip eşinin sonuçları da iyi çıkıp aşılaması tutmayan var mı tutanlar da ilk aşılamada mı tuttu yarın test yapıcam bugün 11. Gün bitti lütfen yazın çok tedirginim negatif görürüm diye yapamıyorum testi
merhaba pko hastasıyım eşimde varikosel var aşılama bile yapmadan tek seferde çatlama iğnesi ile hamile kaldım çok şükür Rabbime umudunuzu sakın kaybetmeyin 😍

Merhaba arkadaşlar bugün hayırlısıyla ilk asilamami oldum yıkanmış sperm sonucumuz 18 milyon sizce nasıl tutma olasılığı var mı ? Aşılaması tutanlar kaç milyonla tutmuş bilgi verir misiniz acaba ? Bide aşılamadan sonra prolotex diye bir iğne estofrem diye bir hap verildi kullanan oldu mu bu ilaçları yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim şimdiden hepinize 🥰😘😍geri sayım başladı benim için de 20 Ekim de hayırlısıyla test günüm

merhaba pko hastasıyım eşimde varikosel var aşılama bile yapmadan tek seferde çatlama iğnesi ile hamile kaldım çok şükür Rabbime umudunuzu sakın kaybetmeyin 😍
Merhaba bende pko yum yumurta takibi ile çatlatma iğnesi yaparak iki defa hamile kaldım ama ikisi de düştü maalesef 😟 şimdi aşılama denedik bugün hayırlısıyla

Merhaba bende pko yum yumurta takibi ile çatlatma iğnesi yaparak iki defa hamile kaldım ama ikisi de düştü maalesef 😟 şimdi aşılama denedik bugün hayırlısıyla
hayırlı haberlerini alırız inşallah içini ferah tut ben kafama takmamıştım hiç nasıl olsa tedaviye başladım diye bi baktım hamileyim 😍 kaçıncı haftalarda düşük yaptın?

hayırlı haberlerini alırız inşallah içini ferah tut ben kafama takmamıştım hiç nasıl olsa tedaviye başladım diye bi baktım hamileyim 😍 kaçıncı haftalarda düşük yaptın?
6. Haftada keseyi görüyoruz bi haftaya kanamam başlıyor ve düşüyor maalesef 😟

X