Pko olduğumu öğrendim ve psikolojim bozuluyor

Kızlar yaklaşık 1 yıl gebe kalamadıktan sonra doktora gittik ve pko dediler. Sanırım ilaç kullanmadan bebek olması zor. Şuanda düzenli yutmaya ve kilo vermeye çalışıyorum halbuki çok kilolu da değilim balık etliyim. Şuan korkuyorum ya eşim benden soğursa ya çocuğumuzun olmaması evliliğimi bozarsa veya konuşsam mı eğer çocuk istiyorsan ve benim çocuğum olmazsa ayrılalım mı desem aklımda birsürü cümleler var psikolojimi çok kötü etkiledi tavsiyeleriniz nelerdir

Neye bakarak pcos dedi canım

Kızlar yaklaşık 1 yıl gebe kalamadıktan sonra doktora gittik ve pko dediler. Sanırım ilaç kullanmadan bebek olması zor. Şuanda düzenli yutmaya ve kilo vermeye çalışıyorum halbuki çok kilolu da değilim balık etliyim. Şuan korkuyorum ya eşim benden soğursa ya çocuğumuzun olmaması evliliğimi bozarsa veya konuşsam mı eğer çocuk istiyorsan ve benim çocuğum olmazsa ayrılalım mı desem aklımda birsürü cümleler var psikolojimi çok kötü etkiledi tavsiyeleriniz nelerdir
İleri derece pcosum ikinci asilamayla oğlum oldu çok zor gelişen yumurtayla şimdi ikincisi için klomen kullandım bi büyüme yok daha bekliyoruz doğru tedaviyle elbetteki hamile kalabiliyoruz

Kız ne kadar kurmuşsun kafanda sakin ol öyle korkacağın bi şey yok ideal kilona düş abur vücut ekmek yeme sağlıklı beslen tamamdır bende ergenlikten beri var çok şükür doğal yolla bebeğim oldu gidip eşinle konuşma durduk yere adamın kafasına yanlış şeyler sokma yumurtlama günlerini değerlendir gün aşırı ilişkiye gir eşinde gitsin sperm testi versin belki onda sıkıntı vardır

X