PKO lular bi bakınn..ben çok mutluyum :))

merhaba gamzelim..mutluluğun yazından anlaşılıyor.Allah gönlüne göre verir inşallah.bende pko olduğumu yeni öğrendim.doktor glukophage verdi.yeni başladım.sence bu ilaç ne işe yarıyor.beni biraz bilgilendir.Daaha güzel haberlerini bekliyoruz..

bende kullandım ama sadece glukophage ve gonaphane ve gonal-f ıgnesı ama benımkısı malesef gecmedı sen nekadar sure kullandın bu ılacları bende doktoruma sorucam cunku

glukophage yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve kullanmaya da devam ediyorum..primolut-n yi ise 3 kutu kullandım, 2.kutu bittiğinde kistlerin çoğundan kurtuldum....umarım en kısa zamanda sende kurtulursun canım...

pko olan kişilerde insülin direnci oluşuyor,insülin direnci de ileriki yaşlarda şeker hastalığına yakalanma riskini fazlalaştırıyor ve kilo vermeyi zorlaştırıyor....glukophage da vücudun insülin direnci oluşumunu engelliyor ve fazla kilo varsa verilmesini kolaylaştırıyor...umarım anlatabilmişimdir canım...ALLAH inşallah hepimizin gönlüne göre verir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…