Pisman olacagımı bile bile yaptım

Yaaa askiiimm ben bakireyiim elime erkek eli bile değmedi İLKİMSİN KOCAMMM ♥♥

Belli ki kötü, zaten geri itmiş konu sahibi.

Beklediği tepki ‘evlenelim ne kadar masumsun’ idi. Adam oralı bile olmamış. Sakinleştirmemiş bile.
Bu yorum aşırı mantıklı geldi şu an. Adama bir şov yapmış konu sahibi sanırım, bu konunun onun için ne kadar hassas olduğuna yönelik. Adamın vicdan yapıp onunla evlenmesini bekliyor olabilir.

Bazen şu forumdaki yazarların çoğuyla apayrı yıllarda yaşadığımı düşünüyorum bu konu özelinde değil genel
Bu konuya yorumuma gelince neresini düzelteyim bilemedim ama düşünceleriniz çok çarpık zaten sevişiyorsunuz ananızın masum süt kuzusu değilsiniz yani illa zarın olup olmaması değil mevzu bir zar gitti diye bu kadar tribe girdiğinizi sanmıyorum artık gizleyemeyeceğiniz için panik halindesiniz geçer

Onların yüzme bakamıyorum dan ne demek oluyor Allah aşkına.
Kaç yaşına gelmiş kızlarının arzularını söz ve davranışlarıyla bastırdıkları için onların vijdan azabı duyması lazım. Ama gördüğünüz gibi umurlarında değil. Onlara göre sözde namus sizden daha önemli. Ayrıca herşeyi de bilmek zorunda değiller.
Bir de ya kimse bakire olmadığım için evlenmese demişsiniz merak etmeyin 34 yaşındaki bir kadına yaklaşan çocuğu erkek bu yaştaki birinin bakire olmadığını var sayarak yaklaşıyor.

Cogu insan icin ve ozellikle ailem icin halen oyle
sizin için ve çoğu insan için aileniz için öyle madem

34 yaşında neden hala bekarsınız?

aileniz kusura kalmasın da 12-13 yaşında regl olmaya başlayıp 16-17 yaşındab itibaren cinsel erginliğe ulaşan biyolojik canlılarız, en kötü ihtimalle 20 senedir cinsel arzularınız var ve bastıyorsunuz. öyle masum kızımız vay bakirelik vay namus gitti diyecek olan aile bir zahmet elini taşın altına koyacak
münasip, aklı başında, namuslu hayırlı birini bulacak 20lerin başında baş-göz edecek madem.

aynısı sizin için de geçerli bu kadar önemliyse evlenecektiniz
bu ilikiniz 2.5 yılllıkmış 2.5 sene evlenmek için yeterli ortlama olarka iyi bir süre 30+ insanlar için, eee evlenseydiniz?

e yok onlar masum kız olmalıyım ama 30+ yaşta hala ailemle yaşıyorum
bekaret önemli ama evlenmiyorum/evlenilmiyor şartlar öyle,
e yaş 35e geliyor cinselliğe de merak ediyorum diyorsan kusura bakma ablacım bunlar hepsi bir arada olmuyor. dondurmayı buzluğa koyayım ama donmasın çıkarayım ama erimesin. oldu. başka?

ben de muhafazakar aileden daha doğrusu çevreden geliyorum
ben de bakire evlenirim sanıyordum
ama sadece sanmaktı bu o zamanlar bu işler öyle rahat konuşulamıyordu, ergenken dersti okuldu sonra işti güçtü bunları düşünmüyorduk bile, cinseiyetsizmiş gibi yaşıyorduk çevre gereği, kadınlığımızı hep geriye atarak yetiştik.
"bakire evlenmemek" gibi bir opsiyon zaten akla gelmediği için kimsenin bekarken sevişebileceği düşünülemiyordu bile benim çevremde

26-27 yaşından sonra baktım bu erkeklerle evlenmek gbi bir plan yapamıyorum sevdiğim istediğimle seviştim...evet o zaman ilk bi sarsınldım, bi sindiremedim yalan yok. ama sindirdim de geçti gitti de.

40 yaşındayım ve bekarım
belki siz de beim yşaımda bekar olacaksınız. tüm hayatınızı bakire geçirmek de istemiyorsunuz, ortada. (ki zaten sürtünüp eidyormuşsunuz zaten bakire dğeilmişsiniz ki)

o zaman toparlanın
sakin olun
mantıklı düşünün, cinsellik yaşayacaksanız da bilinçli yaşayın.

Yüzeysel birşeyler yaşıyorduk demişsin orada zaten yine annenin babanın saf kızı değilsin bir zara bağlama madem öyle hiçbir şekilde öpüşme koklaşma olmayacak

Apla 34 yaşındasın etme gözünü seveyim ne bakireliği ya . Ya yapmayın yada yaptığınızı arkasında durun tokmak davulu dolanmış dolanmış davula vurmamis diye davulcu davulu calmamis olmuyor yani . Kimi kandırıyorsunuz .

Tam birliktelik dışında her şeyi yaşayıp hala bakireydim diyorsunuz. Merak etmeyin geçer birkaç güne pişmanlık.

Tatlim 34 yasindasin. Zaten artik ailenin kucuk masum kizi degilsin. Koskocaman bir kadinsin. Yillarca bu dusunce ile yasadigin icin simdi kotu hissediyor olman normal. Ben evlendikten sonra bile kotu hissetmistim. Verdigin kararin arkasinda dur. Kendine guven.

34 yaşına gelmişsin, erkek arkadaşın var, sevisiyorsun zarin dururken sorun yok, bu gün tam birleşme olmuş o mu sorun oldu? 34 yaşında erkek arkadaşın varsa seninle evlilik planlayıp planlamadigini az çok anlamışsındır. merak edip yapıp sonra pişman olmak çok da mantıklı gelmedi bana doğrusu. bugünkü pişmanlık üç gün sonra buluşunca yeni zevklere bırakır kendini ve erkek arkadaşın "nasılsa oldu birakta devamını yapalim" diyerek seni ikna eder, hiç üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…