Pisman olacagımı bile bile yaptım

Yani hem ya evlenmezsem diyip birlikte olmuşsunuz hem de pismanim diyorsunuz yani kendiniz isteyerek bilerek birlikte olmussunuz adam zorlamamis ya da ne bileyim adamla ilk kez bulusup tek gecelik bir sey de yasamamissiniz
Sizi anlayamadim o yuzden garip bir celiskidesiniz gerci depresyon da ruh halinizde degiskenlige sebep olabilir bilemedim.
Belki sevgilinizle evlenirsiniz yani adama da pismanim keske olmasaydi moduna girip onun da modunu dusurmeyin gerci simdi erkekler aman bana ne der gecer simdi kimse bu kadar naz cekmiyor
Tekrarı olmayacağını soyledim olan oldu ama sanki bundan sonra iliskiye girmezsem kendimi daha cabuk toparlarım yada hic yasamamıs gibi devam ederim gibi geliyor en azından ailemin yuzune bakabilirim vicdan azabı duymam..bilmiyorum o kadar degisik bir psikolojideyim ki

Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliski tam olmadı ben o sırada pisman olup geri ittim ama iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum sanki annemin o masum kızı degilim artık😔 ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum..majör depresyon hastasıyım iki senedir iyiydim bu durumun beni tekrar o karanlık çukura itmesinden cok korkuyorum

Yani yüzeysel derken herhalde, böyle insan içinde kol kola el ele oturup, ufak küçük öpücüklerden bahsetmiyorsun, çoğu şey olmuş zaten. Yani ilk defa hepsi aynı anda olur böyle üzüntü, şok olabilir ama zaten o noktaya gelene kadar birçok şey olmuş.

Ben de muhafazakar biriyim ailem de öyle. Evlenmeden önce cinsellik yaşamadım. Ama yüzeysel de yaşamadım. Sürtünmek, anal ilişki, yalakmak, elle boşaltmak artık penis vajinaya girmeden yapılan tatmin yolları da muhafazakar bakış açısına ters. Şimdi penisle vajina birleşti diye bambaşka bir şey olmadı. Kendinizi kandırmayın

Erkek arkadaşınızın tepkisi ya da hali tavri nasildi?
O istekliydi hala da öyle tam birlesme olmadan geri itince onun da modu dustu sonradan tekrar deneyelim dedi ama ben o psikiloji ile bundan sonrası olmayacsk ben kendimi suclu hissediyor ve vicdan azabı cekiyorum dedim..bakirelige onem veren biri degil iki bucuk senedir hayatımda ..ama evlilik de net degil simdilik

İyi de cinsel ilişki illa penisin vajinaya girmesi demek değil ki. Siz zaten bunun haricinde de birliktelik yaşamışsınız. Ortada bir bekaret yokmuş ki. Bakire diye hiç ilişki yaşamamış kişiye denir.
Yani bir de psikolojinizin zerre kaldıramayacağı bir şeyi neden yapıyorsunuz ki? Madem oradan gelen iki damla kan bu derece önemli, yüzeysel sevişmeleriniz dahi olmamalıydı. E o zaman neden yaptınız ki?
Zar diye bir şey olmasaydı, hiç kimseden ilk penetrasyonda kan gelmeseydi yine de yapmadan bekler miydiniz? Bu sorunun cevabına göre işler çoook değişir.

1. Bu yaşta yaşadığın hiçbir şeyden annene babana karşı sorumlu değilsin. Onları üzmeden saygısızlık etmeden evlatlık görevini yerine getiriyor musun önemli olan bu. Gerisi senin hayattaki tercihlerindir.
2. Dini açıdan günaha girdim diye endişe ediyorsan, tevbe edersin af dilersin orası Allahla senin aranda.
3. Bekaret bir damla kandan ibaret değildir sen zaten tam bir cinsellik yaşamadan da sevgilinle cinsellik yaşıyormuşsun. İkisi de aynı şey. Acaba sen evleneceğin insana koz vermekten mi korkuyorsun? Ya da büyük bir gururla bakireyim diyemeyeceğin için kendini mi suçluyorsun? Bunların hepsi çok saçma.

Ne büyük bi dram yazmışsınız ya 34 yaşında koskoca kadınsınız cinselliği merak edip yaşamak isteyebilirsiniz de bunu bu yaşta olan bi kadın kendi için değerli olduğu ilişkisi olan biri ile yapar eğer öyle biriyse bu dram neden sevişirsin ne var bunda 😄 annesinin küçük masum kızı nedir ya küçülünde cebime girin sürterken muhafazakar değilsiniz tam zevkli yerinde muhafazakar olduğunuz aklınıza gelmiş😂 ne diyim diktirin madem zaten size göre soyun sürtüş bakire oluyor mesele 2 damla kansa diktirin masumiyete devam

Benim icin zor bir andan yazıyorum ..34 yaşindayım ..bugun erkek arkadasımla birlikte olduk o daha önce yüzeysel yaşıyorduk bugün tam olarak birlesme gerceklesti ....bunu yapma sebebim de en güzel yaşlarımın birliktelik yaşamadan geciyor olması ve belki de hic evlenmeyecegim neden cinselligi yasım gecmeden bende tatmayayımdı ...tabi ki sonu benim icin pişmanlık oldu..bakireydim..iliski tam olmadı ben o sırada pisman olup geri ittim ama iliskiden 15-20 dakika sonra hafi pembe renkli kan geldi sonra peceteye sildigimde de hafif yine pembe renkli kan geldi ..suan da karnım da ve kasıklarımda ağrı var doktora gitmeyi düşünüyorum ama cok büyük ihtimal bozuldu .. ama suan yaşadıgım üzüntü ve vicdan azabı normal mi bilmiyorum..eve geldim annemin babamin yüzüne bakamıyorum ailem bu konuda cok tutucu muhafazakar ve namus onlar icin bakirelikte..dizide bile izlese allah korusun der allah şaşirtmasın..evden her gün cıkarken arkamdan dua eden anneme ihanet ettim bana güvenen babama ihanet ettim ...masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum sanki annemin o masum kızı degilim artık😔 ..bunca sene korudugum evlilik sonrası icin sakladım bu zamana kadar..merak ettigim bakireligim bozulmusmudur...bunun onemi eger bozulduysa hayatim da ki insanla evlenmezsm bundan sonra evlilik düsünmeyecegim ..cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum... bir de cok büyuk pismanlik var simdi olsa yapmazdım sizce bu pismanlık gecer mi ..bozulduysa bile bundan sonra kimseyle birlikte olmayı düsünmuyorum..majör depresyon hastasıyım iki senedir iyiydim bu durumun beni tekrar o karanlık çukura itmesinden cok korkuyorum
Annenize ihanet vs bu düşünce çok anlamsız değil mi zaten tam birleşme dışında herşeyi yaşamışsınız iki damla akınca mı sorun oldu bakire olmak kan ile olmuyor sizin bekaret bi erkekle ilk soyunup seviştiginiz an bozulmuş oluyor zaten

34 yaşında da masumiyetim gitti demezsin ama ya. :KK53: Sürtüşmelerden sonra nasıl oluyordu peki? Azar azar mı gidiyordu masumiyetiniz? Kafamda deli sorular:deli:
Azıcık sağlam durun ya, saçma sapan şeylerde dünyanın sonu gelmiş gibi ağlaşıp dövünüp duruyorsunuz. Mertçe yaptığınızı kabul edip devam edeceksiniz İstediniz ve yaptınız, bitti. Kimsenin sizin cinsel organınız üzerinde bir sözü hakkı olmamalı ya.
Bu ne böyle, sanki biri ölmüş gibi yas tutun da tam olsun bari.:olamaz:

O istekliydi hala da öyle tam birlesme olmadan geri itince onun da modu dustu sonradan tekrar deneyelim dedi ama ben o psikiloji ile bundan sonrası olmayacsk ben kendimi suclu hissediyor ve vicdan azabı cekiyorum dedim..bakirelige onem veren biri degil iki bucuk senedir hayatımda ..ama evlilik de net degil simdilik
Simdi erkekler kendilerini herseyi yasadigindan birlikte olduklarindan da bekaret beklemiyorlar bekleyenler de zaten kendini kadindan ustun goren tipler bence erkek arkadasiniz gayet normal tepki vermis. Siz bu duygularinizi paylaşınca tepkisi ne oldu peki?

daha önce yüzeysel yaşıyorduk
Ama siz daha önce de sevişmişsiniz. Eğer kızlık zarınız bozulmasaydı ve biri ile evlenseydiniz, ona ben bakireyim kimse ile sevişmedim diyecektiniz. Sizce bu birini kandırmak, yalan söylemek değil mi? Bu anasının masum kızının yapacağı bir hareket mi peki? Bu durumda eşinizin ve ailenizin suratına nasıl bakacaktınız asıl?
cunki o insanin bir gun bana gelip de sen bakire degildin yada aileme kızınız bakire degildi desin istemiyorum...
Kim niye sizin bacak aranızın fiziksel kondisyonunu ailenize bildirsin?
İnsanlar neden 34 yaşında bir kadının bakire olmasını beklesin?
masumluğumu kaybetmis gibi hissediyorum sanki annemin o masum kızı degilim artık😔 .
Masumluk tanımınızı çok merak ediyorum. Umarım bu konuda bizi aydınlatırsınız. Şimdi sürtüşünce masum, oral anal masum ama 👉🏻👌🏻 bu olunca masumluk gidiyor galiba. Diğer haltlar yenirken ailenin yüzüne bakılabiliyor.
suan tek sıkıntım aileme karşı olan vicdan azabım ..
Neyin vicdan azabı bu? Adam mı öldürdünüz? Ben çok merak ediyorum bu muhafazakar anne babalar bizim devrimizde yaşasaydı, erken yaşta evlenmeseydi sevişmeden duracak mıydı?
hafif pembemsi leke geld
Şimdi tam olarak bu noktada mı masumiyetiniz gitmiş oldu öncesinde her bi haltı yaparken masumdunuz? Kan gelmeseydi masum kalıp, ailenizin yüzüne gönül rahatlığıyla bakabilcektiniz?

O kadar çok falsolu cümle var ki hangi birini alıntılasam şaştım. Yani benim bunları söylemem de bi fayda etmeyecek gibi ama bir umut işte.

Belli ki kötü, zaten geri itmiş konu sahibi.

Beklediği tepki ‘evlenelim ne kadar masumsun’ idi. Adam oralı bile olmamış. Sakinleştirmemiş bile.
Yani kimseden bunu beklememek lazim bu devirde. Ben de benzer bir durumu yasamistim yani istemedigim icin adami reddetmistim o da arkasini dönüp uyumustu. Bana küsmüştü 😀 sonra da kirip üzdüğü icin uzgun oldugunu soyleyerek benden helallik istemisti. Yani o anki duygularla tepkisel davranabiliyoruz ama bir erkekten de aman ne masumsun olayini beklemek bu devirde cok utopik geliyor.

X