Pisman olacagımı bile bile yaptım

Biz de konuşmuştuk annemle bunu ben bekarken 😂
Komşumuzun kızı kocası uzun süreler anal ilişkiye zorladığı için oldukça hasar görmüştü, hastanede falan yatmıştı. Sonrasında boşanma davası vs. Çokça insan duymuştu mevzuyu. O olayların üstüne annemle konuşmuştuk kızım bak zararlı aman ha falan diye. Hakkımı helal etmem dememişti tabi 😂
ama bu normal bir konuşma

benim kuzenim 2. kez evlenmişti, o da çocuklu eşi de çocuklu evlendiklerinde
normalde hiç bekaret, seks şu bu konuşulmayan bizim akraba ortamında konuşulmuştu yani -çünkü kırmızı kuşak bağlatmıştı da- buradan konusu çıkmıştı. (biz yörüğüz normalde o kuşak gayret kuşağıdır ve bekaret ilintili değildir aslında ama şimdi başka bir yere geldi vs vs ya tüm bunlar kuşak eksenli konuşulur oldu, kuşak bağlanan/bağlatmayan her gelinle konuşuluyor artık....). kaçan, karnı burnunda evlenen gelinler de illa bi konu oluyor etrafta mesela.

hoş benim annem yine konuşmaz, asla konuşmadı da, ama genel bir konu oluyor.

bu kadar ortada, hastanelik vs. bir mevzu olunca o zaman konuşulması tuhaf değil artık

Çok doğru bende bunu demek istedim muhafazakar aile demek birevi aileyi kötü göstermek demekte değil mi ben mi yanlış düşünüyorum bu konuda
hobaaaa

ülkenin büyük kısmı muhafazakar ayol
türkiye büyük kısmıyla muhafazakar, daha 2. nesil ancak bismillah kentte doğmuş (yani köylü, hadi çok zorlarsak taşralı), müslüman, geleneksel, aileci, devletçi insanlardan oluşan bir ülke

ama
muhafazakarlar da sevişiyor
hatta muhafazalarlar da evlenmeden sevişiyor

sadece bu şuna benziyor namaz kılmaz, ama cami namaz filan deyince mangalda kül bırakmaz
açıp 1 sayfa kuran okumaz belki okumayı bilmez (arapçasını) ama arapça yazılı bir parça kağıt bulsa öper başına koyar yüksek bir yere kaldırır (belki içinde yemek tarifi var, belki alışveriş listesi, belki aşk mektubu, belki küfür!)

en çok içkiyi kendi tüketir ama ramazanda yemek yiyen görse döver...bu seks meselesi de ona döndü. herkes sevişiyor. ama zar duruyor....

onun gibi. şeklen tamamsak sorun yok...

Konuyu ilk okuduğumda farklı bir mesaj yazmayı düşünmüştüm.
Ama sayfaları okuyunca bu ülkede kadınlar ve kadın cinselliği üzerine kurulan baskılara girmeye hiç gerek olmadığını anlıyorum. Başlığın bana hatırlattığı:

1710092833460.png

Annenizin masum kızı olmak için bi 15 sene kadar yaşlı değil misiniz ya😂😂 keşke iyice bekleyip turşusunu kursaydin.
Neden dalga geçiyorsunuz ya. Belki karşısına düzgün birisi çıkmadı? Her önümüze gelenle mi birlikte olalım? İnsan gibi açıklamış işte. Doğru kişiyi beklemiş ama bulamamış. Yaşamak istemiş. Sevişmeden ölmek istememiş olamaz mı? Pişman olmuş olamaz mı? İnsanlar siz dalga geçin diye anlatmıyor burada dertlerini.

Neden dalga geçiyorsunuz ya. Belki karşısına düzgün birisi çıkmadı? Her önümüze gelenle mi birlikte olalım? İnsan gibi açıklamış işte. Doğru kişiyi beklemiş ama bulamamış. Yaşamak istemiş. Sevişmeden ölmek istememiş olamaz mı? Pişman olmuş olamaz mı? İnsanlar siz dalga geçin diye anlatmıyor burada dertlerini.
Ay bırak ya sürtüne sürtüne ateş çıkarmışlar bir deliğe girmesi kalmış, düzgün birisini bulması mi kalmış, o kadar düzgün adam yoktuysa ne demeye sürtünüyor.
Bir de diyo masumiyetim gitti, 34 yaşında ufalsin da cebime girsin. Anamın babamın yüzüne nasıl bakarım diyor, anne babanın kadının cinselligi üstünde ne hakki var ya ne sapık insanlar ne pis hayatlar bunlar.

Ay bırak ya sürtüne sürtüne ateş çıkarmışlar bir deliğe girmesi kalmış, düzgün birisini bulması mi kalmış, o kadar düzgün adam yoktuysa ne demeye sürtünüyor.
Bir de diyo masumiyetim gitti, 34 yaşında ufalsin da cebime girsin. Anamın babamın yüzüne nasıl bakarım diyor, anne babanın kadının cinselligi üstünde ne hakki var ya ne sapık insanlar ne pis hayatlar bunlar.
aynı kişiyle bence yaşamış her şeyi. Aman ne bileyim üzüldüm biraz ben. Bastırılmış cinsellik bizim ülkemizin problemi maalesef

34 yaş bakireliğini sorgulamak için biraz yaşlı değil mi? 20 olsan neyse. Madem böyle bir tabun vardı sürtünmeyecektin de.

Olmuş birlikte. Tek normal birleşme olmamış. İlk sevişmesi değil ama ilk penetrasyonu.

Ama aynı kişiyle diye düşündüm ben. Aynı kişiyle ilerletmiş gibi geldi
O kısmı hatırlamıyorum. Bu kadar ilgiye sevgiye aç, biraz da saf birinin bişeyler yaşadığı ilk erkek değildir bence. 34 yaşında kadın bir de, imkansız geliyor.

Yani mesela tam birleşme olmadı sürtünme ile yüzeysel yaşamaya devam ettiğiniz için bahse konu ailenizin masum kızı olacak mısınız? Ya bu namus öyle bir zara onun varlığına bağlı değildir ya ne zaman anlayacaksınız 😏😏😏

Böyle hissetmenizin tek nedeni aileniz. Namus namus diye yetiştirildiğiniz için haliyle bilinçaltınızda hep sevişmenin çok kötü birşey olduğunu kabul ettiniz ve bu yüzden şuan pişmanlık duyuyorsunuz. 34 yaşında yetişkin br kadınsınız artık cinsellik çok doğal bir ihtiyaç yaşadınız bitti. Ayrıca bundan sonra evlenmem zaten diyorsunuz neden ? Sizin bakireliğinizi sorgulayacak adamla zaten evlenmeyin. Erkekler yapınca ooooo helal ama 34 yaşında bir kadın bakire olmayınca o…. . Dini açıdanda pişmanlık duyuyorsanız tövbe edersiniz ve birdaha yaşamazsınız.

O kısmı hatırlamıyorum. Bu kadar ilgiye sevgiye aç, biraz da saf birinin bişeyler yaşadığı ilk erkek değildir bence. 34 yaşında kadın bir de, imkansız geliyor.
İlk değilse cidden saçma bu hayıflanma. Ben aynı kişiyle biraz daha ileri gittiler diye düşündüm. Benim 60 küsür yaşında bakire halam var. Hiç evlenmedi hiç sevgilisi de olmamış. Tabii normal değil ama hayat gerçekten ne getireceği bilinmiyor. Şuan ben de 28 yaşındayım ben de deneyimlemedim 😂 biraz empati yaptım sanırım üzüldüm.

Yani mesela tam birleşme olmadı sürtünme ile yüzeysel yaşamaya devam ettiğiniz için bahse konu ailenizin masum kızı olacak mısınız? Ya bu namus öyle bir zara onun varlığına bağlı değildir ya ne zaman anlayacaksınız 😏😏😏
Zaten orada zar gibi bir yapı yok bilinenin aksine. Şuandan sonra da tekrar biriyle denediğinde yine zorlanacak yine kan gelebilir. Kişinin şuan yaşadığı tamamen psikolojik aslında. Fiziksel olarak kaybedilmiş bir şey yok

Hakkaten en gerçekçi bilgi bu başlıktaki. Bilgi olarak diyorum. Kan gelmesi "bekaret"i bozar mı? Hayır. Her kanayanın hymen'i ki kızlık zarı denen bu, bozulmaz. Bozulmaz yani, bu bir kaide değil. Artık bu devirde bunun da bilinmesi gerek. İlk ilişkide kanamayan kadınlar bile var. Tam tersi de, hymen doğuştan "bozuk" olanlar da var, o bölge daha esnek işin aslı. Mesele bozulma bozulmama ise azıcık bozulduğu düşünülen şeyin ne olduğunu da anlamak lazım. Bilmiyordum diyen de azıcık araştırma yapar. Basit bence, Google it.

Ama aynı kişiyle diye düşündüm ben. Aynı kişiyle ilerletmiş gibi geldi

İlk Değil, kız kardeşinin sexting yaptığı konuda şöyle bir ifadesi var: "ve daha önce ki sevhilimle bor şeyler yaşadığımı öğrenmiş anneme söylemişti ortalık karışmıştı o zamanlar bende 30 yaslarındaydım.."

X