Pişman etmek istiyorum

Sen artık benim hayatımda yoksun beni kaybettiğine yan gibi tavır yapın
Sessiz ve umursamaz davranırsanız zaten onu takmadığınız için karşı taraf üzülecektir
Evet bunu yüz yüze gelince yapıyorum ama sosyal medyadan ne kadar anlar ki hele de birbirimizle takipleşmşyorken?

Diyelim ki o seni aradi. Sen de tum icinde kalan herseyi doktun. Tekefonu kapattin. Sadece 1 saat kendini rahatlamis hissedersin. Sonra sunu da soyleseydim bunu da der durursun. Bu bitmez. Sen icindekileri doktun diye o pisman olmaz, sana da geri donmez. Ben hic gormedim icindekileri dokunce geri doneni. O bitirmis kadasinda. Kendi yolunu da cizmis. Srn hala onun biraktigi yerdesin. Bu sana birsey kazandirmaz, kaybettirir. Yillarin gider. Kac bahar gecer, srn farketmezsin. Bu takintidan kurtulmalisin. Ego tatmini belki de seninki. Yalilacak tek sey bir an once toparlanip hayatina devam etmek.

Öncelikle seni çok iyi anlıyorum. Ben 6 ay boyunca düşündüm nasil pişman ederim diye. Hala ufaktan pişman etmek istiyorum ama artik yavaş yavaş farkli düşünce kalıbı geliştirmeye başladım. Pişman olsa ne değişecek? Anlık bir zevk alicam evet biraz olsun içim rahatliycak ama uzun vadede onla mutlu mu olabilecem? hayir. Onun pişman olması ne bana bisi katıcak ne bir şeyi degistirecek.

Bu biraz yaralanan egomuzla ilgili. Ben iyi biri olduğuma, kendi çizgimi bozmadigima, ilişkide guzel anlar yasattigima, birlikte yürümeye calistigima eminim bundan sonrası onun problemi varsın pişman olmasın

Sen onu hala unutamayacak kadar değer veriyosun ama o seni malesef unutmuş bile sevseydi isteseydi ayrılmazdı zaten
Meseleyi bilmiyorum ama sanırım seni fazla incitmemiş olacakki sarılıp konuşmayı istiyosun

pisman olacak olan olur zaten yorma kafanı ..
ne değmez insanlar için yok pişman olsun yok yanımda dursun çabaları harciyorsunuz

Yakısıklı biriyle ilişkiye başla boy boy paylas
Şuan biriyle konuşmaya başladım. Biliyorum aklıma o gelince konuşamayıp saçmalıyoeum belki de böyle hayatıma giren kişiyi soğutuyorum kendimden . Her şeyin bir çözümü olmasını. Diliyorum. Hayırlısı olsun

Evet bunu yüz yüze gelince yapıyorum ama sosyal medyadan ne kadar anlar ki hele de birbirimizle takipleşmşyorken?

Sen yazmayınca profiline bakmayınca başka şeylerle uğraştığında zaten o bu beni takmıyor dicek

Gelmiyor sessizim ama o şuan başka biriyle konuşuyor sanırım aklına düşmek istiyorum ben yarım kalmışken ona bunları söyleyip tamamlamak istiyorum kendimi
tatlim bak bir yıl olmuş adam seni aramamış sormamis yoluna gitmiş, sen ne yapacaksin da pişman olacak? böyle boyle gençliğin gidiyor, sal gitsin...

Şuan yeni biriyle tanıştım onunla konuşuyorum. Evet belki şuan ona güvenmiyorum ama eski sevgilimin hesabına da bugün az baktım 2 kere. Güvenmediğim halde şuan yeni kişiyle konuşuyorum çünkü şu zamana kadar gelen herkesi ittim. Eski sevgilimi unutmam için yeni biriyle olmam gerekiyor gibi hissediyorum. Belki de gerçekten çivi çiviyi söker.şua an tek isteğim bu yeni tanıştığım kişinin bana yanlış yapmaması.

10 ay da zaten unutmuştur. Siz kafanıza çok takmışsınız. Neredeyse bir sene olmuş. Yazık değil mi kafanızda ona ayırdığınız bir seneye ....

Şuan yeni biriyle tanıştım onunla konuşuyorum. Evet belki şuan ona güvenmiyorum ama eski sevgilimin hesabına da bugün az baktım 2 kere. Güvenmediğim halde şuan yeni kişiyle konuşuyorum çünkü şu zamana kadar gelen herkesi ittim. Eski sevgilimi unutmam için yeni biriyle olmam gerekiyor gibi hissediyorum. Belki de gerçekten çivi çiviyi söker.şua an tek isteğim bu yeni tanıştığım kişinin bana yanlış yapmaması.

Yeni insana ilk yanlışı siz yapmışsınız zaten. Güvenilmemesi gereken o değil sizsiniz. Sırf birini unutmak için size yara bandı muamalesi yapıp, hergün eski sevgilisinin resmine iki kere o baksa ona dünyayı dar edersiniz.

Başka birine duygularınız varken karşıdaki insana niye umut veriyorsunuz ?

Çivi çiviyi sökermiş... Midesizlik resmen...

belki kurtulduguna gun gelir sevinirsin..
onu yok sayacaksinnn o kadar..

Başkasıyla konuşurken eski sevgilinizin aklına düşmek istemeniz? Aynısı size yapılsa ya? Sizce burada güvenilmez olan kim? Eski sevgilinize illa sayıp sövmek istiyorsanız yazın ve kurtulun bir daha da muhatap olmayın. Ama unutmayın ki eski sevgilinizin pişmanlığı mutluluk vermez. Mutluluğu kendi içinizde arayın. Adam zaten başkasını bulmuş sizi önemsemiyor bile siz neden önemsiyorsunuz ki. Kendi değerinizi farkına varın ve önünüze çıkan kısmetinizi tepmeyin. Yoksa diğer konu başlığınız şuan konuştuğunuz kişiyi tekrardan geri kazanmak tarzında bir şey olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…