Pişman etmek istiyorum

Yaptım ama 10 ay oldu gerçekten unutmuştu olabilir

Peki bunun sana getirisi ne olacak ? Ve sevgilisi varsa pişman etsenin ne gibi bir özelliği olabilik ki ? Yeni bir ilişkiye başladğı icin kskandnz bu yüzden mi böyli birşey istiyorsunuz? Adı üstünde eski önüni baksana ne işin var eskyle?

neyi söyleyip? yarım kalmamışsın ki bitmişsin başkasıyla görüştüğüne göre.
kendini rezil etmekten başka işe yaramaz söyleyeceğin yada yapacağın şeyler.
Neden yaptın hiç mi sevmedin demek içim kalanları söylemek istiyordum o benim için farklıydı daha önce hayatıma giren insanlar gibi değil bambaşka sevmiştim onu

Ona dikkat ediyorum zaten mantıklı hareket ediyorum ama beni unutmasın içimde kalanları söylemek istiyorum ya o kadar
O zaman içinizdekileri sms, mail olarak yazın ve bu defteri kapayın. Her yerden engelleyin.
Cevap beklemeyin sakın.

Sen barışmak istiyorsun hırslandın başkası mı var diye...Son kez konuşalım olayı odur herkes bunu bilir
Özlüyorum onu ama olamayız bir daha o yüzden sorularıma cevap istiyorum ondan. Sonrasında biliyorum ki bende hayatıma devam edebilicem

Yaptım ama 10 ay oldu gerçekten unutmuştu olabilir
Yaptığınızı sanmışsınız o zaman. Şu an mesela hiç anmamanız gerekiyor. Belki 10 ay belki 10 sene geçecek ama işe yarıyor. Onun dışında sizi istemeyen adam içinde çabalamayın derim. Sevgilisi varsa lütfen uzak durun.

O zaman içindekileri sms, mail olarak yazın ve bu defteri kapayın. Her yerden engelleyin.
Cevap beklemeyin sakın.
Ona mesaj atamam. Ona mesaj atmam. Öyle biri değilim ben ona elimden geleni yaptım sıra onda artık daha da ötesini yapamam

Hiç uğraşmam kendini nimetten sayar falan.. Ve istediğiniz şeyi yapmaya kalkarsanız sizin dediklerinizi düşünmek yerine peşimi bırakmıyor, beni unutamıyor benle uğraşıyor dedirtirsiniz ancak..

Kafasinda bitirmişse istedigin kadar cabala
aklina duşmen gibi bir şey soz konusu olmaz. 10 ay geçmiş zaten pisman olsa şimdiye kadar olurdu zaten. Şöyle yaparsan pisman olur gelir diye bişey yok. Hic yazmayadabilir pisman olmayadabilir hatta buldugu kisiyle cok mutluda olup iyiki boyle bi sey yapmişimda diyebilir fazla kurgulamayin bence yolunuza bakin. İlişkisi var sanirim şuan demişsiniz birakin bence onu takip etmeyi. İcindekileri daha evel yazmiş ya da illaki bir kismini anlatmişsindir zaten ama umdugun geri dönusu alamadigin icin icinde biseyleri buyuttun bu surecte bence. Biraz takinti yapmiş olabilir misin bu durumu?

O hayatına devam ediyor ben edemiyorum. Biriyle konuşunca ya barışırsak diye düşünüp alamıyorum kimseyi hayatıma . Çok salakça ama ben yapamıyorum

Seni sallamayan insanı asla pişman edemezsin
Senden sonra daha iyisini bulan insanı da asla pişman edemezsin.
Senden ayrıldıktan sonra yapayalnız kalırsa, kimse ona bakmazsa, ya da sevgililerinden kazık yiyip durursa ancak senin kıymetini anlar.
Yoksa sen guzelleş, et. Adam kaybettiğine üzülmek yerine 'bunu da tavlamistim' der, özgüveni gelir.
Benim eskiler ayrılıktan sonra g.tü başı dağıtıyorlar, cirkinlesiyorlar. Yani utanırım, yeni sevgilim görse 'piiii,bu muydu lan o adam. Boşa kıskanmisim' derlerBen de isterdim mesela benden sonra bir toparlasin, kas yapsın falan da 'heee ciks cocukmus' desinler
Şaka bir yana, konuya verecek cevabım gerçekten yok. Benim terkettigim eski sevgilim ağzıyla kuş tutsa, ağzıyla kuş tutarken YouTube videosu çekip fenomen ve YouTube zengini olsa bile umrumda olmaz. Sevsem zaten terketmezdim... Senin çocuk için de böyledir bence

Hiç uğraşmam kendini nimetten sayar falan.. Ve istediğiniz şeyi yapmaya kalkarsanız sizin dediklerinizi düşünmek yerine peşimi bırakmıyor, beni unutamıyor benle uğraşıyor dedirtirsiniz ancak..
Evet böyle de düşününebilir ama ben onun üstüne düşmek istemiyorum ki sadece aklına geleyim ya beni merak etsin mesaj atsın istiyorum o kadar

Yani kaldım böyle bi başıma. Özlemek istemiyorum onu ve evet benim önceki sevgililerim de çirkinleşmişti bu da dağıtmış baya kendini ama yok yok yok

Ona mesaj atamam. Ona mesaj atmam. Öyle biri değilim ben ona elimden geleni yaptım sıra onda artık daha da ötesini yapamam
Ne sırası yahu?
Adam başka limanlara yol almış.
Ortada sıra yok. Başka kadınlarla hayatına devam eden bir adam ve 10 aydır onu unutamayan bir kadın var.

Ne sırası yahu?
Adam başka limanlara yol almış.
Ortada sıra yok. Başka kadınlarla hayatına devam eden bir adam ve 10 aydır onu unutamayan bir kadın var.
Evet ya nasıl bu kadar duygusuz oluyor nasıl anlamIyorum hiç mi sevmedi beni hiç mi kullandı mı beni bu düşünceler mahvediyor beni

Aklımdakileri söylersem rahatlarım ve hayatıma devam edebilirim. Öyle hissediyorum

Okumadım
Eğer geri dönüşü yoksa boşver derim
Sen onu tamamen yoksaydığında gelecek zat2n
Yok Sayamıyorum . Tam unuttum diyorum kendini belli ediyor umutlanıyorum sonra tak yok ortada sonra onu düşünüyorum o gelmiyor düşünmüyorum tak bir hareket yine umutlanıyorum. Ben böyle olmak istemiyorum artık son kez konuşmak istiyorum bıktım böyle düşünmekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…